Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Novinari Rešavaju Vaš Problem !!!  (Pročitano 43519 puta)

0 Članovi i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: Novinari Rešavaju Vaš Problem !!!
« Odgovor #20 poslato: 27-01-2009, 15:05:46 »

Ko je poslao urednika!?
Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: Novinari Rešavaju Vaš Problem !!!
« Odgovor #21 poslato: 27-01-2009, 15:06:20 »

De su novinari!?
Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: Novinari Rešavaju Vaš Problem !!!
« Odgovor #22 poslato: 05-02-2009, 10:23:17 »

Da li neko zna koja je emisija i na kom kanalu, slučajno sam jednom uhvatio, radi se kao reportaža.

Otprilike angažovanjem novinara, neka deca koja su ostala bez roditelja, su dobila pomoć, oko kuće.

Mislim i da se ministarstvo, uključilo u tu pomoć.

Tražim tu emisiju i ne znam ko je autor. :aq17:
Sačuvana

KIMI

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 52
Одг: Novinari Rešavaju Vaš Problem !!!
« Odgovor #23 poslato: 05-02-2009, 12:36:12 »

Kvadratura kruga-Branko Stankovic
Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: Novinari Rešavaju Vaš Problem !!!
« Odgovor #24 poslato: 05-02-2009, 14:37:48 »

Hvala KIMI i pozdrav za ljude koji realizuju emisiju. :xq011:
Sačuvana

ancica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 34
Одг: Novinari Rešavaju Vaš Problem !!!
« Odgovor #25 poslato: 07-03-2009, 22:02:02 »

 Dakle government nemas ti blage veze o cemu pricas! Dugo nisam svracala ovde jer sam videla da u pocetku niko nije hteo da postavi ozbiljniji problem a onda dodjem i vidim kako ti sipas pamet na sve strane! Moja pozadina je daleko od radijatora Novog puta u kome, uzgred i nema grejanja, a mi pratimo daleko vise od jedne ulice u Jagodini, a to je ceo Pomoravski okrug. Zlatno pravilo je da uvek budes dobar sa novinarima jer nikad ne znas kad ce ti zatrebati. Ti gov. mnogo malo znas i kad je tako bolje je da cutis ili da ides da komentarises neku temu kao sto je  ,,rastu mi brkovi, sta da radim?!!!! A za sve ostale vazi poziv da postave neki problem, kao sto je recimo ,,da li se narkotici slobodno prodaju u jednom kaficu koji pocinje na slovo L...vikednom? Takodje, pre dve nedelje je uhapsen izvesni gospodin jer je bio sa devojcicom koja ima 15 godina, postoji sumnja i da ju je podvodio poslovnim partnerima. Da li znate da se ovakve stvari dogadjaju ljudima u vasem okruzenju i da li znate nesto o ovome? O ovakvim stvarima mozemo da diskutujemo. Naravno i o drugim stvarima, ali oko asfaltiranja slabo da mozemo nesto da uradimo.
Sačuvana

ancica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 34
Одг: Novinari Rešavaju Vaš Problem !!!
« Odgovor #26 poslato: 07-03-2009, 22:16:05 »

I jos nesto gov.. pare se ne dobijaju ,,za ispunjene kvote,, nego objavljene tekstove, ali ne u Novom putu nego u dnevnim novinama, tamo u nekoj vukojebini gde moras da odes, JUCE, bez AUTA I PARA, KAKO ZNAS I UMES, PREMA TOME strasno me nerviraju mudroseri koji na taj nacin pricaju o novinarima! Kad nesto ne poznajes nemoj ni da ga komentarises dok ga ne upoznas.
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Novinari Rešavaju Vaš Problem !!!
« Odgovor #27 poslato: 07-03-2009, 22:39:22 »

Katastrofa! Novinarima u toj medijskog kući je nužan lektor.

