Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Insajder - B92  (Pročitano 37747 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Svilena

  • Gost
Одг: Insajder - B92
« Odgovor #40 poslato: 11-12-2009, 11:55:52 »


Vređaju me.. pa ih zato ne gledam

a. čime te to vređaju, moliću lepo?
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Insajder - B92
« Odgovor #41 poslato: 11-12-2009, 12:38:09 »

Pa to ću ovako da ti objasnim

Bili dva ludaka i izašli u dvorište uveče da dnevnu šetnju

i pita jedan ludak drugoga..  Jeli koliko ima na mesecu ljudi..

A ovaj drugi kaže... pa ima milion ljudi sigurno..

A tek će ovaj.. Auuuu koliko će tek gužva da bude kad bude polumesec...

E sad žargonski rečeno da ljudi koji dolaze uTV b92 i pitanja koja se njima upućuju nisu za sve ista..

Radikali, naprednjaci nemaju nikakva prava dok Demokrate imaju sva prava jer je to njihova televizija... ili su bar simpatizeri

Pogledaj nekad Palmu Plus.. da vidiš kako se vodi raygovor sa Radikalom a kako sa LDP-om  -  ISTO...

Sila kao što je Mediji a plus Politički TV.. može toliko da napuni glavu ljudima... ne bitno šta plasiraju.. ali skidam kapu jer su neverovatno inteligentni i način na koji psihološki ubacuju informacije ljudima..

Meni vređaju inteligenciju.. misle da sam ja ovca pa ću da gutam sve što plasiraju...

gledao sam ih jedno vreme i smejao se.. a odna sam odlučio da ga skinem sa Liste u TV-u

mogu da lažu druge ljude ali ne i mene...

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Insajder - B92
« Odgovor #42 poslato: 11-12-2009, 12:39:34 »

 :xq003: :xq005:
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Insajder - B92
« Odgovor #43 poslato: 11-12-2009, 13:32:52 »


mogu da lažu druge ljude ali ne i mene...

Jašta!

U pravu si, važno je da imaš stav, da ne moraš da primoravaš samog sebe da gledaš nešto što ti odvratno , kao što to radi pe-tar, na primer.

A, šta gledaš? Koje televizije?  :aq15:
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Insajder - B92
« Odgovor #44 poslato: 11-12-2009, 13:42:01 »

AUTENTIK JE AUTENTIČAN RADIKALAC !!!!!!
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Insajder - B92
« Odgovor #45 poslato: 11-12-2009, 14:10:53 »

autentik zna da ih ne voli,ali ni sam ne moze da smisli realan razlog,a kamoli da ga potkrepi cinjenicama

u stvari,i on misli ono sto mu je servirano od strane nekih drugih ljudi

Ma ti si zlatna

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Insajder - B92
« Odgovor #46 poslato: 11-12-2009, 15:41:03 »

 :aq06:  Sto sam srecna sto ne gledam nasu TV !!!
A bas ste zlatni,slatko se nasmejah. :aq21:

Jedino sto mi je poznato ime Natase Kandic,mada nemam pojma kom taboru ovde pripada,koju bih je na osnovu mnogih njenih nastupa na nemackoj TV,licno pljunula kad je sretnem (da sam sklona nasilju i pogrebala)!
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Insajder - B92
« Odgovor #47 poslato: 12-12-2009, 00:41:08 »

 :aq16:
B92 neću da komentarišem, jer trenutno nemam živaca za to. Znam samo da sam prestala da razmišljam o svinjskom gripu, nakon jednih vesti.

Mene je recimo fascinirala činjenica da krivični postupci u Srbiji traju po 15 (petnaest godina)! Ne znam gde je takav sudija završio fakultet, ali znam da su letele knjige ka Tašmajdanskom parku kroz prozore nekih profesora pravnog fakulteta, za mnogo manje nepoznavanja rokova.  :aq20:

« Poslednja izmena: 12-12-2009, 00:47:35 od strane SunđerBoba »
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Insajder - B92
« Odgovor #48 poslato: 17-12-2009, 23:09:43 »

Gledala večeras treći deo (ne)Moći države. Stvarno počinjem da tupim, gađenje je past, ne mogu ni da reagujem...samo dobijam neke ...pa recimo, ideje!
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Insajder - B92
« Odgovor #49 poslato: 18-12-2009, 15:38:39 »

Kad si tu stalno ne primecujes,ali kad jednom u godini dodjes,vidis......drzava nije drzava,ne funkcionise nista,totalna anarhija i beda u svakom pogledu!
I svake godine je sve gore.Nazalost.
NasuTV ne gledam,davno vec nemam nerava za to,samo me dusa boli za ljudima u Srbiji koji propadaju zbog lopova.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Insajder - B92
« Odgovor #50 poslato: 19-12-2009, 01:04:12 »

Kad si tu stalno ne primecujes,ali kad jednom u godini dodjes,vidis......drzava nije drzava,ne funkcionise nista,totalna anarhija i beda u svakom pogledu!
I svake godine je sve gore.Nazalost.
NasuTV ne gledam,davno vec nemam nerava za to,samo me dusa boli za ljudima u Srbiji koji propadaju zbog lopova.

