Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: ** Šinteri gde ste? **  (Pročitano 114909 puta)

0 Članovi i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

SPAJK

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 77
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #100 poslato: 29-11-2007, 00:39:48 »

Ja volim životinje, da me pogrešno ne shvatite, ali ovo je slučaj kada je iz čista mira napo nedužnu ženu. Čak iznenada, bez očekivanja... Kako kažu: "Pas koji laje ne ujeda!".
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #101 poslato: 29-11-2007, 07:57:31 »

Iz čista mira napada pas samo ako ima besnilo. Verovatno je zamahnula prema njemu tašnom da ga otera.
Sačuvana

svajcarac

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 367
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #102 poslato: 29-11-2007, 16:43:38 »

Sto se tice kineskog restorana-naravno da je sala.
A da sam za ludnicu mozda i jesam jer sam letos i pokupio jedno jadno malo-prosvercovao sam ga (bilo malo za cip i vakcinu) i evo mi ga sad pored nogu. Rizikovao kaznu i to da ga ostavim u neki dom za pse uz put.Kada me videli ovde sa njim rekli mi da nisam normalan.
Ona u medjuvremenu dobila papire i sve sto joj zakonom pripada.
A i ja dobio. Jedino stvorenje koje mi se obraduje kad udjem u stan...
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #103 poslato: 29-11-2007, 18:27:08 »

Zar nije to lepo? Više takvih bi trebali.
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #104 poslato: 29-11-2007, 20:31:09 »

Sto se tice kineskog restorana-naravno da je sala.
A da sam za ludnicu mozda i jesam jer sam letos i pokupio jedno jadno malo-prosvercovao sam ga (bilo malo za cip i vakcinu) i evo mi ga sad pored nogu. Rizikovao kaznu i to da ga ostavim u neki dom za pse uz put.Kada me videli ovde sa njim rekli mi da nisam normalan.
Ona u medjuvremenu dobila papire i sve sto joj zakonom pripada.
A i ja dobio. Jedino stvorenje koje mi se obraduje kad udjem u stan...
:aq07: :aq07: :aq07: :aq04: Duhovit nisi ali hrabar i human jesi!!!

Za razliku od mene koja se nije usudila to da uradi sa dve mace mog oca! I danas zalim zbog toga!

Znaci jagodinsko siroce postalo damica u Svici i to sa papirima! :aq26:

Ja volim životinje, da me pogrešno ne shvatite, ali ovo je slučaj kada je iz čista mira napo nedužnu ženu. Čak iznenada, bez očekivanja... Kako kažu: "Pas koji laje ne ujeda!".
Zamisli bilo koju drugu domacu zivotinju da zivi u tim uslovima. U gradu, na betonu.....prepustene sebi. Zamisli npr. konje ili svinje.

Gladni, maltretirani, bolesni....Sta mislis kako bi se ponasali?

Zasto smo mi toliko primitivni i bezdusni?  :aq25:

 

 
« Poslednja izmena: 29-11-2007, 20:32:56 od strane Loremo »
Sačuvana

svajcarac

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 367
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #105 poslato: 30-11-2007, 18:11:07 »

[img]
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #106 poslato: 30-11-2007, 22:00:39 »

Pa kakve onda ima veze da li je propao ili nije kad ocigledno ne sluzi?

KAO DA GA NEMA!!!


pa ima ga, a to sto nije postojala sluzba koja ce ga koristiti je bio problem opstine
Sačuvana

SPAJK

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 77
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #107 poslato: 02-12-2007, 00:44:39 »

Iz čista mira napada pas samo ako ima besnilo. Verovatno je zamahnula prema njemu tašnom da ga otera.
Nije! Video sam.
« Poslednja izmena: 02-12-2007, 00:46:36 od strane SPAJK »
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #108 poslato: 02-12-2007, 08:34:53 »

Zašto baš nju, a ne tebe? Mora da je bila mesnatija.
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #109 poslato: 02-12-2007, 11:53:48 »

Koliko mogu da vidim, ovde niko ni jednog trenutka nije napisao nebulozu tipa ubio sam lutalicu iz cista mira, sutnuo sam lutalicu iz zajebancije, otrovao sam psa-lutalicu jer mi tako doslo i sl.
Sto se sintera tice (ako postoje uopste), ne prave rasliku izmedju mrsavih, debelih ili zgodnih (idealnih)!
Pise se nesto, tek da bi se napisalo, cista NEpotreba!!!
I, da, Svajcarac, humor je odlican (ko je shvatio ne odnosi se samo na lutalice, vec i kineze), a pravdanje bespotrebno.
Sačuvana

SPAJK

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 77
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #110 poslato: 03-12-2007, 00:56:26 »

Samo što njih ima više nego pasa lutalica. Ako ovako nastave, bićemo manjina!
« Poslednja izmena: 07-12-2007, 00:36:29 od strane SPAJK »
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #111 poslato: 03-12-2007, 15:44:01 »

Ma da, us*ana od straha. Ljudi se toliko plase lutalica da ih zaobilaze u sirokom luku. A sto se tice kindza, jeste, ima ih vala bas, tako da nije zgoreg otvoriti jedan restoran, ima Svajcarac "njuha".
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #112 poslato: 03-12-2007, 17:16:53 »

