Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Vaša pitanja i sugestije  (Pročitano 329357 puta)

0 Članovi i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

denny

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 35
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1140 poslato: 13-02-2011, 15:13:57 »

au kolko je vama lepo bilo  :aq21: meni je drago sto sam.
http://www.youtube.com/watch?v=ToTk5B4_ZAQ
 :aq28:
Cesto samo citam ovaj forum, ali nemam volje da se ukljucim, jer citajuci sve ovo unazad, a i na drugim temama, vidim da je , nazalost,na ovom forumu doslo vreme ovakvih (mislim na pesmu).
Drskost, bezobraznost, vredjanja....lepa zabava ...pise samo par osoba ( koje su izgleda postale vlasnici ovog foruma), i to na nacin koji sam napred navela.
Sve lepse od lepseg. Ali ako je to njihov nivo, nek im je sa srecom . A bio je to zaista lep forum, rado smo ga listali. Steta!
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1141 poslato: 13-02-2011, 15:31:50 »

jbg.

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1142 poslato: 13-02-2011, 15:33:03 »

 :xq003:
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1143 poslato: 13-02-2011, 15:40:55 »

pa šta da odgovorim drugo... viša sila...  izbacićemo onoga koji baš pretera ali sitne svađe, provociranje itd.. to ima svud, to će uvek da bude i niko tu ništa ne može da uradi...  zato sam i rekao 

 jbg.


 život je nekad siv a nekad žut..

BodaPn

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 160
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1144 poslato: 13-02-2011, 15:58:54 »

Ovde niko ne čita http://www.autentik.net/forum/index.php?topic=1215.0

Lepo piše za pismene:

- Nemojte vređati sagovornike ili osobe o kojima se priča. Sve se može reći, ako ne lepim, a ono bar pristojnim rečnikom.

- Nemojte slati besmislene i bespotrebne komentare, skretati sa teme, slati više komentara za redom.



Na žalost, ako administrator odgovori sa jbg, šta dalje, ko odredjuje šta je pristojan rečnik?
Forum je prepun besmislenih i bespotrebnih komentara i skretanja sa teme. Ovo je sada ozbiljna tema, nemojte mi reći da se i tu treba malo zevzečiti.
Lupanja smajlova umesto odgovora je previše. Kad ne postoji adekvatan i smislen odgovor, čemu služi smajli? Da bi se samo nagruvao broj postova i da se uđe u top 10 pisača.
Sačuvana

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1145 poslato: 13-02-2011, 16:01:24 »

Kad bi se svako ko voli da dolazi na ovaj forum barem malkice potrudio da na njemu pise i aktivno ucestvuje,bilo bi lepse.Svako da otvori neku novu temu,ili da pise na nekoj vec postojecoj koja mu se dopada.Sad samo neke jadikovke kako je nekad lepo bilo,e cvrc milojka.Pisite,ucestvujte ,bice lepse i raznovrsnije.  :xq001:
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Zigeuner

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 162
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1146 poslato: 13-02-2011, 16:03:17 »

... e bas neka si im rekla !

Sačuvana
Ko zna - ah, niko nista ne zna, krhko je znanje ...

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1147 poslato: 13-02-2011, 16:05:58 »

Ovde niko ne čita http://www.autentik.net/forum/index.php?topic=1215.0

Lepo piše za pismene:

- Nemojte vređati sagovornike ili osobe o kojima se priča. Sve se može reći, ako ne lepim, a ono bar pristojnim rečnikom.

- Nemojte slati besmislene i bespotrebne komentare, skretati sa teme, slati više komentara za redom.



Na žalost, ako administrator odgovori sa jbg, šta dalje, ko odredjuje šta je pristojan rečnik?
Forum je prepun besmislenih i bespotrebnih komentara i skretanja sa teme. Ovo je sada ozbiljna tema, nemojte mi reći da se i tu treba malo zevzečiti.
Lupanja smajlova umesto odgovora je previše. Kad ne postoji adekvatan i smislen odgovor, čemu služi smajli? Da bi se samo nagruvao broj postova i da se uđe u top 10 pisača.