Znaš šta je još gore? Kad si stalno tu, i kada primećuješ sve to!
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Insajder - B92
« Odgovor #51 poslato: 19-12-2009, 12:40:25 »

Uuuuuuu,to je bas  :xq010: da pocnes ulicom sam sa sobom da pricas!
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Insajder - B92
« Odgovor #52 poslato: 29-12-2009, 13:41:14 »

Mislim , stvarno...gledah sinoć emisiju na SOS kanalu i odmah da kažem da se APSOLUTNO slažem sa voditeljem -novinarom Vladanom Tegeltijom. Evo , ukratko da iznesem hronološki sled događaja: Novinar tv B 92 , Brankica Stanković pravi izuzetnu emisiju o navijačima i njihovoj sprezi sa organizovanim kriminalom. Navijači ( prvenstveno Partizana) odmah uzvraćaju pogrdnim skandiranjem koje se pretvara i u pretnje smrću. Na košarkaškoj utakmici Partizan - Efes , posle velike pobede , navijačima se pridružuju i košarkaši Partizana u skandiranju. Na fudbalskoj utakmici Partizan . Šahtjor , na jugu stadiona gde se okupljaju najverniji navijači Partizana , bacana je plasična lutka ,, za kućnu zabavu nasamo) uz pogrdno skandiranje i pretnje Brankici da će proći kao ubijeni novinar Ćuruvija . Nekoliko dana potom , strani ambasadori posećuju tv B 92 i pružaju podršku pomenutoj novinarki. U besedi , tim povodom , Veran Matić ne govori o huliganizmu kao pojavi , sprezi huligana i kriminala i borbi države protiv huligana  već sebi dopušta slobodu da pozove državu da se direktno umeša u sport , da zabrani prisustvo publike SVIM  utakmicama , da paspusti pojedine klubove , da posmenjuje uprave i još gomilu gluposti. Prvi je protiv tih sranja ustao Dule Vujošević , trener Partizana i lepo i fino mu rekao da gleda svoja posla , da ostavi sport na miru i da uživa u svom Velikom Bratu ,, koji podseća na koncentracioni logor'' i da mora i on i svi njegovi novinari a i sve javne ličnosti da budu spremne na javna psovanja i prozivke . I ja sam na svakoj utakmici psovan i prozivan i tako je to- rekao je Dule. Sinoć je i Vladan Tegeltija sa SOS kanala bio mnogo oštriji i nazvao je V. M. FAŠISTOM  a njegov poziv FAŠISTIČKIM jer javno želi da se sport u Srbiji UKINE!!! Da pojasnim: SVE svetske sportske asocijacije u svim sportovima APSOLUTNO zabranjuju uplitanje države u sport i kazna za to je trenutno isključenje iz SVIH takmičenja. To prevedeno znači da bi , ukoliko se savet ovog licemera i plaćenika posluša ( daleko bilo) SVE naše reprezentacije bile isključene iz svih takmičenja ( fudbal , košarka , rukomet...).  Dakle , kratki rezime svega bio bi sledeći: svakako treba pooštriti borbu protiv huligana i zna se kako se to radi , treba videti primer npr Engleza, ali ne treba mešati babe i žabe i tu borbu koristiti za javno eksponiranje i reklamu svoje TV. Radi svojih ličnih interesa ( tv B 92 duguje oko 8 miliona jura) V. M. postavlja svoju novinarku na crtu svim ludacima i budaletinama ovde jer će sada svi maloumnici postaviti znak jednakosti između Brankice ( kojoj skidam kapu ! ) i propasti sporta u nas. I ako je od B 92 , MNOGO JE. NEKA OSTANU TAMO GDE JESU I NEKA SE V.M. ZAPITA ZAŠTO MU JE TV B 92 ZA VRLO KRATKO VREME PALA NA NISKE GRANE I VEOMA LIČI NA RTS IZ VREMENA S. M.
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Insajder - B92
« Odgovor #53 poslato: 29-12-2009, 13:53:47 »