Koliko mogu da vidim, ovde niko ni jednog trenutka nije napisao nebulozu tipa ubio sam lutalicu iz cista mira, sutnuo sam lutalicu iz zajebancije, otrovao sam psa-lutalicu jer mi tako doslo i sl.
Sto se sintera tice (ako postoje uopste), ne prave rasliku izmedju mrsavih, debelih ili zgodnih (idealnih)!
Pise se nesto, tek da bi se napisalo, cista NEpotreba!!!
I, da, Svajcarac, humor je odlican (ko je shvatio ne odnosi se samo na lutalice, vec i kineze), a pravdanje bespotrebno.
Ti ces da odredjujes da li je ili nije potrebno pisanje? I da komentarises postove medju forumasima?
 Sta se ti zamisljas? :aq20:  Zaobilazi ako ti tema i pisanje ne odgovara.
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #113 poslato: 05-12-2007, 10:06:25 »

Ne.
Ti kao svetska zena bices rado vidjen gost u novootvorenom kineskom restoranu u Jagodini.
Lazarice, kako vi stojite sa sinterima u vasem malom gradicu na severu Vojvodine?
Sačuvana

Lazarica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 405
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #114 poslato: 05-12-2007, 13:58:16 »

Ih, ONA, ima ih i kod nas mada, moram priznati u poslednje vreme u nesto manjem broju. A sta da ti kazem na ovu temu, a da se neko ne obrusi na mene? Ako kazem jedno, navuci cu na sebe gnev ljubitelja zivotinja (kojima i sama pripadam), ako pak kazem nesto drugo, onda ce me ona druga strana, koja ne misli tako, popljuvati i reci "videcemo kad tebe ujede neka dzukela". Ajde, ipak da reskiram. Istina je, kanda negde na sredini. Iskreno da ti kazem, ne znam kako se taj problem sada resava u mom mestu, ali znam kako je bilo do pre 2 godine. Tada su lovci, usred dana, ne birajuci ni vreme ni mesto, ubijali pse lutalice, sto je zaista kod nekih izazivalo blagi sok, jer se u par slucajeva dogodilo da se psu puca u stomak umesto u glavu. Asvalt je bio prekriven psecim crevima (izvinjavam se osetljivima i gadljivima zbog ovog eksplicidnog objasnjavanja). Svesna sam da i pse i macke lutalice treba sklanjati sa ulice jer, ne samo sto ce mozda nekog ujesti, vec predstavljaju i izvor raznih bolestina i zaraza. Mislim da nam je svest, kada je ovaj problem u pitanju,  na vrlo niskom nivou, da bi ga resavali civilizacijski. Slazem se (ne znam ko to ovde rece) da su ljudi krivi sto psi postaju lutalice. U mom gradu znam za dva slucaja gde je jedna "fiiiiiiiiiiiina" porodica skorojevica, jednostavno, nakon izvesnog vremena, isterala na ulicu svog rasnog psa, jer im vise nije bio interesantan.Pokazali su ga svim prijateljima i komsijama, dodajuci usput da su za njega platili toliko i toliko stotina evra, a onda ga jednostavno isutirali na ulicu. Sada imaju persijsku macku (boooooooze, pa nece valjda da budu seljaci koji ne vole zivotinje?????) Uskoro i ovo malo nevino stvorenje ocekujem na ulici. Mislim da odavde poticu svi problemi, a oni su u nasim glavama. Kada budemo shvatili da ova Planeta ne pripada samo nama, vec  svim bicima koja disu i zive, onda nece biti ni pasa lutalica ni napustenih macaka. A to ce da bude na "sveti nikad".
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #115 poslato: 05-12-2007, 14:13:46 »

Ne.
Ti kao svetska zena bices rado vidjen gost u novootvorenom kineskom restoranu u Jagodini.
Lazarice, kako vi stojite sa sinterima u vasem malom gradicu na severu Vojvodine?
Leci svoje komplekse i ljubomoru kod psihologa. Nije forum mesto za to!



Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #116 poslato: 10-02-2008, 15:05:03 »

Naime prema tačnim informacijama koje smo dobili od za sada tajanstvene osobe

Opštini Jagodina se javila inostrano udruženje  ANIMAL PROTECT koja to već radi po svim većim gradovima (Pokretno udruženje, ili udruženje od akcije)

koje je htelo dobrovoljno da dođe da vakciniše sve pse lutalice da ih obeleži

i sve što su tražili je bio samo smeštaj  -  ali je naša Opština to odbila
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

U zadnje vreme je sve više i više napadnutih ljudi od strane pasa lutalica i  onih koji su ujedeni.

-----------

Naime udruženje za zaštitu životinja Argos  http://www.argos.autentik.net/

je pokrenulo inicijativu prikupljanja potpisa koje bi se potom dostavilo OPŠTINI i shodno tome  nateralo ih da preduzmu nešto po tom pitanju.

Tako su i u Nišu Vlasti igronisale ovaj proble pa su platili kaznu nekoliko miliona dinara
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Napominjem da će na sajtu  http://www.argos.autentik.net/  uskoro biti izbačena i informacija kako treba napisati TUŽBU protiv opštine ukoliko Vas ujede pas lutalica.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A sada nešto lično, naime danas je i moja Majka bila žrtva jednog takvog Psa

pa će prikupljanje potpisa biti i u Agenciji Autentik - samo se pre toga najavite  233-561  Ivan

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #117 poslato: 10-02-2008, 15:29:09 »

Tuži, i pokupi im sve što možeš. To su obične barabe. Ski centar hoće da prave a imaju problem sa psima lutalicama.
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #118 poslato: 10-02-2008, 15:57:21 »

Evo pismo koje je predato u Opštini, i još uvek se nisu oglasili

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #119 poslato: 10-02-2008, 17:43:28 »

Jula meseca pa još nisu odgovorili? Trebalo bi nešto javno da se napravi. Možda da se skupljaju potpisi u centru tako da g. Palma mora da reaguje.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.159 sekundi sa 22 upita.