Slažeš li se, Ančice?
Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: Novinari Rešavaju Vaš Problem !!!
« Odgovor #28 poslato: 08-03-2009, 09:13:18 »

U bre vas dve, pustite je da napiše nešto, pa možda stvarno nemaju uslove za rad, možda postoji želja kod novinara da postave svoju kuću na lepše i bolje noge, a neko drugi to koči.



@ančice    šta ne valja i šta treba da se popravi i na koji način :aq17: :aq22:
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: Novinari Rešavaju Vaš Problem !!!
« Odgovor #29 poslato: 08-03-2009, 09:26:06 »

Da probamo "Novinari, resavamo vas problem"?
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Novinari Rešavaju Vaš Problem !!!
« Odgovor #30 poslato: 08-03-2009, 18:24:20 »

 :aq28:
de si bre  ****** Ancice , kaki je to rečnik,hm mora da uredjujes pijacni barometar.
Dobro malo se nasalih , nista sa zlom namerom. Cekam te bre od 9 novembra  prosle godine, pa jel se tako radi posao, gde si ti do sad?
Imali smo hiljadu problema koje nismo mogli sami da resimo. Evo npr . rekla ti je Ivanka da kučići laju ispred moje zgrade, ima ih dva miliona. Jel mozes nesto po tom pitanju da uradis?
Koji je to kafić gde se prodaje droga? jel možeš nešto da napišeš  u novinama o tome?Ako hoćeš može moja baba da ti pokaže ko sve prodaje drogu po jagodini a ti malo napiši neku slajfnu.Baš bi bilo dobro da se taj problem iskoreni .Evo mir, mir , jel smo se pomirili?!
A jel smeš nešto da napišeš bez dozvole  cenzora iz firme? Jel to postoji kod nas?
« Poslednja izmena: 08-03-2009, 18:27:48 od strane autentik »
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Novinari Rešavaju Vaš Problem !!!
« Odgovor #31 poslato: 08-03-2009, 20:13:04 »

I bre Autentik sto mi promeni, sad može da pomisli da sam je psovao, 
Anč! da znas da tamo gde su tačke stoji selj, nije psovanje.
A mudroser to nisi pretvorio u tačke!? hm  udobrovoljavaš se novinarkama , ako, ako je neka dobra.
Sačuvana

ancica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 34
Одг: Novinari Rešavaju Vaš Problem !!!
« Odgovor #32 poslato: 08-03-2009, 22:14:56 »

hehe nije sramota biti ni seljak a ni raditi pijacni barometar, sta vise to je jako zanimljivo jer od mudrih seljaka kojih jos ima po pijaci moze svasta da se cuje i sazna. A nasa lektorka je jedna fina starija gospodja koja radi vec 30 i vise godina u Novom putu a sad je u penziji. A moze da radi i drugi lektor ali ako prihvati da radi honorarno i da prima 5.000 dinara mesecno, pa izvolite. Autentik inace ima odlicnu saradnju sa novinom a i sam zna da smo skoro svi dopisnici pa samim tim ima ga i u dnevnim novinama. Sto se tebe tice gov.. nema ljutnje, cela prica je u tome da ne treba bez povoda da vredjas novinare i da komentarises kako ja ili bilo ko sedi uz topli radijator i sve ono sto si laprdao, jer to nema veze s mozgom. Nit imamo tople radijatore niti sedimo. A o narko dilerima moze da se pise, posto tvoja baba zna ko su neka me pozove ja cu doci da mi ona da izjavu kakvo je njeno iskustvo s tim u vezi, da je slikam, objavim pod punim imenom i prezimenom i sve super. I plus da policija potvrdi da je ona podnela krivicnu prijavu protiv nekog od njih i da je prijava predata Opstinskom javnom tuzilastvu i eto price. Pozdravi babu i kazi da je cekam, ima Autentik moj broj  :aq28:
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Novinari Rešavaju Vaš Problem !!!
« Odgovor #33 poslato: 09-03-2009, 08:17:54 »

