Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Aqva Park Jagodina  (Pročitano 476278 puta)

0 Članovi i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #300 poslato: 22-07-2007, 13:47:08 »

Cekaj bre...pa taj tobogan treba odmah da se stavi van upotrebe!  :aq12: A i bazen dok se ne odkloni kvar!! Kakva "disciplinska" :aq20:...tehnicka sluzba tu treba da radi.  :aq29: 

Ma jok.Tobogan radi najnormalnije i dalje.
A pod "disciplinskom" sam podrazumevao Draganovo ribanje osoblja.Sada cemo da vidimo koliko je bilo efikasno...
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #301 poslato: 22-07-2007, 18:32:50 »

Pa kako je moguce da se tobogan koristi i pored povreda!!??  :aq15: Vrlo neprofesionalno...ode im reputacija a samo sto su otvorili :aq25: A sta se ustvari desilo sa filterima? Ljudski faktor? Jesu proradili danas? Ne znam jesu li svesni da takav bazen moze da bude leglo zaraze :aq25: :aq25:
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #302 poslato: 22-07-2007, 20:02:57 »

A sta se ustvari desilo sa filterima? Ljudski faktor? Jesu proradili danas? Ne znam jesu li svesni da takav bazen moze da bude leglo zaraze :aq25: :aq25:

Ne znam kada si otisla odavde ali kada bi znala u kakvim smo se bazenima kupali,verovatno bi ti se zivot smucio.Malo maladji ce se setiti cuvene mocvare od bazena u EPOSU.
Filteri jesu proradili ali je voda i dalje prljava.Doduse cistija nego juce(treba vremena da se to sada isfiltrira).
A danas je bila nevidjena guzva oko 3500-4000 ljudi sigurno(naravno Palma je na PIRAMIDI(emisija na PINKU) rekao da su prodali 7000 hiljada).Ne mogu da verujem ali upoznao sam i jednu porodicu iz Novog Sada danas.Moj savet NE ICI NEDELJOM NA OTVORENE BAZENE JAGODINE...

Pa kako je moguce da se tobogan koristi i pored povreda!!??  :aq15: Vrlo neprofesionalno...ode im reputacija a samo sto su otvorili :aq25:

Ovo je ipak Srbija i ovakve stvari nisu neobicne.
Podseticu da su u Turskoj cak i zilete postavljali na unutrasnje zidove tobogana..
Danas jos jedna nezgoda.Jedna zena se za malo nije udavila u bazencetu ispod tobogana(ne znam sta je izazvalo nezgodu).
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #303 poslato: 22-07-2007, 20:47:40 »

Ma ja sam davnih dana otisla...nego, radim bas na bazenu pa uporedjujem. Tehnicka sluzba je uvek u visokoj pripravnosti i kvarovi se uklanjaju odmah..a bezbednost je na visokom nivou. A to sa "davljenjem"...pa to se desava, ili je precenila sebe ili izgubila kontrolu...vazno je da su plivaci i posetioci uvek pod budnim okom spasioca i da ih je dovoljno. Nadam se da tu nisu omanuli :aq15: Jel zna neko taj podatak, koliko ih ima?  :aq15:Evo bas pogledajte bazen gde radim. Najveci je u gradu i smesten je pored jezera. Ima pokrivene bazene,rekreacioni, za ronjenje, 50m i instrukcijski kome se dubina podesava.Plus otvoreni bazeni. Gde li bi Palmi bio kraj da je tako nesto napravio...mislim, ne podcenjujem ali ako se takve stvari desavaju znaci da nisu dorasli. Steta...u samom startu pocetnicke greske :aq25:    www.optisport.nl/sloterparkbad/
Sačuvana

malaivana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #304 poslato: 23-07-2007, 12:16:27 »

aqva park je super mesto,stvarno...dobro se osecam tamo-prava uzivancija : )))))))))
ali...cula sam da se skoro jedno dete povredilo jer je upalo u ventil za prociscavanje vode-koji nije bio dobro zatvoren...da li je to tacno???????
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #305 poslato: 23-07-2007, 13:24:59 »

aqva park je super mesto,stvarno...dobro se osecam tamo-prava uzivancija : )))))))))
ali...cula sam da se skoro jedno dete povredilo jer je upalo u ventil za prociscavanje vode-koji nije bio dobro zatvoren...da li je to tacno???????

