Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Crveni Krst - Zajedno za humanost!  (Pročitano 2849 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Sandra.Bubica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 6
  • Opisati sebe je kao prodati dushu..
Crveni Krst - Zajedno za humanost!
« poslato: 31-05-2008, 19:08:01 »

Pa owako.. ne znam da li sam owu temu stawila na prawo mesto, ali posto nisam mogla da se odlucim gde da je swrstam, zawrsila je owde.. Humanost je osobina za koju pouzdano znam da je imate swi u sebi, neki duboko sakriwenu koja ceka da bude probudjena, neki je odawno ispoljawaju.. kao aktiwni clan, terenac i aktiwista Crwenog krsta, poziwam swe zainteresowane da utrose malo swog wremena i zajedno sa nama ucestwuju u akcijama nase organizacije, kao i desawanjima naseg grada. Sastanci omladinaca su subotom u 15h u prostorijama Crwenog Krsta, pa ako bilo ko zeli da nam se prikljuci - wrata su otworena! Elem, owu temu sam postawila, jer bih swe was zamolila za jednu uslugu.. zelim da mi swi wi koji mozda znate licno ili ste culi za neki slucaj u nasem gradu za koji smatrate da treba da se obrati paznja (siromasna porodica, bolest.. ili bilo sta slicno gde je neophodna bilo kakwa wrsta pomoci) owde napisete nesto o tome. Opisite situaciju u kojoj se nalazi ta osoba/porodica, pa da swi zajedno probamo da pomognemo na owaj ili na onaj nacin.. Xwala.
Sačuvana
Nisam zgodna, al' sam NEZGODNA!

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Crveni Krst - Zajedno za humanost!
« Odgovor #1 poslato: 01-06-2008, 09:39:39 »

Veoma podržavam aktivnosti Crvenog Krsta - pomagao sam u prošlosti, pomagaću i u budućnosti koliko mogu  - kod mene nema socijalno ugroženih, ali ukoliko saznam, javljam vam sigurno.
 

Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 24 upita.