Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Zgrada od 24 sprata u Jagodini  (Pročitano 9707 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

svajcarac

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 367
Zgrada od 24 sprata u Jagodini
« poslato: 05-09-2008, 16:24:02 »

Vidim puno nas se zainteresovalo za ovu temu i  ovaj objekat pa da zapocnem.
Jel`tacna ta informacija da se gradi na mestu karting staze ili ce biti lociran na onom park placu kod mosta?
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: Zgrada od 24 sprata u Jagodini
« Odgovor #1 poslato: 12-09-2008, 09:48:46 »

bilo je i na palminoj tv da ce se stvarno graditi samo ne znam gde i samo ne znam otkud im to da ce biti najvisa u Srbiji??? pretpostavljam da BG ne racunaju....kao ni inace...
Sačuvana

svajcarac

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 367
Одг: Zgrada od 24 sprata u Jagodini
« Odgovor #2 poslato: 12-09-2008, 13:59:40 »

Interesuje me KO ODLUCUJE o prodaji (rasprodaji) ili zakupu javnog opstinskog zemljista i ko daje dozvole za gradnju ovakvih i slicnih objekata u gradu?
Postoji li kod nas sluzba koja se brine o prostornom planu i uredjenju i ima li neki program rada odnosno gradnje za narednih 5-10 god.ili se to radi ovako kako se radi....
Sačuvana

Tony Clifton

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 607
Одг: Zgrada od 24 sprata u Jagodini
« Odgovor #3 poslato: 12-09-2008, 14:18:11 »

Interesuje me KO ODLUCUJE o prodaji (rasprodaji) ili zakupu javnog opstinskog zemljista i ko daje dozvole za gradnju ovakvih i slicnih objekata u gradu?
Postoji li kod nas sluzba koja se brine o prostornom planu i uredjenju i ima li neki program rada odnosno gradnje za narednih 5-10 god.ili se to radi ovako kako se radi....

Postoji naravno.Samo sto to nije bas sluzba;vise je pojedinac u pitanju  :aq01:

Dakle za sve nedoumice koje imas oko gradjevinskih dozvola,obrati se ovom gospodinu:



Kazu da voli ljubopitljive  :xq013:
« Poslednja izmena: 12-09-2008, 14:20:30 od strane Tony Clifton »
Sačuvana

svajcarac

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 367
Одг: Zgrada od 24 sprata u Jagodini
« Odgovor #4 poslato: 12-09-2008, 15:01:18 »

Pa bar je taj gospodin obiso Evropu kako on kaze pa zato treba da zna da se za svaku malo vecu investiciju (gde se trose pare nas poreznih obveznika) pita jesmo li i mi za takve i slicne investicije (kroz referendum i sl) i zna se gde se sme a gde ne sme graditi.
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Zgrada od 24 sprata u Jagodini
« Odgovor #5 poslato: 12-09-2008, 16:56:42 »

svajcarac ocigledno da ti nisi prosao evropu vec poznajes samo svajcarsku to je jedina drzava gde se pita na referendumu dali kucici smeju da piske u par ili ne a gle cuda svajcarska nije u eu obidji ti malo prijatelju italiju francusku spaniju pa vidi gde se gradi kako se gradi i ko gradi svajcarska je jedina drzava u evropi gde nemozes da gradis sta hoces na svom rodjenom placu koji si kupio ili dobio!!

svaka cast za zgradu samo napred a ovi ljudi sto kad se nista ne gradi pitaju zasto se nista ne radi a sad kad se radi pitaju zasto se radi i ocekuju da pocnu akademici i pisci da grade jel to su jedini ljudi koji su posteni a ostalo su kriminalci ajde dosta vise ne lajte!!!
Sačuvana

Tony Clifton

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 607
Одг: Zgrada od 24 sprata u Jagodini
« Odgovor #6 poslato: 12-09-2008, 18:00:25 »

svajcarac ocigledno da ti nisi prosao evropu vec poznajes samo svajcarsku to je jedina drzava gde se pita na referendumu dali kucici smeju da piske u par ili ne a gle cuda svajcarska nije u eu obidji ti malo prijatelju italiju francusku spaniju pa vidi gde se gradi kako se gradi i ko gradi svajcarska je jedina drzava u evropi gde nemozes da gradis sta hoces na svom rodjenom placu koji si kupio ili dobio!!

