Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: 2012.godina, Šta će biti sa nama?  (Pročitano 107206 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
2012.godina, Šta će biti sa nama?
« poslato: 11-03-2007, 20:25:19 »

Po Majanskom kalendaru svet se zavrsava 21.12.2012.Sudeci po njima bukvalno se ZAVRSAVA.Vreme ce se slomiti i svet kakav poznajemo nece vise da postoji.E,sada,to lici na tipicne price o smaku sveta.Medjutim,smak sveta niko eksplicitno ne pominje.Govori se samo o tome da svet nece bas da izgleda...isto.Interesuje me sta vi mislite o svemu tome?

anny

  • Gost
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #1 poslato: 26-03-2008, 20:11:00 »

Svi koji su zainteresovani za ovu temu, odgovor mogu naci u ALTERNATIVA I ENERGIJE, pod temom SPAS... Tamo sam postavila tekstove o 2012.godini...
Autentiche, nije bukvalni "smak sveta", vec preobrazenje chovechanstva... Naravno, ka boljem!
Pozdrav!!!
Sačuvana

Schnuffel

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 682
    • Schnuffel
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #2 poslato: 23-04-2008, 20:49:21 »

Saznala sam da će tada naša galaksija ući u fotonski pojas.
Sačuvana
Živimo ljubav, budimo ljubav, zračimo ljubav.
Radnik svetlosti

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #3 poslato: 23-04-2008, 21:15:43 »

Saznala sam da će tada naša galaksija ući u fotonski pojas.
Sta ce to znaciti za nas?
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

bebironac

  • Gost
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #4 poslato: 23-04-2008, 21:22:25 »

Da nastavim s temom 2012. Ne samo da će se dogoditi velike promjene u našoj okolini kako će se bližiti ta godina, promjene će se odigravati i u nama samima. Neki kažu da smo već uvelike ušli u tzv. fotonski pojas, u čijem bi se središtu trebali naći krajem 2012. godine. Neke od simptoma koje bi trebali prolaziti pronašao sam na net-u, pa ih objavljujem ovdje (sa doduše malo lošijim prijevodom).



KRETANJE KA VISOJ VIBRACIJI


Sa ulaskom u 2000tu godinu mi se pokrecemo kroz vrijeme koje, kako smo ga ranije znali, se mijenja. Ovo ima mnogo uzroka. Jedan od njih je da nasa tijela pocinju da reaguju na visu vibraciju koja dolazi iz naseg energetsko polja ovdje na Zemlji. Ovo energetsko polje je zvano Fotonski Pojas, i ovdje je sa namjenom. Jos od 1982 ovaj krug energije se priblizavao sve blize i blize nasoj planeti i imao je nevjerovatan efekat na sve one koji su receptivni na njegovu energiju. Ono se ubrzava u vremenu, kao sto ga mi znamo i eventualno nas odaljava od linernog vremena. Ova energija je takodje bila uzrok zbog koga su stotine hiljada ljudi sirom Zemljanog nivoa trazili za duhovno unutar njih samih. Trazili su lijecenja na mnogim nivoima, fizickim, emocionalnim, mentalnim i duhovnim. Mnogi sluzbeni radnici, sekretarice, radnici u fabrikama itd., su transformisani u lijecnike ili na puno radno vrijeme ili povremeno.

Kako se krecemo prema 2000oj godini ovaj krug energije, jer to je ono sto je on, se priblizava sve blize i blize Zemljanom nivou. Ne samo da kreira problem sa vremenom onakvim kakvim ga mi znamo, vec na nas utice i fizicki. Samo par knjiga su napisane o ovome predmetu, a i te napisane, su tako tehnicke da bi vam trebao rijecnik samo da razumijete izraze koji su napisani. Razumjevsi ovo i ne nasavsi nista sto bi mi pomoglo ka onome sto se dogadjalo, odlucio sam da napisem ovu informaciju. Nadam se da ce pomoci mnogo ljudi koji su duhovno razvijeni, duhovnim tragacima, ili ce samo otvoriti vrata ka razumjevanju promjena koje se desavaju.

