Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Vaša pitanja i sugestije  (Pročitano 329289 puta)

0 Članovi i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1200 poslato: 22-08-2011, 08:56:47 »

Ako je to sto sam pisala bilo vredjanje,kleveta,rasna itd..e,onda je ovde kraj mom pisanju na ovom forumu.Sad mi je jasno sto ti je forum prazan.

bile je vredjanje i necemo vise o tome raspravljati... i sama si svesna toga

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1201 poslato: 22-08-2011, 09:05:44 »

Post je bio uvredljiv pa makar se i o Palmi radilo. Uocila sam ja to odmah i reagirala ali je Admin i moj post izbrisao. Ovde su neke kolege letele i zbog manjih grehova i nisu imali prilike da se raspravljaju sa sefom. Ocito su adminovi arsini razliciti pa se neke vrste kolega a narocito kolegica stite kao divljac u jagodinskom ZOO ... ccc.


Post je obrisam zato što si citirala njen post, a niko nije leteo bez razloga, šta više imali su ozbiljnih prekršaja i to namerno radili...

ja sam mnogo mnogo dobar.. ali opet na kraju izvučem deblji kraj...  tj. zbog svoje dobrote opet ispadnem kriv...

Jednostavno kao na svim forumima... ne želim svađe, vređanja itd...  jer obrni okreni to po zakonu republike srbije moram da brišem... jer u protivnom sledi tužba...

a ja kao administrator manje  i osoba koja je to napisala više... snosiće posledice koje nisu male...

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1202 poslato: 22-08-2011, 13:31:23 »

Obrisi sve sto ti ne odgovara ja sam i sama nesto brisala,ti ostalo obrisi...ja vise slova ovde napisati necu.Prijatno!!!
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1203 poslato: 22-08-2011, 13:42:40 »

obrisao sam sve sto nije bilo prikladno i to si videla...

ako ne želiš više da pišeš... to je tvoj izbor... nemoj nas da kriviš molim te...

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1204 poslato: 22-08-2011, 13:49:08 »

Post je bio uvredljiv pa makar se i o Palmi radilo. Uocila sam ja to odmah i reagirala ali je Admin i moj post izbrisao. Ovde su neke kolege letele i zbog manjih grehova i nisu imali prilike da se raspravljaju sa sefom. Ocito su adminovi arsini razliciti pa se neke vrste kolega a narocito kolegica stite kao divljac u jagodinskom ZOO ... ccc.


Vanja prvi put imam priliku da procitam da si ista napisala ovde,vidim poruka ukupno 12 imas.Odjednom,eto te i to da kontrolises mene..ccc...Nisam zasticene,vidis i sama,a tvoje poredjenje sa zivotinjama me nije uvredilo mada je neprimereno.Nastavi samo sa kontrolom..kolegice..ccc


Autentik,ne krivim te,naprotiv vec generalno ovaj nas glupav sistem.Bolje je da ne pisem nista,nego da citam kao sto sam dugo radila pre moje registracije ovde,jer imam britak i ostar jezik a i pero.
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1205 poslato: 22-08-2011, 14:07:06 »

onda bolje nemoj...

ps. Vanja nije mislila na tebe...

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1206 poslato: 22-08-2011, 16:35:36 »

onda bolje nemoj...

ps. Vanja nije mislila na tebe...

ovim neces nista postici zaista
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1207 poslato: 22-08-2011, 18:26:33 »

ništa ni ne pokušavam... ja gledam da zaštitim svakog člana ovog foruma od eventualne tužbe koja je danas svakodnevica... ali mi se vraća tako što ljudi misle da radim nešto namerno i to protiv njih... jbg... bolje i to nego da se vučemo po sudovima..

Egzi

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 251
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1208 poslato: 22-08-2011, 19:46:03 »

Admine, malo ostrine i konflikata samo ce dobro doci da se ovaj forum probudi iz ucmalosti. Ja vise ne vidim ovde  mnoge kolege od kojih se imalo sto citati. Uglavnom se stvari vrte oko nekolicine nas neinventivnih i mlakih i ovih nekoliko dama koje izmenjuju vremensku prognozu i razne kalodonte. Ovakav forum ne treba nikome ... pa ni tebi.
Po sudovima se ne mozemo sretati jer je nas identitet zakonom zasticen, a ima nas mnogo izvan granice, pa nam ovde niko ne moze nista.



