Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...  (Pročitano 90186 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

ilija7777

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 507
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #160 poslato: 11-06-2010, 04:19:18 »

Ovo ne vodi nikuda. Imam snazan utisak da sam u cirkusu, i ne znam ko je tu ko, cudna suma, kengurinjo, oces ti lepo na pice, placam sta hoces, ocu da vidim majke mi dal si zajebant ko radikali ili ovo stvarno mislis ozbiljno.
« Poslednja izmena: 11-06-2010, 04:27:10 od strane ilija7777 »
Sačuvana
hvala svima koji ne razumeju ono sto govorim, a dalje me citaju.

ilija7777

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 507
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #161 poslato: 11-06-2010, 04:29:16 »

Citat:
Programsku deklaraciju URS, zajedno sa Dinkićem, potpisali su: Verko Stefanović („Zajedno za Šumadiju“), Maja Gojković (NP), Boško Ničić (Živim za Krajinu), Goran Paskaljević, Mirko Todorović, Predrag Marković, Aleksandar Odžić (Vojvođanska partija) i predsednici opština Rača i Pirot Dragana Živanović i Vladan Vasić.
Kraj citata http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=1&status=jedna&vest=179182&title_add=Cela%20Srbija%20kao%20Beograd!&kword_add=boris%20tadic,%20unija%20regiona
ajde kato, ajde zlato
http://www.autentik.net/forum/index.php?topic=6005.0
Sačuvana
hvala svima koji ne razumeju ono sto govorim, a dalje me citaju.

osica

  • Gost
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #162 poslato: 11-06-2010, 11:11:00 »

kada se postavi pitanje na ovakav nacin onda se ocekuje odgovor koji bi dala bilo koja stranka : mi cemo vama ovo i ono... mi vama obecavamo da ....
mislim da se u cupriji isto pitamo i ti sto masiras :) i ti sonja. najveca stvar nisu obecanja vec nacin razmisljanja i funkcionisanja. nema centrale nigde sa strane koja daje plan i program vec se to radi u cupriji i na tom nivou ostaje. ciljevi su lokalni i tu je kraj. dok smo se raspravljali o visokoj politici i medjusobno delili, ova zemlja je postala partijska, a o cupriji vec sve znate, niste nimalo glupi.

Znaci vi nudite jedino DRUGACIJI NACIN RAZMISLJANJA........
Ako ce to da DIGNE Cupriju...... daj boze.
A nudite i drugacije obracanje NARODU, tipa,: "NE SERITE, NEGO PROVERITE".
Sta je sledece
drma mi se drma mi se....... zaklacemo, ubicemo, KO SA NAMA NECE....
Sačuvana

Kengurinjo

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 762
  • Само ЧИСТ ОБРАЗ и МЕРАК немају цену.
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #163 poslato: 11-06-2010, 11:12:07 »

Ovo ne vodi nikuda. Imam snazan utisak da sam u cirkusu, i ne znam ko je tu ko, cudna suma, kengurinjo, oces ti lepo na pice, placam sta hoces, ocu da vidim majke mi dal si zajebant ko radikali ili ovo stvarno mislis ozbiljno.

Нисам зајебант... А и видим да поседујеш велику дозу мржње пре свега према Радикалима, а и ДСС-у.
Sačuvana
Србија је вечна док су јој деца верна. Амин!

osica

  • Gost
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #164 poslato: 11-06-2010, 11:25:24 »

politika je vrlina upravljanja drustvom u opstu korist drustva

Ти си вероватно школована жена и то пише у "неким" књигама, па и да ти се поверује да тако и мислиш као што причаш ...  :aq15:

Ама ми ту врлину не видесмо до сада на нашим просторима и наши врли политичари нису нешто упознати са тим врлинама ... нешто ми све то са политиком мирише на курварлук - све ћемо вам обећати док не дођемо на власт, а после ...

