Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE  (Pročitano 108124 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #40 poslato: 18-09-2008, 22:30:31 »

Hahaha, Makedonče, ubavo devojče dobre su ti one fore. Vidiš šta ti je internet.
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #41 poslato: 19-09-2008, 09:04:18 »

Zdravo za jagodince,
mozete potrazti detalje koncerta na you tube Exclusive-Boki 13 Show.
Jos nisu sve stavili sa tog koncerta ali bar mozete videti naseg Bokija 13.
On obozava da imitira Lepu Brenu a i peva njene pesme.
Trebalo je da bude i nas pretstavnik Evrosonga 2008, pisite na you tube Boki 13 Big Mama i ferus - Hollywood  i videcete njihov spot.
Mali ima 21 godinu i je najkontroverznija licnost u ovom trenutku u Makedoniji.
Neki ga vole, neki mu se smeju, neki se uzasavaju od njega a neki bogami hoce i da ga biju.
Mene i moju drugaricu kad smo se vracali sa koncerta hteo taksista da nas izbaci iz taksija zasto smo bili na njegov koncert a jedva smo uspeli da nadjemo taksi posle sat vremena.
Poceli smo da se raspravljamo, da bih morala na kraju da ga ubedim da je sve to bila zabava od 3 sata za 150 denara oko 2,5 evra i da nije njegovo da meni on soli pamet gde ja da idem i sta da gledam i slusam.
Pa vidite ako zelite pa posaljite neki komentar  :xq001:
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #42 poslato: 19-09-2008, 09:40:33 »

Dali ste poceli da glasate za 7 svetskih cuda prirode?
Vase cudo prirode su karpe Djavolovog grada. Ja ne mogu da nadjem nista na internetu za njih, pa bih vas zamolila da mi neko od vas pomogne da bih mogla da vidim gde se nalaze i kako izgledaju. Mi imamo takve karpe u Kratovo, ali nasi se zovu Kratovska svadba, postoji legenda o tome ,,,, kako su svatovi krenuli na svadbu, uzeli devojku, ali tu devojku je voleo neki drugi mladic, pa posto je nisu njemu dali on ih je prokleo i tako su se oni skamenili ,,,, i nase karpe lice bas na tako nesto, na svatove koji su krenuli na svadbu. Nase, vase i jos jedne takve slicne karpe u Rusiji su jedine u svetu sa tom prirodnom lepotom.
Nasa cuda su Ohridsko jezero, jezera Pelisterski oci na planinu Pelister, Smolarski vodopadi u Strumici i pestera Vrelo na vestackom jezeru Matka, jedna od najlepsih pestera u Makedoniji, do koje se moze doci samo camcem preko jezera.
Pa hajde da glasamo da bi nasa cuda prirode sa Balkana usla u 77 svetskih cuda prirode. Da vratimo turiste u nas ,, mali kraj ,,.
Potrazi 7 svetski cuda na prirodata a1 televizija.
 :xq001:
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #43 poslato: 01-10-2008, 08:57:31 »

Zdravo Jagodino,
u nedelju 5 oktobra, kod nas u Skoplju na gradskom stadionu odrzace se koncert u cast Toseta Proeskog, godinu dana od kada je dao poslednji koncert u Skoplju, pod motom ,, TE SAKAME SITE ,, - volimo te svi, kao sto je on uveki govorio ,, VE SAKAM SITE ,,.
 
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #44 poslato: 01-10-2008, 09:23:08 »

