Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: pristojan smestaj u Jagodini  (Pročitano 48063 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #20 poslato: 30-07-2007, 23:02:17 »

....................

E, dragi ZS, na KOJU konkretno inspekciju mislis? Na trzisnu u kojoj MOZDA mozes da nadjes inspektora SAMO AKO ga presretnes na ulazu ujutru kad dolazi na posao? Koliko trzisnih inspektora u Jagodini govori strane jezike? A zamisli, u tom TURISTICKOM centru, oni malobrojni sudski tumaci, koji JEDINI mogu da budu i zvanicni prevodioci, su bili svi zauzeti!!! Sta bi ti u konkretnom slucaju predlozio mojim prijateljima Svajcarcima da urade? Kako i KOME da prijave slucaj? Na kojem jeziku i uz pomoc KOJEG ovlascenog prevodioca????

       :aq09: :aq09: :aq09: :aq12: :aq12: :aq12:
« Poslednja izmena: 30-07-2007, 23:03:00 od strane Loremo »
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #21 poslato: 30-07-2007, 23:03:34 »

....................

E, dragi ZS, na KOJU konkretno inspekciju mislis? Na trzisnu u kojoj MOZDA mozes da nadjes inspektora SAMO AKO ga presretnes na ulazu ujutru kad dolazi na posao? Koliko trzisnih inspektora u Jagodini govori strane jezike? A zamisli, u tom TURISTICKOM centru, oni malobrojni sudski tumaci, koji JEDINI mogu da budu i zvanicni prevodioci, su bili svi zauzeti!!! Sta bi ti u konkretnom slucaju predlozio mojim prijateljima Svajcarcima da urade? Kako i KOME da prijave slucaj? Na kojem jeziku i uz pomoc KOJEG ovlascenog prevodioca????

:aq05:       :aq09: :aq09: :aq09: :aq12: :aq12: :aq12:
[/quote]

resenje uvek postoji, nekada nije bas ocigledno, ali postoji. ako im je toliko lose bilo, pa treba se potruditi da se tome tane na put
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #22 poslato: 30-07-2007, 23:11:50 »

  Ej bre, ovde se prica o SVAJCARCIMA! Sta oni treba da jure i da prijavljuju, pa mediji, pa....a ljudi dosli u goste. A sta ti bi, opajdaro, da dovedes svajcarce u JA!!!? :aq09:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #23 poslato: 30-07-2007, 23:14:05 »

  Ej bre, ovde se prica o SVAJCARCIMA! Sta oni treba da jure i da prijavljuju, pa mediji, pa....a ljudi dosli u goste. A sta ti bi, opajdaro, da dovedes svajcarce u JA!!!? :aq09:

a opajdara ne moze da pozove medije? da pomogne svojim gostima? zato i prolazimo kako prolazimo jer se olako predajemo i popustamo, jedino uzivamo onda u tracarenju i pricama. ok, ako si ih ti dovela opajdaro, hajde imenuj nam te lokale, zasto da mi ostanemo uskraceni za informaciju pa da i mi naporavimo gresku koju su naporavili ti svajcarci. jednostavno i bez inspekcije ako se procuje da su oni losi, ljudi prestanu da idu tamo i sami ce oni zatvoriti
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #24 poslato: 01-08-2007, 17:40:06 »

"resenje uvek postoji, nekada nije bas ocigledno, ali postoji. ako im je toliko lose bilo, pa treba se potruditi da se tome tane na put"

A ja te KONKRETNO pitah STA je trebalo da radimo???

I KOJE medije mislis da zovem, Palmine? Drugih nema. A kako su Palmini mediji objektivni, to mnogo dobro znam.

Loremo, bili su mi prijatelji u gostima, hteli licno da se uvere kako izgleda Srbija danas. A kod mene nije bilo mesta za dve porodice sa decom pa sam morala da im potrazim smestaj po restoranima.  :aq16: Sve u svemu, vise im nece pasti na pamet da dodju u Jagodinu.  :aq25:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #25 poslato: 01-08-2007, 17:53:33 »

"resenje uvek postoji, nekada nije bas ocigledno, ali postoji. ako im je toliko lose bilo, pa treba se potruditi da se tome tane na put"

A ja te KONKRETNO pitah STA je trebalo da radimo???

I KOJE medije mislis da zovem, Palmine? Drugih nema. A kako su Palmini mediji objektivni, to mnogo dobro znam.

