Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Kakav je po vama zivot u Jagodini  (Pročitano 55429 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #80 poslato: 06-12-2007, 22:23:18 »

Off topic je, ali nije obicno obrnuto. Naravno moze se korigovati ukoliko su godine ocigledne, pa ces se nekom ko ima 19 godina obratiti sa gospodjice, a nekom sa 30, 40 sa gospodjo itd.

A po statistici je manje dama u dvadesetim, a mnogo vise u 30-tim, 40-tim, 50-tim itd. godinama, pa je mnogo cesce "gospodjo", a i pise cini mi se u nekom bontonu za decu.
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #81 poslato: 09-12-2007, 10:01:08 »

Mislim da je prosek za drugi kvartal 2007 22402 din

Aaaaaaaa, pa to je jos i SUPER posto sve moje poznanice, prijateljice i rodjake u Jagodini kod privatnika ne prebace vise od 10.000 din. mesecno! Kako li dodjose do ovog enormnog proseka? Gde se tako lepo zaradjuje u JA?
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #82 poslato: 09-12-2007, 10:07:38 »

A sto tako, mili moji Jagodinci? Ja na zalost, ne zivim u vasem gradu, ali, verujte mi na rec, sutra bi se preselila u Jagodinu, bez obzira na sve mane vaseg grada. Pa, ima on valjda i vrline. Znam, znam, pitacete me neki :"Pa, sto se onda ne preselis, kad ti se toliko svidja Jagodina?".BIH JA, DA MOGU!!!! Pade mi na pamet Momo Kapor. On je znao na originalan nacin da opise male gradove u odnosu na svetske metropole, koje nemaju ono... nesto... nesto cime se svi mi busamo... dusu. Prema tome, kakva je, da je, vasa je.

WHAT A BULLSHIT! Uvek su mi bili komicni ljudi koji beze iz ove "dusevne" Srbije glavom bez obzira, jer su gladni i nema kuce za sta da ih ujede pa kad se tamo na Zapadu konacno najedu, obuku, obuju, skuce, motorizuju...onda krenu naricanja zadusnih baba o DUSI rodnog grada :D Vratite se, GOSPODJICE, u rodni grad, sta Vas sprecava? DUSOM placajte kiriju od 230€, racune od jos oko 100€, hranu i higijenu skuplju nego u EU, posto platom od 10.000din. to NIKAKO necete moci.
Sačuvana

Lazarica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 405
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #83 poslato: 12-12-2007, 21:18:18 »

A sto tako, mili moji Jagodinci? Ja na zalost, ne zivim u vasem gradu, ali, verujte mi na rec, sutra bi se preselila u Jagodinu, bez obzira na sve mane vaseg grada. Pa, ima on valjda i vrline. Znam, znam, pitacete me neki :"Pa, sto se onda ne preselis, kad ti se toliko svidja Jagodina?".BIH JA, DA MOGU!!!! Pade mi na pamet Momo Kapor. On je znao na originalan nacin da opise male gradove u odnosu na svetske metropole, koje nemaju ono... nesto... nesto cime se svi mi busamo... dusu. Prema tome, kakva je, da je, vasa je.

WHAT A BULLSHIT! Uvek su mi bili komicni ljudi koji beze iz ove "dusevne" Srbije glavom bez obzira, jer su gladni i nema kuce za sta da ih ujede pa kad se tamo na Zapadu konacno najedu, obuku, obuju, skuce, motorizuju...onda krenu naricanja zadusnih baba o DUSI rodnog grada :D Vratite se, GOSPODJICE, u rodni grad, sta Vas sprecava? DUSOM placajte kiriju od 230€, racune od jos oko 100€, hranu i higijenu skuplju nego u EU, posto platom od 10.000din. to NIKAKO necete moci.