Zdravo Jagodino,
u nedelju 5 oktobra, kod nas u Skoplju na gradskom stadionu odrzace se koncert u cast Toseta Proeskog, godinu dana od kada je dao poslednji koncert u Skoplju, pod motom ,, TE SAKAME SITE ,, - volimo te svi, kao sto je on uveki govorio ,, VE SAKAM SITE ,,.
U njegovu cast, njegove pesme, pevace 25 zvezde Balkana, koncert u zivo prenosice sve TV iz bivse Juge kao i Bugarska i Albanija. Kod vas mislim da ce prenos vrsiti TV PINK ili RTS.
Njegovu evrovizisku pesmu ,, Life ,, ili ,, Angel si ti ,, pevace ukrainka Ruslana, evroviziska pobednica 2004 godine. Njegovu  ,, Cresu ,, pevace vas Zeljko Samardzic, gosti su i Biljana Ristic, pevace ,, Jovano, Jovanke ,, zajedno su je pevali prosle godine na njegovom poslednjem koncertu u Skoplje.
Najavili su svoje ucestvo i Goca Trzan, Toni Cetinski, Nina Badric, Kaliopi pevace ,, Nemas ni blagodaram ,, Anestezis, nas makedonski poznati svetski operski tenor Boris Trajanov, svirace njegov bend, makedonski balet i mnoge druge kao sto je rekla Kaliopi u jednom intervju, bezimene zvezde u odnosu na Toseta za to vece.
Mislim da ce biti i promocija njegove pesme koju je on napisao za svog bratanca od sestre ,, Izvini sto nisam imao vreme malecko moe da se oprostim od tebe ,,.
Bice gosti i engleski producenti njegovog albuma ,, The hardest thing ,, promocija tog celog albuma bice 25 januara 2009 na dan njegovog rodjendana.
Samo ne znam ko ce pevati ,, Igra bez granica ,, valjda ce to publika uraditi.
Koncert je humanitaran, kao sto je on uvek to radio.
Izvolite u nedelju ispred TV, naravno ko moze i zeli da gleda taj koncert i prenos u zivo iz Skoplje na nekoj od vasih televizija.   :aq06:  :xq001:
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #45 poslato: 01-10-2008, 10:17:35 »

Bicemo sigurno uz TV

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #46 poslato: 01-10-2008, 12:35:34 »

Za takvog coveka! Normalno da cu gledati i snimiti koncert! Hvala na obavestenju!
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #47 poslato: 06-10-2008, 12:52:28 »

Dali ste gledali sinocni prenos iz Skoplja, ako ste gledali kakvi su vasi utisci.
Nama koji smo bili prisutni , pored plakanja, tuzan dozivljaj je bio njegovo odavno zeljeno zvezdano nebo koji je celi stadion napravio samo zbog njega pomocu mobilnih telefona.
Tada se na stadionu, punom preko 40.000 ljudi, nekoliko minuta cula samo TUZNA TISINA. :xq001:
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #48 poslato: 07-10-2008, 09:10:44 »

Probajte na you tube da potrazite TOŠE & KRISTIJAN - MY LITTLE (World Premiere - koncert Skopje 05.10.2008.)
To je pesma koju je on napisao za svog bratanca od sestre.
Bila je premijera na gradskom stadionu u Skoplju.
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #50 poslato: 07-10-2008, 09:42:54 »

you tube, AKI RAHIMOVSKI - SKOPJE 05.10.2008. -TIBUTE TO TOŠE PROESKI

you tube, NAUM PETRESKI - SKOPJE 05.10.2008. TRIBUTE TO TOŠE PROESKI 
 
Sa ovom pesmom je poceo koncert, to je pesma koju je Tose veoma voleo a peva je nas narodni pevac Naum Petreski.     
,, Ima li pesna peana, jas da ja peam za nea, 
ima li zboroj kazani, ima li, jas da gi kazam za nea.   
Ima li solzi gorclivi, jas da gi pijam za nea,
ima li solzi gorclivi , ima li, jas da gi pijam za nea.
Ostana taga golema, ljubovna, dlaboko v gradi skriena.,,

you tube,  TONY CETINSKI - SKOPJE 05.10.2008. TRIBUTE TO TOŠE PROESKI ,
Toni nije mogao da peva ,, Lagala nas mala ,,.
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #51 poslato: 07-10-2008, 10:10:08 »

you tube,  Te sakame site Tose KONCERT - Goca Trzan - 1200 milja
Zeljko Samardzic - Tresnja (Live - Te sakame site Tose!)
Te sakame site Tose KONCERT - Leontina - Cija si
Nina Badric - Nesanica (Live - Te sakame site Tose!)
Kaliopi - Nemas ni blagodaram - Tose te sakame site
Te sakame site Tose KONCERT - Bojan Marovic - Poljsko cvece
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #52 poslato: 07-10-2008, 10:58:18 »

Necu vise da vas gnjavim, samo da vam kazem koju je pesmu jos mnogo voleo, ustvari uvek je pevao kad bi mogao zbog njegove majke, koja je strasno volela ovu pesmu.  ,, Ne kani me so ocite ,, peva je Mile Kuzmanovski.
you tube,  BLEZERI & MILE KUZMANOVSKI