Извињавам се што сам упао у тему, не познајем најбоље прилике у вашем крају, не познајем ни људе, ви се сви овде знате, али ни у крају одакле сам дошао није ништа боље, тачније, на западу ништа ново ... све су то иста ... 

hvala. ako nemas poverenje u druge, imas valjda poverenje u sebe. i zato je neophodna zajednica aktivnih gradjana. i sociolozi i filozofi apeluju na to jos odavno. svi nesto kukaju a kad kao gradjani koji imaju pravo da kontrolisu vlast, nema ih nigde. i to sve zbog toga sto se plase da ne izgube svoje male sitne interese, tipa da se ne zamerim, trebace mi. i dokle se god pametni i casni ljudi sklanjaju sa stane, politikanti vode glavnu rec. npr.ova osica, i ovaj sto kolje taste (jbg ti si sam stavio to :)), troluju po forumima umesto da konkretno nesto urade, tipa neke nvo ili sta god, pa da se izbore za svoje misljenje i okupe ljude oko ispravnih stavova ako smatraju da je to dobro za zajednicu u kojoj zive

Ja nisam osnovao stranku, i nemam potrebe da se hvalim time STA CU URADITI.
Ja dobro znam STA SAM dosad uradio, i za Srbiju i za Cupriju, i NIKOME se ne pravdam i NIKOME ne podnosim racune, jer za to nemam potrebe. Ono sto sam uradio i sto i dalje radim, radio sam i radim iz svog zadovoljstva.
Ne trazim da ni IKO na ulici stiska saku i da me tapse po ledjima, danas, a da bi me vec sutra pljuvao. Ne to nije moj NIVO rada.
I opet ti kazem, i TROLOVANJE po raznoraznim forumima je neki vid borbe.
Eto ja i ovde TROLUJEM, a ako tebi smeta sto trolujem bas ovde na ovoj temi...... e ti onda ODMAH daj ostavku na tu FUNKCIJU koju si (neznam na osnovu cega, i neznam kako) ZARADILA.
Sta li ce biti kada prodje vreme, i kada treba tim tvojim istomisljenicima da ispostavis godisnji izvestaj, STA STE I KAKO URADILI, kad se ti jos sad ljutis vec oko samih TVOJIH i VASIH ideja, a samo zato sto ima i pametnih koji razmisljaju pametno i drugacije......
Cucemo se (ajd da ne preteram) za TRI meseca, pa da onda kazes sta si i kako uradila za Cupriju, i koliko TADA imas istomisljenika iza SEBE.
Sačuvana

osica

  • Gost
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #165 poslato: 11-06-2010, 11:29:17 »

Ovo ne vodi nikuda. Imam snazan utisak da sam u cirkusu, i ne znam ko je tu ko, cudna suma, kengurinjo, oces ti lepo na pice, placam sta hoces, ocu da vidim majke mi dal si zajebant ko radikali ili ovo stvarno mislis ozbiljno.

Eto progledao si i ti.... i uvideo da ovo i jeste CIRKUS.
Sačuvana

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #166 poslato: 11-06-2010, 12:10:17 »

Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

Silvana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 159
  • coincidentia oppositorum
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #167 poslato: 11-06-2010, 14:01:22 »

hoces da objavis i moje slike sa Patrijarhom, Rusima, ne razumem, sta si hteo ovim da dokazes sem da smo prijatelji na FB? Pokret jeste potekao od Boska, pa? Razvija se i u Nisu, Kragujevcu, Novom Sadu, Beogradu. To je decentralizacija, ane centralizovno upravljanje iz bilo koje partije.

a ti bi da nam kažeš da si se slikala i sa Patrijarhom i sa Rusima?!
Ova vrata je otvorio otac Hrizostom, a koja si Ti vrata otvorila? U čemu se ogleda Tvoja sposobnost, elokventnost, SPOSOBNOST? 
da, mnogo volim da se slikam, to je za mene vrhunac uspeha u zivotu. idem tako od jednog do drugog i slikam se :)
Sačuvana

Silvana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 159
  • coincidentia oppositorum
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #168 poslato: 11-06-2010, 14:17:26 »

kada se postavi pitanje na ovakav nacin onda se ocekuje odgovor koji bi dala bilo koja stranka : mi cemo vama ovo i ono... mi vama obecavamo da ....
mislim da se u cupriji isto pitamo i ti sto masiras :) i ti sonja. najveca stvar nisu obecanja vec nacin razmisljanja i funkcionisanja. nema centrale nigde sa strane koja daje plan i program vec se to radi u cupriji i na tom nivou ostaje. ciljevi su lokalni i tu je kraj. dok smo se raspravljali o visokoj politici i medjusobno delili, ova zemlja je postala partijska, a o cupriji vec sve znate, niste nimalo glupi.

