Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Prljava Jagodina  (Pročitano 16619 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Prljava Jagodina
« Odgovor #20 poslato: 30-09-2007, 17:03:23 »

Prljava Jagodina - prljava igra - PRLJAVO KAZALISTE...
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Prljava Jagodina
« Odgovor #21 poslato: 30-09-2007, 17:19:54 »

Ali gde piše da ja moram da gledam komšiji kroz prste kad on baca djubre kroz prozor? Čudi me da se u Jagodini takve stvari ne prijavlju. Pre dve godine sam htela da zovem miliciju (bila sam na odmoru u J.), u 3 sata ujutru. Jedan komšija se napio i bacao flaše kroz prozor. Naravno moj brat nije pustio da se ne zameri komšiji. A to je greška. Takve stvari je treba prijavljivati.

to je upravo to, niko nece da se zamera, a tesko da bi i policija tu odreagovala. cak i ako bi odreagovali rekli bi komsiji ko ga je prijavio pa bi ovaj tek pravio probleme
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Prljava Jagodina
« Odgovor #22 poslato: 30-09-2007, 17:27:52 »

Znači treba menjati mentalitet. Nisam za to da se stalno zove policija, ali jedan red mora da bude. Nekada davno u Jagodini sam imala komšinicu koja je moju mamu tužila na sudu ,kao ne može da spava zbod pumpice u akvarijumu. Naravno akvarijum je bio naš. Morali smo da platimo kaznu i da utišamo pumpicu. Najgore od svega je bilo da je ta komšinica bila gluva. Apsurd, ali upalilo je.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Prljava Jagodina
« Odgovor #23 poslato: 30-09-2007, 17:29:23 »

Znači treba menjati mentalitet. Nisam za to da se stalno zove policija, ali jedan red mora da bude. Nekada davno u Jagodini sam imala komšinicu koja je moju mamu tužila na sudu ,kao ne može da spava zbod pumpice u akvarijumu. Naravno akvarijum je bio naš. Morali smo da platimo kaznu i da utišamo pumpicu. Najgore od svega je bilo da je ta komšinica bila gluva. Apsurd, ali upalilo je.

bilo bi najbolje kada bi smo mogli da promenimo ljude, ali to je posao za sebe
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Prljava Jagodina
« Odgovor #24 poslato: 30-09-2007, 19:34:17 »

Eh...da je samo Jagodina takva...u celoj (uzoj) Srbiji je situacija vrlo zalosna po tom pitanju!  :aq25:

Nemarnost...niska svest... U prelepoj okolini Pirota na par mesta "gradjani" redovno idu na izlete.

Sve..bas sve djubre ostave za sobom. :aq09: Kad je drustvo mog zeta par puta napravilo ciscenje, ostali su ih zagledali kao da su pali sa Marsa.

Kaze da namerno zafrljace plastiku za koju se zna da je najveci zagadjivac zemlje. Bas ih briga...a njihovo okruzenje u kome jos generacije mogu

da uzivaju!!! Sta reci...prosto, neotesano, neobrazovano....  :aq16:

Jel' znate da PIKAVAC zagadjuje zemlju preko 300god.?!!   
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Prljava Jagodina
« Odgovor #25 poslato: 01-10-2007, 07:41:13 »

Zs, kako to mislis da promenimo ljude? Mozes da menjas sredinu (mesto boravka), ili jos bolje, svi po malo promenimo sebe i eto uspeha. Jag. inace oduvek bila medju prljavijim gradovima...
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Prljava Jagodina
« Odgovor #26 poslato: 01-10-2007, 07:45:41 »

Zs, kako to mislis da promenimo ljude? Mozes da menjas sredinu (mesto boravka), ili jos bolje, svi po malo promenimo sebe i eto uspeha. Jag. inace oduvek bila medju prljavijim gradovima...

nisam ni rekao da cemo ih menjati, vec da bi to bilo dobro :) na ljude moze samo da se utice, edukacijom, kaznama....
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Prljava Jagodina
« Odgovor #27 poslato: 01-10-2007, 08:01:23 »

EEEE, onda je u redu! budi "precizniji" sledeci put.
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Prljava Jagodina
« Odgovor #28 poslato: 01-10-2007, 10:04:10 »

Jeste Jagodina prljava, ali nije toliko koliko je nekada bila. Secam se da se u mom kraju do pre neke godine bacalo djubre na gomile po ulicama cak tamo i gde nema kontejnera a sada to hvala bogu nije vise tako. Nadam se da ce biti jos bolje ali na tome moraju svi jagodinci da porade a ne samo nekoliko njih. Ako nista vise, barem mozemo da se tesimo da smo cistiji od beograda  :aq01:
Sačuvana
Dark Eagle

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Prljava Jagodina
« Odgovor #29 poslato: 01-10-2007, 11:10:15 »

Pa tacno Mac,secam se i ja pre par godina gomile djubreta koja me je docekala i ispratila. Ali tada nisu odvozili, ako se ne varam...

