Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: JOŠ JEDAN UŽAS!!!  (Pročitano 42479 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: JOŠ JEDAN UŽAS!!!
« Odgovor #140 poslato: 24-07-2009, 08:57:18 »

Bedak... A i mslm, odakle vam ideja da se ubila zbog muza... Mozda je nesto drugo bilo u pitanju. Ona je tu tajnu odnela sa sobom u grob i nikada niko nece saznati zasto je sebi oduzela zivot...

* A ja sam cula( suprotno od vas ), od druga njenog brata, da nije mogla da se otkaci od tog Radeta Metalca... Da to ima veze sa tim... Hm?!
 :-S

Pa je rešila da se otkači od njega, metkom u glavu! O Bože, još moram da se smejem na ovakvu temu, daleko bilo!
Sačuvana

Andrijana

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 990
Одг: JOŠ JEDAN UŽAS!!!
« Odgovor #141 poslato: 24-07-2009, 09:24:34 »

Prvo CITAJ KAKO JE NAPISANO... Mozda je u tome videla spas... Svako svoje probleme resava i ne znam zasto je ovo uopste tema za komentarisanje...
NIKADA NIKO NECE ZNATI RAZLOG!!! Suvisno je nagadjati!!!
Zalosno!!!!!
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: JOŠ JEDAN UŽAS!!!
« Odgovor #142 poslato: 24-07-2009, 09:31:48 »

Mucenica, bolje je sto to nije prezivela.
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

SunđerBoba

  • Gost
Одг: JOŠ JEDAN UŽAS!!!
« Odgovor #143 poslato: 24-07-2009, 12:05:28 »

Prvo CITAJ KAKO JE NAPISANO... Mozda je u tome videla spas... Svako svoje probleme resava i ne znam zasto je ovo uopste tema za komentarisanje...
NIKADA NIKO NECE ZNATI RAZLOG!!! Suvisno je nagadjati!!!
Zalosno!!!!!

Ne viči na mene bez razloga.
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: JOŠ JEDAN UŽAS!!!
« Odgovor #144 poslato: 24-07-2009, 20:29:53 »

Ovako sa strane  bez previše informacija mogu da kažem samo - Glupača glupa , baš je rešila problem! Bolje da je njega ubila nego sebe .Odrobijala bi ga za 10 god i  nov život, ovako ima samo smrt.
Sačuvana

Andrijana

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 990
Одг: JOŠ JEDAN UŽAS!!!
« Odgovor #145 poslato: 27-07-2009, 09:13:29 »

Ne vičem, samo sam naglasila...
Pa dobro... Mi sada možemo samo da pričamo priče, a ko zna zbog čega se devojka ubila... Opet, kažu da se lečila, živci joj nisu bili ok, pa onda kažu da je to i ranije pokušala da uradi, ali ju je brat sprečavao... Ko zna zašto i zbog čega... :-S
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: JOŠ JEDAN UŽAS!!!
« Odgovor #146 poslato: 21-08-2009, 16:23:02 »

Bevana, jesi li videla komentar br. 21. ispod vesti - bivše profesorke te škole?
Ja sam taman htela da postavim pitanje - šta li sledeće možemo da očekujemo?!
Ali, pošto je već bilo vatreno oružje, onda ništa!!!

#  Htela bih da podsetim javnost da se u istoj školi pre nekoliko godina dogodilo ubistvo. Direktora škole, Milovana Glišića, divnog čoveka i pedagoga, ubio je učenik iz puške jer je Direktor hteo da ga spreči da ubije druga iz odeljenja!!! Sve se dogodilo za vreme trajanja časova, dakle ne na odmoru ili izvan nastave. I sama sam tada bila zaposlena u školi kao profesor engleskog jezika i ovo užasno delo doživela sam kao ličnu tragediju. Glišu smo svi poštovali i voleli.
Za kolektiv škole "Nikola Tesla" mogu da kažem da ga sačinjavaju izuzetni ljudi i pedagozi, pa mi komentari tipa: "Bože, bože, kakvi su to profesori" izazivaju, najbaže rečeno, gadjenje. Profesor Jugoslav Mitrović je divan kolega i vredan radnik, veoma predan svom zanimanju i uopšte školi u kojoj radi oko 25 godina. "Jugo", kako ga zovu jeste strog, ali pravedan profesor, što oni učenici koji umeju to da shvate, znaju i da cene.
Vaša bivša koleginica, Zora.
Pozdrav za ceo kolektiv iz Belgije. Uvek vas se svih rado setim.
(Zora Bivi, 21. avgust 2009 14:44)
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.959 sekundi sa 24 upita.