Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: ZAPOSLJAVANJE U JAGODINI!  (Pročitano 45947 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: ZAPOSLJAVANJE U JAGODINI!
« Odgovor #20 poslato: 07-11-2008, 17:10:53 »

Dzabe ti anonimne prijave i sva ostala sredstva, kad se inspekcija prvo najavi vlasniku pa tek onda dodje!
Sačuvana

jagodica bobica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 184
Одг: ZAPOSLJAVANJE U JAGODINI!
« Odgovor #21 poslato: 07-11-2008, 17:18:25 »

Ja znam da kontrolisu firme i da upadaju kao furija unutra, ne bi li nasli ne znam sta, bila sam igrom slucaja u nekoliko firmi, dva butika i kozmetickom salonu, prisutna par puta i nisam mogla da verujem koliko su drski i bezobrazni. Posle toga sam se malo raspitivala i znam da nije tako kako vi kazete.
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: ZAPOSLJAVANJE U JAGODINI!
« Odgovor #22 poslato: 07-11-2008, 17:24:35 »

A kad ti gazda kaze: "Dolazi nam inspekcija! Sklanjaj to odatle!" misleci pritom na pepeljaru i jos neke stvari koje ne smeju biti tu gde jesu?
Sačuvana

jagodica bobica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 184
Одг: ZAPOSLJAVANJE U JAGODINI!
« Odgovor #23 poslato: 07-11-2008, 17:27:39 »

Stvarno svasta, znaci nemaju svi isti tretman, to je sramota! Ako je tako ja se izvinjavam, ali ja imam drugacija iskustva
Sačuvana

STRANACH

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1097
Одг: ZAPOSLJAVANJE U JAGODINI!
« Odgovor #24 poslato: 10-11-2008, 10:13:17 »

JAGODICE HOCES KONTRETAN PRIMER ?
Drug mi radi u restoranu OLIMPUS PLAZA (grcka firma) na AUTO-PUTU izmedju Cuprije i jagodine Radi 24 radnika od kojih je 8 prijavljeno ostali dobijaju platu na ruke.
Prijavi ih covek INSPEKCIJI jer je posle 9 meseci rada trazio da ga prijave a oni mu daju otkaz.Dodje inspekcija napravi zapisnik i nalozi prijavljivanje svih radnika ?
I znas sta je bilo?
Prijave sve radnike mesec dana i odma ih popsle toga ponovo odjave.
Sad ti meni kazi
 "dali ti kreteni iz inspekcije mogu to da provere i da reaguju na takvo ruganje drzavi"-mogu
"dali su nesto uradili po tom pitanju "-nisu
Evo ti jednog a znam bar jos 10 primera gde su ucesnici moji rodjaci i prijatelji koji su imali iskustva sa takvim inspektorima koji dodju da popiju pice razgledaju mlade radnice (izvini bev.) i odu .
Sačuvana

STRANACH

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1097
Одг: ZAPOSLJAVANJE U JAGODINI!
« Odgovor #25 poslato: 10-11-2008, 15:26:25 »

Dva bambija za mene.
Sačuvana

STRANACH

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1097
Одг: ZAPOSLJAVANJE U JAGODINI!
« Odgovor #26 poslato: 11-11-2008, 13:20:46 »

Ja sam skroman decko   :aq11:
Sačuvana

jagodica bobica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 184
Одг: ZAPOSLJAVANJE U JAGODINI!
« Odgovor #27 poslato: 11-11-2008, 19:53:46 »

JAGODICE HOCES KONTRETAN PRIMER ?
Drug mi radi u restoranu OLIMPUS PLAZA (grcka firma) na AUTO-PUTU izmedju Cuprije i jagodine Radi 24 radnika od kojih je 8 prijavljeno ostali dobijaju platu na ruke.
Prijavi ih covek INSPEKCIJI jer je posle 9 meseci rada trazio da ga prijave a oni mu daju otkaz.Dodje inspekcija napravi zapisnik i nalozi prijavljivanje svih radnika ?
I znas sta je bilo?


Stvarno ne mogu da verujem,svasta. Ok, verujem da ima, ali nije kod svih tako, nemaju ni svi isti tretman. Samo se nadam da je toga manje nego sto je bilo ranije, valjda se sredjuju neke stvari u ovoj drzavi






















Prijave sve radnike mesec dana i odma ih popsle toga ponovo odjave.
Sad ti meni kazi
 "dali ti kreteni iz inspekcije mogu to da provere i da reaguju na takvo ruganje drzavi"-mogu
"dali su nesto uradili po tom pitanju "-nisu
Evo ti jednog a znam bar jos 10 primera gde su ucesnici moji rodjaci i prijatelji koji su imali iskustva sa takvim inspektorima koji dodju da popiju pice razgledaju mlade radnice (izvini bev.) i odu .
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: ZAPOSLJAVANJE U JAGODINI!
« Odgovor #28 poslato: 11-11-2008, 20:39:51 »

Pa i nemaju svi isti tretman!
Oni koji su voljni da daju ispod ruke, uvek budu "cisti"!
Sačuvana

Tony Clifton

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 607
Одг: ZAPOSLJAVANJE U JAGODINI!
« Odgovor #29 poslato: 05-07-2009, 12:56:20 »

Raste nezaposlenost

Prema podacima Nacionalne službe za zapošljavanje, u maju je ukupan broj nezaposlenih dostigao 767.547, što je za 4.873 osoba više nego u aprilu, a 50.138 više nego u oktobru prošle godine.