Ove promjene se desavaju jer nam duhovni svijet pomaze, i pomaze nam u povecavanju vibracije nase energije kako bi se mogli kopirati sa visom vibracijom kroz koju nas Zemljani nivo prolazi. Mozda ste primjetili (ko nije) da vrijeme onakvo kako ga mi znamo se ubrzava. Jednom ste imali svo vrijeme na svijetu, ustanete se ujutru i vrijeme je stojalo mirno citav dan, vi ste jedrili kroz dan i uspjevali da zavrsite sve svoje poslove i onda na kraju dana, spavanje. Ti dani nisu vise. Vi ste iz kreveta i vec je podne! Pitate sebe, gdje je dan otisao? Uskoro je vecer i vi niste uradili nista sto ste planirali da uradite, vrijeme je prozujalo. Uzrok ovome je Fotonski Pojas.

Ako ste vec otvorili vrata duhovno, na putu ste, ili ste sta je kazano Svjetla-radnik (neko ko vec radi za duhovne relmove) onda cete vi garantovano imati jedan ili vise od sledecih simptoma. Kako se energija na Zemlji mijenja tako se mijenjaju i nasa tijela. Mnogi ljudi nece biti sposobni da podnesu energiju i odlucice na nesvjesnom nivou da napuste planetu ili od svoje ruke, ili nesrecom, ali to ce biti njihov izbor onda kada se desi. Za one koji ostaju i krecu se sa energijom Fotonskog Pojasa, ne samo da vrijeme vise nece biti kao ranije, vec ce sledeci simptomi mozda biti iskusavani. Ako ste vi jedni od onih koji iskusavate ove simptome, ne bojte se, niste sami. Stotine i hiljade drugih ljudi sirom svijeta ih takodje iskusavaju.

Vec dugo godina su nam govorili da se Zemlja pomjera na svojoj osi. Glavne promjene nam dolaze na kraju ovog vijeka, pa, ovdje su, i niko nije spreman za njih. U efektu, Hristova Energija. Ona priprema one koji su duhom cekali na svitanje novih godina i dosla je bas kao lopov u noci, bas kao sto je Hrist rekao o svom povratku. Fotonski Pojas je kao virus, tih, lagano se kretajuci kroz tijelo, cekajuci da dodje do povrsine, i niko nije pripremljen za njega. I vecina ljudi u medijima se smiju kada im je receno o tome.

Ova energija ce uticati sve nase komunikacione sisteme, elektricne mreze, kompjutere, u stvari, sve oblasti gdje je ova snaga koriscena. U Sjedinjenim Drzavama, u dvije prilike, veliki elektricni izbacaji su iskuseni bez ikakvog datog uzroka, i vidite, niko nije vidio nista slicno ranije i sigurno je da ce ovo da promjeni nacin na koji cemo gledati na moc elektricne vrste u buducnosti. Tokom sledece tri godine sve vise i vise oblasti svijeta ce iskusiti ove izbacaje i niko nece moci da objasni zasto.

Za one koji su u harmoniji sa energijom Fotonskog Pojasa oni nemaju cega da se plase. Oni su radili na sebi samima da se oslobode od njihovih blokada, i bice vec na visoj duhovnoj dimenziji ili vibraciji. Oni su takodje prosli kroz dosta promjena i bice u harmoniji sa visom energijom. Energija Fotonskog Pojasa nece imati efekta na njih jer oni su radili na sebi samima, radili na njihovoj karmi, suocili sa njihovim Sebe, i radili na svim stvarima koje su ih blokirale u ovoj i u drugim inkarnacijama. Naucite da zivite u SADA! Ne brinite o proslosti i buducnosti. Vidjecete da ce vam biti lakse da se kopirate sa energijom.

