Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: JAGODINSKI MEDIJI  (Pročitano 99667 puta)

0 Članovi i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
JAGODINSKI MEDIJI
« poslato: 20-08-2007, 11:08:54 »

Sta mislite o objektivnom informisanju u nasem gradu
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #1 poslato: 20-08-2007, 11:23:07 »

nema ga, tv jagodina prepisuje tv palmu. o palminoj objektivnosti ne vredi pricati...
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #2 poslato: 20-08-2007, 11:39:29 »

Ha, ha, objektivno informisanje.
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #3 poslato: 20-08-2007, 12:28:03 »

Da li je dangubo taj smeh usmeren samo ka Ja medijima i objektivnom infrmisanju s njihove strane ili globalno? Tema je JA MEDIJI, glupo je na ovom forumu postaviti MEDIJI U SRBIJI ( MENI JE BAR NEREZONSKI ), pa dobro mediji su i tv i radio stampa....sto se mene tice,obe Ja televizije usko saradjuju,diskutabilno ko od koga prepisuje,sta mislite
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #4 poslato: 20-08-2007, 13:04:56 »

Pa tema su jagodinski mediji ....

Sto se tice drzavnih tu bar mozes da pogledas vise "izvora informisanja" pa i ako navijaju bar imas mogucnost da sam slazes kockice, a u Jagodini nema teoretske sanse.

Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #5 poslato: 20-08-2007, 13:24:05 »

nije diskatibilno ko od koga prepisuje, zna se...  bas bih volela da vidim nekog novinara novog puta ili tv jagodina da kaze nesto protiv palme...hej glava je tu u pitanju. setite se milana pantica..
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #6 poslato: 20-08-2007, 13:52:12 »

Hm da M.Pantic,izmedju ostalog bio dopisnik VECERNJIH NOVOSTI,necemo o tome,koliko vidim svi se hvatate za jedan isti medij TV, zasto? Samo to pratite ili sta je u pitanju? Ono sto me nervira ( a mogu da zaobidjem ),necu ni da gledam.S moje tacke gledista, vecina ljudi na tv stanicama,dmp prave MEDVEDJU USLUGU,hocu da kazem i kad ne treba vrte se oko njega, mozda je posredi,LOSA SKOLA NOVINARSTVA ILI OBICAN KURS
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #7 poslato: 20-08-2007, 14:12:20 »

A po pitanju "prepisivanja" navescu vam jedan primer,koji je meni bas onako bio "duhovito-interesantan", elem,u jeku Akva parka i anketa lokalnih tv ( pricam o istom danu) na tv Palmi je sve bilo ONO- mi iz bg,n.sada,nisa,inostranstva....a na tv Jag. krece anketa,i prvi sagovornik devojcurak od nekih 14 god. i kaze - citiram ' JA SAM IZ VIRINE".....
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #8 poslato: 20-08-2007, 14:32:15 »

Hm da M.Pantic,izmedju ostalog bio dopisnik VECERNJIH NOVOSTI,necemo o tome,koliko vidim svi se hvatate za jedan isti medij TV, zasto? Samo to pratite ili sta je u pitanju? Ono sto me nervira ( a mogu da zaobidjem ),necu ni da gledam.S moje tacke gledista, vecina ljudi na tv stanicama,dmp prave MEDVEDJU USLUGU,hocu da kazem i kad ne treba vrte se oko njega, mozda je posredi,LOSA SKOLA NOVINARSTVA ILI OBICAN KURS
[/quot sta menja to sto je milan pantic bio dopisnik vecernjih novosti, bio je jagodinski novinar i pisao je o malverzacijama u jagodini i zasto "necemo o tome"? hvatamo se za jedan isti medij, a koliko ih to ima u jagodini, ajde otvori mi oci mozda ja nisam dovoljno obavestena.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #9 poslato: 20-08-2007, 15:06:01 »

nije diskatibilno ko od koga prepisuje, zna se...  bas bih volela da vidim nekog novinara novog puta ili tv jagodina da kaze nesto protiv palme...hej glava je tu u pitanju. setite se milana pantica..

obidji kafanice, cuces dosta toga :) ali samo posle odredjene kolicine alkohola koja bi pozeljno bila na tvoj racun
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #10 poslato: 20-08-2007, 23:03:10 »

obidjem ja kafanice i znam ih sve do jednog, i znam sta pricaju a sta pisu...
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #11 poslato: 20-08-2007, 23:07:59 »

nije diskatibilno ko od koga prepisuje, zna se...  bas bih volela da vidim nekog novinara novog puta ili tv jagodina da kaze nesto protiv palme...hej glava je tu u pitanju. setite se milana pantica..

obidji kafanice, cuces dosta toga :) ali samo posle odredjene kolicine alkohola koja bi pozeljno bila na tvoj racun
obidjem ja kafanice i znam ih sve do jednog, i znam sta pricaju a sta pisu...

pa cemu onda zelis da vidis nekog novinara novog puta ili tv jagodina koji prica nesto protiv palme ako ih znas sve do jednog i znas sta pisu? da ih zaista znas i da znas sta pricaju a sta pisu ne bi imala potrebe za postavljanjem prethodnog posta
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #12 poslato: 21-08-2007, 00:09:02 »

Pa pricaju kako moraju da anketiraju 1000 ljudi da bi 1001-vi rekao ono sto se tog dana trazi.

