Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: JAGODINSKI MEDIJI  (Pročitano 99694 puta)

0 Članovi i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #160 poslato: 14-11-2007, 00:22:31 »

Laku noć , Loremo ... ma gde bila...
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #161 poslato: 14-11-2007, 06:28:24 »

Ukoliko postoji genocidan narod , onda postoji i nepošten. Ja mislim da ne postoji genocidan narod pa samom ti ni nepošten. Narod jeste sačinjen od pojedinaca , ali to nikako ne znači da je većina nepoštena ili genocidna, npr.

znaci, jer su svi neposteni. podjimo na primer od ljudi ovde na forumu, neka se jave oni koji su na primer platili sav softver koji koriste, neka se jave oni koji nikada nisu skinuli sa interneta ni jednu pesmu ili film dzaba i sl
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #162 poslato: 14-11-2007, 08:14:30 »

Možemo tako do sutra ujutru da tražimo dlaku u jajetu...Ja opet pitam da li postoji država u svetu gde se to ne radi? Po tom tvom tvrđenju , dovoljno je da jedan pojedinac bude nepošten i automatski je ceo narod nepošten. A i , iskreno , malo je degutantno i iritirajuće da nazivaš korisnike ovog foruma nepoštenim...Ali to je apsolutno u tvom fazonu...
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #163 poslato: 14-11-2007, 08:29:40 »

Nemoj ZS, ljubim te, da tako banalno generalizujes stvari. Znam puno ljudi u toj firmi i dosta su mi dobri prijatelji, smatram ih vrlo predanim i postenim radnicima.
Po tebi bi, recimo, cistacica trebala da nosi metlu i zoger od kuce da cisti opstinsku firmu, tonac miksetu, voditelj - spiker mikrofon...
Naravno da ima i nepostenih, tacnije PRILAGODLJIVIH trenutnoj (ili uvek) nastaloj situaciji, ali i znamo i ja i ti da je to njih 4,5 - ca! Pa zar mislis da bi stvarno ovi koji korektno obavljaju svoj posao bili toliko zastrasujuce - uplaseno - neizvesni situacijom?
Ajde ovako, da su svi bili neposteni, zar bi ih sad (da izvines) bolelo dupe sta ce biti sa firmom?!
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #164 poslato: 14-11-2007, 10:50:28 »

Možemo tako do sutra ujutru da tražimo dlaku u jajetu...Ja opet pitam da li postoji država u svetu gde se to ne radi? Po tom tvom tvrđenju , dovoljno je da jedan pojedinac bude nepošten i automatski je ceo narod nepošten. A i , iskreno , malo je degutantno i iritirajuće da nazivaš korisnike ovog foruma nepoštenim...Ali to je apsolutno u tvom fazonu...

opet pricas kojesta i izbegavas odgovor. hoces da kazes da nikada nisi koristio ilegalan softrver, niti da si skinuo/uzeo neki film i pesmu sa interneta ili od prijatelja? nikada nisam rekao da je JEDAN neposten i zbog toga da je cela nacija takva vec sam uvek pricao da su SVI, sto i jeste istina, no istina kao uostalom i svaka druga BOLI
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #165 poslato: 14-11-2007, 10:52:34 »

Nemoj ZS, ljubim te, da tako banalno generalizujes stvari. Znam puno ljudi u toj firmi i dosta su mi dobri prijatelji, smatram ih vrlo predanim i postenim radnicima.
Po tebi bi, recimo, cistacica trebala da nosi metlu i zoger od kuce da cisti opstinsku firmu, tonac miksetu, voditelj - spiker mikrofon...
Naravno da ima i nepostenih, tacnije PRILAGODLJIVIH trenutnoj (ili uvek) nastaloj situaciji, ali i znamo i ja i ti da je to njih 4,5 - ca! Pa zar mislis da bi stvarno ovi koji korektno obavljaju svoj posao bili toliko zastrasujuce - uplaseno - neizvesni situacijom?
Ajde ovako, da su svi bili neposteni, zar bi ih sad (da izvines) bolelo dupe sta ce biti sa firmom?!