Sačuvana
PRAVI TE PRIJATELJ POVRIJEDI SAMO JEDANPUT I TO KAD UMRE...!

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1209 poslato: 22-08-2011, 19:55:35 »

vas identite jeste zaštićen sve dok vas neko ne tuži ako napišete nešto uvredljivo protiov nekoga, a onda na snagu stupa SUD, kome ja po istom nalogu dostavljam Ip adresu, email, datum i vreme zadnjeg pristupa, datum registracije, i ime provajdera... nakon čega u roku od 48h oni dobijaju tačnu adresu korisnika,, tj adsl-a na koga se vodi... i dolaze do tebe

uverio sam se na teži način iako nisam verovao... e sad što se tiče foruma, bolje da je pšrazan i da niko ništa ne piše nego da moram svaki dan da odvajam po sat vremena da čitam sve i da opominjem i da brišem razne uvredljive reči itd...

toga nažalost svuda ima... a ostaće samo oni koji pišu umereno i na lep način...  šta ja tu mogu...

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1210 poslato: 22-08-2011, 22:30:39 »

E rekoh da necu napisati nista..pas reko,pas poreko...zbog cega tuzba?Sto sam glasno i jasno iznela svoje stavove bez\ ulepsavanja?Da me tuzi..ko?
Onaj sto mi unisti grad,sto ne mogu naci posao,onaj sto mu se sve moze,a meni tuzba i da se sakrijem u misiju rupu...demokratija..nema sta..Da ne mogu ni ovde napisati sta mislim..
« Poslednja izmena: 22-08-2011, 22:31:43 od strane jelenkos »
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1211 poslato: 23-08-2011, 02:09:02 »

E rekoh da necu napisati nista..pas reko,pas poreko...zbog cega tuzba?Sto sam glasno i jasno iznela svoje stavove bez\ ulepsavanja?Da me tuzi..ko?
Onaj sto mi unisti grad,sto ne mogu naci posao,onaj sto mu se sve moze,a meni tuzba i da se sakrijem u misiju rupu...demokratija..nema sta..Da ne mogu ni ovde napisati sta mislim..
:aq29: :aq29: :aq29:

 :xq011:
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1212 poslato: 23-08-2011, 02:22:27 »

Niko ne može da te tuži za ozbiljnu kritiku. Mogu da te tuže ako ne samo da kritikuješ nego i vređaš i klevetaš, doduše i tad je neophodno da sud proceni da si mislio na tačno određenu osobu i da ti je namera bila da vređaš ili klevetaš (namerno pričaš laži o nekome).

Npr. ako napišeš da je neko debeli ćelavko, s namerom da ga uvrediš, može da te tuži za uvredu.

Ako napišeš da je neko ukrao neke pare, ili da je npr. korumpiran zato što si siguran da kupuje npr. ugalj po povlašćenoj ceni i preprodaje po tržišnoj, verovatno može da te tuži za klevetu.

Ali ako napišeš da je čista glupost zatvarati glavnu ulicu zbog predizborne kampanje, pošto će to da napravi saobraćajni haos, to nije ni uvreda ni kleveta. Mada se treba uzdržavati od uvredljivih izraza (glupost npr.).

Može se puno pisati i ozbiljno kritikovati bez vređanja i klevetanja. Javni funkcioner bi morali da budu i manje osetljivi na teške reči, a i manje zaštićeni od običnih građana. Npr. ako kažeš komšiji da je nesposoban da obavlja neki posao, mogao bi da te tuži, ali ako to kažeš političaru, ne bi trebalo da može da te dobije na sudu.


E sad, problem je ako postoji cenzura pa i ono što je kritika se skloni sa foruma u strahu da neko ne tuži itd. Pa i sud je za ljude ...
Sačuvana

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1213 poslato: 23-08-2011, 06:44:51 »

Niko ne može da te tuži za ozbiljnu kritiku. Mogu da te tuže ako ne samo da kritikuješ nego i vređaš i klevetaš, doduše i tad je neophodno da sud proceni da si mislio na tačno određenu osobu i da ti je namera bila da vređaš ili klevetaš (namerno pričaš laži o nekome).

Npr. ako napišeš da je neko debeli ćelavko, s namerom da ga uvrediš, može da te tuži za uvredu.

Ako napišeš da je neko ukrao neke pare, ili da je npr. korumpiran zato što si siguran da kupuje npr. ugalj po povlašćenoj ceni i preprodaje po tržišnoj, verovatno može da te tuži za klevetu.