svaka cast za zgradu samo napred a ovi ljudi sto kad se nista ne gradi pitaju zasto se nista ne radi a sad kad se radi pitaju zasto se radi i ocekuju da pocnu akademici i pisci da grade jel to su jedini ljudi koji su posteni a ostalo su kriminalci ajde dosta vise ne lajte!!!

Sačuvana

svajcarac

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 367
Одг: Zgrada od 24 sprata u Jagodini
« Odgovor #7 poslato: 12-09-2008, 18:40:37 »

svajcarac ocigledno da ti nisi prosao evropu vec poznajes samo svajcarsku to je jedina drzava gde se pita na referendumu dali kucici smeju da piske u par ili ne a gle cuda svajcarska nije u eu obidji ti malo prijatelju italiju francusku spaniju pa vidi gde se gradi kako se gradi i ko gradi svajcarska je jedina drzava u evropi gde nemozes da gradis sta hoces na svom rodjenom placu koji si kupio ili dobio!!

svaka cast za zgradu samo napred a ovi ljudi sto kad se nista ne gradi pitaju zasto se nista ne radi a sad kad se radi pitaju zasto se radi i ocekuju da pocnu akademici i pisci da grade jel to su jedini ljudi koji su posteni a ostalo su kriminalci ajde dosta vise ne lajte!!!
Prosao sam i video dovoljno i zivim dosta dugo na zapadu da bih mogao reci ono sto mislim.
Svajcarci nebi bili ovo sto jesu da se ne zna KO STA RADI (kao kod nas). Postuje se i zakon a ko ga ne postuje njega po djepu ili u zatvor.Zato smo tu gde i jesmo a Svajcarskoj i ne treba eu sto se NJIH tice.
Sto se tice zidanje ovakvih zgrada nemam nista protiv ali ne na ovakvim mestima o kojima se pise (kod karting staze ili u tom okruzenju).
A i ja nisam smeo zidat svasta na kuci koju sam nasledio  u neposrednoj blizini vec sam morao zadrzat gabarite i ispostovao sam zakon.Zasto taj isti zakon ne postuju i drugi ?
Sačuvana

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148
Одг: Zgrada od 24 sprata u Jagodini
« Odgovor #8 poslato: 12-09-2008, 20:02:27 »

Techa mi je na visokoj funciji u direkciji za izgradnju,i kaze mi da su potpuno nemocni da odluchuju o bilo chemu.
Za Jagodinu je postoja plan razvoja od 2003 do 2013,ali od kako je js na vlasti niti se taj plan niti direkcija konstatuju.

Gradi ko shta i gde hoce,bez ikakvog reda pravila ili necheg treceg :( :(

Mada ok je za ovu zgradu,samo ako je stave na adekvatno mesto,ali neshto drugo mene bedachi,recimo centar grada koji je totalno unakazen i slichno.
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Zgrada od 24 sprata u Jagodini
« Odgovor #9 poslato: 12-09-2008, 21:13:58 »

toj zgradi je tu idealno mesto svajcarac ko tebe uopste pita gde ce da se gradi i ko si ti da odlucjes sta njoj odgovara!!
pa ta svajcarska mozda ima neku socijalnu oravdu zbog mentaliteta ljudi ali u svetskoj politici je smesna na odnosu na italiju i francusku pa opet u toj italiji gradi gde ko sta hoce ili mozda ja i ti nismo bili u istoj svajcarskoj i italiji!!!
Sačuvana

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148
Одг: Zgrada od 24 sprata u Jagodini
« Odgovor #10 poslato: 12-09-2008, 21:46:11 »

