Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Kakav je po vama zivot u Jagodini  (Pročitano 55637 puta)

0 Članovi i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #20 poslato: 15-08-2007, 20:37:41 »

Ej, pa rekosmo da necemo da se vracamo u proslost, vec u SVETLU BUDUCNOST, kako mi iz Jagodine,tako i oni mnogo dalje od Bgd-a,ipak opajdaro,to o cemu ti pises je cista puka NOSTALGIJA,zal za mladost ( stop do ko zna gde u pozoriste,koncert i sl.),pa i mi sto smo ostali ovde ziveli smo tako, karte za Dane komedije (cini se da o tome pricas ),mogle su se nabaviti po pristupacnoj ceni,i mogo je to da uradi BILO KO,ako je bio zainteresovan, a da su MNOGE STVARI ( ne samo ovde ) otisle u vrazju mater,TACNO JE.Lako i lepo je pricati o stvarima koje su bile nekada,kada je to nekada imalo VISE OD SMISLA, a sada kao sto i sama vidis ostade HLEBA I IGARA,a i to je,slozices se, VISE OD IGRE
Sačuvana

nickollica

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 735
  • jagode su jagode i supermen je jak
    • AzrA
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #21 poslato: 15-08-2007, 21:07:39 »

tamo bar imam gde da pobegnem od kica.....

tamo bi samo pevao......


Hajdemo u planine....jer tamo nema svinje.......!!!!!
Sačuvana
jagode su jagode i supermen je jak


Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #22 poslato: 15-08-2007, 21:09:55 »

 Pa sta da kazem nego da tako covek moze samo da se tesi.
 
 Ne znam ko je rekao da je uzbudljiviji neki tamo gradic u americi.

 i Kakve to na kraju ima veze. Mi pricamo o JA :aq15:
  
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #23 poslato: 15-08-2007, 21:11:46 »

tamo bar imam gde da pobegnem od kica.....

tamo bi samo pevao......


Hajdemo u planine....jer tamo nema svinje.......!!!!!

gde imas da pobegnes od kica?
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #24 poslato: 15-08-2007, 21:12:20 »

Jeste zs,bravo,ali poenta je u PALMI, kapiras,bilo ko sa strane,kao gost,ukljuci na ovaj forum,samo moze da zakljici jedno,(POGRESNO),a to je da svi Jagodinci brane doticnog,mada ja mogu samo o sebi da pricam, ja ljudi branim Jagodinu,to je moj grad,ja nemam gde da se setkam po Srbiji (u kojoj je inace super), tu sam de sam,sto ti cesto ponavljas nista mi ne pada s neba,dovijam se kao i vecina prosecnih,ali tvrdim da je isto TOLIKO PROSECNIH U SVIM GRADOVIMA SRBIJE, e sad da Rekovac i Despotovac imaju dmp....pa...verovatno bi u tim mestima bio neki AUTENTIK ( smeh)
Sačuvana

nickollica

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 735
  • jagode su jagode i supermen je jak
    • AzrA
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #25 poslato: 15-08-2007, 21:15:29 »

uhvatio si se amerike kao muva na govno....

bez vulgarnosti molim
« Poslednja izmena: 16-08-2007, 15:23:31 od strane autentik »
Sačuvana
jagode su jagode i supermen je jak


zs

  • Gost
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #26 poslato: 15-08-2007, 21:17:00 »

Jeste zs,bravo,ali poenta je u PALMI, kapiras,bilo ko sa strane,kao gost,ukljuci na ovaj forum,samo moze da zakljici jedno,(POGRESNO),a to je da svi Jagodinci brane doticnog,mada ja mogu samo o sebi da pricam, ja ljudi branim Jagodinu,to je moj grad,ja nemam gde da se setkam po Srbiji (u kojoj je inace super), tu sam de sam,sto ti cesto ponavljas nista mi ne pada s neba,dovijam se kao i vecina prosecnih,ali tvrdim da je isto TOLIKO PROSECNIH U SVIM GRADOVIMA SRBIJE, e sad da Rekovac i Despotovac imaju dmp....pa...verovatno bi u tim mestima bio neki AUTENTIK ( smeh)

ma zabporavite na dmp, i on je kao i sve prolazan.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #27 poslato: 15-08-2007, 21:19:02 »

uhvatio si se amerike kao muva na govno....