Ali ako napišeš da je čista glupost zatvarati glavnu ulicu zbog predizborne kampanje, pošto će to da napravi saobraćajni haos, to nije ni uvreda ni kleveta. Mada se treba uzdržavati od uvredljivih izraza (glupost npr.).

Može se puno pisati i ozbiljno kritikovati bez vređanja i klevetanja. Javni funkcioner bi morali da budu i manje osetljivi na teške reči, a i manje zaštićeni od običnih građana. Npr. ako kažeš komšiji da je nesposoban da obavlja neki posao, mogao bi da te tuži, ali ako to kažeš političaru, ne bi trebalo da može da te dobije na sudu.


E sad, problem je ako postoji cenzura pa i ono što je kritika se skloni sa foruma u strahu da neko ne tuži itd. Pa i sud je za ljude ...

U potpunosti se slazem sa gore navedenim!
Sačuvana
Nista nije nemoguće...

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1214 poslato: 23-08-2011, 07:13:45 »

evo vidite da znate o čemu govorim...  sve što obrišem je bilo uvredljive prirode...

Vanja

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 87
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1215 poslato: 23-08-2011, 09:26:21 »


Vanja prvi put imam priliku da procitam da si ista napisala ovde,vidim poruka ukupno 12 imas.Odjednom,eto te i to da kontrolises mene..ccc...Nisam zasticene,vidis i sama,a tvoje poredjenje sa zivotinjama me nije uvredilo mada je neprimereno.Nastavi samo sa kontrolom..kolegice..ccc



Ovde brojevi nista ne znace, svi smo tu podjednako  nevazni. I da se ne lazemo - ti ipak ovde imas povlasteni status ... a to sto nemas posla, pa nije ti zato precednik  kriv. Vreme je takvo, pola Srbije je nezaposleno a druga polovica kuka zbog male plate. Zavrni rukave i zaposli se sama.
« Poslednja izmena: 23-08-2011, 10:13:56 od strane Vanja »
Sačuvana
Dodju tako vremena
kada pametan zasuti,
budala progovori,
a fukara se obogati.
                 
                 Andric

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1216 poslato: 23-08-2011, 18:18:26 »

Vanja,gramatika ti zesca strana,primetila sam i jos po nesto,ali nismo bliske da bih ti to rekla,jednostavno imam stila...Pretpostavljam kom klanu pripadas i u kojoj se "crkvi" molis,pri tom ne mislim na rasnu ili religijsku pripadnost,da se opet ne zapletes,hehehe.Vidim smatras da sam povlascena i tesko ti to pada..pa maco,to se zove ljubomora, tu pomoci nema.Isti smo svi,tako je,ali ti sa tvojih 12 postova nisi redovna ovde,samim tim status ti je drugaciji,to tako mila ide na forumu.Nisam nezaposlena,samo ne mogu raditi u struci ,obavljam drugi posao.
« Poslednja izmena: 23-08-2011, 18:25:36 od strane jelenkos »
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Vanja

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 87
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1217 poslato: 23-08-2011, 20:02:27 »

Kolegice ako si, sto se moje gramatike tice,  mislila na ono "precednik" , onda si se upecala. Stil mi je takav da greske pravim namerno, a onda cekam nekog pametnog da me pouci pravopisu.
A mojih 12 postova, ne govore nista jer ovde nema o cemu da se pise. Teme su ovde bajate i nema nikakvih aktuelnosti. Ovaj forum je mnooogo dosadan.
Cak i ti sa svojih nekoliko hiljada postova deo si ove zabokrecine i nisi nista ucinila da forum ozivi. Zato kazem da smo i ti i ja podjednako nevazne.

« Poslednja izmena: 23-08-2011, 20:18:25 od strane Vanja »
Sačuvana
Dodju tako vremena
kada pametan zasuti,
budala progovori,
a fukara se obogati.
                 
                 Andric

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1218 poslato: 23-08-2011, 21:48:34 »

Vanja pricaj u svoje ime..verujem da ti je dosadno..ali ja sam ti zanimljiva da pratis moj rad sto mi veoma laska.Stil ti ne valja lutko,kod mene ne prolazi  :aq01:
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Sone

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 4078
  • te noci kad me stignu putevi
Odg: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #1219 poslato: 23-08-2011, 22:43:13 »

daj mani te se vise jelenka brini te svoje brige dosadni ste  :xq003:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 25 upita.