Nije" seljak" zbog seljaka nego zbog rečnika, ne ide bre da žensko tako govori,osim ako nije kočijašica. Ali dobro valjda su te šibali vetrovi pa si laka na okidaču.A šta te sad to nervira, jel si  ti čitalao naj moj poust od pre par meseci, tamo ti je  sve pohvalno, čak sam ti i  milovao snalažljivu glavu! Jel znaš da novinari lako riknjavaju , ako te je ovo iznerviralo onda menjaj posao što pre.
Ajde sad, ja sam mislio da hoćeš da raskrinkaš narko dilere a ti  oćeš da mi smaknu babu. moja baba samo gundja, ne nudi se da reši slučaj, za to si ti tu!Lepo kreneš u istraživačko novinarstvo , slikaš glavne , saznaš ko je u mreži preprodavaca i objaviš.
I lepo dobiješ Pulicerovu nagradu, doduše posthumno ali dobiješ.
A jel možeš da napišeš članak o prenatrpanim javnim preduzećima u kojima parazitski obitavaju neradnici i njihovi simpatizeri. Oni su glavni balast našoj posrnuloj privredi. Npr koliko mora da radi jedan privatnik da bi ostvario jednu "Javnu" platu a koliko  taj javni radnik.Moglo bi da se istraži konkretno u Jagodini. Eto to nije opasna tema , kako ti se čini ima li rešenja?Možeš li to?
Sačuvana

ancica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 34
Одг: Novinari Rešavaju Vaš Problem !!!
« Odgovor #34 poslato: 09-03-2009, 14:26:55 »

Obavezno, policija i tuzilastvo i drzava nece da rade svoj posao pa cu ja da raskrinkavam, nema toga u Srbiji, ovo je suplja zemlja ako to do sada nisi video. To za plate je tema kojom smo se bavili nekoliko puta ali u dnevnim novinama. I kad dobiju otkaze odnosno postanu tehnoloski visak, nece im biti lose jer ce dobiti otpremnine a preko veze su pre godinu, dve usli u javno preduzece. Tako nasa drzava resava problem viska zaposlenih u javnim preduzecima. Osim toga, u drugim zemljama jedan slucaj menja zakon, kod nas toga nema, toliko sam se puta uverila u to... Ti si kocijas jer si prvi poceo da komentarises ,,moj sedalni deo,,... :aq18:
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Novinari Rešavaju Vaš Problem !!!
« Odgovor #35 poslato: 10-03-2009, 00:29:29 »

Pa ovde gore piše :Novinari rešavaju Vaš problem! a ne piše : Governmentova baba rešava problem  !
Ajde lepo u akciju , što obećavaš kad posle nećeš. Da ti nisi neki političar možda?
Deda ti je kočijaš! uopšte nisam komentarisao tvoj sedalni predeo osim da ga greješ, a o ženskom sedalnom predelu  gajim najnežnije emocije tako da ne možeš da mi to prebaciš.Tvoj sed. predeo nisam video pa ga ni ne komentarišem.Jel si ti pisala o onim prevarantima iz eurolinea?
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Novinari Rešavaju Vaš Problem !!!
« Odgovor #36 poslato: 10-03-2009, 08:33:56 »

Dokle god novinari na ovakav način postavljaju stvari u Srbiji neće biti istraživačkog novinarastva.  :xq010:
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Novinari Rešavaju Vaš Problem !!!
« Odgovor #37 poslato: 11-03-2009, 00:09:12 »

jel ova gospodja naplacuje kvite na pijaci ili je novinarka?
mnogo ispominjaste pijacu i kantare.
ja nebih ni pricala da se bavim tim poslom ako na ovaj nacin gledam na svaku temu.
i na pomisao da pisem o njoj.






« Poslednja izmena: 11-03-2009, 13:13:22 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Novinari Rešavaju Vaš Problem !!!
« Odgovor #38 poslato: 12-03-2009, 15:30:19 »

Dej si Anč!?
Sačuvana

ancica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 34
Одг: Novinari Rešavaju Vaš Problem !!!
« Odgovor #39 poslato: 13-03-2009, 23:46:01 »

evo me gov..sta ima?
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 24 upita.