Pa koje su promjene koje ce se desiti i kako ce one uticati na vas? Ispod je nabrojano vecina simptoma, i ako je moguce kako i sta da radite u vezi njih. Kroz neke cete jednostavno morati samo da prodjete. Sa drugima mozete naci rijesenja koja ce vam pomoci da se kopirate sa njima. Kroz sve ovo, znajte da vi povecavate vas stepen vibracije kako bi se kopirali sa onim od planete. Kao neko ko je licno prosao kroz ovo, recu cu da, nije bas prijatno iskustvo. Ja sam prezivio i ovo je vjezbanik za opstanak koji ce vam pomoci da se kopirate takodje. Ja sam prosao kroz ove promjene tokom dvanaest godina, od 1984te sve do 1996e. Bio je to tezak period. Drago mi je da sam prosao kroz to jer ja sam radio kroz sve moje blokade. Moje cakre su ciste i aktivne. Svjetlo prolazi kroz moje tijelo cisto i brzo. Postao sam mocan kao lijecnik, vise sam klarivojant i cist kanal za Hristovu energiju. Ova e nergija ceka da tece i kroz druge takodje. Ja sam ucitelj, lijecnik i duhovni savjetnik, i ne bih mogao ovo biti da nisam prosao kroz ove promjene, i vi takodje necete biti sposobni. Samo zapamtite da ako idete kroz ove promjene, znajte da niste sami. To samo po sebi bi trebalo da vam pomogne.

GLAVOBOLJE

Mogu biti od migrena do mnostva glavobolja. Zene iz nekog razloga izgleda da ih dobijaju vise nego muskarci. One su uzrokovane zbog previse energije koja tece kroz Cakru krune, i zbog hormonalnih promjena koje se desavaju zbog stimulisanja cakri. Ovo moze da bude olaksano ako pitate Visi Izvor da vam pomogne u otklanjanju. Ako vam treba pomoc sa otvorima vase pinealne i pitualne zlijezde, primjeticete da kada pitate da ovo bude otkonjeno, da nije, ali da je manje bola nego sto je bilo ranije. Kako vibrirate vise, pinealne i pitualne zlijezde se mijenjaju kako bi akomodirali visu energiju. Druge se zlijezde takodje mijenjaju, ali ove dvije su one glavne. Ovo moze trajati nekoliko mjeseci, ili nekoliko godina zavisi na kojem ste nivou duhovnog razvoja trenutno. Nosenje amethist kristala moze takodje pomoci, isto kao i uzimanje prirodnih ili vjestackih lijekova.

SIMPTOMI ZUJANJA

Ovo je vrlo cest simptom i igleda da ga ne mozete promjeniti. Ovo je uzrokovano sa svim smecem koje ste nagomilali u vasim cakrama, koje dolazi na povrsinu. Vi jednostavno trebate da izdrzite ovu voznju. Vruca pica sa limunom ce vam pomoci sa ciscenjem ovih simptoma. Nemojte raditi puno tokom ovog perioda, vi prolazite kroz glavne promjene u vibraciji. Samo se opustite, proci ce.

MUCNINA, POKRETI U UTROBI, CAK I DIAREA

Ovdje, Cakra solarnog pleksusa se otvara i isciscava. Ljudi koji su nagomilali strah, ljutnju i prezir osjecaju ove promjene. Zuti kristal kao citrin vam moze pomoci. Vi takodje mozete piti vodu koja sadrzi kristal, ili nositi kristal blizu Cakre. Cvijet Bach lijek Spasioc lijek je takodje odlican za olaksavanje u podnosenju simptoma. Ne plasite se da ga uzmete i svakih 30 minuta ako zatreba.

IZUZETAN UMOR

Ovo moze biti posle budjenja, kada ste prospavali kroz noc, ali se ne mozete ustati iz kreveta ujutru. Tokom sredine dana morate da legnete i spavate. Ovo je uzrokovano zbog pomjeranja energija kroz vase cijelo duhovno tijelo. Ovo ce vremenom proci, svaka osoba ima razlicit vremenski period, kod nekih mogu biti sedmice, kod nekih mjeseci, kod nekih godine. Ja sam samo isao sa tokom, kad sam se osjecao umornim odmarao bih ali se ujutru nisam okrenuo nazad i pao u san. Obicni Quartz kristali vam mogu pomoci ovdje noseni oko vrata za energiju, ili stavljeni u vodu koju onda pijete. Ako kreirate piramidoidnu strukturu ispod koje sjednete dobicete predivni dobitak energije kad je trebate.