,,, Te slusam kinisas pred mene, a v gradi,srce i nevreme i ne znam kako ke mi pomognes za da pobegnam od tebe i od sebe.
Te slusam i ne si veruvam zar mozam takov da bidam jas, da ljubam koga srce ne saka, ko da nemam nikogo na dunjava.
Ne kani me so ocite, ne baraj takva ljubov da premolcime,
ke zavrne vo dusata, ej takva tazna pesna ne si slusnala.
Me boli toa sto nemam zbor, nemam ni usta ni odgovor i kazi nebesna ubavino kako da go prelazam jas srcevo.
Te slusam nisto ne razbiram, ljubovta velis ne odbrala a dali ednas si me prasala dali ljubam nekogo na dunjava.
Ne kani me so ocite, ne baraj takva ljubov da premolcime,
ke zavrne vo dusata, ej takva tazna pesna ne si slusnala.,,

.. Cujem te ides pred mene, a u grudima i srcu nevreme i ne znam kako ces mi pomoci da pobegnem od tebe i od sebe.
Cujem te i ne mogu da verujem zar mogu da budem takav ja, da ljubim kad srce nece, ko da nemam nikog na dunji - ,, na zemlji ,,.
Ne zovi-kani me ocima, ne trazi da takvu ljubav precutimo,
zakisice-padace kisa u dusi, ej takvu pesmu nikad nisi cula.
Boli me to sto nemam rec, nemam ni usta ni odgovor i reci mi nebesna lepoto kako da izlazem svoje srce.
Cujem te i nista ne razumem, kazes ljubav nas je odabrala, a dali si me jednom pitala dali ljubim nekog na dunjava.
Ne zovi-kani me ocima, ne trazi da takvu ljubav precutimo,
zakisice-padace kisa u dusi, ej takvu pesmu nikad nisi cula. .... :aq06:
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #53 poslato: 09-10-2008, 15:14:20 »

Sto se tice prenosa koncerta, RTS je za svaku kritiku! :xq010:
U najavi na Teletext-u je bilo: nedelja RTS 2 20:52 Ukljucenje u direktan prenos koncerta
a ja cekao i cekao i nema! Poludeo! :aq16: :aq16: :aq16:
Posle cujem da je bio prenos na TV"Svet" ili kako se vec zove! :xq003:
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #54 poslato: 10-10-2008, 12:47:30 »

ZA LUISA,
 Kad smo bili te veceri na koncertu na stadionu, na bilbordu smo gledali kako su se u zivo ukljucili iz Bograda TV PINK i oni su dali kratak pregled sta Tosetovi prijatelji misle o njemu, a snimak je bio u Areni, pre pocetka njegovog koncerta prosle godine u Beogradu. Ceo taj prilog trajao je oko 3/4 minuta. Posljednja ga je pozdravila Tijana  i pozelela mu lep koncert ,, Tose vidimo se u Skoplju i pijemo kafu u nekom kaficu, TE SAKAM ,, . Nazalost nisu uspeli da to urade.
Te veceri direktno su se ukljucile na koncert TV iz svih krajeva bivse Juge kao i Balkanika iz Bugarske i neka TV iz Albanije.
Bili su ukljuceni telefoni za humanitarni prilog za decu sa posebnim potrebama iz svih krajeva Balkana.  :aq07:
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #55 poslato: 10-10-2008, 12:48:37 »

Ali na you tube imas puno stvari sa tog koncerta, pa mozes to tako da nadoknadis.
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #56 poslato: 15-10-2008, 10:36:16 »

Sutra, cetvrtak, 16 oktobra, tacno u 6.20 ujutru,  je godisnjica od smrti Toseta Proeskog.
U njegovu cast iz Nove Gradiske, Hrvatska, 16 maratonaca iz Makedonije, tacno u 6.20 pocece maraton iz Nove Gradiske do Krusevo, njegovog rodnog mesta, put kojim je on krenuo ka Hrvatskoj. Najstariji maratonac ima 61 godinu a najmladji 9 godina.
Pridruzi ce im se maratonci iz Hrvatske a u Srbiji srpski maratonci, a i svi koji zele da ucestvuju u svemu tome.
Planiraju da taj maraton sledece godine dobije takmicarski karakter i da se zove Tose Proeski.
Ne znam dali ste citali tada o svim tim brojevima koji su povezani sa Tosetom.
Rodjen je 25.01.  25+1=26
Umro na 26 godina
Poginuo u 6 i 20 ujutro, opet 26
Datum nesrece 16.10, opet 26
Mislim da je bilo jos vise poklapanja ali ne mogu da se setim sad.
Dali su slucajnosti ili je stvarno tu bog umesao sveje prste pa poslao nam svog andjela da nas na neki nacin poveze i uzeo ga kad je pomislio da je on zavrsio svoji misiju. Zavisi kako to gleda svako iz svog ugla.  :aq15:
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #57 poslato: 29-10-2008, 15:18:08 »

