Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Zašto ????????????????  (Pročitano 4193 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ignja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1068
Zašto ????????????????
« poslato: 09-08-2010, 23:44:04 »

Čitam da je pokrenuta inicijativa o     povezivanju železnica Srbije i  Hrvatske  . Ako znamo da u sportu već u košarci, preko NLB lige imamo takav vid povezivanja , da je propao (doduše) pokušaj uključivanja Srbijanskih klubova u ligu sa Crnom Gorom i Hrvatskom, pa su se naši klubovi priključili osnivanju lige  sa Mađarima i Slovacima (čini mi se), ako se u medijima često čuje ideja (želja) za povezivanjem fudbalskih klubova bivše SFRJ .
 U pozadini svih tih povezivanja su ekonomski interesi
Postavlja se onda( logično) pitanje zašto smo se onda i cepali, kad ni jedan ekomski razlog nije postojao za to.
Odgovor je vrlo jednostavan. U glavama političara rodile su se šovinističko fašističke ideje i na "bućku" su navatali one koji su te ideje sproveli u delo, a da pri tome neposredni izvršioci nemaju, baš nikakvu korist, osim one fukare koja je bezobrazno znala da iskoristi tuđu muku. Korist od toga su imali začetnici te monstruozne ideje.
Ja očekujem da na  ovoj temi budu najglasniji oni koji su se na tu bućku uhvatili, jer oni koji nešto znaju ćute, najglasniji su oni koji ustvari nemaju šta da kažu, i trebalo bi da ćute, jer takvi upravo ne shvataju da se sve menja sem budala.
« Poslednja izmena: 09-08-2010, 23:46:21 od strane ignja »
Sačuvana
kakve su ti misli, takav ti je i život

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: Zašto ????????????????
« Odgovor #1 poslato: 10-08-2010, 15:46:46 »

ja sam bio u Dubrovniku pre 7 dana na izlet i bio sam stvarno skeptican zato sto kao idem sam, medju Hrvate..bla bla...i sve to zbog medija koji su to napumpali...

a tamo...sve je podredjeno turistima...nema veze da li si Kinez, Španac, Francuz...kojih ima na milione...ili ako si Srbin...svi su ljubazni...svima si isti ili cak drazi ako s tobom mogu da pricaju na srpsko- hrvatskom...i tako se oni odusevili sto sam iz Svetozareva (ma kakva Jagodina ti si iz Svetozareva) i dobio sam na konto toga paketic suvih narandzinih kora-inace njihov specijalitet...

i u meni proradi jugonostalgija... :/

Sačuvana

Bojanica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 26
Odg: Zašto ????????????????
« Odgovor #2 poslato: 22-02-2011, 16:50:37 »

Ja mislim da je jedno povezivanje zeleznice koja svima nama moze da donese korist. Nikom nece da smeta ako u zagreb ide zagrebacim vozom ili ako nas voz vise vozi u hr ili za hr zeleznicu. Dok sport je nesto gde je to nemoguce, kod nas se tuku i navijaci zvezde i partizana a ne da nece sa hrvatima...

Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.061 sekundi sa 24 upita.