Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Palma deli bećarima po 3.000 evra?  (Pročitano 13621 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Palma deli bećarima po 3.000 evra?
« poslato: 21-12-2010, 07:45:49 »

Palma deli bećarima po 3.000 evra?

 
   


Bećarima, neženjama, sa područja Jagodine u Srbiji treba ponuditi 3.000 evra pomoći iz lokalnog budžeta, ako se odluče na ženidbu, predlaže gradonačelnik Jagodine Dragan Marković Palma.

Ovaj predlog gradonačelnika Jagodine razmatraće gradska skupština.

"To je jedini način da se borimo protiv bele kuge, sela u jagodinskoj opštini gotovo su opustela jer je sve više bećara koji žive sami na velikim imanjima" obrazložio je Marković ovaj predlog.

Gradonačelnik je izjavio lokalnom radiju da će Jagodina na taj način obezbediti i suficit u gradskom budžetu.



Jutros na jutarnjem programu na TV Pink-u kao najnoviju vest su javili da ce ova odluka najverovatnije biti ostvarena,ali tu ima trik..Naime,osobe koje su kandidati da dobiju pare,moraju imati dokaz da nisu ziveli u vanbracnoj zajednici sa osobom sa kojom stupaju u brak,da moraju da budu u braku sa tom osobom 5 godina i da imaju porod,barem jedno dete i da zive na istoj adresi.Ova odluka ce najverovatnije zaziveti pocetkom naredne godine.Da l da se razvedem,pa da se opet udam i da ja i moj dragi "maznemo" kintu? Sta sve nece Palma da koristi da dodje do mladih glasaca,posto je starce vec kupio,kunu se u njega?Otkud te pare,kad se zna da je nasa opstina u dugovima?
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Svilena

  • Gost
Odg: Palma deli bećarima po 3.000 evra?
« Odgovor #1 poslato: 21-12-2010, 08:40:10 »

.
« Poslednja izmena: 03-02-2013, 19:33:52 od strane Svilena »
Sačuvana

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Palma deli bećarima po 3.000 evra?
« Odgovor #2 poslato: 21-12-2010, 08:45:03 »

 :aq01:
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Palma deli bećarima po 3.000 evra?
« Odgovor #3 poslato: 21-12-2010, 09:35:36 »

I da..da ne zaboravim..Ovo vazi za osobe do 38. godina,zato juuuuuuuuuuris momci ,po gradovima,po selima,kaficima,pasnjacima i poselima,trazite "kompanjonku"sa kojom cete da zgrnete lovu ...Vratice se ono staro vreme provodazija,ona fora znate:Mi imamo momka,vitak ko jela,a vi imate devojku,lepa ki boginja,ne lomi se u snage,moze da istera dva reda kopanje bez pauze" ..Palma sada definitivno moze da dobije nadimak KUM ...


Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Sone

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 4078
  • te noci kad me stignu putevi
Sačuvana

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Palma deli bećarima po 3.000 evra?
« Odgovor #5 poslato: 21-12-2010, 10:50:22 »

Sone  :aq01:

Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Palma deli bećarima po 3.000 evra?
« Odgovor #6 poslato: 21-12-2010, 16:44:16 »

Mladici,ako zelite da se usudite na ovaj korak,ne smete imati dece iz vanbracnih zajednica,a ukoliko u ovom "placenom"braku ne budete imali dece u roku od 5 godina,nista od para...Gospodin Palma kaze da ovime hoce da unisti belu kugu,ali vanbracna deca izgleda,po njegovom misljenju,ne postoje ili ako ih ima,sramota su svojih roditelja.Katastrofalno....Inace ta odredba stupa na snagu 1. januara 2011. godine  :aq16:
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Odg: Palma deli bećarima po 3.000 evra?
« Odgovor #7 poslato: 22-12-2010, 09:09:14 »

Glupost! Gde je tu ljubav??!
Ovo ce biti povod za klasican brak iz interesa!!!!
Sačuvana
Nista nije nemoguće...

Svilena

  • Gost
Odg: Palma deli bećarima po 3.000 evra?
« Odgovor #8 poslato: 22-12-2010, 10:02:12 »

.
« Poslednja izmena: 03-02-2013, 19:33:32 od strane Svilena »
Sačuvana

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Odg: Palma deli bećarima po 3.000 evra?
« Odgovor #9 poslato: 22-12-2010, 10:06:51 »

Glupost! Gde je tu ljubav??!
Ovo ce biti povod za klasican brak iz interesa!!!!


Sam sam sam,od zemlje do neba,
Sam sam sam,posle nje niko ne treba,

Zelja je, bude pa prestane,
Trag je trag,zauvek ostane,
I ne treba plakati,stara pesma govori
I ne treba ljubiti,onog ko te ne voli,

Gde je tu,a gde je tu,
Gde je tu,gde je tu sreca,
Evo je tu,evo je tu je,
u meni tu je,sa njom tugujem

Kraj je kraj, niko ga ne voli,
Lazu svi da nisu voleli,
I ne treba plakati,stara pesma govori
I ne treba ljubiti,onog ko te ne voli,


A gde je tu,a gde je tu,
gde je tu,gde je tu sreca,
Evo je tu,evo je tu je,
u meni tu je,sa njom tugujem

http://www.youtube.com/watch?v=jQ2t_vvqvXU
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

Zigeuner

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 162
Odg: Palma deli bećarima po 3.000 evra?
« Odgovor #10 poslato: 22-12-2010, 13:25:05 »

Glupost! Gde je tu ljubav??!
Ovo ce biti povod za klasican brak iz interesa!!!!


