Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Ćuprija polako ali sigurno postaje palanka: Ostali smo i bez suda !  (Pročitano 10771 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО

Od Nove godine je zatvoren Opštinski sud u Ćupriji i sud i tužilaštvo su preseljeni u Paraćin.



Na levoj strani je nova mreža sudova u Srbiji a na desnoj nova mreža tužilaštava. Dakle, kao što vidimo, Ćuprija sada nema ništa, Paraćin ima Osnovni sud i Prekršajni sud kao i Osnovno javno tužilaštvo a Jagodina ima sve to plus Više javno tužilaštvo i Viši sud. Koja je ovo sramota za Ćupriju da je ostala bez suda pa čak i prekršajnog ! I sad za svaku sitnicu treba da ideš u Paraćin ! Bruka !!! Na osnovu čega je Ćuprija ostala bez suda i tužilaštva ? Da li to znači da Ćuprija ima manje kriminala i lopova od Paraćina ili šta je u pitanju ???

Još samo i Gimnaziju da nam zatvore pa možemo da stavljamo katanac.
« Poslednja izmena: 04-01-2010, 10:36:52 od strane SunđerBoba »
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262

...pa mozda se svi spojimo nekada :)
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142

Neverovatno!!!
Pa u PN nisu mogli ni sami sa sobom u potpunosti da izdju na kraj!
Na stranu to sto ce Cupricani za svaku sitnicu  morati u PN.Koliko znam za jednu punomoc mora se u sud da se overi,hocete li i za to morati u PN? :aq25:
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU

Neverovatno!!!
Pa u PN nisu mogli ni sami sa sobom u potpunosti da izdju na kraj!
Na stranu to sto ce Cupricani za svaku sitnicu  morati u PN.Koliko znam za jednu punomoc mora se u sud da se overi,hocete li i za to morati u PN? :aq25:

Potvde i punomocja ne overavaju sudije vec drzavni cinovnici koji su igrom slucaja bili smesteni u zgradi Suda. Sada mogu da ih smeste u SUP ili Opstnu i da nastave da rade svoj posao.
Hteli mi to da priznamo ili ne Cupriska opstina je mala a nalazi se izmedju Ja i Pn pa je ovo resenje nekako logcno
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142

Da u pravu si,ja sam pomislila da se sada SVE seli kod nas!
Bez obzira,to vidim kao jos jedan korak unazad za Cupriju.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU

Da u pravu si,ja sam pomislila da se sada SVE seli kod nas!
Bez obzira,to vidim kao jos jedan korak unazad za Cupriju.

Samo jos jedan u dugom nizu koraka. Ali boze moj, kako ko radi, koliko je ko sposoban tako i prolazi.
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

posmatrac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1110

Odose i Paracin i Jagodina (sa Cuprijom u sredini) u Region Istocne Srbije, daleeeeeeko od Kragujevca i Sumadije.
Sačuvana

micha56

  • Gost

E pa Cuprija mi sve vise lici na jedan TUNEL izmedju Paracina i Jagodine.
Samo ne znam ko je ugasio svetlo i njemu, pa se nista ne vidi.
A mozda je nestala struja ili su ovi iz Eldis-a iskljucili, jer neko nije platio racun.
M R A K !!
Sačuvana

jocacana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 11

NEKAD JE CUPRIJA BILA PONOS I DIKA ZA JAGODINU I PARACIN ,A SADA SMO DOZVOLILI DA BUDEMO M.ZAJEDNICA ,E LJUDI MOJI CUPRICANI, NEDOZVOLITE DA NA PRED OCI UZIMAJU SVE JA APELUJEM NA SVE A MOZEMO DA ZAUSTAVIMO OTIMACINU I AKO JE KALABA NJIHOV.
Sačuvana

jocacana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 11

E pa Cuprija mi sve vise lici na jedan TUNEL izmedju Paracina i Jagodine.
Samo ne znam ko je ugasio svetlo i njemu, pa se nista ne vidi.
A mozda je nestala struja ili su ovi iz Eldis-a iskljucili, jer neko nije platio racun.
M R A K !!
NIJE MI JASNO KADA SE SPOMINJU GRADOVI U OKRUZENJU CUPRIJU NEVIDE NITI JE SPOMINJU,KADA JE BILO ONO PUCANJE U MAG.PARACIN JAGODINA SE NAJVISE OPARILA''KAO DA JE PUKLO U KONCAREVU BEOGRADE NEVALJA TO STO RADIS IMA BOGA........
Sačuvana

saba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 682

Bog trenutno nije tu, otisao na zimski odmor, na olimpijadu u Kanadu.
A i kad se vrati, nema vremena da se zaj....va sa Cupriju.
Najgore je to sto u samoj Cupriji ima MNOGO malo onih pravih cupricanina koji vole i koji se bore za tu Cupriju. Ove ostale izgleda boli UVO za sve to sto se dogadja.....
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО

Tako je.
Sačuvana

osica

  • Gost

PERESTROJKA, bacuska,.... PERESTROJKA....
Tek je pocelo, zaigrala mecka i pred budzetskim vratima, malo i njih dohvatilo i zakacilo.
Neka malo i one otpustene sudije blokiraju puteve, pruge i ostale magistralne puteve.
Ah da ja sam cuo da ce neke sudije da blokiraju MORAVU. Nece (tako kazu) dozvoliti, ni da MOrava tece, a kamo li da se njome pliva ili plovi...... HE bate, to se jos niko nije setio....... aha, nego kako.........
Sačuvana

laura

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 11

Bog trenutno nije tu, otisao na zimski odmor, na olimpijadu u Kanadu.
A i kad se vrati, nema vremena da se zaj....va sa Cupriju.
Najgore je to sto u samoj Cupriji ima MNOGO malo onih pravih cupricanina koji vole i koji se bore za tu Cupriju. Ove ostale izgleda boli UVO za sve to sto se dogadja.....
:xq003:
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО

E ovako stoje stvari, skoro sam video 1 školsku drugaricu koja radi u sudu u Ćupriji i reče mi da je samo krivično odeljenje preseljeno u Paraćin a da su parnično odeljenje i prekršajni sud ostali u Ćupriji s tim što se prekršajni sud preselio u (glavnu) zgradu suda. Dakle, informacija sa početka teme je samo delimično tačna.
Sačuvana

JUSTICE

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 29

CUPRIJA GRAD  ZA DIKU I PONOS CUPRICANIMA !!

CUPRIJA GRAD SPORTSKIH DESAVANJA i ISTAKNUTIH SPORTISTA KOJI SU USLI U ISTORIJU SPORTA.
PS-Procitajte knjigu ,ili knjige koje je  napisao RADE zvani ,,CREVAR,,!!

CUPRIJA GRAD MUZICKIH TALENATA!!!!
PS-Neka nam neko napise na ovom forumu GDE SE SADA NALAZE TI MLADI TALENTI I KOLIKO IH CENE I U BEOGRADU I U INOSTRANSTVU..!!!!

DA LI STE CULI ZA MICU VAJARA,CUPRICANINA ? DA LI ZNATE ZA NJEGOV TALENAT I NJEGOVA PRIZNANJA U BEOGRADU I SIRE ? NIKO DA GA JAVNO POHVALI,NE SAMO KAO ISTAKNUTOG UMETNIKA, NEGO I KAO VELIKOG HUMANISTU !!!!
Predavao covek u GIMNAZIJI u CUPRIJI,pa kada video da tu nemoze da iskaze svoj Bogom dat talenat ,otplovi u Beograd ,tu se nastani i tu se PROSLAVI !!
NARAVOUCENIJE-Ako ste talentovani ,imate talenata,inteligentni ste,BEZITE IZ CUPRIJE.Umesto priznanja i postovanja,tu ce te biti ATAKOVANI.

CUPRIJA KOJA IMA NAJSTARIJU GIMNAZIJU I SLAVI SVOJU  100-GODISNJICVU !!!
PS-Neka sadasnji direktor odgovori zasto neotvori ni jedan NOV PROFIL pa nam se deca rasturise i odose u druge gradove,u druge gimnazije..?????Ako on odlazi u penziju ,to ne znaci i da cela GIMNAZIJA  treba da potone kao TITANIK !!!

CUPRIJA GRAD GDE  OBITAVA NAJBOLJI MEDICINSKI CENTAR,NAJBOLJI MEDICINSKI STRUCNJACI !!!
Bila je na GLASU i ostala,ali plasim se D O K L E ??? Da se i tu ne sprema neka  PERESTROJKA ?????

ZAKLJUCAK DONESITE S A M I !!!
MOJ ,LICNI ,ZAKLJUCAK JE DA JE SVE POSLEDICA IZBORA PROMASENIH LJUDI NA KLJUCNA RADNA MESTA.Pocev od PREDSEDNIKA OPSTINA-DUSANA TRIFUNOVICA-zvanog ZUCA,a poznatog po osnivanju PRVE SIGURNOSNE KUCE ZA UGNJETENE MUSKARCE I TO NA BALKANU,LJUBE MARICA-prica za istorijse anale ,a sada KALABA penzioner ELDISA koji SPORTA RADI ,OBAVLJA FUNKCIJU PREDSEDNIKA OPSTINE.
IMA TU JOS MNOGO,MNOGO,MNOGO ANOMALIJA ali ispasce da pisem referat,a ovo bese FORUM!!!!

PS.Nista nije slucajno.DANAS JE USKRS,pa

    HRISTOS VASKRS  DRAGI MOJI PRIJATELJI !!!!!!!
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.111 sekundi sa 25 upita.