VISAK ENERGIJE

Otisli ste u krevet, umorni, u 10 sati uvece. Probudili ste se i tek je jedan ujutru, ali se osjecate vrlo budni kao da je osam ujutru. Uzrok ovome je energija Fotonskog Pojasa koja se nalazi oko vas, i nesposobnost vaseg tijela da je smjesti zbog blokada. Nemojte ici da cistite kuhinju! Energija je tu iz razloga, da vam pomogne u lijecenju na svim istancanim nivoima tijela, duhovnim, mentalnim, emocionalnim i fizickim, zato sjednite i citajte u tisini, gledajte televiziju (to obicno pali kod mene praveci me umornim) ili slusajte meditacione kasete. Ovo moze trajati prilicno dugo vremena.

PLAKANJE BEZ RAZLOGA, OSJECANJE EMOCIONALNE RANJIVOSTI

Ako vidite da ste vrlo emocionalni, ili placete bez ikakvog razloga to je zato sto otpustate blokade koje su bile tu ne samo iz ovoga zivotnog vijeka, vec i iz drugih takodje. Sada treba da izadju, i energija Fotonskog Pojasa joj pomaze da uradi bas to. Postoji malo sto mozete da uradite jer ovo bi trebalo da bude slobodan tok i njegovo zaustavljanje ce napraviti stvari jos gorim. Samo je otpustite, placite ako trebate i trazite Bach cvijet smirenje da vam pomogne na emocionalnom nivou. Spasilac smirenje je takodje odlicna pomoc. Sto vise otklanjate blokade one ce sve brze prestati da budu tu.

VRUCI OBLIVI I NOCNA I DNEVNA ZNOJENJA

Ova su vrlo cesta i kod muskaraca i kod zena. Razlog je prebrzo kretanje energije kroz tijelo, hormonalne promjene, koje i muskarci takodje imaju, i podesavanje tijela ka visem stepenu vibracije. Nekim muskarcima cak rastu grudi, ili imaju povecani grudni pojas za izvjesno vrijeme. Ako ste muskarac i zabrinuti ste u vezi ovoga, molim vas nemojte biti, vi necete morati da nosite grudnjak! Bilo kako, imacete malo izbocenosti u predjelu grudi za krace vrijeme.

SVRAB MISICA I BOL ZGLOBOVA

Kako visi stepen vibracije ulazi u vase tijelo, njena sila ce biti toliko jaka da ce mnogi ljudi osjetiti njen efekat u fizickom tijelu u vidu svraba i bolova u misicima i zglobovima. Upitivanje Viseg Izvora za pomoc u otklanjanju ovog bola puno pomaze. Kada se jednom tijelo privikne na visu vibraciju ovo ce se smiriti i energija koja dolazi vise nece biti problem.

PROBADANJE U PREDJELU SRCA, I BOL, DISAJNI PROBLEMI

Ova senzacija moze biti zastrasujuca jer mozete misliti da imate srcani napad. Ako cete da radite za duhovne relmove na bilo koji nacin, onda cete vjerovatno imati ovu senzaciju nekada. Cesto se mozete osjecati kao da ne mozete uzeti dah. Kako se srcana Cakra otvori da bi primila visu energiju, za kratko vrijeme se ne moze podnijeti ovo i tako treba da prilagodi. Spomenuti simptomi i osjecanje kao da energija tece kroz vas solarni pleksus i srcanu Cakru(predio srca i stomaka) je prilicno uobicajen. Ovo moze trajati poprilicno vremena. Ne postoji rijesenje osim totalne relaksacije koja ce vam pomoci da se prilagodite kada se ovo desi. Nemajte nikakvog straha, to je normalan dio povecavanja energije vibracije tijela.