Ovim prijedlogom Dragan Markovic-Palma definitivno dokazuje svoju "balkansku (ne)kulturu" ... pa bijela kuga nema direktne veze sa bracnom zajednicom. Djeca se na zapadu uglavnom  radjaju van braka (narocito ona prvorodjena) i imaju potpuno ista prava sa onom koja su u braku rodjena. Sa druge  strane, bracna zajednica ni u Srbiji ne garantira radjanje djece. Imamo puno brakova s jednim ili nijednim djetetom - ako Palma hoce da se bori protiv bijele kuge, dovoljno je dakle nagraditi svaku majku kad god izadje iz porodilista sa bebom bez obzira da li je ta beba zaceta u braku ili van njega. Osim te" jednokratne nagrade" za opremanje bebe, treba davati roditeljima djecji dodatak u realnom iznosu za potrebe djeteta i to sve dok se dijete skoluje. Ako cemo dakle, vise djece, tada treba motivirati radjanje a ne puko upisivanje imena u maticne knjige vjencanih.



Sačuvana
Ko zna - ah, niko nista ne zna, krhko je znanje ...

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Palma deli bećarima po 3.000 evra?
« Odgovor #11 poslato: 23-12-2010, 11:27:45 »

Tako ti je to kad ortodoksni seljak dodje na vlast,sa vecim novcanikom i kontom nego dusom..Nije fer,vanbracna i bracna deca se po zakonu isto tretiraju,ali za naseg gradonacelnika izgleda nijedan zakon ne vazi..
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Zigeuner

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 162
Odg: Palma deli bećarima po 3.000 evra?
« Odgovor #12 poslato: 23-12-2010, 12:22:30 »

Ovo je samo posljedica, a uzrok svemu je srpsko  izrastanje demokratije na zlocinu  i garezi iz devedesetih. Trebalo je tada biti Palma ili Arkan ili njima slicni pa izaci iz tog pakla bogatih dzepova, a mozgova siromasnih - idealna kombinacija novosrpske "demokratije" ...!
Sačuvana
Ko zna - ah, niko nista ne zna, krhko je znanje ...

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Palma deli bećarima po 3.000 evra?
« Odgovor #13 poslato: 23-12-2010, 16:05:17 »

Zegeuner opet trolujes.... :xq003:
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Odg: Palma deli bećarima po 3.000 evra?
« Odgovor #14 poslato: 24-12-2010, 08:08:50 »

Samo me interesuje ko ce da prati sve te bracne parove, tj. da li je neko dobio dete, da li zive zajedno, da li su verni, da li imaju psa ili macku....
Verovatno ce se sada javiti potreba da se zaposli jos neko u opstini kao strucna komisija za navedena pitanja!!!!
Sačuvana
Nista nije nemoguće...

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Palma deli bećarima po 3.000 evra?
« Odgovor #15 poslato: 24-12-2010, 10:44:43 »

Mislim da ce morati da donesu izvod iz maticne knjige rodjenih za dete kad ga dobiju,dakle pismeni dokaz..I to da zive na istoj adresi..Kao u policiji...Ali ne kapiram,da li se pare dobijaju pre ili posle ucinjenih uslova,tj.,da li pre ili posle isteka 5 godina i rodjenja deteta?Ako se dobije pre,a ti se npr.,razvedes,ili ne dobijes dete,onda moras da vracas pare..Zajebano   :xq005:
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Palma deli bećarima po 3.000 evra?
« Odgovor #16 poslato: 24-12-2010, 13:20:25 »

Kako ce da izbegnu fiktivna vencanja,bas me zanima???Da ih stave na neki indikator istine?  :xq005:
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Palma deli bećarima po 3.000 evra?
« Odgovor #17 poslato: 24-12-2010, 13:22:18 »

- Svake godine razgovaram sa predstavnicima mesnih zajednica, sumiramo rezultate, dogovaramo se šta ćemo sledeće godine, šta su prioriteti i na jednom od tih sastanaka, priča je bila o tome koliko ko ima članova domaćinstava. Ja sam redom pitao koliko ko od prisutnih ima dece, neko je imao dvoje, neko troje, i došao do čoveka koji je rekao da nije oženjen. Pitao sam ga koliko ima godina i on mi je rekao da ima više od 40, ali da se nije nikad ženio. Tog momenta mi je palo na pamet da bi trebao pomoći tim ljudima, da osnuju porodice, da im se da novac da srede domaćinstva. U današnje vreme 3.000 evra je veliki novac, čovek može kupatilo da sredi za taj novac, da uloži u kuću - kaže za „Blic“ gradonačelnik Jagodine Dragan Marković Palma.


 :xq029:

 :xq005: :xq005: :xq005: :xq005: :xq005: :xq005: :xq005: :xq005:
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Odg: Palma deli bećarima po 3.000 evra?
« Odgovor #18 poslato: 24-12-2010, 16:42:14 »

moze kupatilo da sredi :)))))))))))))))))))))))
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Odg: Palma deli bećarima po 3.000 evra?
« Odgovor #19 poslato: 25-12-2010, 11:25:15 »

Palma je nepresusni izvor gluposti...
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 25 upita.