Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: ZOO Jagodina  (Pročitano 258137 puta)

0 Članovi i 30 gostiju pregledaju ovu temu.

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #80 poslato: 28-05-2007, 23:37:53 »

Nemoj.Ozenjen si.Posle ce tvoja zena da kaze da smo te navukli na E-erotiku pa ce da ti zabrani pristup...
Bice "A TO SU TI LAGANI CHETOVI,A"...
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #81 poslato: 29-05-2007, 00:25:07 »

Nemoj.Ozenjen si.Posle ce tvoja zena da kaze da smo te navukli na E-erotiku pa ce da ti zabrani pristup...
Bice "A TO SU TI LAGANI CHETOVI,A"...

Ma ja bas zbog toga, strasno sta sve ima na ovom internetu. Pokvarice omladinu nacisto, strasno, strasno, ne mogu da verujem ... :-) Prvo navuku narod kao na politiku, a onda ti kao slucajno puste post, znas ima tamo jedan deo foruma ... kao ono u 15 godina kad ti sipaju vinjak u kokakolu (tako bilo nekad) a ti nemas pojma sto si tako veseo i divno raspolozen ... hm laku noc.

Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #82 poslato: 29-05-2007, 09:34:07 »

Da.Vinjak u Coca-Colu...A ti mislis veseo si jer je dobra muzika...
Heh...to su bila vremena...
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #83 poslato: 23-06-2007, 15:22:47 »

Najnovija informacija

Danas je Zamenica direktora Zoo vrta na TV Palmi plus izjavila da u proseku  Zoo vrt u Jagodini poseti skoro 2 000 ljudi dnevno

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #84 poslato: 23-06-2007, 15:28:25 »

Ja izjavljujem da ZOO vrt poseti MILION ljudi dnevno  :aq21: I ne da ce ZOO vrt da preporodi Jagodinu i 52 sela nego i citav Pomoravski okrug, a mozda i Sumadijski  :aq21:
Sačuvana

Djordjije

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 42
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #85 poslato: 23-06-2007, 15:51:49 »

Pa, najbolje bi bilo, da ta mlada gospođica izađe sa ostalim brojkama. Dakle, koliko zaposlenih, koja primanja, ostali materijalni troškovi i ishrana životinja. Već sam rekao da podržavam ideju da postoji ZOO vrt i van Beograda ali, ako je to javno preduzeće, čiji osnivač je SO, onda imamo prava da znamo i ostalo a ne tralalala o gotovo 200 ljudi na sat svakoga dana.
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #86 poslato: 23-06-2007, 15:57:10 »

Hmm, ona izjava da na svetu ne postoji ni jedan zoo vrt koji sam sebe izdrzava me je nesto malo bunila i pade mi na pamet zoo vrt u berlinu. Njegov prosek za ovu godinu je 100.000 ljudi dnevno. Tako da ipak postoje zoo vrtovi koji moze sigurno sebe da izdrzavaju.
Sačuvana
Dark Eagle

Djordjije

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 42
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #87 poslato: 23-06-2007, 16:23:30 »

Pa, mislim da nisi u pravu. ZOO vrt u Berlinu je višestruko veći i od BGZOO koji je neuporediva referenca za minijaturni Jagodinski ZOO. Da bi smestili i čuvali ambijentalno životinje, od koji su neke vrlo zahtevne, potrebna su velika sredstva. Zato i jeste praksa u svim velikim ZOO volonterski (besplatan) rad i kontinuirane donacije u hrani za životinje i tome slično. Da je ZOO u Berlinu profitabilan ne bi lokalna vlast odvajala tolika sredstva u vidu pomoći kao i povlastice vezane za infrastrukturu i teren na kome se nalaze sadržji.
Podvlačim: ZOO vrtu u Jagodini treba pomoći ali on ne može biti mesto svakodnevne lične političke promocije a još manje mesto zatvoreno za javno iznete cifre o poslovanju.
 
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #88 poslato: 23-06-2007, 17:07:15 »

Bacene pare, NEprofitabilna investicija, gradjena jedino radi jeftine propagande i lecenja kompleksa. Skupo zadovoljstvo, neodrzivo na duze staze. Kad ode Palma i reket sa njim, zivotinje ce nazad u BGD. A krediti?
Sačuvana

Djordjije

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 42
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #89 poslato: 23-06-2007, 17:31:52 »


Opajdaro, ne delimo mišljenje u pogledu budućnosti, ali pod uslovom da voljeni i veliki genije prepusti priču ljudima od ideje i duha. Taj posao objektivno sadašnji direktor ne može da nosi, a kamo li njegova zamenica. Ipak je on čovek veterinar, koji u svom životu nikada nije pravio pare već ih je dobijao kroz budžet. Najveći deo posla i danas nosi genije. Drugo, pitanje je koliko je normalno da direktor ZOO vrta sa ambicijom bude iskusan lovac. Sve u svemu, tamo je potrebna mlada, drčna ekipa ljudi koji ne samo da vole životinje no osećaju i šta je biznis, tj. kako se prave i namačinju pare. Realno, Srbija nije toliko mala država da bi imala samo jedan ZOO vrt. Ali, da bi znali šta nas čeka moramo da imamo jasnu sliku koliko to košta a ne da nas genije smatra retardircima ponavljajući nam po pedeset puta dnevno kako je dnevna poseta  u proseku 2.000 ljudi aludirajući valjda kako ćemo mi shvatiti da je to visokoprofitabilna investicija.

Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #90 poslato: 23-06-2007, 17:50:02 »

Vidis li ti u Jagodini trenutno tu mladu ekipu drcnih menadzera koja moze sve to super da odradi i proda, a da ne strpa sve pare u svoj dzep i ne nagura 150 kila kao Itla, ex predsednik SO?
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #91 poslato: 23-06-2007, 17:52:20 »

Zamenica je  84 godište

kao i veći broj radnika u Zoo

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #92 poslato: 23-06-2007, 17:58:27 »

Pusti Palmine kadrove, oni su uglavnom tu zbog partijske pripadnosti, ne zato sto su kompetentni. Mada, tako biva u skoro svim garniturama. Uvek podobni, nikad sposobni.
Sačuvana

Djordjije

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 42
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #93 poslato: 23-06-2007, 19:53:09 »

Opajdaro, tu se slažemo. Nažalost, glavni problem i jeste u poimanju genija Markovića. Za ZOO koji ima aspiracije više od lokalnih neminovno je dovoditi kadrove koji nisu samo iz Jagodine. Jedino merilo sposobnost i ambicija. Kako stvari stoje ti uslovi su gotovo nedostižni, pa se zato i bojim da ova lepa ideja o ZOO van Beograda ne ode u propast.
Meni je malo čudno da i Itlini partijski drugovi pa i radikali svi od reda ćute kad se donose ovakve odluke ili i ako ne ćute ono bar ne komentarišu osnovni nedostatak a to je planirana pokrivenost investicije i njena ekonomska budućnost.
Sve što je brzo to je i kuso, pogotovo ako se uzme u obzir količina arogancije koju poseduju Genije i njegovi poslušnici. 
Sačuvana

ivancica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 222
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #94 poslato: 23-06-2007, 21:00:23 »

zamenica je '81 godiste...
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #95 poslato: 23-06-2007, 21:05:12 »

Zamenica je  84 godište

kao i veći broj radnika u Zoo


zamenica je '81 godiste...

Zamenica je 1982. godiste ako cemo vec da cepidlacimo(mada je ovo nebitno)
Sačuvana

ivancica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 222
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #96 poslato: 23-06-2007, 21:06:14 »

Zamenica je  84 godište

kao i veći broj radnika u Zoo


zamenica je '81 godiste...

Zamenica je 1982. godiste ako cemo vec da cepidlacimo(mada je ovo nebitno)
a da...
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #97 poslato: 23-06-2007, 21:20:16 »

Najnovija informacija

Danas je Zamenica direktora Zoo vrta na TV Palmi plus izjavila da u proseku  Zoo vrt u Jagodini poseti skoro 2 000 ljudi dnevno

Ovo je lepo za Jagodinski turizam.
Medjutim ne mogu a da ne uputim poneki zajedljivi komentar.Ne zamerite.
Mene je sada zapravo fascinirala jedna informacija koja nam dolazi bas u jeku ove rasprave o,pre svega ekonomskoj opravdanosti tog komplexa.A to je rekordan broj posetilaca(zapravo koliko sam razumeo rec je o proseku jer se kaze "dnevno")ovih dana.Ako tome dodam moje paranoidne ideje o tome da se na ovom forumu nalaze i zaposleni u vrtu,ova informacija na mene ostavlja jos veci utisak.
Mozda pridajem preveliki znacaj nasim pisanijama na ovom forumu ali mi ova koincidencija ipak ne da mira.Sklon sam teorijama zavere i tome da neko uvek hoce da me prevari pa je tako i ovog puta.Te bih iz tog razloga dodao jos nesto.
Ako se pak okrenemo valjanosti ovog podatka,tu bih naglasio da Zoo vrt na Palicu poseti godisnje oko 130.000 ljudi(po njima) a koga mrzi da racuna,to je nekih 772 posetioca dnevno.Medjutim,ovaj podatak je jos smesniji ako kazem da sam racunao da Zoo vrt radi godisnje 6 meseci(inace bi ova brojka bila duplo manja).
A ako napomenem da se Zoo-vrt na Palicu prostire na 10 ha(veci je od beoo zoo-vrta) i da u svom sklopu ima i botanicku bastu,vidljivo je da ovaj vid uzivanja u prirodi i nije bas neki veliki hit! Jbg-a,mozda lale ne vole floru i faunu…
Bilo kako bilo,Sneza ce morati da mi oprosti sto joj ne verujem ali sam vec napomenuo da me to prokletstvo nepoverljivosti prati od malih nogu(nisu ni sada nesto velike doduse) te sam vremenom navikao ljude oko sebe na to.


Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #98 poslato: 23-06-2007, 21:25:34 »

Najnovija informacija

Danas je Zamenica direktora Zoo vrta na TV Palmi plus izjavila da u proseku  Zoo vrt u Jagodini poseti skoro 2 000 ljudi dnevno

Ovo je lepo za Jagodinski turizam.
Medjutim ne mogu a da ne uputim poneki zajedljivi komentar.Ne zamerite.
Mene je sada zapravo fascinirala jedna informacija koja nam dolazi bas u jeku ove rasprave o,pre svega ekonomskoj opravdanosti tog komplexa.A to je rekordan broj posetilaca(zapravo koliko sam razumeo rec je o proseku jer se kaze "dnevno")ovih dana.Ako tome dodam moje paranoidne ideje o tome da se na ovom forumu nalaze i zaposleni u vrtu,ova informacija na mene ostavlja jos veci utisak.
Mozda pridajem preveliki znacaj nasim pisanijama na ovom forumu ali mi ova koincidencija ipak ne da mira.Sklon sam teorijama zavere i tome da neko uvek hoce da me prevari pa je tako i ovog puta.Te bih iz tog razloga dodao jos nesto.
Ako se pak okrenemo valjanosti ovog podatka,tu bih naglasio da Zoo vrt na Palicu poseti godisnje oko 130.000 ljudi(po njima) a koga mrzi da racuna,to je nekih 772 posetioca dnevno.Medjutim,ovaj podatak je jos smesniji ako kazem da sam racunao da Zoo vrt radi godisnje 6 meseci(inace bi ova brojka bila duplo manja).
A ako napomenem da se Zoo-vrt na Palicu prostire na 10 ha(veci je od beoo zoo-vrta) i da u svom sklopu ima i botanicku bastu,vidljivo je da ovaj vid uzivanja u prirodi i nije bas neki veliki hit! Jbg-a,mozda lale ne vole floru i faunu…
Bilo kako bilo,Sneza ce morati da mi oprosti sto joj ne verujem ali sam vec napomenuo da me to prokletstvo nepoverljivosti prati od malih nogu(nisu ni sada nesto velike doduse) te sam vremenom navikao ljude oko sebe na to.




tvrdnja ti nije na mestu. postoji jedna osnovna razlika zimedju palica i jagodine. zoo vrt na palicu postoji nesto duze od jagodinskog. normalno je da je ono sto je novo posecenije, bar u pocetku
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #99 poslato: 23-06-2007, 21:31:11 »

Najnovija informacija

Danas je Zamenica direktora Zoo vrta na TV Palmi plus izjavila da u proseku  Zoo vrt u Jagodini poseti skoro 2 000 ljudi dnevno

Ovo je lepo za Jagodinski turizam.
Medjutim ne mogu a da ne uputim poneki zajedljivi komentar.Ne zamerite.
Mene je sada zapravo fascinirala jedna informacija koja nam dolazi bas u jeku ove rasprave o,pre svega ekonomskoj opravdanosti tog komplexa.A to je rekordan broj posetilaca(zapravo koliko sam razumeo rec je o proseku jer se kaze "dnevno")ovih dana.Ako tome dodam moje paranoidne ideje o tome da se na ovom forumu nalaze i zaposleni u vrtu,ova informacija na mene ostavlja jos veci utisak.
Mozda pridajem preveliki znacaj nasim pisanijama na ovom forumu ali mi ova koincidencija ipak ne da mira.Sklon sam teorijama zavere i tome da neko uvek hoce da me prevari pa je tako i ovog puta.Te bih iz tog razloga dodao jos nesto.
Ako se pak okrenemo valjanosti ovog podatka,tu bih naglasio da Zoo vrt na Palicu poseti godisnje oko 130.000 ljudi(po njima) a koga mrzi da racuna,to je nekih 772 posetioca dnevno.Medjutim,ovaj podatak je jos smesniji ako kazem da sam racunao da Zoo vrt radi godisnje 6 meseci(inace bi ova brojka bila duplo manja).
A ako napomenem da se Zoo-vrt na Palicu prostire na 10 ha(veci je od beoo zoo-vrta) i da u svom sklopu ima i botanicku bastu,vidljivo je da ovaj vid uzivanja u prirodi i nije bas neki veliki hit! Jbg-a,mozda lale ne vole floru i faunu…
Bilo kako bilo,Sneza ce morati da mi oprosti sto joj ne verujem ali sam vec napomenuo da me to prokletstvo nepoverljivosti prati od malih nogu(nisu ni sada nesto velike doduse) te sam vremenom navikao ljude oko sebe na to.




tvrdnja ti nije na mestu. postoji jedna osnovna razlika zimedju palica i jagodine. zoo vrt na palicu postoji nesto duze od jagodinskog. normalno je da je ono sto je novo posecenije, bar u pocetku

Ma relax.A i nista nisam tvrdio.
Vec sam svoj komentar i sam nazvao "zajedljivim" tako da ne morate da me kritikujete.Samo sam izveo neke paralele.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.135 sekundi sa 25 upita.