DOBIJANJE TEZINE

Mnogi ljudi sa simptomima spomenutim gore cesto govore o dobijanju tezine. Ja takodje jesam i to je forma zastite jer se tijelo osjeca kao da je napadnuto i Sebe dolazi da zastiti samo sebe, i vi takodje koristite vise vode u tijelu. Osam casa vode na dan ce biti velika pomoc u drzanju tezine na stranu. Ako cete da radite za duhovne relmove kao radnik Svjetla, vama ce trebati tecnost u tijelu koja vam pomaze da radite sa njima. Oni koriste vodu u tijelu da kreiraju energiju, bas kao sto mi koristimo vodu za elektricitet. Tijelo ce smjestiti vodi ako ne dobije dovoljno. Ako ne zelite probleme sa tezinom onda ce konzumiranje dosta vode pomoci.

GUBLJENJE MEMORIJE ILI OSJECANJE IZGUBLJENOSTI

Ovo moze biti zastrasujuce iskustvo jer ne mozete zapamtiti sta ste imali za veceru, a vecera je bila prije sat vremena. VI NE GUBITE VASU MEMORIJU. Vi se mijenjate i iz lijevog dijela mozga vi sve vise pocinjete da koristite i dijeli dio mozga. Regioni mozga su aktivirani kako bi se kopirali sa visokom energijom koja ulazi. Ja sam se osjecao kako da imam mozdani napad, i osjecao sam se kao da ne mogu vise da govorim. Cesto su rijeci izlazile izmjesane i izoblicene, ova situacija ce proci, ne postoji vremenski period za ovo.

BOLOVI U USIMA I PROBLEMI SLUHA

Otkrivanje da je zvuk previse glasan odjednom je jos jedan problem povezan sa vibracijom vise energije. Odjednom zvuj je previse glasan, cak i pas koji laje tri ulice dalje zvuci kao da se nalazi do susjednih vrata. Neki ljudi osjecaju(Ja jesam) kao da je neko u njihovim usima i osjecaju potrebu da ih cesu stalno. Bol moze biti dozivljen takodje. Ovo je uzrokovano visom energijom koja ulazi.

EKSTRAMNA OSJETLJIVOST

Kako se otvorite ka visoj vibraciji, vi cete naci sami sebe ekstramno osjetljivi ka ljudima, zvukovima, i svakakvim stvarima. Ovo moze da utice na centralni nervni sistem i moze biti vrlo tesko za podnosenje. Vi trebate da uzmete vitamine B grupe i multi vitamine ako se ovo desi vama. Ako ste alergicni na ove vitamine ona pogledajte vjestacke ljekove ili Bach cvijet lijek za izuzetnu osjetljivost.

DEPRESIJA

Iskusavanje depresije je vrlo cest simptom povecavanja frekvencije vibracije. Visa energija koja ulazi prisiljava bilo kavu bolest, virus, bilo sto se krilo u tijelu da izadje na povrsinu. Ovi ce cesto da izadju u formi depresije. Posjetite duhovnog savjetnika i probajte da dodjete do korjena problema, moze biti povezano sa proslim zivotom tako provjerite i ovo. nemojte da se plasite, to ce proci i vi cete se osjecati tako leprsavo kada je sve izaslo iz vas. Biljka Sv. Johns Wart moze biti velika pomoc tokom depresije.

PUCANJE SVJETALA I BLJESTANJE ELEKTRONIKE

Jaam jednom usao u NZ radio stanicu u Aucklandu i sve kontrole su poludjele. Takodje sam posjetio TV stanicu u Los Andjelesu da uradim TV show i sva svijetla su pocela da bljeste. Imam pravi problem u studijima za snimanje, snimajuci moje kasete takodje. Ako se ovo desava vama, onda vi imate veliku vibracionu frekvenciju i vjerovatno cete biti znacajan lijecnik ili midijum za duhovne relmove. Ovo je zbog izuzetno visoke energije koja dolazi u fizicku formu. Moze biti opisana kao 50,000 volti elektriciteta koje dolaze odjednom, i tijelo se tesko moze kopirati sa ovim, jer ulazi u tijelo i izlazi ponovo napolje bas kao sto radi i sa svom elektronskom opremom.

