Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Hosteli u Srbiji.!!!  (Pročitano 8343 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Hosteli u Srbiji.!!!
« poslato: 30-01-2009, 12:52:57 »

Istraživanja pokazuju , da naročito među mlađom populacijom pristojan hostel, je ispred hotela.

Što zbog finansija, što zbog mogućnosti upoznavanja i druženja.

Većina koja putuje Evropom od ovakvih turista planira svoje putovanje unapred do detalja.

Obraćamo li mi dovoljno pažnje na ovako nešto. :aq17:
Sačuvana

nickollica

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 735
  • jagode su jagode i supermen je jak
    • AzrA
Одг: Hosteli u Srbiji.!!!
« Odgovor #1 poslato: 30-01-2009, 15:27:32 »

ne...nisam mogao bolji odgovor da ti dam....
juce sam imao ispit iz Hotela....po cim se malo stabilizujem odgovoricu ti poduze...
Sačuvana
jagode su jagode i supermen je jak


Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Hosteli u Srbiji.!!!
« Odgovor #2 poslato: 30-01-2009, 21:06:52 »

proslog leta sam u Paracinu razgovarala sa nekoliko mladih Nemaca koji su putovali kroz srbiju za Tursku.
tacno je,sve su do detalja isplanirali.
njima nije potreban luxuz,znaci ludi hoteli,vec pristojni pansioni,sa malo komfora i pristupacnim cenama.
imamo li mi tako nesto u nasim opstinama?
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

nickollica

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 735
  • jagode su jagode i supermen je jak
    • AzrA
Одг: Hosteli u Srbiji.!!!
« Odgovor #3 poslato: 31-01-2009, 02:41:22 »

nastavak price sa teme lovnog i ribolovnog turizma..
rekoh da nam trebaju smestajni kapaciteti...pre toga odrediti strategiju razvoja i ciljno trziste potrosaca.sto znaci da vidimo kom trzisnom segmentu da se okrenemo.hoce li to biti mladji turisti,zeljni provoda,ucenja odmora....stariji,koji traze mir,tisinu,cist vazduh,dobru i kvalitetnu ishranu...itd.
u koliko  se gradovi okrenu omladini...itekako ce nam trebati hosteli,apartmani i sobe za iznajmljivanje...
nikako hoteli ili apartmani visokih klasa...
hosteli su jako popularni u evropi.vecina studenata ih koristi zbog male cene i odredjene komfornosti.
a jako je lako da odredjen objekat(bilo koju zgradu)simbolicne povrsine dovedete u stanje koje odgovara klasifikaciji i kategorizaciji hostela...malo promocije preko neta..i videcemo zute nemce sa velikim rancima na ledjima kako setkaju kroz nase gradove,sa mapama u rukama.....
Sačuvana
jagode su jagode i supermen je jak


bekista

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Odg: Hosteli u Srbiji.!!!
« Odgovor #4 poslato: 09-05-2016, 17:31:53 »

Ukoliko dolazite u Banju Vrujce predlažem da smeštaj izaberete u Vili Jelena
Jedina vila u Banja Vrujci koja poseduje sopstveni, bazen, djakuzi, saunu i igralište za decu

www.villajelena.co.rs
Sačuvana

Aja89

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 4
Odg: Hosteli u Srbiji.!!!
« Odgovor #5 poslato: 24-10-2017, 17:51:51 »

Pozdrav, evo da podelim utiske svojih kolega sa faksa koje nisu iz Beograda.

Uglavnom su bili nezadovoljni hostelima zbog nedostatka privatnosti u svakom smislu, pa su počeli da iznajmljuju privatni smeštaj kada dolaze samo na ispitni rok. Ne znam ni kako im je to palo na pamet, ali znam da se skupljalo više njih pa su zajedno iznamljivali stan, i onda ih je ispadalo nešto smešno, mislim čak i manje od deset evra. Nisam sigurna, ali možda bih se i kladila (sad sam tražila po netu agenciju) da su preko ovih iznajmljivali: http://www.apartmani-u-beogradu.com/privatni-smestaj-beograd. Znam da su svaki put uzimali na drugom mestu stan, ali obavezno da je blizu centra zbog faksa. Mislim da se nisu požalili ni na šta.