nikada nisam rekao da trebaju da osnovna sredstva nose od kuce. rekao sam da ne trebaju osnovna sredstva da nose kuci i koriste u privatne svrhe, a to je vec druga svar. rekao sam da ne trebaju da koriste osnovna sredstva firme za obavljanje privatnih tezgi i slicno. kako obavljaju posao nema veze sa postenjem, svi ovde postenje shvataju prilicno usko
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #166 poslato: 14-11-2007, 11:00:15 »

Stvarno , što reče ONA , banalizuješ stvari do maximuma. NE , JA NIKADA NISAM UZEO NIJEDAN FILM SA INTERNETA , NITI PESMU OD PRIJATELJA. I , šta sad? Reci mi , zašto je cinizam smisao tvog života?
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #167 poslato: 14-11-2007, 11:08:37 »

Stvarno , što reče ONA , banalizuješ stvari do maximuma. NE , JA NIKADA NISAM UZEO NIJEDAN FILM SA INTERNETA , NITI PESMU OD PRIJATELJA. I , šta sad? Reci mi , zašto je cinizam smisao tvog života?

nisi uzeo, cinizam :) dobar vic. nego i softver koji ti je na racunaru si platio? pricaj te bajke nekom drugom. dokle god smo lazni moralisti, bezimo od istine, gledanja u sopstvene oci i tvrdimo neistine dotle cemo i biti u ovakvoj situaciji
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #168 poslato: 14-11-2007, 11:17:39 »

Pa naravno da sam platio , račun za komp je bio toliki i toliki , tras pare i zdravo. Poštujem tvoje mišljenje , ali se ne slažem sa njim. Dokle god budemo lažni moralisti , cinici i osobe bez trunke samopoštovanja , dotle ćemo i biti u ovakvoj situaciji
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #169 poslato: 14-11-2007, 11:18:09 »

Na celoj zemlji nema poštenog čoveka. Nije to samo privilegija Srbije. I mati Tereza je morala da krade i laže da bi nahranila svoje siromahe. Ne smeš da gledaš sve crno i belo. Siva ima mnogo nijansi.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #170 poslato: 14-11-2007, 11:28:45 »

Pa naravno da sam platio , račun za komp je bio toliki i toliki , tras pare i zdravo. Poštujem tvoje mišljenje , ali se ne slažem sa njim. Dokle god budemo lažni moralisti , cinici i osobe bez trunke samopoštovanja , dotle ćemo i biti u ovakvoj situaciji

platio si racunar, a softver? ne moras meni da odgovaras, mene to ne interesuje, to bi trebalo da tebe interesuje

za razliku od tebe, imam samopostovanja mnogo vise nego vecina ljudi u ovoj drzavi, jer znam sta sam i ko sam, ne gledam se kao sto to ti cinis kroz ruzicasto staklo. naravno ti imas pravo da mislis o sebi sta god hoces, i slobodno to cini.

Na celoj zemlji nema poštenog čoveka. Nije to samo privilegija Srbije. I mati Tereza je morala da krade i laže da bi nahranila svoje siromahe. Ne smeš da gledaš sve crno i belo. Siva ima mnogo nijansi.

naravno da toga ima u celom svetu, naravno da ima mnogo nijansi sivih, samo hocu da pojasnim ovima sto gledaju sve belo da ima mnogo nijasnis sivih. vidis koliko pricaju o postenju i nikako da priznaju pre svega sebi gde su bili neposteni. samospoznaja je prvi korak izlecenja drustva, i ne smatram losim da ljudi tacno znaju ko su, sta su i kakvi su, jer jedino tako znace i sta trebaju kod sebe da menjaju

inace sto se tice tereze, pa to je vec njen problem, ona je verovatno u duhu katolicanstva trazila oprost i dobila ga, opet ona je za razliku od mnogih priznala pre svega sebi sta je radila, uradila i svesno cinila
« Poslednja izmena: 14-11-2007, 11:53:09 od strane zs »
Sačuvana

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #171 poslato: 14-11-2007, 12:42:15 »

ZS da li si se neposten rodio ili te porodica i drustvo ucinilo nepostenim? Da li je srpsko nepostenje nasledno ili samo zarazno? SRPSKO (NE)POSTENJE novi feljton ZS-a u NOVOM PUTU!
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #172 poslato: 14-11-2007, 13:27:10 »