KLUBOVI SU SE DISTANCIRALI OD TAKVIH NAVIJAČA....NEMOJMO UBIJATI SPORT DA BI GA ZAŠTITILI
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Insajder - B92
« Odgovor #54 poslato: 29-12-2009, 14:19:52 »

Vidi , niko ne opravdava huligane , to je klasična zamena teza. Vrlo i veoma mi smeta to što ispada da je svako ko ode na stadion huligan. Tvrdim da je 90 % normalnih navijača , koji vole i bodre sportski svoj klub. Država svakako ima načina da se obračuna sa njima . Smeta mi to što sada da su svi huligani. U svemu se sada traži dlaka u jajetu i svako ustajanje sa svog sedišta zbog npr. aplauza smatra se huliganstvom. trebala si da vidiš na košarci Partizan - FMP , policijske kamere su snimale svakog ko bi burnije proslavio koš. Što se tiče košarkaša Partizana , i famoznog pevanja sa navijačima , tvrdim da oni nisu imali pojma šta se navijači deru , melodija je lepa i oni su đuskali u ritmu...Da li si ti lično videla neki snimak pevanja igrača? Nisi , jer ne postoji , jer su samo đipali u ritmu. E , to je ta hajka koja mi smeta. Danilović se ogradio u ime kluba , šta je trebao više? Kažem , ovo je jedna klasična zamena teza i ono DRŽ TE VUKA , dok lisice koke kradu...
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Insajder - B92
« Odgovor #55 poslato: 29-12-2009, 14:20:57 »

Evo ti sada na tv SOS emisija od sinoć , pogledaj je pa ćemo pričati
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Insajder - B92
« Odgovor #56 poslato: 29-12-2009, 15:28:47 »

ne znam ja gde mi je taj program  :xq001:

ko kaze da je svako ko ode na stadion huligan?Ali ako se na snimcima lepo vidi ko lomi,ko preti,ko vadi pistolj na sve.....sta ima vise da se ceka.Lepo gospodi zabranis ulazak na bilo koj stadion,javljanje u policiju 5 min pre utakmice bla,bla,svi znamo sta moze da se uradi samo da se hoce.

Kazi ti meni sta Danilovic ima da se ogradjuje u ime kluba,ako su zasrali- zasrali su,kraj.Kad igrac stane ispred navijaca i aplaudira im na ono sto oni pevaju,naravno da ce ovi to da shvate kao podrsku i nikog nece da zanima da li on aplaudira i djuska u ritmu,ili mu se svidja cela pesma.
Naravno da se tako može boriti protiv huligana. A sa onim drugim se NE slažem , igrači su proslavljali veliku pobedu protiv velikog rivala i , normalno je da pozdrave navijače. Šta bi trebalo , da im sastave repertoar pesama? E , to je ta klasična zamena teza. Danilović je postupio kao predsednik kluba i ogradio se od DELA navijača. Klubovi žive od sponzora i navijača i suludo je tražiti da se SVI sponzori povuku ili da se zabrani SVIM navijačima da prisustvuju utakmicama. Po toj logici , ako se generalizuju svi navijači ( a upravo to pokušava svojim lamentiranjem V. M. ) mogu se generalizovati i ostale stvari pa su , recimo , i svi Srbi genocidni , ili svi Nemci , ili su svi muslimani pripadnci Al-Kaide. A to , jednostavno , nije tačno.
 A za ostalo ,  :xq001:
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Insajder - B92
« Odgovor #57 poslato: 29-12-2009, 15:33:42 »

I , šta će onda biti? Spas sporta? Pobeda b 92? Ipak se nadam da ovde ima razumnih ljudi...Ko pronosi slavu Srbije po svetu?Sportisti , naravano...
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Insajder - B92
« Odgovor #58 poslato: 29-12-2009, 16:04:02 »

Pa , lično ne verujem u to , da će klubovi opstati bez sponzora i navijača...jer priča je o tome da se pozivaju sponzori da prekinu ulaganje u sport , da su svi navijači isti , da se država direktno umeša u sportske organizacije...a to znači kraj našeg sporta...ja sam gledao bar 200 utakmica Partizana , i imam  bar 50 tuča iza sebe i tvrdim da je budala uvek bilo i uvek će ih biti. Treba obuzdati one najgore , zabraniti im dolazak ali navijanje sedeći i (il) kao u pozorištu je nemoguće...Znači , ukoliko pobedi opcija b 92 i V.M. niti ćeš ti ići sa dečkom niti ja sa decom na neku utakmicu jer ih , prosto , neće ni biti...
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: Insajder - B92
« Odgovor #59 poslato: 29-12-2009, 19:14:00 »

...sto je u ovakvoj bezizlaznoj situaciji najbolje!
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 25 upita.