Bila sam proslog cetvrtka, petka i subotu kod vas u Jagodini, Cupriji i Paracinu. Pisacu vam sutra kako sam se provela.
Sačuvana

STRANACH

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1097
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #58 poslato: 29-10-2008, 15:38:25 »

Pa sto se nisi javila ?
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #59 poslato: 30-10-2008, 09:47:56 »

Ja sam odusevljena vasim krajem.
Posebno Paracinom, delom kojim smo prolazili autobusom, onim kucicama u starom stilu, kao iz neka stara vremena, sa niskim prozorima, kao u knjigama Mirjam.
A dopalo mi se i to sto su cak i nove kuce gradjene u tom stilu.
Prosli smo onim zeleznim mostom u Cupriji, bila sam na splavu u Cupriji, na Moravu. Narucila srpski specijalitet, piletinu na kajmak. Mi nemamo splavove kod nas u Makedoniji i to je vama mozda svakodnevica i vi to ne primecujete, a meni se veoma dopalo.
I u Cupriji sam primetila te stare kucice, u Jagodini isto ali ne toliko kao u Paracinu.
Kod nas u Skoplju taj stari deo grada su pokvarili izgradnjom svakakvih ducana, a uopste nisu vodili racuna o tome da zadrze stari izgled tih kuca.
Bila sam u muzeju vostanih figura, slikala se pored druga Tita, Milosevica, Kostunice, Pavle Vuisic i smejala se identicnosti njegove figure, zbog kosulje u pantalonama koja je bila sva izguzvana, isto kao sto je i on nosio u svim filmovima. Veoma mi se dopala figura cara Lazara nisam mogla da mu se dovoljno priblizim zbog njegove velike carske odore. Figura Desanke Maksimovic, cak i njena figura zraci smirenoscu, Njegosa i upisala se u knjigu utisaka, odusevljena svega sto sam videla. Napolju su stajala jos puna dva autobusa iz Bosne i Hercegovine. I oni su bili odusevljeni. :xq004:
Uspela sam da vidim malo akva park, koliko se to moglo zbog velike ograde, videla vasu letnju pozornicu, svu uredjenu u zelenilo i cvecem, osvetljenu, jedino mi je krivo sto nismo usli da vidimo ZOO zato sto je bilo vec kasno i bio je zatvoren, ali to cu svakako uraditi sledeci put.
Popili kafu u onom prelepom restoranu do letnje pozornice.
Onda smo sisli u Jagodini. Jagodina vec lici na urbane gradove, centar je pun novih zgrada, samo stokovna kuca Beograd, u centru grada potseca na neko ne tako davno proslo vreme kad smo ziveli zajedno u jednoj drzavi. Videla staru biblioteku, sagradjenu mislim da je pisalo 1851 godine, opstinski sud, pozoriste, te veceri se davala neka pretstava, mislim da je bila od Todorovica, nisam sigurna mozda gresim.
Prosetala po kaficima i buticima, u jednoj knjizari sam procitala da je najcitanija knjiga kod vas sada ,, Srpkinja ,, od Isidore Bjelice, nove Mirjam.
Cene su mogu reci jeftinije nego kod nas, u odnosu na hranu, obucu, cipele, kaficima, restoranima. Kod vas je 100 evra oko 8.100 dinara, kod nas je 6.100 denara. Samo za sporedbu, hleb je kod vas oko 20 do 25 dinara, kod nas je 20-25 denara.
Stil u oblacenju vam je iz vremena Dzeki Kenedi, sezdesetih kao sto je i kod nas.
Procitala bilborde za svako rodjeno dete 200 evra, a i ono mislim da bilo jos 200 za trece dete, tu nisam sigurna.
Sve u svemu vi ljudi imate za sta da se hvalite. JA SAM ODUSEVLJENA OD SVEGA STO SAM VIDELA.
Veoma sam vas hvalila i kao narod, tu juznjacku toplinu ne moze svako da ima.
Uvek su nam prilazili sa ,, pa kako ste braco makedonci ,,.
 :xq004:  :xq004:  :xq004:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.122 sekundi sa 25 upita.