Stvarno me nije interesovalo šta koliko košta u kompu , jer da sam se interesovao za svaki šraf ili žičicu , sumnjam da bih i do danas upotrebiio isti. Definitivno se ne bih menjao sa tobom , više volim svoje ružičaste naočari od tvojih crnih jer je kroz njih sve lepše i veselije. ŽIVOT OKO NAS JE TAKO LEP , ZAŠTO BIH GA JA RUŽIO CRNILOM? Moj ti je savet da počneš da pozitivnije razmišljaš o svemu pa i svom životu jer je on tako lep ali i brzoprolazeći i šteta ga je kvariti mračnjaštvom ili kako ja kažem ,, sindromom noćnog čuvara" koji je u dugim noćima na poslu došao do zaključka da mrzi sve oko sebe jer su svi  krivi što on nije postigao nešto više u životu...Izađi , napij se , skrati neku ribu , NASMEŠI SE...
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #173 poslato: 14-11-2007, 13:46:56 »

Stvarno me nije interesovalo šta koliko košta u kompu , jer da sam se interesovao za svaki šraf ili žičicu , sumnjam da bih i do danas upotrebiio isti. Definitivno se ne bih menjao sa tobom , više volim svoje ružičaste naočari od tvojih crnih jer je kroz njih sve lepše i veselije. ŽIVOT OKO NAS JE TAKO LEP , ZAŠTO BIH GA JA RUŽIO CRNILOM? Moj ti je savet da počneš da pozitivnije razmišljaš o svemu pa i svom životu jer je on tako lep ali i brzoprolazeći i šteta ga je kvariti mračnjaštvom ili kako ja kažem ,, sindromom noćnog čuvara" koji je u dugim noćima na poslu došao do zaključka da mrzi sve oko sebe jer su svi  krivi što on nije postigao nešto više u životu...Izađi , napij se , skrati neku ribu , NASMEŠI SE...

ok, eto, softver koji koristis nije legalan i takvo koriscenje se smatra povrednom autorskih prava. toliko o tome

umes li ti uopste da citas? nikada nisam napisao da nisam srecan, niti da mi bilo sta smeta ili fali. srecan sam, jer sve jasno vidim. zivot je mnogo lepsi nego sto izgleda kroz ruzicaste naocare, nemam potrebe ni sebe ni druge lazem da sam nesto sto nisam. cemu zmureti pred samim sobom i skrivati se iza obojenih stakala? JA sam upravo JA, jedinstven i unikatan, nasmejan, vedar i uvek pozitivan. covek sam koji zna sta hoce, kao put do svog cilja
« Poslednja izmena: 14-11-2007, 13:53:20 od strane zs »
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #174 poslato: 14-11-2007, 13:55:33 »

ZS da li si se neposten rodio ili te porodica i drustvo ucinilo nepostenim? Da li je srpsko nepostenje nasledno ili samo zarazno? SRPSKO (NE)POSTENJE novi feljton ZS-a u NOVOM PUTU!

ne pricamo o mom, vec o postenju "postenjacina", a sto se tice feljtona, tesko da ces ga ikada citati pogotovo ne u novom putu
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #175 poslato: 14-11-2007, 14:02:21 »

Stvarno me nije interesovalo šta koliko košta u kompu , jer da sam se interesovao za svaki šraf ili žičicu , sumnjam da bih i do danas upotrebiio isti. Definitivno se ne bih menjao sa tobom , više volim svoje ružičaste naočari od tvojih crnih jer je kroz njih sve lepše i veselije. ŽIVOT OKO NAS JE TAKO LEP , ZAŠTO BIH GA JA RUŽIO CRNILOM? Moj ti je savet da počneš da pozitivnije razmišljaš o svemu pa i svom životu jer je on tako lep ali i brzoprolazeći i šteta ga je kvariti mračnjaštvom ili kako ja kažem ,, sindromom noćnog čuvara" koji je u dugim noćima na poslu došao do zaključka da mrzi sve oko sebe jer su svi  krivi što on nije postigao nešto više u životu...Izađi , napij se , skrati neku ribu , NASMEŠI SE...