pa?
Sačuvana

nickollica

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 735
  • jagode su jagode i supermen je jak
    • AzrA
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #28 poslato: 15-08-2007, 21:20:19 »

nasao si odlican primer.....divim ti se!!!!! :aq05:
Sačuvana
jagode su jagode i supermen je jak


ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #29 poslato: 15-08-2007, 21:22:48 »

Ma osetili zivot van ovog grada,pa mogu da prave poredjenje,ja licno nikad nisam mnogo dubo bila negde sa strane,a i ne vidim bas da i ovde neke doticne su HEPY,vise se cini da brinu o jag, nego ...nemam pojma...nisam cula ni neko poredjenje,tipa e vidis u mom mestu je to ovako....ili u ovoj zemlji gde ja zivim je ovako....ispade da vise brinu za familiju nego porodicu......totalnoi nelogicno- nedefinisano prosto,jer pazi,mozda se ja i ti ponekad "vatamo za gusu",ali svakodnevno radimo svoj posao u Ja,udisemo SMOGA- SMEH NARAVNO, zeza nas vrucina,istim danima nam stizu racuni,ma mali milion gluposti,i onda neko (ne navodim nikog konkretno),eto prikaci se,onako uz kafu popljuje ili posoli pamet KAKO BI TO MI TREBALI, ma daj jebote.....o cemu pricamo
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #30 poslato: 15-08-2007, 21:31:56 »

Ma osetili zivot van ovog grada,pa mogu da prave poredjenje,ja licno nikad nisam mnogo dubo bila negde sa strane,a i ne vidim bas da i ovde neke doticne su HEPY,vise se cini da brinu o jag, nego ...nemam pojma...nisam cula ni neko poredjenje,tipa e vidis u mom mestu je to ovako....ili u ovoj zemlji gde ja zivim je ovako....ispade da vise brinu za familiju nego porodicu......totalnoi nelogicno- nedefinisano prosto,jer pazi,mozda se ja i ti ponekad "vatamo za gusu",ali svakodnevno radimo svoj posao u Ja,udisemo SMOGA- SMEH NARAVNO, zeza nas vrucina,istim danima nam stizu racuni,ma mali milion gluposti,i onda neko (ne navodim nikog konkretno),eto prikaci se,onako uz kafu popljuje ili posoli pamet KAKO BI TO MI TREBALI, ma daj jebote.....o cemu pricamo

ma video sam sveta, video sam svetske metropole, ali sam imao prilike da vidim i selendre po srednjem zapadu amerike, zato i pricam o tome.

ne moze se uporedjivati new york, los angeles, i na primer agua dulce
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #31 poslato: 15-08-2007, 21:34:23 »

    Niko nije ni uporedjivao! Jel ikako moguce uporedjivati jedan AMSTERDAM I JAGODINU?
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #32 poslato: 15-08-2007, 21:43:21 »

    Niko nije ni uporedjivao! Jel ikako moguce uporedjivati jedan AMSTERDAM I JAGODINU?

naravno da ne moze da se uporedjuje. u nekom od postova videh pomminje se Minhen, Bec, zatim se prica o poznavanju stranih jezika, sto je smesno obzirom da u srbiji bilo gde da se ode malo je onih koji znaju strane jezike, izgleda da su takvi ovde ljudi, lenji za jezike. oduvek me je nerivala ona poznata srpska "dosetka" - "neka nauce oni srpski, sto ja da ucim njihov jezik"
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #33 poslato: 16-08-2007, 15:14:07 »

    Niko nije ni uporedjivao! Jel ikako moguce uporedjivati jedan AMSTERDAM I JAGODINU?