Fotonski pojas ce uraditi ovo sam, kako se priblizava ka zemljanom nivou. Jedna dobra stvar je da cete vi biti sposobni da radite sa energijom Fotonskog Pojasa mnogo bolje nego normalna osoba na ulici.

REAKCIJE ZIVOTINJA

Vi cete postati svjesni da psi i macke i druge zivotinje ce postati svjesni vase energije i bice uplaseni ili ce zeljeti da budu oko vas citavo vrijeme. Mnoge zivotinje ne mogu dobiti dovoljno energije. Druge su uplasene jer je ne razumiju. Kako se vase tijelo navikne sve vise i vis ena ovu visu energiju ovo ce proci.

PROMJENE U ISHRANI

Kako vibrirate sve vise, vi cete otkriti da vi vise ne zelite stvari koje ste ranije zeljeli. Kafa, caj, meso su samo tri od promjena u ishrani koje ljudi prave kao vibriraju sve vise. Meso je posebno gusto i moze stvarno da utice na energiju tijela, posebno ako ima hormona u njemu.

Vi mozete razviti zelju za odredjenom hranom, ili prestati sa vasom omiljenom hranom. Ovo je normalno i dio je promjene ka visoj vibraciji. Ako nadjete da se ovo desava, onda neka se desi i istrazujete nove mogucnosti.

Kako podignete vasu vibraciju vi cete prolaziti kroz razlicite stepene svjesnosti. Kada pocnete da se mijenjate vi cete uci u Lunar svjesnost, ovo je gdje pocinjete da razvijate vase vidovnjacke i lijecnicke sposobnosti i postajete vrlo osjetljivi. Ovaj stepen svjesnosti traje oko pet godina.

Solar Svjesnost je sledeci stepen i tokom ovog perioda vi pocinjete da budete sve vise ukljuceni i pocinjete da cistite probleme iz svih djelova tijela. Za one koji nisu svjesni toga , mi ne samo da imamo fizicko tijelo, vec takodje i emocionalno(ili astralno), mentalno, i duhovna takodje. U Solarnoj Svjesnosti, mi ocistimo sve probleme iz ovoh regiona. Vremenski period za ovo da se desi je izmedju tri do pet godina. Mnogo ljudi nikada ne ide vise, jer ovo je vrlo visoki nivo. Stelarna Svjesnost je sledeci stepen ali je samo za osobu koja ce da radi na vrlo visokom nivou sa duhovnim realmovima. Da stignete u Stelarnu znaci da ste ocistili vase cakre, vi ste se razrijesili vase karme, i vi ste cisti kanal za duhovne realmove. Izlazenje sa Bozanskim Bicem, Bogom, Krajnjim Bicem ili kako god vi zelite da zovete svemocnu silu, je sledeci korak, i to je zaista samo omocuceno velikim duhovnim uciteljima.

Namjena Fotonskog Pojasa je da promjeni energiju na Zemljanom nivou ka visoj vibraciji. Da ocisti sve staro i negativno sa zemljanog nivoa, tako da novo ucenje moze uzeti mjesto, i pomogne ljudskoj vrsti da se krece ka visim dimenzijama. Ovo ce izazvati mnogo uznemirenosti u svijetu. Postojace prirodne nepogode, one se desavaju i sada , jos njih ce doci. Ipak kada je sve gotovo, mi cemo biti drugacija rasa ljudi, ne vise puna iga ili Sebe, ne zeleci vise rat. Onda ce biti 1,000 godina mira.