Loremo, bili su mi prijatelji u gostima, hteli licno da se uvere kako izgleda Srbija danas. A kod mene nije bilo mesta za dve porodice sa decom pa sam morala da im potrazim smestaj po restoranima.  :aq16: Sve u svemu, vise im nece pasti na pamet da dodju u Jagodinu.  :aq25:

interensantno, nisam znao da palma drzi betu, tanjug, fonet, novosti, politiku, blic, glas, kurir, ...... ovako ti je ipak bilo lakse nego da se pomucis i okrenes nekoliko telefona

i opet, mi i dalje ne znamo kako se zovu ti "vrli" objekti u kojima su se tvoji prijatelji tako "proveli"
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #26 poslato: 01-08-2007, 19:20:30 »

Z.S. nije problem u ovim medijima i njihovoj objektivnosti vec u dopisnicima istih a probleme treba izbegavati.Koliko
dopisnika iz Jagodine je i na opstinskim jaslama i koliko je vec imalo problema .
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #27 poslato: 01-08-2007, 19:41:16 »

Z.S. nije problem u ovim medijima i njihovoj objektivnosti vec u dopisnicima istih a probleme treba izbegavati.Koliko
dopisnika iz Jagodine je i na opstinskim jaslama i koliko je vec imalo problema .

mislis da ce dopisnici imati problem zbog neke kafane u gradu gde je los smestaj? niko od dopisnika se nije dotakao nikakvog problema u gradu?

uz sve to, pa ne moradju dopisnici da rade, presavije se papir i posalje redakcijama.

sve je ipak stvar zelje da se nesto ucini, najlakse je "kukati" nad sudbinom da ne moze nista da se promeni
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #28 poslato: 01-08-2007, 20:03:48 »

Postovana gospodo iz JIP NOVI PUT mi stanari iz ulica u blizini AQVA PARKA smo od nadlezne komunalne inspekcije zatrazili da se izmeri nivo buke koji se iz ovog objekta cuje u kasnim vecernjim satima (MUZIKA) Kako nas problem do danas nije resen mozete li u nase ime da potrazite odgovor? Z.S.da li ovakvo pitanje moze da pokrene lokalne medije?
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #29 poslato: 01-08-2007, 20:13:25 »

Postovana gospodo iz JIP NOVI PUT mi stanari iz ulica u blizini AQVA PARKA smo od nadlezne komunalne inspekcije zatrazili da se izmeri nivo buke koji se iz ovog objekta cuje u kasnim vecernjim satima (MUZIKA) Kako nas problem do danas nije resen mozete li u nase ime da potrazite odgovor? Z.S.da li ovakvo pitanje moze da pokrene lokalne medije?

znas i sam odgovor, a znas i koje medije moze pokrenuti. uzgred, nisam ni pominjao jip novi put jer kao sto svi znamo to je opstinsko glasilo, jos uvek mu je osnivac so jagodina i kao takvo se ne moze smatrati nepristrasnim

uzgred koje su to ulice u "blizini" akva parka gde zive ljudi?
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #30 poslato: 01-08-2007, 20:49:34 »

Ja odgovor znam ali mi kao poreskom obavezniku ne odgovara i nemam nameru da se zalim nekom u beogradskoj redakciji dok oni koji zive od naseg dinara samo mi pricaju hvalospeve.BON AMI se cuo do TRNAVE akamoli ne u COCETOVOJ SAVE KOVACEVICA itd
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #31 poslato: 01-08-2007, 21:01:01 »

Ja odgovor znam ali mi kao poreskom obavezniku ne odgovara i nemam nameru da se zalim nekom u beogradskoj redakciji dok oni koji zive od naseg dinara samo mi pricaju hvalospeve.BON AMI se cuo do TRNAVE akamoli ne u COCETOVOJ SAVE KOVACEVICA itd

dopisnici ne zive od tvog dinara vec rade za te kako ih ti nazivas beogradske redakcije, no izgleda da je i kod tebe ono uobicajeno. uvek je laske naci izgovor zasto nesto ne uraditi i zaliti na sudbinom nego da se nesto pokusa

sto se tice "cujnosti" ne znam, nisam boravio u tom kraju u vreme muziciranja i nisam cuo pa ne mogu o tome ni da pricam

uzgred, opet se udaljismo od teme "pristojan smestaj u jagodini" i vrtimo se oko istoga. sazaljevamo i ne trudimo se da pronadjemo resenje vec nalazimo samo izgovore
« Poslednja izmena: 01-08-2007, 21:03:23 od strane zs »
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #32 poslato: 01-08-2007, 21:25:20 »

Kao da si poceo izbornu kampanju.Dopisnik ne zivi od mog dinara, lokalni novinar je na budzetu a budzet zavisi od poreza, ja placam porez itd.Ja predlazem da napravimo ETNO SELO CRNOVRSKI KRAJ.
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #33 poslato: 01-08-2007, 21:28:38 »

AUTENTIK ako moze dajte tu temu lokalnog informisanja pa da raspravimo i to.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #34 poslato: 01-08-2007, 21:34:40 »

Kao da si poceo izbornu kampanju.Dopisnik ne zivi od mog dinara, lokalni novinar je na budzetu a budzet zavisi od poreza, ja placam porez itd.Ja predlazem da napravimo ETNO SELO CRNOVRSKI KRAJ.