Nisam čuo  -  ali je to strašno ako je tako   !!!!!!!!!!

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #306 poslato: 23-07-2007, 13:51:04 »

aqva park je super mesto,stvarno...dobro se osecam tamo-prava uzivancija : )))))))))
ali...cula sam da se skoro jedno dete povredilo jer je upalo u ventil za prociscavanje vode-koji nije bio dobro zatvoren...da li je to tacno???????

Pa ne znam za bazene u \Jagodini ali se to desilo na bazenu u nekom drugom gradu i ne samo da se povredilo vec se i zavrsilo tragicno.Pokusacu da pronadjem gde se to desilo.
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #307 poslato: 23-07-2007, 16:30:24 »

aqva park je super mesto,stvarno...dobro se osecam tamo-prava uzivancija : )))))))))
ali...cula sam da se skoro jedno dete povredilo jer je upalo u ventil za prociscavanje vode-koji nije bio dobro zatvoren...da li je to tacno???????

Pa ne znam za bazene u \Jagodini ali se to desilo na bazenu u nekom drugom gradu i ne samo da se povredilo vec se i zavrsilo tragicno.Pokusacu da pronadjem gde se to desilo.

Kao sto obecah,nasao sam.E sad,nije red da to postavljam ovde pa predlazem moderatorima ili administratoru da u okviru svih tema o politici(svet,Srbija,Jagodina) otvori podforume "HRONIKA" gde bi mogli da postavljamo ovakve stvari iz sveta,Srbije i Jagodine.Ili da mi daju ideju gde da postavim ovo ako zelite uopste.

Vise o ovome mozete procitati ovde:

    http://www.autentik.net/forum/index.php?topic=2204.0
« Poslednja izmena: 23-07-2007, 17:04:27 od strane Salvador »
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #309 poslato: 25-07-2007, 09:49:05 »

Ljudi ja sam na moru tako da znate da me nece biti jos neki dan sigurno na netu, nego ajde danas kao dodjoh da vidim sta se radi. Evo nekih podataka o aqua parku

 За првих пет дана рада Аква парк је посетило 30.000 људи. Од тог броја, у недељу је продато 7.580 карата, рекао је Зоран Глигоријевић, директор Аква парка.
- Највећи број купача имали смо од петка до недеље. Посетиоци су долазили са свих страна Србије.

ЛЕКАР ТОКОМ ЦЕЛОГ ДАНА

Из управе Аква парка истичу да је безбедност на високом нивоу и да до сада није било повреда. У овој воденој атракцији током целог дана дежура лекар, а 11 спасилаца прате дешавања на базенима.

УЗ МУЗИКУ У ВЕЧЕРЊИМ ЧАСОВИМА

Пошто базени Аква парка званично раде до 18 часова, већ око 19 сати део ресторана се припрема за оне који желе да уживају у доброј музици. Викендом свира ,,Бон ами,, бенд, а у плану су многи садржаји којима ће посетиоци бити одушевљени. Такође, према речима директора Аква парка у плану је и организовање ноћног купања.
Sačuvana
Dark Eagle

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #310 poslato: 25-07-2007, 10:06:12 »

Из управе Аква парка истичу да је безбедност на високом нивоу и да до сада није било повреда. У овој воденој атракцији током целог дана дежура лекар, а 11 спасилаца прате дешавања на базенима.