Docekajte sirokih ruku Energiju Fotonskog pojasa u vasem zivotu, dozvolite promjenama da se dese, nemojte da se borite protiv njih(Vi ne mozetej jer cete izgubiti). Pokusajte da se smijete kako krenete, zivot nije smisljen da bi se uzeo tako ozbiljno. Kada vas stvari ipak spuste, samo pogledajte sta se desava u svijetu, budite zahvalni za ono sto imate. Mnogi od nas ce u buducnosti raditi sa duhovnim realmovima praveci svijet bolje mjesto. Da bi to uradili, mi moramo da dodjemo do njihovih nivoa, njihovih dimenzija i to je ono u cemu nam Fotonski Pojas pomaze. Imajte zabave na vasem putovanju!

Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #5 poslato: 23-04-2008, 21:43:00 »

Iscrpno.Hvala bebironac...
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

jelena.st

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 327
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #6 poslato: 23-04-2008, 22:27:51 »

 U jebote......pa ja imam skoro sve simptome
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #7 poslato: 23-04-2008, 22:46:18 »

U jebote......pa ja imam skoro sve simptome
Mucnina i pokreti u utrobi mogu da budu znaci i neceg drugog
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

jelena.st

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 327
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #8 poslato: 23-04-2008, 22:58:29 »

 
   
  :aq21:     moja jaca polovina je samo mrko pogledala tvoju poruku
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #9 poslato: 23-04-2008, 23:07:57 »


   
  :aq21:     moja jaca polovina je samo mrko pogledala tvoju poruku
:aq21: :aq21: :aq21:
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

Schnuffel

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 682
    • Schnuffel
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #10 poslato: 24-04-2008, 07:13:09 »

Bravo bebironac. :aq26:
Sačuvana
Živimo ljubav, budimo ljubav, zračimo ljubav.
Radnik svetlosti

anny

  • Gost
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #11 poslato: 24-04-2008, 11:36:55 »

Slično je tekstovima koje sam ja objavljivala... Drago mi je da si i ti ovo postavila, bebironac... pozdrav!
 :aq05:
Sačuvana

anny

  • Gost
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #12 poslato: 26-04-2008, 13:47:49 »

- GODINA 2012. -
Evo nekoliko “teza” o godini 2012. i o onome sto se govori i misli a sto je vezano za datu godinu.
1. Covecanstvo i planeta Zemlja trenutno prolaze kroz velike promene i pomak u svesnosti i percepciji realnosti.
2. Civilizacija Maya u Centralnoj Americi bila je najnaprednija civilizacija sa vremensko/tehnoloskom znanjem. Njihov glavni kalendar je najtacnji na planeti. Nikad nije pogresio. U stvari, imali su 22 kalendara ukupno, pokrivajuci mnoge cikluse vremena u Univerzumu i nasem solarnom sistemu. Neki od tih kalendara ce tek biti objavljeni.
3. Majanski 5. svet se zavrsio 1987. godine. Sesti svet pocinje 2012. godine. Dakle, mi smo trenutno “izmedju svetova”. To vreme oni zovu “Apokalipsa” ili otkrice. To znaci da ce realna istina biti obelodanjena, odnosno otkrivena. To je takodje i vreme da na nasim stvarima poradimo individualno i kolektivno.
4. Majanski 6. svet je u stvari prazan. To znaci da je na nama, kao kreatorima (ne jedinim), da pocnemo da kreiramo novi svet i civilizaciju koju sada zelimo.
5. Maje su takodje rekli da cemo do 2012. godine: Odbaciti tehnologije koje sad poznajemo, odbaciti vreme i novac, uci u 5. dimenziju posle prolaza kroz 4. dimenziju (5. dimenzija je 4. nivo), planeta Zemlja i solarni sistem ce uci u galakticku sinhronizaciju sa ostatkom Univerzuma, nas DNK ce biti “unapredjen” iz centra nase galaksije.
6. 2012. godina je godina poravnjanja solarnog sistema sa nasom galaksijom. Taj ciklus traje 26000 godina.
7. Vreme se u stvari ubrzava (ili raspada).
8. Za vreme Apokalipse ili vremena “izmedju svetova” mnogi ljudi ce iskusiti licne promene. Te promene ce biti mnogobrojne i varijabilne.
9. U svakom datom momentu mi pravimo male ili velike odluke. Svaka odluka je bazirana na ljubavi (ljubav ne kao hemijska reakcija naseg tela, vec pravo znacenje ljubavi = svetlo = znanje) ili strahu (mrak = suzbijanje snanja = manipulacija). Odaberite ono sto vam dolazi iz vase intuicije, ne intelekta, pratite vase unutrasnje zelje. Prilagodite se.
10. Misaone forme su vrlo vazne i uticu na nas svakodnevni zivot. Mi stvaramo nasu realnost nasim mislima. Ako mislimo negativno o drugima, to cemo i privuci. Ako razmisljamo pozitivno, privuci cemo pozitivne ljude i dogadjaje. Dakle, budite svesni svojih misli i eliminisite nepotrebne negativne ili osudjujuce misli.
11. Budite svesni da je vecina medija kontrolisana od strane manjine. Korisitite moc rasudjuvanja. Potrazite skrivene motive i planove. Zasto je bas ta informacija data vama? Sta je njihov stvarni plan? Da li je to slucaj problem-reakcija-solucija? Da li oni kreiraju problem da bi ste vi reagovali i zahtevali resavanje tog problema, pa ce vam oni ponuditi njihovo resenje?  Resenje je ono sto su oni na pocetku i zeleli.
12. Zapamtite da se gotovo nista ne desava slucajno.