dopisnici bete, foneta, blica, novosti, glasa, kurira,....rade za privatne firme i prijamu zaradu od vlasnika firmi za koje rade, prema tome ne dobijaju novac od poreskih obveznika
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #35 poslato: 01-08-2007, 21:55:10 »

Samo da mi je znati ciji si dopisnik.Ajde da ubacim ALI pa to izgleda ovako Dopisnik ne zivi od mog dinara,ALI lokalni
novinar(JIP NOVI PUT) je na budzetu itd.Zato sto ne moze da zivi od svoje plate koju mu obezbedjuje lokalna samouprava on ne sazaljeva samog sebe vec uzme neke inicijale pa radi i za druge.Sve u redu svi zadovoljni.Da ne skrenem sa teme BUNGALOVI NA BAGRDANSKOM JEZERU.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #36 poslato: 01-08-2007, 22:20:06 »

Samo da mi je znati ciji si dopisnik.Ajde da ubacim ALI pa to izgleda ovako Dopisnik ne zivi od mog dinara,ALI lokalni
novinar(JIP NOVI PUT) je na budzetu itd.Zato sto ne moze da zivi od svoje plate koju mu obezbedjuje lokalna samouprava on ne sazaljeva samog sebe vec uzme neke inicijale pa radi i za druge.Sve u redu svi zadovoljni.Da ne skrenem sa teme BUNGALOVI NA BAGRDANSKOM JEZERU.

koliko znam neke dopisnike su prijavljivali firmama za koje rade jer su prepisivali. a iskreno ni gradjani cute, verovatno im odgovara da citaju iste tekstove i u lokalnim i u ostalim medijima

i opet mesas babe i zabe, u novom putu jos neki mesec primaju novac od poreskih obveznika i rade za njih, ali van novog puta rade za drugoga i uskladjuju se prema praviolima kuce a koju rade, a pri tome obicno primaju novac od privatnika, a ne nas poreskih obveznika

hajde reci nesto vise o tim bungalovima na bagrdanskom jezeru
« Poslednja izmena: 01-08-2007, 22:38:25 od strane zs »
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #37 poslato: 02-08-2007, 16:19:12 »

AUTENTIK ako moze dajte tu temu lokalnog informisanja pa da raspravimo i to.

Pa ima ta tema  u kategoriji  Politika u Jagodini Cupriji i Paracinu

a mi da se vratimo ovoj temi

Znači od kako je napravljen Zoo vrt i akva park  sve više  ljudi iz drugih gradova dolaze u Jagodinu

i naravno mislim da je privatni smeštaj daleko bolji od smeštaja u Hotelu

evo   pogledajte ovo   http://www.turizam.autentik.net/smestaj.php

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #38 poslato: 08-08-2007, 18:21:30 »

ZS, bas si biser. Dopisnike BEOGRADSKIH medija ne zanimaju SITNICE, a lokalni mediji su kod Palme na plate i strogo su cenzurisani kao TV Bastilja u Slobino vreme. Smeju samo da objavljuju BAJKE i to da ponavljaju do iznemoglosti. Znaci, ostalo mi je samo da kukam na forumu  :aq21: Bolje da neko procita pre nego sto se i sam za**be  :aq11: To kakav smisao za posao imaju jagodinski ugostitelji (cast REEEETKIM IZUZECIMA) to je Boze sacuvaj  :aq16: Aljkavi, spori, neodgovorni, povrsni, neljubazni, neusluzni, neozbiljni, polupismeni, A DERU  :aq09:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #39 poslato: 08-08-2007, 18:24:07 »

ZS, bas si biser. Dopisnike BEOGRADSKIH medija ne zanimaju SITNICE, a lokalni mediji su kod Palme na plate i strogo su cenzurisani kao TV Bastilja u Slobino vreme. Smeju samo da objavljuju BAJKE i to da ponavljaju do iznemoglosti. Znaci, ostalo mi je samo da kukam na forumu  :aq21: Bolje da neko procita pre nego sto se i sam za**be  :aq11: To kakav smisao za posao imaju jagodinski ugostitelji (cast REEEETKIM IZUZECIMA) to je Boze sacuvaj  :aq16: Aljkavi, spori, neodgovorni, povrsni, neljubazni, neusluzni, neozbiljni, polupismeni, A DERU  :aq09:

pa nisam bas siguran za sve dopisnike. kao sto si rekla da ima i dobrih restorana, ima i beogradskih dopisnika koji nisu na platnom spisku kod doticnog i koji, ako nista drugo se trude da odrade svoj posao najbolje sto mogu. uvek mozes da probas da ih kontaktiras, ne boli nista.

hajde nam bar reci koja je to firma da je izbegavamo, a mozes da psotavis i posto o tome u temi gde se prica otvoreno o losim firmama - ima ga ovde negde na forumu, bas je neko pomenuo i ispricao svoje iskustvo sa jednom rodjendaonicom, slobodno dodaj i taj restoran. ako nista drugo mozemo svi da ga izbegavamo pa ce sam da se zatovri
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 25 upita.