Znaci vi nudite jedino DRUGACIJI NACIN RAZMISLJANJA........
Ako ce to da DIGNE Cupriju...... daj boze.
A nudite i drugacije obracanje NARODU, tipa,: "NE SERITE, NEGO PROVERITE".
Sta je sledece
drma mi se drma mi se....... zaklacemo, ubicemo, KO SA NAMA NECE....
I Nikola Pasic se na specifican nacin obracao narodu :)
Sačuvana

Silvana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 159
  • coincidentia oppositorum
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #169 poslato: 11-06-2010, 14:25:34 »

rezultati pa prica, izvini ali protiv sebe ne mogu. moji licni uspesi i sposobnosti su moja privatna stvar, a za Pokret, polako. Pre dva dana je oformljen, bicete obavesteni.
Sačuvana

Kengurinjo

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 762
  • Само ЧИСТ ОБРАЗ и МЕРАК немају цену.
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #170 poslato: 11-06-2010, 14:36:57 »

Ја искрено мислим да је цела прича уперена на то да Млађа пређе цензус на следећим изборима. Уједни се са Расимом, Верком, Ничићем (можда и Палмом), Мајом Гојковић и тако окупи гомилу локалних лидера. Наравно, сви знамо Млађине резултате, а нарочито обећања. Опет Млађа "преприпи" цензус, формира Владу са ДС-ом и Томом и настави да распродаје ово мало што је остало (ЕПС и Телеком)...
Sačuvana
Србија је вечна док су јој деца верна. Амин!

Silvana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 159
  • coincidentia oppositorum
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #171 poslato: 11-06-2010, 15:00:10 »

ako je unija put departizacije i decentralizacije, nacin da se ljudima obezbedi egzistencija u nerazvijenim krajevima srbije i da kvalitetni ljudi ostaju u svojim mestima, da tu mogu da nadju zaposlenje i stvaraju porodicu, onda to podrzavam. na zalost, u srbiji se sve vezuje za licnost "lidera", a niko nece da se angazuje kako bi uticao na svoju zajednicu. svi cekaju da se pojavi neki mesija koji ce sve zajedno da nas povede u svetliju buducnost. najveca tuga i sramota srbije je sto se ispostavilo da su velikog coveka ubili za dzabe. nista nismo naucili. mi, kao gradjani imamo pravo da uticemo na vlast, samo to ne koristimo. ako je organizacija jaka, pogresne odluke pojedinca ne mogu da se sprovode. samo je ovde problem sto svako ocekuje od drugog da mu resi probleme. ako si siguran u sebe i u svoj eticki kodeks nemas cega da se plasis
Sačuvana

Kengurinjo

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 762
  • Само ЧИСТ ОБРАЗ и МЕРАК немају цену.
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #172 poslato: 11-06-2010, 15:07:10 »

Када кажеш великог човека, мислиш на Ђикија?
Sačuvana
Србија је вечна док су јој деца верна. Амин!

Silvana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 159
  • coincidentia oppositorum
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #173 poslato: 11-06-2010, 15:15:26 »

naravno, on za mene jeste veliki covek, ali, posto su to vec vrednosne kategorije, molim da se o tome ne raspravlja
Sačuvana

Kengurinjo

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 762
  • Само ЧИСТ ОБРАЗ и МЕРАК немају цену.
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #174 poslato: 11-06-2010, 15:21:08 »

Сарадник Земунског клана. За мене Шиптар, Шарић и Ђики нису вредносне категорије.
Sačuvana
Србија је вечна док су јој деца верна. Амин!