Preterujes.Smajlije postoje da bi se upotrebljavale,nekad adekvatnije docaraju komentar nego reci.Jbg je skracenica da ne bi bilo prosto,odomacila se i nikog ne vredja,nista strasno.Niko ne gruva postove,pisu ljudi,komentarisu,kakve koristi od toga da udjes u top 10 pisaca?Placa li se to?Eto sad bih stavila smajliju,al necu.
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

BodaPn

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 160
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1148 poslato: 13-02-2011, 16:07:03 »

Ne može da bude raznovrsnije i lepše zato što svaku temu upropastite i ljudi nemaju volju da bilo šta napišu.
Niko ne iznosi ovde jadikovke, kako ti kažeš, nego se samo vidi i oseća trulež daleko.
Sačuvana

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1149 poslato: 13-02-2011, 16:09:34 »

Eh sad,ispadosmo i trulez...
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Zigeuner

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 162
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1150 poslato: 13-02-2011, 16:13:12 »

... ne daj se Jelenkos,
 ti si nam ostala jedina uzdanica.
Ja se nesto pitam - odakle bi mogo bita ovaj kolega BodaPN ... ja bih rekao mozda iz Cupriju. ... a ti, sta ti mislis?
« Poslednja izmena: 13-02-2011, 16:24:08 od strane Zigeuner »
Sačuvana
Ko zna - ah, niko nista ne zna, krhko je znanje ...

MIK

  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 13121
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1151 poslato: 13-02-2011, 16:27:53 »

Ako je podpaljivanje gotovo :aq29: uvek se nadje neko i na to gotovo, da doda nesto i nikad kraja. Ajd'pa tako onda :xq003: :aq24:
Sačuvana

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1152 poslato: 13-02-2011, 16:28:41 »

 :xq002:
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

denny

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 35
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1153 poslato: 13-02-2011, 17:53:42 »

Citam vas, nisam htela da izazovem nemir, ali mi pade na pamet nesto sto bi mozda objasnilo mnogo toga ovde, ako nekog interesuje:
Djihaaaaaaaaaa,djihaaaaaaaaaaaa.... :xq001: :xq001:
I bas autor ovog pametnog i kreativnog teksta, kaze malocas u jednom postu:
"Kad bi se svako ko voli da dolazi na ovaj forum barem malkice potrudio da na njemu pise i aktivno ucestvuje,bilo bi lepse....e cvrc milojka...." !
Evo,ona se bas potrudila i dala prilog da bude lepse, pametnije...svaka cast!
A njen trud ce uvek biti podrzan od od gospodje MIK, necim poput ovog, sto je sasvim bezazleno u odnosu na njene ostale smajlije, jer se iskljucivo njima izrazava, uz pomoc i neke lose slozene proste recenice :
"Vazno je da ti znas.....(kao i uvek!) aq27..."

Eto, to je od prilike, gledano spolja postalo ogledalo/simbol ovog foruma.
Sačuvana

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1154 poslato: 13-02-2011, 18:43:11 »

Ovo ide u nedogled.
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1155 poslato: 13-02-2011, 19:18:11 »

Vrtimo se u krug... o tome smo diskutovali prošle godine u ovo vreme...

ako sankcionišemo sve koji napišu po koju psovku, namerno provociraju... ne bi bio niko na forumu...

razumem ja vas odlično i trebalo bi svakoga dana da se prati ali ja nemam vremena a moderatori i administratori se plaćaju na velikim forumima...

tako da...  idemo kao i do sada i možemo samo da se nadamo da će sve da bude ok...

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1156 poslato: 13-02-2011, 23:23:54 »

Ma brate moj Ivane,neki udju sa stotinak posta samo da provociraju.Al vidi ovako..Ja sam cista pozitiva...Tako da  :aq28: :xq001:
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1157 poslato: 15-02-2011, 20:52:36 »

Autentik,zahtevam ovog puta objasnjenje,zasto mi je brisana poruka sa ove teme http://www.autentik.net/forum/index.php?topic=6868.msg168239;topicseen#msg168239


Poruka nit je bila uvredljive prirode,nit zlonamerna,samo sam rekla jedno" JAVI SE AUTENTIKU NA PP.OVO IDE U NEDOGLED".

Da ne znaci mozda to da treba da idem odavde,da me zaplasuju brisanjem postova,ovo je bruka.Molim objasnjenje i to licno od tebe Autentik.Unapred hvala.
« Poslednja izmena: 15-02-2011, 20:54:09 od strane jelenkos »
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Zigeuner

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 162
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1158 poslato: 15-02-2011, 20:56:20 »

Tvoju poruku sam procitao, ali prezivela je vrlo kratlo jer je cijela moja tema izbrisana zajedno za tvojom porukom.
Sačuvana
Ko zna - ah, niko nista ne zna, krhko je znanje ...

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1159 poslato: 15-02-2011, 21:04:12 »

Nije ti obrisana tema ova od koje sam dala link,ali moj post jeste.Jedva cekam objasnjenje.
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."
 

Stranica je napravljena za 0.069 sekundi sa 21 upita.