Nek si ti meni skresala.....  :aq07: :aq07: Vise volim da sam nekome, kako ti rece "komicna", tako cu makar zasmejati neke ljude, pa taman se smejali i na moj racun. Draze mi je i to, nego da ih rastuzim ili uvredim. Sta mogu, takav mi horoskopski znak. Zato ljudi ... :aq21: :aq21: :aq21:
Sačuvana

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #84 poslato: 14-12-2007, 11:21:32 »

Kakav je u Cupriji i Rekovcu kod nas je super,ali...... Gde naci posao? Treba da se ozenim da mi nadju posao,pa po koliko puta da se zenim.Da se razvedem i ponovo ozenim zbog posla.Ovo me podseca na nacin kako se najsigurnije ide u inostranstvo. Zavrsis uciteljski faks i radis u nekom butiku za 10000 din. To je jagodinski zivot.BEDA
Sačuvana
Nista nije nemoguće...

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #85 poslato: 14-12-2007, 11:28:16 »

 :aq04:
« Poslednja izmena: 14-12-2007, 11:30:34 od strane Ivanka »
Sačuvana

Asatan

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #86 poslato: 05-01-2009, 11:37:28 »

Zivim u Jagodini skoro dve godine i stvarno moram da pohvalim gospodina Dragana Markovica za sve sto je ucinio za ovaj grad. Covek se toliko trudi da ulepsa zivot u Jagodini. Mene je podpuno odusevio. Nadam se da ce se i ostali politicari  ugledati na njega. Svaka mu cast.
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #87 poslato: 05-01-2009, 14:49:14 »

Zivim u Jagodini skoro dve godine i stvarno moram da pohvalim gospodina Dragana Markovica za sve sto je ucinio za ovaj grad. Covek se toliko trudi da ulepsa zivot u Jagodini. Mene je podpuno odusevio. Nadam se da ce se i ostali politicari  ugledati na njega. Svaka mu cast.
kao da te presreo palmin reporter... " `fala presedniku draganu". malo si ti brale u jagodini za tolike hvale....
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #88 poslato: 06-01-2009, 00:22:25 »


A jel taj Palma "i politicar"?

....covece jel ti to ozbiljno?
....ti si od one ekipe koja ga hvali na TV,onako slucajno,kad ih sretnu.

ja ako bas hocu, mogu i sama sebe da pravim budalom,ne moras to ti da radis sa ovim pohvalama.

sta to silno ucini on u Jagodini ? i to sve za ove dve godine odkad ti tu zivis? pa za to kratko vreme ne mozes ni da pravis neka poredjenja!

koliko ja znam doveo je samo nekoliko zivotinja i Eru u Jagodinu!

hvala mu do neba!!!





  jel ti nosis majicu sa njegovim likom?

   A jel taj Palma "i politicar"?
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Asatan

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #89 poslato: 06-01-2009, 10:44:21 »

Onda ti draga Luna nisi realna. Ne znam sta su ti ucinili ovi pre njega pa da toliko nisi zadovoljna. Kao pre njega je bilo bolje?????Ja nisam tako cula.
 Po mom misljenju Palma je  super.
 Ja nisam politicki opredeljena ali vidim sta vidim i to je to.
Necu da se raspravljam na ovu temu,samo sam htela da iznesem svoje misljenje.
 
Sačuvana

Gogy

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 50
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #90 poslato: 06-01-2009, 14:09:31 »



Kad nemaju, oni histerisu sto nemaju a kad imaju oni pljuju po tome sto imaju......ma ko moze obljesnima da ugodi?

Djurdjevo brdo je bilo leglo narkomana da covek nije smeo ni danju da pomisli da se tamo proseta.....a sad??? Sad vodite vase prijatelje i familiju tamo kad dodju da vas obidju? Ko kaze da nije do sad to uradio taj laze sigurno !!!!!

Cudno je to da se niko nije bunio za nista dok su gazili po blatnjavim ulicama Jagodine? Izgleda da je to mnogima prijalo....
Ma treba takvima ponovo vratiti ono vreme kad su ziveli na bonove da bi kupili hranu.
Palma me ne interesuje nit ce me interesovati....a Jagodina mi je mnogo lepsa nego na pr. pre 10.god.
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #91 poslato: 06-01-2009, 14:56:18 »

Da je uradio, jeste!
Da radi, radi!
Ali...
Ko ce sve to posle da plati...
Sačuvana

Gogy

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 50
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #92 poslato: 06-01-2009, 15:43:33 »

a jel to znaci da je sve do sad radjeno na ''veresiju''??  :aq15:   e to nisam u toku
Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #93 poslato: 06-01-2009, 16:11:52 »

Visprenost pojedinaca koji pišu na određene teme, recipročna sa namerom i brojem poruka na 4rumu, pametnima mnogo govore.  :aq18:

Vađenje buđavih tema u nedostatku inspiracije, sklonost ka "kloniranju"(na 4umu).  :aq18:

Može li to bolje?  :aq28:  O.Č.P.Č.