Prema podacima Republičkog zavoda za statistiku, u aprilu 2009. godine bilo je zaposleno 1.974.430 lica. U odnosu na prethodni mesec, zaposlenost je smanjena za 0,22 odsto ili za 4.385 lica, a u odnosu na isti period prethodne godine zaposlenost je smanjena za 1,47 odsto ili za 29.532 lica.


Novi Sad je, relativno, najpogođeniji rastom nezaposlenosti, a i Beograd treći mesec zaredom ima rast broja nezaposlenih veći od hiljadu lica. Razlika u relativnom porastu broja nezaposlenih između područja centralne Srbije i Vojvodine, bez Beograda i Novog Sada postaje zanemarljiva.


- U odnosu na oktobar prošle godine, iz meseca u mesec, ne razlikuje se lista opština sa najvećim rastom broja nezaposlenih. Leskovac, Subotica, Jagodina uz Kragujevac, Valjevo i Vranje su svakog meseca među prvih deset opština po kumulativnom rastu broja nezaposlenih - zaključuje ekonomista Miroslava Zdravković.
Sačuvana

Aleksa

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 13
Одг: ZAPOSLJAVANJE U JAGODINI!
« Odgovor #30 poslato: 22-10-2009, 16:48:20 »

Sačuvana

pe-tar

  • Gost
Одг: ZAPOSLJAVANJE U JAGODINI!
« Odgovor #31 poslato: 22-10-2009, 17:03:12 »

                                          „Bez ugradnje nema izgradnje!“
Sačuvana

groucho

  • Moderator
  • Zvezda
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: ZAPOSLJAVANJE U JAGODINI!
« Odgovor #32 poslato: 03-11-2009, 14:22:14 »

Iz kog razloga nas nema ovde? http://www.politika.rs/rubrike/Ekonomija/Opshtinsko-doterivanje-za-investitore.sr.html

Pa nema nas zato sto je kod nas zemljiste "besplatno" za investitore...ali tek kada debelo podmazu DMP-a. Dobijes zemljiste ali i reket.
Sačuvana

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: ZAPOSLJAVANJE U JAGODINI!
« Odgovor #33 poslato: 03-11-2009, 15:11:06 »

Citat iz danasnje vesti o boravku nase ( gradske) delegacije u Moskvi
Privrednici Jagodine, a u delegaciji su i savetnik zamenika predsednika vlade Ivice Dačića Ivica Tončev, četiri narodna poslanika - direktor "Petoletke" iz Trstenika, predsednik upravnog odbora "Simpa" iz Vranja, dekan Pedagoškog fakulteta u Jagodini Sretko Divljan, [b]zamoljeni su da se ubuduće "ide preko ambasade Srbije gde će uvek imati stručnu pomoć".[/b]
Postujem dobru nameru ali ispada da se ovi nasi samo potrpaju u autobus i krenu negde.


Sačuvana

pe-tar

  • Gost
Одг: ZAPOSLJAVANJE U JAGODINI!
« Odgovor #34 poslato: 04-11-2009, 14:19:06 »

                              Nikako nisi u pravu, poštovani Godo; potrpali su se u avion!
Koliko sam obavešten otišli su (a da Bog da se i ne vratili što reče nekoliko mojih kolega): Vučko, Šine, Palma, Edu itd! Prva liga blago nama!
                             A da, da ne zaboravim još neke biMismene: Gruja, f...., Papirko, i, naravno, Vlada COCA COLA kao šlag na torti! Aferim! Samo mi nije jasno kako su privoleli Sretka Divljana i Starčevića da uđu u to kolo? Mogu samo da predpostavim.
« Poslednja izmena: 22-11-2009, 20:46:16 od strane pe-tar »
Sačuvana

FLOYD

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2774
  • NEDOSTATAK DOKAZA NIJE DOKAZ NEDOSTATKA
Одг: ZAPOSLJAVANJE U JAGODINI!
« Odgovor #35 poslato: 16-05-2010, 14:33:58 »

Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: ZAPOSLJAVANJE U JAGODINI!
« Odgovor #36 poslato: 16-05-2010, 20:56:45 »

Hahaha, živa istina !
Sačuvana

woll-e

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Odg: ZAPOSLJAVANJE U JAGODINI!
« Odgovor #37 poslato: 23-08-2011, 16:56:07 »

Zanima me hoce li neko preduzeti nešto u slucaju u kom su me gazde verbalno izmaltretirale i pod pritiskom pretnje otišla s posla pa ne smem više se vratiti na isti tom?  Ostala sam bez posla,  plate za predhodni mesec  i zdrastvenu knjižicu  i iste te gazde pricaju kako sam ja sama dala otkaz!!! :xq057:
Sačuvana

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: ZAPOSLJAVANJE U JAGODINI!
« Odgovor #38 poslato: 23-08-2011, 21:50:23 »

 Gde si radila?Napisi malo opsirnije.
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Svilena

  • Gost
Odg: ZAPOSLJAVANJE U JAGODINI!
« Odgovor #39 poslato: 25-08-2011, 10:23:11 »

.
« Poslednja izmena: 03-02-2013, 19:19:13 od strane Svilena »
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.144 sekundi sa 27 upita.