Silvana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 159
  • coincidentia oppositorum
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #175 poslato: 11-06-2010, 15:24:40 »

dovoljno si rekao i izrazio svoje misljenje, neka ostane na tome, molim te
Sačuvana

Kengurinjo

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 762
  • Само ЧИСТ ОБРАЗ и МЕРАК немају цену.
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #176 poslato: 11-06-2010, 15:26:59 »

Ок. Заборавио сам Чеду званог прашак.
Sačuvana
Србија је вечна док су јој деца верна. Амин!

osica

  • Gost
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #177 poslato: 11-06-2010, 16:01:06 »

na zalost, u srbiji se sve vezuje za licnost "lidera", a niko nece da se angazuje kako bi uticao na svoju zajednicu. svi cekaju da se pojavi neki mesija koji ce sve zajedno da nas povede u svetliju buducnost. nista nismo naucili. samo je ovde problem sto svako ocekuje od drugog da mu resi probleme. ako si siguran u sebe i u svoj eticki kodeks nemas cega da se plasis

I ti si sada LIDER, i zasto zoves narodne mase???? Pa naravno da slede tebe i tvoje ideje. A sto se tice angazovanja, da nam bude bolje..... To svako radi na svoj nacin i za odredjenu ciljnu grupu, za koju se trudi da im bude bolje.
Zasto se i ti sada ponasas kao mesija, i trazis od ljudi da te slede u svetliju buducnost. Dali si svesna da NIKADA neces moci da ispunis SVE zelje tih iza sebe, i da ces i ti u mnogim ocima biti razocarenje u vlast..... Vrlo brzo ces to osetiti i na svojoj kozi. Vrlo tesko ces moci da se branis od napada. Zasad te "napadamo" samo nas nekoliko ovde na forumu..... Zunzarisemo i trolujemo..... ALI vrlo brzo ce ih biti mnogo mnogo vise.....
Koliko si ti sigurna u sebe i ljude oko sebe koji su te postavili na mesto mesije (citaj "vodje stranke"). Mozda u sebe i jesi sigurna, ali se ne zavaravaj u druge...... NE VERUJ NIKOME, svi oni ce te sapleti, KAD TAD, veruj mi, cim budes pocela da strcis iznad njih, cim vise ne budes pod njihovom kontrolom. Pa bas primer Djikija ti sve govori....
Ti se nudis da NAS odvedes u CUPRIJSKU SVETLU BUDUCNOST, ali cime, kako, DAJ BRE PROGRAM, DAJ BRE STA CES I KAKO CES DA RADIS, a ne prazne price, tipa mi smo ti, mi to mozemo, mi to hocemo, mi to zelimo.
Svi mi to HOCEMO, MOZEMO I ZELIMO, ali svako na svoj nacin to radi.
Sačuvana

osica

  • Gost
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #178 poslato: 11-06-2010, 16:02:21 »

dovoljno si rekao i izrazio svoje misljenje, neka ostane na tome, molim te

Pocelo je ponovo samo malo finije, vise nema NE SERI.....
DEVOJKO, moras prvo da naucis da komuniciras sa ljudima, i to i sa onima koji te VOLE, ali isto tako i sa onima i koji te MRZE.
NESMES i NIKAKO NE TREBA da ih razdvajas, pogotovu ne na one koji su ZA tebe i one koji su PROTIV sebe.
Garantujem ti da jos danas, to jest samo tri dana nakon tvog ustolicenja, vec medju svojim sledbenicima imas one koji zele da te ne vide tu gde jesi, i koji ce na svakojake nacine pokusati da te "smaknu", sa tog mesta. Bas ti koji te sada guraju, ce te vec sutradan saplesti, TO IM JE U KRVI.
 KURVA JEDNOM, KURVA UVEK... Oni su to vec radili, i uvek ce SAMO TO i raditi, jer NE UMEJU DRUGO. Ti si trenutno samo njihova MARIONETA. Ali pazi se, dobro se pazi konopaca koje vuku, i kojima tobom upravljaju. Uvek se moze desiti da se neki od tih konopaca zamrsi.... tebi oko vrata.
Ne leti visoko, jer zna se sta biva sa onima koji visoko lete.
« Poslednja izmena: 11-06-2010, 16:09:28 od strane osica »
Sačuvana

sonja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1263
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #179 poslato: 11-06-2010, 16:21:54 »

ja bi samo  rekla da nam se  mesija  javio  pre  nekih 2 iljade  godina ,da je reko  sta  ima, da   ko ima  usi i cuje , razumece,a i srce , vera  i a   razum  ....  ...ali me  mnogo  interesuje  jedna  stvar  ...imamo  jopet  neke nove   ucitelje ,nije nas  komunizam  dovoljno  unazadio...mi  smo  doovoljni  sami sebi  jep!!!
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.132 sekundi sa 25 upita.