Bese neki problem izmedju opstine i Standarda. Ovo je nesto drugo, problem u glavi!  :aq20:

        KULTURA!!!!
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Prljava Jagodina
« Odgovor #30 poslato: 01-10-2007, 11:59:43 »

Ma odvozili su i tada (barem u mom kraju) ali je problem bio sto su svuda gde su stigli ljudi bacali djubre a sada barem pogadjaju kontejnere. E samo jos kultura da se sredi i sve ce biti super.
Sačuvana
Dark Eagle

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Prljava Jagodina
« Odgovor #31 poslato: 01-10-2007, 12:48:04 »

Danima nisu odvozili, secam se dobro tih prepunih kontejnera i oko njih gomila! Sada prazne svakog dana!

Palma je, kazu, svog prvog radnog dana pustio Standardu pare za benzin i kamioni su krenuli u ciscenje Jagodine, koja se vec usmrdela od djubreta.
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Prljava Jagodina
« Odgovor #32 poslato: 02-10-2007, 07:57:55 »

Ne prazne svakog dana.
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Prljava Jagodina
« Odgovor #33 poslato: 03-10-2007, 13:42:31 »

Kod mene prazne svakog dana i to uvek u isto vreme :)
Sačuvana
Dark Eagle

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Prljava Jagodina
« Odgovor #34 poslato: 03-10-2007, 19:57:07 »

Kod mene prazne svakog dana i to uvek u isto vreme :)
Ja sam vec rekla da kod mene prazne svakog dana i da dodam da je, kao kod Mac-a, u isto vreme. :aq29:
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Prljava Jagodina
« Odgovor #35 poslato: 03-10-2007, 22:07:53 »

evo ja ću slikovito da vam odgovorim





























autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Prljava Jagodina
« Odgovor #36 poslato: 03-10-2007, 22:09:58 »

Ali ipak misli da ne treba brinuti za sve i da ima ko o tome vodi računa

ja sam više da se uživa  i ne brine  kao ovaj čiča

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Prljava Jagodina
« Odgovor #37 poslato: 04-10-2007, 06:09:36 »

Pa moze da uziva kad istreso sline malopre. Cini mi se da je to taj tip.
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Prljava Jagodina
« Odgovor #38 poslato: 04-10-2007, 07:42:20 »

užas! Pošaljite Palmi te slike.
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Prljava Jagodina
« Odgovor #39 poslato: 04-10-2007, 09:07:03 »

Sta ti je tebe zeno? Pa on nema sad vremena da se bakce s tim "glupostima", covek sprema "govoranciju" za 3 domacinske godine...Opstina Jag. i lokalna samouprava za ove 3 godine sto je na vlasti asfaltirala sve ulice u gradu i selu, napravila 50 seoskih terena i pravi se stadion u gradu, napravila zoo, akvu, parking, fontanu, poslala decu dzabaka na ekskurziju, sredila park kod Opstine (neka mi oproste ako sam nesto zaboravila) i to sve iz BUDZETA OPSTINE...E sad kako, na koju foru, ?????????
Covek ne stize da vidi sta se oko njega desava, jer je previse zaokupljen sobom i svojim idejama STA DA URADIM SLEDECE...ufff....sta da uradim sledece da bude isto tako dobro kao i ovo...mada ja bi nesto i bolje....
A ako bi i pogledao oko sebe, video bi pola (slobodna moja procena) svog sela koje je dovukao u grad da sljakaju na raznoraznim (i ne bas tako losim) poslovima, za stalno, a ako je privremeno uvek ide obecanje da ce se vec STVORITI USLOVI i za nesto dalje...
Ove siromahe iz grada, koji klece pred njim (muka ih naterala, i to zesca) u dogledno vreme ubaci da sljakaju po nekom okolnom selu gde je vec nesto ON stvorio, od Opstinskih para i uz pomoc lokalne samouprave...
Dakle, sto se tice ovih fotki, neke su sa Ruskog groblja, centra Jag. (izmedju Gimnazije i Crkve), Bolnice, jedna je tamo oko pijace (iza biroa), neke korito reke nam Belice....Ma sve ti je tu, mahom oko centra.
A kao sto se i vidi na pojedinim slikama, ljudi RADE, ali cini se malo ih je pa treba uposliti jos neke ODANE...
Kontejneri se NE PRAZNE SVAKODNEVNO, evo i primera, KAZNE ne postoje za ovakva zloDELA, niko nije kriv sto je Jagodina salas u Malom ritu...
P.S. PLAVUSA je NAJLEPSA zgrada u Jagodini, bas me briga ko ju je napravio!
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.072 sekundi sa 25 upita.