ok, eto, softver koji koristis nije legalan i takvo koriscenje se smatra povrednom autorskih prava. toliko o tome

umes li ti uopste da citas? nikada nisam napisao da nisam srecan, niti da mi bilo sta smeta ili fali. srecan sam, jer sve jasno vidim. zivot je mnogo lepsi nego sto izgleda kroz ruzicaste naocare, nemam potrebe ni sebe ni druge lazem da sam nesto sto nisam. cemu zmureti pred samim sobom i skrivati se iza obojenih stakala? JA sam upravo JA, jedinstven i unikatan, nasmejan, vedar i uvek pozitivan. covek sam koji zna sta hoce, kao put do svog cilja
Kako li tek izgledaju mračnjaci , kada ovako govore unikatni pozitivci...
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #176 poslato: 14-11-2007, 14:03:38 »

ah , da , za softver me baš zabole...ko mi je prodao komp , zgrešio je...
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #177 poslato: 14-11-2007, 14:09:41 »

ah , da , za softver me baš zabole...ko mi je prodao komp , zgrešio je...

e, tu grdno gresis sinko
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #178 poslato: 14-11-2007, 14:22:51 »

Stvarno me nije interesovalo šta koliko košta u kompu , jer da sam se interesovao za svaki šraf ili žičicu , sumnjam da bih i do danas upotrebiio isti. Definitivno se ne bih menjao sa tobom , više volim svoje ružičaste naočari od tvojih crnih jer je kroz njih sve lepše i veselije. ŽIVOT OKO NAS JE TAKO LEP , ZAŠTO BIH GA JA RUŽIO CRNILOM? Moj ti je savet da počneš da pozitivnije razmišljaš o svemu pa i svom životu jer je on tako lep ali i brzoprolazeći i šteta ga je kvariti mračnjaštvom ili kako ja kažem ,, sindromom noćnog čuvara" koji je u dugim noćima na poslu došao do zaključka da mrzi sve oko sebe jer su svi  krivi što on nije postigao nešto više u životu...Izađi , napij se , skrati neku ribu , NASMEŠI SE...

ok, eto, softver koji koristis nije legalan i takvo koriscenje se smatra povrednom autorskih prava. toliko o tome

umes li ti uopste da citas? nikada nisam napisao da nisam srecan, niti da mi bilo sta smeta ili fali. srecan sam, jer sve jasno vidim. zivot je mnogo lepsi nego sto izgleda kroz ruzicaste naocare, nemam potrebe ni sebe ni druge lazem da sam nesto sto nisam. cemu zmureti pred samim sobom i skrivati se iza obojenih stakala? JA sam upravo JA, jedinstven i unikatan, nasmejan, vedar i uvek pozitivan. covek sam koji zna sta hoce, kao put do svog cilja
Kako li tek izgledaju mračnjaci , kada ovako govore unikatni pozitivci...

sta ces, ne mogu svi sve da shvate. zasto ne bih video kako stoje stvari i nastavio da uzivam u zivotu? znam da su svi neposteni, pa sta? to je njihov problem. ne moram da se ubedjujem u nesto sto nije. jos mi je i simpaticno kada cujem sta pricaju neki od "postenjacina", kako se dzapaju i pokusavaju da sami sebe ubede u postenje, a pri tome recimo koriste tudju opremu za pribavljanje licne dobiti, ili pak ljude koji svoje greske i propuste pokusavaju na sve moguce nacine (pa i praveci se nevesti, neinformisani i sl) da prebace na drugoga.

no vratimo se temi, svi ti posteni radnici nase medijske kuce nisu se mnogo sekirali kada su im kolege gubile posao iz politickih, ovih ili onih razloga. shvatice i oni da i ako ih neko kupi nije strasno, a nije strasno ni ako ostanu bez firme i posla. shvatice da nema sigurnog posla i da samo svojim kvalitetom, znanjem i radom mogu da nastave normalan zivot
Sačuvana

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #179 poslato: 14-11-2007, 15:11:30 »

ZS da li si se neposten rodio ili te porodica i drustvo ucinilo nepostenim? Da li je srpsko nepostenje nasledno ili samo zarazno? SRPSKO (NE)POSTENJE novi feljton ZS-a u NOVOM PUTU!

ne pricamo o mom, vec o postenju "postenjacina", a sto se tice feljtona, tesko da ces ga ikada citati pogotovo ne u novom putu
Sto ,NOVI PUT ce pre da se zatvori nego sto ce feljton da se zavrsi?
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.119 sekundi sa 25 upita.