Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: kako da povezem  (Pročitano 4193 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

NESA-SRB

  • Gost
kako da povezem
« poslato: 26-02-2008, 19:54:56 »

imam adsl i 1 komp e sada bi hteo 2 komp da povezem sa drugi nalog ads posto je to na spratu i ta osoba hoce nezavisno adsl od mene ,jos razmatramo i na moj nalog posto imam adsl modem sa 4 komp posto je isdn linija tj ruter imam
Sačuvana

ninoslav

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 80
Одг: kako da povezem
« Odgovor #1 poslato: 27-02-2008, 15:59:57 »

Vidim da ti niko ne dolazi u pomoć.
Neću ni ja baš nešto da ti budem od velike koristi ali imam volju.
Ne razumem se mnogo u te stvari, ali kako znam mora da imaš mrežnu karticu u kompjuterima, da ih medjusobno povežeš stun što je jedan naravno Matična jedinica.
Toliko znam.
Najbolje ti je da navrati u neki pC centrar  gde će da se konsultuješ s njima,  i sigurno ćeš dobiti detaljne instrukcije, a predpostavljam  ako kupi kartice kod njih oni će ti sve odraditi
Sačuvana

ookkii

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 477
  • americaaaaaaaa
Одг: kako da povezem
« Odgovor #2 poslato: 27-02-2008, 23:29:26 »

prosto kao pasulj,,, to ja radim sa stanarom, pazi ovako prikljucis oba 2 kompa na taj jedan adsl ruter, onda rucno napravis konekciju ( imas uputsvo na disku za modem {ruter}, ) sta dalje radis,,, on ode u telekom kupi samo nalog ( username i pass ), i kuca on jedan user, a ti drugi,,, tako da nemate nikakve veze, niti delite protok, dok su vam kompovi medjusobno umrezeni, ako ti treba nesto vise samo kazi,
nadam se da sam bio od koristi
Sačuvana

Zockey

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 533
  • Ljubav Svetlost
Одг: kako da povezem
« Odgovor #3 poslato: 09-05-2008, 14:37:13 »

mrezni kabl,2 konektora,svicher,mrezna kartica i imate objica ADSL,a da nebi videli kompjuter jedan drugom iskljucite Share...
Sačuvana
Mi nismo stvorili ovaj svet, mi smo samo deo njega, sve što mu činimo, činimo to i sami sebi!
 

Stranica je napravljena za 0.068 sekundi sa 24 upita.