A sto tako, mili moji Jagodinci? Ja na zalost, ne zivim u vasem gradu, ali, verujte mi na rec, sutra bi se preselila u Jagodinu, bez obzira na sve mane vaseg grada. Pa, ima on valjda i vrline. Znam, znam, pitacete me neki :"Pa, sto se onda ne preselis, kad ti se toliko svidja Jagodina?".BIH JA, DA MOGU!!!! Pade mi na pamet Momo Kapor. On je znao na originalan nacin da opise male gradove u odnosu na svetske metropole, koje nemaju ono... nesto... nesto cime se svi mi busamo... dusu. Prema tome, kakva je, da je, vasa je.

Momo bar se meni čini, piše najviše o Beogradu, ali dobro.  :aq26:



Sačuvana

chege

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 19
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #94 poslato: 06-01-2009, 17:23:42 »

Visprenost pojedinaca koji pišu na određene teme, recipročna sa namerom i brojem poruka na 4rumu, pametnima mnogo govore.  :aq18:

Vađenje buđavih tema u nedostatku inspiracije, sklonost ka "kloniranju"(na 4umu).  :aq18:

Može li to bolje?  :aq28:  O.Č.P.Č.

A sto tako, mili moji Jagodinci? Ja na zalost, ne zivim u vasem gradu, ali, verujte mi na rec, sutra bi se preselila u Jagodinu, bez obzira na sve mane vaseg grada. Pa, ima on valjda i vrline. Znam, znam, pitacete me neki :"Pa, sto se onda ne preselis, kad ti se toliko svidja Jagodina?".BIH JA, DA MOGU!!!! Pade mi na pamet Momo Kapor. On je znao na originalan nacin da opise male gradove u odnosu na svetske metropole, koje nemaju ono... nesto... nesto cime se svi mi busamo... dusu. Prema tome, kakva je, da je, vasa je.

Momo bar se meni čini, piše najviše o Beogradu, ali dobro.  :aq26:







Samo mogu da kazem.............ZIVEO GOVORNIK!!!!!!!
Sačuvana

Gogy

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 50
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #95 poslato: 06-01-2009, 17:43:35 »

Mozda ti pojedinci nemaju vremena za 4um .......a sto pojedine pogadja istina to nije moj problem.....moja je slaba mana sto volim pravdu i istinu...sta cu?
A jel to mozda treba da pitamo tebe na koliko postova treba da odgovorimo i kad i kako?  MA ajde bre.
 mrzi me da se raspravljam .....


Sačuvana

Zmaj12

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 8
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #96 poslato: 06-01-2009, 18:47:58 »

Ne kaze se: "Kakav je po vama zivot u Jagodini", vec : "Kakav je po vasem misljenju.... "     Ako postavis pitanje, pravilno ga formulisi, ako ne znas kako treba pitaj nekoga ko to zna
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #97 poslato: 06-01-2009, 19:12:20 »

 :xq031:
jel ti tako i kod svojoj kuci skreces sa temi !? Ajde , ajde razlaz sta se ceka , vrci se na temi !
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #98 poslato: 06-01-2009, 20:46:08 »

Ma ne brini ti kako se kaže

ako ne razmeš - ima ko razume

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: Kakav je po vama zivot u Jagodini
« Odgovor #99 poslato: 07-01-2009, 07:44:06 »

Da da ima nas koji razumemo, samo ne volimo da se raspravljamo.


Na 4umu odgovara ko šta hoće i kada hoće.


Ako tipično odgovara samo na određene teme, onda postoji namera :aq18:


Nikoga ne prozivam, ali po običaju oni se sami prozovu, šta ćeš, visprenost. :aq18:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.153 sekundi sa 20 upita.