Sačuvana

anny

  • Gost
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #13 poslato: 26-04-2008, 13:49:38 »

Godina 2012  bi trebalo da bude godina pozitivne promene. Neće biti nikakvog kraja sveta!. Unazad stotinu godina, tačnije u godini 1899 nešto je otkriveno kao Šumanova rezonanca. To je oktucaj srca ili frekfencija Zemlje. Od otkirća do 1986 godine frekfencija je bila konstantna i iznosila je 7,8 Herca po sekundi. Sa druge strane magnetno polje Zemlje je naglo počelo da opada i očekuje se da će dostići vrednost nule 2012 godine. Maja kalendar kao i drugi koji se završavaju 2012 godine ne beleže nikakvu katastrofu koja će predstavljati kraj sveta i vremena, već samo početak novog doba pošto je poznato da svakih 26.000 godina Zemlja prolazi kroz svoj veliki ciklus evolucije.
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #14 poslato: 26-04-2008, 16:53:46 »

Mnogo toga se desava,a da i nemamo pojma o tome...Citao sam dosta o Majama.Stvarno nisu gresili u mnogo toga.
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

anny

  • Gost
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #15 poslato: 26-04-2008, 17:49:28 »

Upravo tako, Dak :aq29:
Sačuvana

lilo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #16 poslato: 22-04-2009, 08:58:27 »

ako bude kraj svjeta ja cu pravo za njemacku  :aq28:
Sačuvana

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #17 poslato: 22-04-2009, 09:32:13 »

Pa 2012 ce biti jedna super-solarna oluja i sva elktronika na zemlji i iznad nje ce otkazati. A zamislite vi svet bez tv,struje,mobilnih telefona interneta.... to se vec desavalo i posto solarne oluje se javljaju svakih 11godina nije nista neobicno. E sad da li ce biti super oluje 2012 videcemo...Izgleda da cemo svi ponovo u kameno doba... :-)))

http://www.nasa.gov/topics/earth/features/sun_darkness.html
Sačuvana
Nista nije nemoguće...

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #18 poslato: 22-04-2009, 09:36:43 »

Neće apsolutno ništa da se desi, ja sam već preživeo jedan ozbiljan  smak sveta  i živ sam još uvek
Sačuvana

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #19 poslato: 22-04-2009, 09:40:44 »

Neće apsolutno ništa da se desi, ja sam već preživeo jedan ozbiljan  smak sveta  i živ sam još uvek

Znači i ti si pao sa stolicee...
 :xq005: :xq005: :xq005:
Sačuvana
Nista nije nemoguće...
 

Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 24 upita.