Nadam se da sam malo pomogla, stvarno ne bih da ostavljamo loš utisak  :)
Sačuvana
Hakuna Matata :)

Book Lover

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 7
Odg: Hosteli u Srbiji.!!!
« Odgovor #6 poslato: 27-10-2017, 11:05:49 »

Možete probati i kakvi su apartmani sa đakuzijem Novi Sad, ako želite malo da odete van Beograda.
« Poslednja izmena: 27-10-2017, 11:15:54 od strane Book Lover »
Sačuvana

mrmot

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 585
Odg: Hosteli u Srbiji.!!!
« Odgovor #7 poslato: 28-10-2017, 11:21:06 »

kada smo vec kod jakuzija ima ih i u Beogradu http://spaintimo.rs/apartmani-beograd.php.

hosteli gube svoj deo na trzistu zbog ovakvih apartmana, koji imaju sve sto imaju i hosteli (mala cena, solidan konfor), a daleko manje su bucni. Zbog novog zakona i prepreka koje komsije u zgradama stavljaju ispred hostela, oni imam dojam, malo se povlace. Ranije ih je bilo an svakom koraku
Sačuvana

makimakichan

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 3
Odg: Hosteli u Srbiji.!!!
« Odgovor #8 poslato: 30-10-2017, 08:07:07 »

Pozdrav, evo da podelim utiske svojih kolega sa faksa koje nisu iz Beograda.

Uglavnom su bili nezadovoljni hostelima zbog nedostatka privatnosti u svakom smislu, pa su počeli da iznajmljuju privatni smeštaj kada dolaze samo na ispitni rok. Ne znam ni kako im je to palo na pamet, ali znam da se skupljalo više njih pa su zajedno iznamljivali stan, i onda ih je ispadalo nešto smešno, mislim čak i manje od deset evra. Nisam sigurna, ali možda bih se i kladila (sad sam tražila po netu agenciju) da su preko ovih iznajmljivali: http://www.apartmani-u-beogradu.com/privatni-smestaj-beograd. Znam da su svaki put uzimali na drugom mestu stan, ali obavezno da je blizu centra zbog faksa. Mislim da se nisu požalili ni na šta.

Nadam se da sam malo pomogla, stvarno ne bih da ostavljamo loš utisak  :)

Hej cao, ja sam imala slicnu situaciju sa kolegama s faksa, ali malo zabavniju doduse! Koleginica je htela da proslavi rodjendan u stanu koji je iznajmljivala, ali joj gazdarica nije dozvoljavala da prima vise gostiju, pa je ona kopala po netu i nasla stan na dan Novi Beograd, mnogo je dobar stan bio i iznajmila ga je bukvalno na jedno vece da primi sve goste - naravno nismo pravili nikakav haos jer svaka steta mora da se plati ali smo u svakom slucaju imali super stan, prostran, ja sam i prespavala tamo jer je bilo mesta bukvalno za osmoro ljudi. :) Tako da eto isto moze i smestaj a moze da se iznajmi i ovako na kratko za neke potrebe poput ovih tako da je to meni stvarno extra.
Sačuvana

Daya

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 35
Odg: Hosteli u Srbiji.!!!
« Odgovor #9 poslato: 14-08-2018, 08:22:59 »

Ljudi pomagajte! Treba da pronađem neki smeštaj drugarici na par dana ovde u Beogradu i ne znam da li da gledam hostel ili stan na dan. Ne znam za šta da se odlučim, a ona je to prepustila meni jer ima gomilu drugih gluposti da završava pre nego što stigne. Hotel nikako jer za to nema para, ali nešto mi ni ovaj stan na dan nije baš jeftin za nju samu, a hostelima uglavnom nisam ništa dobro čula pa ne znam šta da radim. Ima li nekih preporuka za dobar hostel? To je svakako najjeftinije rešenje pa ako znate neki pristojan pišite...  :xq011:
Sačuvana

Daya

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 35
Odg: Hosteli u Srbiji.!!!
« Odgovor #10 poslato: 14-08-2020, 12:49:51 »

Istraživanja pokazuju , da naročito među mlađom populacijom pristojan hostel, je ispred hotela.

Što zbog finansija, što zbog mogućnosti upoznavanja i druženja.

Većina koja putuje Evropom od ovakvih turista planira svoje putovanje unapred do detalja.

Obraćamo li mi dovoljno pažnje na ovako nešto. :aq17:

Pogledajte kakve samo privatne stan na dan Novi sad imate u ponudi.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.069 sekundi sa 24 upita.