To dozivljavaju kao tehnicki problem ... mislim po ovoj vrucini npr. juriti narod da kaze sta treba, zaista.
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #13 poslato: 21-08-2007, 08:37:04 »

Dobro,cenim tvoje misljenje,samo ja ipak smatram da ( nece valjda zimi da ih jure po bazenu ) svi ti "anketari" prvo nadju njih 1001,koji ce reci sve je SUPER,a da onog 1002-gog, "skinu" jer nije rekao sve do kraja sta je trebalo da kaze
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #14 poslato: 21-08-2007, 09:10:05 »

nije diskatibilno ko od koga prepisuje, zna se...  bas bih volela da vidim nekog novinara novog puta ili tv jagodina da kaze nesto protiv palme...hej glava je tu u pitanju. setite se milana pantica..

obidji kafanice, cuces dosta toga :) ali samo posle odredjene kolicine alkohola koja bi pozeljno bila na tvoj racun
obidjem ja kafanice i znam ih sve do jednog, i znam sta pricaju a sta pisu...

pa cemu onda zelis da vidis nekog novinara novog puta ili tv jagodina koji prica nesto protiv palme ako ih znas sve do jednog i znas sta pisu? da ih zaista znas i da znas sta pricaju a sta pisu ne bi imala potrebe za postavljanjem prethodnog posta
[/quot         pricamo o jagodinskim medijima, a kafane ne spadaju u medije. i nije stvar u tome da li neki novinar sme da pise ili govori protiv palme vec da li objektivno obavestava o dogadjanjima u jagodini
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #15 poslato: 21-08-2007, 09:18:02 »

Dobro,cenim tvoje misljenje,samo ja ipak smatram da ( nece valjda zimi da ih jure po bazenu ) svi ti "anketari" prvo nadju njih 1001,koji ce reci sve je SUPER,a da onog 1002-gog, "skinu" jer nije rekao sve do kraja sta je trebalo da kaze

Prica sa anketiranjem 1000 ljudi da bi 1001-vi rekao ono sto se svidja uredniku je upravo prica jednog od novinara koju sam slusao svojim usima & novinara gledao svojim ocima.

Naravno, ne mogu reci ime i prezime osobe, tako da ovo mozete uzeti i kao prazno naklapanje .... kako vam se vise svidi.
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #16 poslato: 21-08-2007, 09:33:07 »

PALMA PLUS dobro radi to sto misli da treba da radi
JIP NOVI PUT uopste ne radi ono sto bi trebali da rade
TV f.... ne zna ni zasto radi.Ako je TV moc(PALMA+) f.... je nemocan.
JIP NOVI PUT... TV JAGODINA radi u urednickom strahu,RADIO JAGODINA blago nezainteresovana sa oslanjanjem na informativni program televizije,NOVI PUT po meni najbolji jer je od svih ovih medija najvise LOKALNI.
MAUS RADIO je bio zanimljiv sa serijom razgovora sa BUCOM MARKOVICEM i tada su postigli odlicnu slusanost koju po
pokazateljima imaju i danas.
Inace slom lokalnog novinarstva je poceo sa demokratama a ne sa DMP.
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #17 poslato: 21-08-2007, 10:06:25 »

Bravo STRIPOTEKO,tako se daju odgovori,a ne neka naklapanja,te jeste-te nije,te DZA te BU,te culi smo od familije,prijatelja,na pijaci......te "rece mi jedan coek"
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #18 poslato: 21-08-2007, 10:19:56 »

PALMA PLUS dobro radi to sto misli da treba da radi
JIP NOVI PUT uopste ne radi ono sto bi trebali da rade
TV f.... ne zna ni zasto radi.Ako je TV moc(PALMA+) f.... je nemocan.
JIP NOVI PUT... TV JAGODINA radi u urednickom strahu,RADIO JAGODINA blago nezainteresovana sa oslanjanjem na informativni program televizije,NOVI PUT po meni najbolji jer je od svih ovih medija najvise LOKALNI.
MAUS RADIO je bio zanimljiv sa serijom razgovora sa BUCOM MARKOVICEM i tada su postigli odlicnu slusanost koju po
pokazateljima imaju i danas.
Inace slom lokalnog novinarstva je poceo sa demokratama a ne sa DMP.
Tema o medijima u JA a niko da se seti da ih nabroji. :aq25: DO TEBE!  :aq05:

Pa jos i svaki pod lupu! :aq07: Malo pricas, al'kad kazes... :aq04:
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #19 poslato: 21-08-2007, 10:32:14 »

Jagodinski mediji su neobjektivni, neprofesionalni i ni na koji nacin se ne bave javnim interesom gradjana, vec samo interesom svog vlasnika & dona.

Ako neko pita "a zasto bi se privatni mediji bavili javnim interesom", nek procita Zakon o radiodifuziji i Zakon o javnom informisanju, pa ce mu se kasti samo.

Isto kao sto ne moze proizvodjac sokova da u slobodnu prodaju stavlja svakakvo djubre, ne moze ni televizija da emituje svakakvo djubre.

A jagodinski mediji samo djubre i emituju, pa ih ja medijima i ne zovem, rec je prosto o instrumentima sile koju sada kontrolise DMP i koja njemu licno pomaze da ostane na vlasti i prodajuci supljoglavcima ruzicastu sliku Jagodine pa ih treba ukinuti sto pre, a sto ce se svakako i desiti samo po sebi ako drzava jednog dana resi da primeni zakon.

Ko ne veruje, nek pusti TV (bilo koju od ovih glavnih, f.... - smesno je baviti se njime), poslusa radio ili procita Novi put.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 25 upita.