Zapravo mnogo bolje mesto toj zgradi bi bilo da se gradi na mestu sadashnje auto-pijace ,jer se tu takodje planira izgradnja,ali ko nas uopshte pita
Sačuvana

svajcarac

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 367
Одг: Zgrada od 24 sprata u Jagodini
« Odgovor #11 poslato: 12-09-2008, 23:00:45 »

toj zgradi je tu idealno mesto svajcarac ko tebe uopste pita gde ce da se gradi i ko si ti da odlucjes sta njoj odgovara!!
Mozda si i u pravu neko (ako nemas nekog interesa u svemu tome),ko mene pita i ko sam ja da dajem savet.Vi tamo zivite i unistavajte ono malo zelenila koje jos ostalo od Cocetove pa do brda (i taj kvart).Ako Vi necete da preduzmete nesto sta se pa ja pa tu mesam.
Uzivajte u pogledu na tu zgradurinu umesto na brdo,a ja cu i dalje ca.10 meseci u pogledu na Alpe i 2 meseca u pogledu na more.Onih 10 dana koliko provedem u Jagodini koristicu da popijem bar po jedno pice u tom vidikovcu..
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Zgrada od 24 sprata u Jagodini
« Odgovor #12 poslato: 13-09-2008, 11:19:33 »

Techa mi je na visokoj funciji u direkciji za izgradnju,i kaze mi da su potpuno nemocni da odluchuju o bilo chemu.
Za Jagodinu je postoja plan razvoja od 2003 do 2013,ali od kako je js na vlasti niti se taj plan niti direkcija konstatuju.

Gradi ko shta i gde hoce,bez ikakvog reda pravila ili necheg treceg :( :(

Stupio je na snagu nov plan razvoja...lepsi....bolji....  :aq06:

Zanimljivo je kako se na nasoj politickoj sceni sa malo prilagodjvanja i malo iskazanih fraza opstaje u vrhu...bez obzira na to sta radis...
Sačuvana

Aleksa

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 13
Одг: Zgrada od 24 sprata u Jagodini
« Odgovor #13 poslato: 20-09-2008, 01:48:57 »

Ej i kako normalan covek da ostane priseban kada ima pored sebe Palmu i Neko-ga njemu slicne. Ej bre seljacino iz sela iz kog si izas'o da se odma' vratis! Ti znas da li je lokacija dobra ili ne i kako je u Svajcarskoj ili Italiji. Katastrofa! P.S. sto bi rek'o moj ortak ''Posle se setio'' :). . . nauci da se izrazavas i to ispravno da stavis na papir! Pozdrav!
Sačuvana

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148
Одг: Zgrada od 24 sprata u Jagodini
« Odgovor #14 poslato: 20-09-2008, 05:21:47 »

Ta zgrada od 24 sprata bi definitvno trebala da bude na mestu auto-pijace na glavnoj ulici,nego da se nabije tamo kod stadiona.

Inache saznao sam shta se pravi na onom parkingu kod fontane,pogledajte na adresi dole:

http://www.ibsvisokogradnja.com/novosti_apartmani_plavusa.html

Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Zgrada od 24 sprata u Jagodini
« Odgovor #15 poslato: 20-09-2008, 09:26:11 »

To ima da bude najruznija zgrada u Jagodini, i to ubedljivo.
Sačuvana
Dark Eagle

svajcarac

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 367
Одг: Zgrada od 24 sprata u Jagodini
« Odgovor #16 poslato: 21-09-2008, 21:57:05 »

Bar ce se odgovorno hvaliti i pravdati da i mi imamo "JUZNU KAPIJU" (ako je stave kod auto pijace).
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Zgrada od 24 sprata u Jagodini
« Odgovor #17 poslato: 22-09-2008, 10:09:06 »

Sto Juznu Kapiju? Pa ova zgrada o kojoj sam govorio ima oko 5 sprata
Sačuvana
Dark Eagle

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148
Одг: Zgrada od 24 sprata u Jagodini
« Odgovor #18 poslato: 22-09-2008, 10:50:24 »

Govorimo o zgradi iz naslova topika od 24s za koju josh ne znamo lokaciju ali se nadamo da ce biti na mestu auto-pijace :)
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.07 sekundi sa 24 upita.