naravno da ne moze da se uporedjuje. u nekom od postova videh pomminje se Minhen, Bec, zatim se prica o poznavanju stranih jezika, sto je smesno obzirom da u srbiji bilo gde da se ode malo je onih koji znaju strane jezike, izgleda da su takvi ovde ljudi, lenji za jezike. oduvek me je nerivala ona poznata srpska "dosetka" - "neka nauce oni srpski, sto ja da ucim njihov jezik"

Ajde vrati se tamo pa lepo procitaj U KOM se kontekstu pominju Minhen i Bec? Znas sta, mnogo me nerviras kad se NAMERNO napravis blesav te NAMERNO previdis neke stvari. Napisala sam da su strokave sobe po kafancinama u Jagodini SKUPLJE nego sobe u HOSTELIMA u Minhenu ili Becu! Vrati se lepo na taj post i DEMANTUJ ME stavku po stavku.
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #34 poslato: 16-08-2007, 15:19:57 »

Ma osetili zivot van ovog grada,pa mogu da prave poredjenje,ja licno nikad nisam mnogo dubo bila negde sa strane,a i ne vidim bas da i ovde neke doticne su HEPY,vise se cini da brinu o jag, nego ...nemam pojma...nisam cula ni neko poredjenje,tipa e vidis u mom mestu je to ovako....ili u ovoj zemlji gde ja zivim je ovako....ispade da vise brinu za familiju nego porodicu......totalnoi nelogicno- nedefinisano prosto,jer pazi,mozda se ja i ti ponekad "vatamo za gusu",ali svakodnevno radimo svoj posao u Ja,udisemo SMOGA- SMEH NARAVNO, zeza nas vrucina,istim danima nam stizu racuni,ma mali milion gluposti,i onda neko (ne navodim nikog konkretno),eto prikaci se,onako uz kafu popljuje ili posoli pamet KAKO BI TO MI TREBALI, ma daj jebote.....o cemu pricamo


Mozda tebi tvoji roditelji nisu vazni, meni moji jesu JEDNAKO kao i moja porodica. A moji roditelji zive tu. Ja takodje tu imam stan, uredno placam racune, uredno placam porez. U mom prvom postu ne pisah o nostalgiji vec o JAGODINI DANAS. Sta sam od svega slagala?

Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #35 poslato: 16-08-2007, 15:33:05 »

Ajmo zeno da vidimo ovako,ko je pominjao da ti lazes? Meni su SVI GORE NABROJANI podjednako vazni i kao i tebi,rekoh,da (za razliku od tebe koja ne zivi ovde ), JA SA PORODICOM,RODITELJIMA I FAMILIJOM ZIVIM,pa s toga ne vidim tvoje toliko ludilo i pljuvacinu po pitanju Jagodine,ako nisi zadovoljna zivotom tamo gde zivis ti se lepo vrati ovde (gde inace sve uredno placas),pa odi do dmp,kazi mu sve sto mislis,nadji lepo sebi posao,uzivaj u roditeljima,prijateljima,porodici,kome vec,i budi podjednako presrecna sto si deo ove GUCE
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #36 poslato: 16-08-2007, 15:40:05 »

Ko kaze da nisam zadovoljna zivotom koji ovde zivim?  :aq21: Naprotiv, nikad nisam bila zadovoljnija! Pitala si sta mislimo o zivotu u Jagodini, rekla sam ti kakav je zivot u Jagodini. Sta je od svega sto sam rekla o zivotu u Jagodini bilo pljuvanje? I ako nista nisam slagala, to valjda znaci da sam rekla istinu  :aq21: Kakve si ti zapravo odgovore ocekivala? Samo one koji tebi pashu?  :aq18:
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #37 poslato: 16-08-2007, 15:41:44 »

Naravno
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #38 poslato: 16-08-2007, 15:49:43 »

 :aq05: :aq21:
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #39 poslato: 16-08-2007, 16:16:02 »

Odgovor iz "deponije" vazi i ovde
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.072 sekundi sa 25 upita.