Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: ZA STUDENTE PRAVNOG FAKULTETA-PREDMETI na CD-u!  (Pročitano 3045 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

velickovic

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
ZA STUDENTE PRAVNOG FAKULTETA-PREDMETI na CD-u!
« poslato: 04-02-2008, 21:41:21 »

Za studente pravnog fakulteta svi predmeti i skripte po udzbenicima na CD-u,a za kandidate za polaganje pravosudnog ispita svi predmeti koji se polazu na pravosudnom ispitu po prirucniku za polaganje na ekskluzivnom CD-u! Gradjansko pravo, gradjansko-procesno pravo, stvarno pravo, izvrsni postupak, obligaciono pravo, nasledno pravo, porodicno pravo, krivicno pravo, krivicno-procesno pravo, medjunarodno-privatno pravo,privredno(trgovinsko)pravo, radno pravo sa penzijskim i soc.osiguranjem, vanparnicni postupak, upravno pravo sa upravnim sporom, privredni prestupi, prekrsaji.Svi predmeti su obradjeni po principu lekcija iz udzbenika;Na CD-u su takodje svi vazeci Zakoni i sudska praksa.Student za cenu od 2900 dinara ima sve predmete na CD-u sa vrlo lakom pretragom ispitnih pitanja odgovora,skripti pa je iluzorno govoriti o primatu ovakvog nacina rada i olaksanja za studenta,zatim zabavnog nacina ucenja i razlike u ceni kostanja svih knjiga sa CD-om sa svim predmetima!Cena kompletnog paketa sa svim predmetima 2.900 din;Veoma se lako moze zakljuciti kolika je prednost ovakvog tehnoloskog napretka u oblasti obrade predmeta na pravnom fakultetu u odnosu na sam udzbenik koji najcesce kosta koliko i ceo paket ovde preporucen sa svim predmetima za pravni fakultet.Svaka lekcija je nakon teorijskog teksta i prakticno obradjena sa preporukom kada se i u kojim situacijama koristi u sudskim predmetima i u praksi advokature.S obzirom da sam i sam po zanimanju diplomirani pravnik,trudio sam se ujedno da na ovaj CD pretocim i svoju 20-togodisnju praksu.Da sam ovim CD-om napravio pravi korak potvrda mi je i zahvalnost putem pisama mnogih studenata koji su polozili ispite na fakultetu cak i one na koje su izlazili i vise puta bezuspesno.Narudzbine e-mailom:velickovic_ts@yahoo.com ili telefonom na:064/637-1452 ili 064/122-1059 Velickovic Dragan,dipl.pravnik Vidi sajt:www.velickovicdragan.i8.com
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.055 sekundi sa 24 upita.