Ovo sigurno lazu.A nema potrebe pre svega jer prave na lude ljude koji su bili tamo i to videli.Ali dobro...takav je stil glasila u Jagodini pa i ne iznenadjuje toliko...
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #311 poslato: 25-07-2007, 10:43:09 »

KAD NEKO ZAPRETI KAZIPRSTOM,A TI SI (u ovom slucaju glasilo) MALIC,STA TI JE CINITI,NEGO BAKI MONTIRAJ I APLAUZ,SMANJI DMP GLAVU,UVATI MU LEPSI PROFIL,IZMONTIRAJ 30.000 LJUDI,ITD.ONDA CUTI I KAKI,KAKO SE IZBORITI,A NE IZGUBITI,TO SE JA PITAM
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #312 poslato: 25-07-2007, 11:01:17 »

KAD NEKO ZAPRETI KAZIPRSTOM,A TI SI (u ovom slucaju glasilo) MALIC,STA TI JE CINITI,NEGO BAKI MONTIRAJ I APLAUZ,SMANJI DMP GLAVU,UVATI MU LEPSI PROFIL,IZMONTIRAJ 30.000 LJUDI,ITD.ONDA CUTI I KAKI,KAKO SE IZBORITI,A NE IZGUBITI,TO SE JA PITAM

Ma nije u pitanju zastrasivanje nego vlasnistvo medija od strane Palme,uuups,izvinjavam se,njegovog sina(to treba da obezbedi objektivnost i naravno da spreci sukob interesa...hmm...).
Nego sta mislite,koliko ima povrsinski(metara kvadratna) aqua park(jos ako neko ima tacan podatak,bio bih zahvalan)?Naravno,ne pricam o onih 3 ha jer pod to potpada ceo komplex  a ne samo bazeni.
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #313 poslato: 25-07-2007, 12:22:11 »

KAKO SE ONDA TO ZOVE AKO NIJE ZASTRASIVANJE, DRUGO NIJE DMP NEGO SIN,TO TI JE SISTEM,A U SISTEMU TI TATO,TI BATO I JA,TRECE,NEMAM POJMA,PITATI DIREKCIJU,URBANIZAM...
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #314 poslato: 25-07-2007, 17:04:57 »

KAD NEKO ZAPRETI KAZIPRSTOM,A TI SI (u ovom slucaju glasilo) MALIC,STA TI JE CINITI,NEGO BAKI MONTIRAJ I APLAUZ,SMANJI DMP GLAVU,UVATI MU LEPSI PROFIL,IZMONTIRAJ 30.000 LJUDI,ITD.ONDA CUTI I KAKI,KAKO SE IZBORITI,A NE IZGUBITI,TO SE JA PITAM

:D Jao, nasmeja me :D ovo sa montiranjem stvarno je tako :D
A kako se izboriti... Ili ces kao Panta, pa i da zavrsis kao on, ili ces da cutis i trpis ili ces da dignes sidro i odes. Ne vidim dalje solucije.
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #315 poslato: 25-07-2007, 21:18:19 »

PANTA MI JE BIO KOLEGA DO SMRTI,FORUM NIJE NA TU TEMU, TOLIKO
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #316 poslato: 25-07-2007, 21:20:17 »

PANTA MI JE BIO KOLEGA DO SMRTI,FORUM NIJE NA TU TEMU, TOLIKO

ma pitanje je da li je opajdara ikada i srela pantica. verovatno ga zna samo iz clanaka - na zalost tek nakon njegove smrti
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #317 poslato: 25-07-2007, 21:59:45 »

 Salvador, tvoja sumnjicavost se verovatno odnosi samo na tvrdnju da nije bilo povreda...ili i na jednog lekara i 11 spasioca?  :aq15:Negde gore sam bas to pitanje postavila. Verujem da se Palma tu zalaze da sve funkcionise kako treba i ako je to precutano, negde razumem, to bi bila losa reklama..ali sumnjam da su oni koji su odgovorni, prosli tek tako. Pa to mu je na kraju, "najmladje dete" i koliko vidim i mezimce. Ja nisam njegov fan ali u njegove poslovne sposobnosti negde ne sumnjam.  :aq28: 
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #318 poslato: 26-07-2007, 00:13:42 »

na opstinskom sajtu osvanula galerija fotografija iz akva parka http://www.sojagodina.org/akva_park.php simpaticno za one koji nisu videli
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #319 poslato: 26-07-2007, 00:34:12 »

Odlicne fotografije! A kako sve to lepo izgleda! :aq07: :aq26: p.s. sta je ono pregradjeno belom ogradom? 
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.131 sekundi sa 22 upita.