Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Frizerski salon...  (Pročitano 11283 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

DAEMON

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 9
Frizerski salon...
« poslato: 06-12-2010, 17:12:45 »

Sta mislite o otvaranju frizerskog salona u Jagodini,nameravam u bliskoj buducnosti da otvorim frizerski salon,znam da ima puno u Jagodini ali mislim da svi rade,imaju posla.Ako neko ima iskustva i zna nesto o tome,bila bih mu zahvalna da mi da neki savet..Pozdrav :aq01: :xq006:
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Frizerski salon...
« Odgovor #1 poslato: 06-12-2010, 19:20:12 »

Moraš da imaš nešto što niko nema

Recimo:

- Svako 5-to je besplatno
- Sajt
- Povežeš se sa nekom prodavnicom svojih prijatelja i svako ko kupi kod njih nešto ima 5% ili 10% popusta kod tebe, takođe i ti daš Račun i sa tim računom oni imaju 5% ili 10% popusta kod njega
- Pratiš dešavanja TREND, i na to bacaš akcenat
- Ako si žensko nazoveš frizerski salo SEXY LADY - kao one 3 paraćinke kod kojih dolazi ceo Paraćin
- Muzika u lokalu uvek po želji mušterije
- Popust za porodicu, ako se recimo šiša muž, da i nejgov sin, žena, otac ili majka imaju popust
- Uz svako šišanje pokloniš Lep Papirić na kome pište neka Poznata Misao Velikih Književnika ili nešto drugo što odiše pozitivnom energijom
- Godišnje takmičenjenje i nagradne igre neke... to bi bilo poželjno
- Moto Frizerskog salona po kome će ceo grad da te zna. AUTENTIČNO nešto...
- Bolje da ne radiš recimo Utorkom i Sredom a da radiš Subotom Nedeljom - Zato što kada je žurba (a to je subotom i nedeljom) da radiš Celoga Dana

- Akcija Kolektivne Kupovine preko sajta... Recimo u Ponedeljak tad i tad dajemo Akciju 50% jeftinije na sve usluge - Ukoliko se prijave više od 25 ljudi... Akcija traje Samo Dva dana...

Slike Slike i Slike Frizura u Lokalu gde radiš, uramiše lepo da kad neko dođe da se oseća sigurnim pa čak i ako ne ispadne kako treba on će da smatra da je tako najbolje što je moglo...

Lokal u svetle bolje farbaj, Žuta, Svetlo Plava, Svetlo Crvena... Lampe po uglovima... udobne fotelje za sedenje dok čekaju...


Sitnice su uvek važne kada otvaraš nešto što ima mnogo po gradu....


Nadam se da sam pomogao...

Tony Clifton

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 607
Odg: Frizerski salon...
« Odgovor #2 poslato: 06-12-2010, 19:30:57 »

I jedna sitnica koju je AUTENTIK zaboravio-kvalitet sisanja. Pogotovo zenskog. Jos nisam sreo zenu u Jagodini koja se nije zalila da "nema gde da se osisa".
Sačuvana

DAEMON

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 9
Odg: Frizerski salon...
« Odgovor #3 poslato: 06-12-2010, 20:34:20 »

Hvala... :xq011:Bio bi zenski salon,ali mogli bi i muskarci da se sisaju tako nesto planiram,cula sam da je u Jagodini aktuelan frizer Laki koji se razbija od posla....
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Odg: Frizerski salon...
« Odgovor #4 poslato: 06-12-2010, 21:25:11 »

Po meni licno glupo je otvarati takav salon, jer ja koji se sisam jednom u 2 meseca i uopste me ne zanimaju saloni u trenutku mi padaju 10 napamet a ima ih barem 40 u gradu. Sto znaci da ces tu tesko da zaradis neku paru uzimajuci u obzir amortizaciju uredjaja koje koristis i sve troskove koje ces imati. A bas da radis za 200 - 300 evra ti se po meni bas i ne isplati nesto.
Sačuvana
Dark Eagle

Tony Clifton

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 607
Odg: Frizerski salon...
« Odgovor #5 poslato: 06-12-2010, 21:48:44 »

Ljudi,da se ne lazemo. Kvalitet uvek nadje svoje potrosace. Mnogo je tesko u Jagodini otvoriti bilo sta ako to nije brza hrana i kladionica(mada nije ni to sigurica) a da valjano radi. Za sve treba hrabrosti.
Sto se konkretno salona tice,malo je reci da ih je odroman broj. Medjutim,iduci tom logikom,niko nista ne bi mogao da otvori u Jagodini. Nikada ne uspevaaju samo oni koji nikada ne probaju.
Sačuvana

DAEMON

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 9
Odg: Frizerski salon...
« Odgovor #6 poslato: 06-12-2010, 21:57:12 »

Nezanam bas sam u neodumici :aq25:Ima puno salona u Jagodini ali svi rade,ja bih bila zadovoljna da mi ostane 200-300 evra cisto,dok se sve plati u pocetku ali dali vredi rizikovati?? :aq26:
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Frizerski salon...
« Odgovor #7 poslato: 06-12-2010, 22:12:35 »

Ko ne rizikuje ništa neće da nauči... ovako ćeš bar da znaš kako se otvara firma, kako se plaća, šta, gde, kako...


Iskustvo je vredno pa makar i zatvorila polse 3 meseca ali ako imaš da uložiš a ne znaš šta ćeš i gde onda se ISPLATI.....

lms0605

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 51
Odg: Frizerski salon...
« Odgovor #8 poslato: 06-12-2010, 22:21:15 »

I najvaznije od svega: da ponudis najnize cene, kao svojevremeno Zoki kad je privukao pola grada u svoju trafiku.
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Odg: Frizerski salon...
« Odgovor #9 poslato: 06-12-2010, 22:41:02 »

za frizera/frizerku bih samo dao jedan savet a to je : slusaj musteriju kakvu frizuru hoce i tako šišaj...posto to niko ne radi u Jagodini i zbog toga sam promenio jedno deset frizera...
Sačuvana

DAEMON

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 9
Odg: Frizerski salon...
« Odgovor #10 poslato: 06-12-2010, 23:10:37 »

Nemam bas pare za bacanje :xq007:Mozda bih uzela kredit preko biroa nepovratan ali da radim godinu dana,neznam ni koliko se placaju doprinosi,i koliko se krecu lokali u centru grada od 30m2??
Sačuvana

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Odg: Frizerski salon...
« Odgovor #11 poslato: 07-12-2010, 08:00:29 »

To bi bas morao da bude ekskluzivan salon, sto znaci da bi bila i skupa ulaganja. Najvise klijente privlaci odlicno uredjen prostor pored poznatog frizera. A psoto pominjes lokal od 30km sto nije bas malo verovatno si i mislila na tako nesto.Ince ti lokali se krecu u centru od 500-800e,ali ne bas glavnoj ulici tu su skuplji.
Sačuvana
Nista nije nemoguće...

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Odg: Frizerski salon...
« Odgovor #12 poslato: 07-12-2010, 11:58:00 »

10 najaktivnijih clanova Autentika da imaju gratis sisanje i feniranje  :aq01:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 25 upita.