Politika - Terorizam - Vlast - Vojska - Stranke > Hronika

Ubistvo Novinara Milana Pantića - Jagodina

(1/4) > >>

autentik:
 DEVET GODINA OD UBISTVA NOVINARA MILANA PANTICA


Porodica, prijatelji i kolege povodom godisnjice ubistva novinara Milana Pantica odrzali su 11. juna pomen na jagodinskom groblju, obisli mesto ubistva, prisustvovali otvaranju tga koji ce nositi ime ubijenog novinara, protestvovali blokirajuci ulicu u centru Jagodine i na kraju dodelili Nagradu za novinarsku hrabrost u jagodinskoj Narodnoj biblioteci, Rikardu Jakoniju, italijanskom novinaru, autor dokumentarnog filma "Beskonacni rat". Pantic je na izuzetno svirep nacin, udarcima tupim predmetom u glavu, ubijen u ulazu zgrade u kojoj je ziveo dok se 2001. godine rano ujutru vracao iz prodavnice sa veknom hleba u rukama. Ni nakon devet godina pocinioci ovog zlocina nisu otkriveni.








Više slika ovde -------->>>>>>>>>>   http://www.jagodina.autentik.net/2010/godisnjica_ubistva.php

SunđerBoba:
Gde se u Jagodini, nalazi ovaj trg?

autentik:
kod MAXIA u Tabane

Fanta:
Prekoputa Studentskog doma.


Nemam snage da komentarišem ovaj događaj. Rekla bih da je licemeran, samo da smem da to kažem...

SunđerBoba:

--- Citat: autentik  13-06-2010, 11:25:19 ---kod MAXIA u Tabane

--- Kraj citata ---

Mislim da znam gde je to. Hvala.


--- Citat: Fanta  13-06-2010, 11:26:10 ---Prekoputa Studentskog doma.

Nemam snage da komentarišem ovaj događaj. Rekla bih da je licemeran, samo da smem da to kažem...

--- Kraj citata ---

A što misliš da je licemeran? Koliko ja shvatam, događaj obeležavaju kolege, a ne zvaničnici. Mada mi prisustvo Smajlovićke nekako...šta ja znam, neobično. Moguće da ne znam sve detalje, pa zato tako mislim.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju