Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Magija  (Pročitano 59769 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

bebironac

  • Gost
Одг: Magija
« Odgovor #40 poslato: 27-01-2009, 17:56:15 »

izvini anny ovo je bilo namenjeno mariji
« Poslednja izmena: 27-01-2009, 18:12:14 od strane anny »
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Magija
« Odgovor #41 poslato: 27-01-2009, 17:58:27 »

Ok . video sam vas sajt radnici svetlosti, sad mi je jasnije.Ali nosilac svetlosti je jos uvek Lucifer, nemoj posle da vam niko nije rekao.
Sačuvana

anny

  • Gost
Одг: Magija
« Odgovor #42 poslato: 27-01-2009, 18:01:45 »


Citat
izvini anny ovo je bilo namenjeno mariji
Nemaš mi se na čemu izvinjavati, bebironac...
« Poslednja izmena: 27-01-2009, 18:02:19 od strane anny »
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Magija
« Odgovor #43 poslato: 27-01-2009, 18:03:00 »

@anny

izvini,u pravu si sa primedbom.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

anny

  • Gost
Одг: Magija
« Odgovor #44 poslato: 27-01-2009, 18:03:54 »

Meni ne smetaju vaše reči, ali ne razumem šta to u vama izazivaju moje reči, pa nailazim na ovakve reakcije...
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Magija
« Odgovor #45 poslato: 27-01-2009, 18:09:41 »

ne anny,
ja  zelim samo konkretni odgovor.
ili je mozda to sto izaziva...neznam ni sama...ako dodjem do toga reci cu ti.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

anny

  • Gost
Одг: Magija
« Odgovor #46 poslato: 27-01-2009, 18:11:43 »

ne anny,
ja  zelim samo konkretni odgovor.

Pisala sam o tome, podosta, na ovom forumu...
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Magija
« Odgovor #47 poslato: 27-01-2009, 23:10:44 »

nosilac svetlosti je jos uvek Lucifer, nemoj posle da vam niko nije rekao.

Svetlost se uvek vezuje sa Bogom i Isusom.Ljudi koji su bili u stanju klinicke smrti,kasnije su pricali

da su bili po zelenim poljima,ili tako nesto slicno,a da bi im se priblizila osoba sva u svetlosti i govorila da je rano,

da treba da se vrate i tome slicno.

SVI do jednog koji su o tome pricali,u trenutku kad bi videli osobu u svetlosti,jednostavno su znali da to Isus.

government,objasni nam svima zasto je nosilac svetlosti Lucifer?Ne kazem da nije,ali to sam prvi put cuo od tebe.
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

anny

  • Gost
Одг: Magija
« Odgovor #48 poslato: 28-01-2009, 13:41:21 »

Citat
Ljudi koji su bili u stanju klinicke smrti,kasnije su pricali

da su bili po zelenim poljima,ili tako nesto slicno,a da bi im se priblizila osoba sva u svetlosti i govorila da je rano,

da treba da se vrate i tome slicno.

A, nauka je to pojasnila kao "sanjalačkom halucinacijom", jer, naravno, nauka podržava samo ono što je vidljivo očima većine...

Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Magija
« Odgovor #49 poslato: 28-01-2009, 15:42:20 »

Na latinskom se onaj koji nosi svetlost kaze luciferos.U trenutku umiranja javlja se vise svetlosti a to vec detaljno opisuje Bardo Thodol Tibetanska knjiga mrtvih. Dak preporucujem citanje bas je zestoka.
Voleo bih da mi ovdasnji radnici svetlosti objasne kako su spoznali da su  bas oni izabrani. Da li su se prepoznali u profilu izabranih ili im je to neka sila rekla
i osim sto prepisuju sa  sajta radnika svetlosti pa upisuju ovde  jel mogu to da objasne obicnim recima nama "normalcima" kako nazivaju ostale ljude.
Ovo dole sam ja prepisao.
.. ..
Đavo pripada raju, ali je pao! Ljubomoran je na sve a naročito na ljudski rod. Njegov najveći greh je bila arogancija i preteran ponos. Imao je nepodnošljivu narav i prenaglašen osećaj sopstvene vrednosti. Đavo je arhetipska figura čije poreklo potiče iz pradavnih vremena. Povezuje se sa Saturnom, egipoatskim bogom Setom a u nekim slučajevima i sa Šivom. Psihološki predstvalja sva ona iskušenja koja treba da prođemo na putu do savršenstva. Na jednom drugom planu on je ustvari božiji sluga koji ima zadatak da iskušava ljude kako bi bog video količinu njihove vvere i ljubavi. On je ipak anđeo, Lucifer – nosilac svetlosti.  Đavo nas nagovara na neposlušnost, tera nas da probamo zabranjeno voće i progutamo gorko slatko komadić dobra i zla. S druge strane da nije njegovog podstreka na akciju i znanje, bili bismo kao mala deca uhvaćena u zamku sigurnog ali ograničenog raja. Bez njegovog uplitanja mi ne bismo imali ego svesnost , civilizaciju, kao ni priliku da prevaziđemo ego kroz samoostvarenje. Tada bismo bili kao životinje, zauvek zarobljeni u matriksu programiranog ponašanja.
Sačuvana

anny

  • Gost
Одг: Magija
« Odgovor #50 poslato: 28-01-2009, 17:21:25 »

Citat
Voleo bih da mi ovdasnji radnici svetlosti objasne kako su spoznali da su  bas oni izabrani. Da li su se prepoznali u profilu izabranih ili im je to neka sila rekla
Spoznaja sveta van iluziornosti- to je, sasvim, dovoljno...



Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Magija
« Odgovor #51 poslato: 28-01-2009, 18:37:26 »

Anny da li je ovo tacno?
 Radnici svetlosti Često se nalaze u ulogama pomagača, u školama, zdravstvu, socijalnim ustanovama i, još češće, na običnim poslovima na kojima pomažu posredno i neposredno. Karakteristični su po tome da ne umeju da kažu ne, ne odbijaju da pomognu bližnjima, odnosno svima na koje naiđu.

Često su u neuspelim vezama i brakovima sa patnerima koji iskorišćavaju njihovu dobronamernost i požrtvovanost. Pate od viška kilograma što je uobičajena reakcija organizma na nedostatke okoline i nezadovoljavajuće životne okolnosti koje ih sprečavaju da na pravi način ispune svoju misiju zbog koje su došli na Zemlju.2 Ljudima po pravilu deluju neobično i naročito u početku im je teško da ih prihvate, a prihvatanje je preduslov da ostvare svoje uloge. Zakon davanja i primanja koji podrazumeva da treba da dajemo približno koliko primamo predstavlja temelj Univerzuma.
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Magija
« Odgovor #52 poslato: 28-01-2009, 18:38:54 »

I ovo?

radnici svetlosti različitog porekla  su se pojavili u dvadesetom veku kako bi pružili šansu naprednijima među bićima na zemlji da preusmere razvoj u drugim pravcima u odnosu na totalno zagađenje i uništenje. Iz viših sfera blaženstva stigli su anđeli, sa drugih planeta i depoa budućnosti vanžemaljci, iz carstva elementala najnapredniji među njima, kao i čarobnjaci, ljudske duše koje su odavno završile učenje na zemlji, ali su se vratile da još jednom pomognu manje naprednima. Svi oni, uz mnogo podvarijanti i međuvarijacija, su moćni radnici svetlosti,



S druge strane često su u vezama sa drugim vanzemaljcima, najčešće iz istih krajeva svemira.
Posebno važan podtip u okviru ove kategorije radnika svetlosti su novi predvodnici na Zemlji-indigo i kristalna deca.7 Ona su kompleksnog porekla, po svemu sudeći, predstavljaju ukrštanje nekih vrsta vanzemaljaca i naprednih ljudskih bića. Pojavljuju se krajem dvadesetog veka sa misijom da preuzmu zemaljski prostor od ljudi, u cilju opstanka u apsolutno zagađenom ambijentu (što je najverovatnija opcija budućnosti) i kreiraju novi poligon za obuku na zgarištima ljudske civilizacije. Njihovi nadprirodni organizmi su superiorni u odnosu na ljudske, tako da mogu da bez posledica konzumiraju razne otrove koje je proizvela ljudska rasa i zatrovala planetu na duže vreme.
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Magija
« Odgovor #53 poslato: 28-01-2009, 18:41:33 »

Isto pitanje,


Došli smo na Zemlju da se samorealizujemo, sada i ovde. Zato se Isus Hrist nije rodio za ovaj Božić, nego pre dve hiljade godina, tada je bio potreban. A sada smo potrebni mi. Ovo je početak Ere istinskog prosvetljenja i nemamo ništa drugo da radimo do da sledimo svoje blaženstvo, želje svog srca.

Samorealizacija je normalna

Samorealizacija je normalna. Svi kvadrilioni drugih bića koja postoje u nekoliko drugih univerzuma smatraju da se ovo podrazumeva i da ne postoji ništa drugo osim toga. Ali, ovde dole, na slepom koloseku arhaičnog oblika univerzuma postoji jedna mala škola poznata pod nazivom Zemlja, čiji stanovnici osećaju potrebu da traže dozvolu.

Da li znate zašto mi još uvek pitamo za dozvolu? Zato što verujemo u tačno i pogrešno iu mogućnost greške. Ali, zar nam majstori nisu rekli da smo Bogovi? To su rekli Buda, Muhamed, Lao Ce, Konfucije, Avram. Kako Bog onda može da pogreši?
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Magija
« Odgovor #54 poslato: 28-01-2009, 18:42:04 »

o sacuvaj boze,evo i vanzemaljaca!
« Poslednja izmena: 28-01-2009, 18:43:26 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Magija
« Odgovor #55 poslato: 28-01-2009, 18:48:10 »

Anny , bez sarkazma i lose namere, ja sam  prepoznao dosta svojih osobina u ovim opisima, da li mozda i ja imam neki
visi status a da toga nisam svestan. Kako da ja to spoznam, oce li da mi se javi ili to tako ide bez saznanja.Kako je kod tebe bilo?

1) RaDnik Svetlosti nije RaTnik Svetlosti, jer stanje-osećanje borbe NIJE BOŽANSKO STANJE-OSEĆANJE

2) Radnik Svetlosti je viši duhovni nivo od Ratnika Svetlosti. Duhovno prevazišavši ratnika u sebi – Radnik Svetlosti je zadržao neka njegova iskustva-svojstva. Na primer: junačko suočavanje sa nevoljama, smireno trpljenje, izdržljivost, istrajnost, posvećenost jednom cilju, posvećeno služenje, kaljenje vere i u najtežim uslovima, itd.

3) Misija Radnika Svetlosti počinje onda kada on prepozna i povinuje se impulsu Svetlosti iz svoje unutrašnjosti, nezavisno od duhovnih dostignuća i kapaciteta koje ima. Čak i ako su minimalni: prepoznavanjem impulsa Svetlosti i povinovanjem tom impulsu - misija mu je započela.

4) Radnik Svetlosti SHVATA da muke i nevolje koje ga snalaze imaju svoju karmičku uzrokovanost koju na sadašnjem nivou svesti NE SHVATA.

5) Niko Radniku Svetlosti ne dokazuje da je neko duhovno učenje dobro ili najbolje. Jednostavno, privuku se: vibracije svesti koje Radnik Svetlosti postigne - postaju SAZVUČNE vibracijama određenog duhovnog učenja.

6) Pre ulaska u dobro duhovno učenje, Radnik Svetlosti odloži u stranu prtljag već stečenih ovozemaljskih znanja. Na izlasku - uzme ga, jer zna da mora da ga tegli sve do ulaska u Novo doba!

7) Sa skladom u sebi - Radnik Svetlosti odlično funkcioniše u haosu oko sebe.

8) Radnik Svetlosti drži se JEDNOG duhovnog učenja, kao duhovnog i životnog programa. Kada ga prevaziđe, pa ga privuče neko drugo - opet se drži JEDNOG duhovnog učenja. Sve dok ga Put ne navede na Učenje Bića Hijerarhije Svetlosti. Tada je na vrhu.

9) Najave fizičkih promena u-na ljudskom telu, u-na planeti Zemlji - prolaze mimo Radnika Svetlosti. On je sav usredsređen na duhovnost i na Više svetove. Jer zna da su tu ishodišta svih tih fizičkih promena.

10) Dok se grčevito trudio da sve sređuje, organizuje, planira, da o svemu brine, svuda da stigne, sve da uradi, svakoga da zadovolji... - Radnik Svetlosti je bio kao plivač u grču. Lakoća plivanja-življenja mu je došla tek kada se opustio i volju svog ega potčinio Božjoj Volji. Više u grču ne organizuje, ne planira, ne brine o svemu, ne trči sve da uradi, svuda da stigne... Sa unutrašnjim usmerenjem lako postiže i uradi sve ono bitno što treba da postigne i uradi.





11) Budan, Radnik Svetlosti prati kako se urušavaju iluzije oko njega: urušava se uživanje ljudi u "zgrtanju" novca, urušavaju se zadovoljstva ljudi u gomilanju kupljenih stvari, urušavaju se zadovoljstva ljudi u provodima i zabavama, urušavaju se zadovoljstva ljudi u dokoličarenju i ćaskanjima u društvu, urušavaju se razna sitna svakodnevna zadovoljstva koja je svako imao. Ljudi oko njega i dalje spavaju i sanjaju da uživaju u svojim zadovoljstvima, ALI IM SA TIM SNOVIMA IDE SVE TEŽE I TEŽE!

12) Dok ga: napadaju, omalovažavaju, hvale, potcenjuju, dive mu se, vređaju ga, prete mu, dok ga smatraju čudakom, prepotentnom osobom, uzorno smirenom osobom – on je neutralan. U NJEMU MIR. I sreća, što uspešno prolazi testove. A nije oduvek Radnik Svetlosti bio takav. Ali je u jednom trenutku poželeo da bude takav!

13) Radnik svoje dnevne snove sveta iluzije prenosi u noćne snove - te i tamo stvara karmu. Radnik Svetlosti svoju dnevnu budnost prenosi i u noćne snove.

14) Radnik Svetlosti prepušta da se desi ono što treba da se desi, a ne ono što on želi da se desi, da ne bi smetao sebi.

15) Radnik Svetlosti zna da ptice nebeske niti oru niti žanju, pa ipak imaju hranu svoju. Zato on pristaje da deo svog karmičkog čišćenja plati i nedostatkom para, siromaštvom.

16) Radniku je u radu novac nadahnjujuća zvezda-vodilja. Radniku Svetlosti - Opšte Blago i Dobro.

17) Radnik Svetlosti ne ume da brine o novcu. Bilo ga - ne bilo: biće onako kako treba da bude.

18) Kad na otvorenom moru naiđu veće bure, Radnik Svetlosti se okrene svojim svetionicima. Smirenost, s-trpljenje, vera!

19) Sve više vibracije svesti Radnika Svetlosti sve više udaljavaju od ljudi koji ga okružuju. Te su ljudi i taj stranac-čudak prinuđeni da se međusobno trpe.

20) Radnik Svetlosti voli da sluša prijatnu muziku, da gleda lepe slike, da boravi u prirodi, da čita dobre knjige iz duhovnosti... Sve to budi u njemu sećanja (nostalgiju) na Više svetove...



21) Um Radnika Svetlosti je prihvatio rizik da posredstvom srca primi u sebe Sile i Svetove koje ne može da vidi, opipa, shvati...

22) Veliki Radnik Svetlosti ne zauzima velike funkcije u društvu. Kao anonimni nosilac-provodnik Svetlosti, on iznutra tajno preobražava ljude oko sebe i društvo, ili im pomaže u tome, ili ih nadahnjuje na to, i to se dešava u vidu koncentričnih krugova.

24) Radnik Svetlosti je kao Ratnik Svetlosti umeo da žrtvuje svoj život radi Opšteg Dobra. U ovom životu od njega se traži mnogo više: DA CEO SVOJ ŽIVOT PRETVORI U AKT NESEBIČNOG SLUŽENJA I SAMOPOŽRVOVANOSTI.

25) Radniku Svetlosti je žao kada su ljudi srećni. Zato se trudi da ljudima pomogne da ne budu srećni. Sve dok sreću traže u iluzijama.

26) Radnik Svetlosti odlično razume ljude oko sebe. I strpljivo podnosi osuđenost na to da oni njega ne mogu da razumeju.

27) Radnik Svetlosti pokušava da se ugleda na mrave i pčele: sledeći svoj instinkt svaki od njih pojedinačno kroz neumorni rad služi zajednici. Niko od njih pojedinačno ne čeka pohvale i nagrade, ne ističe svoj učinak, već radi i radi, i zadovoljan je onoliko koliko je zajednica zadovoljna.

28) Radnik Svetlosti nastoji da dešavanja sagleda dublje i šire. Zato njegovo sastradanje i milosrđe prolaze kroz maglu nevolja koje ljude snalaze i njegovo sastradanje i milosrđe zalaze do njihovih duša.

29) Radnik Svetlosti zna da se mir, sreća i ljubav kriju ispod naslaga tamnih energija u njemu. Zato, kao arheolog, kreće u raščišćavanje stotinama hiljada godina stvaranih naslaga.

30) Radnik Svetlosti se ne plaši da u tišini dugo sedi sa sobom i da ćuti. Zato i ne gleda televiziju.

Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Magija
« Odgovor #56 poslato: 28-01-2009, 19:11:52 »

Meni stvarno nisi jasan sto si navalio k'o mutav?
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Magija
« Odgovor #57 poslato: 28-01-2009, 19:16:08 »

Ko pita ne skita. Nije sramota ne znati. Ovo je nesto skroz novo za mene pa pitanja kuljaju.
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Magija
« Odgovor #58 poslato: 28-01-2009, 19:27:01 »

Provokacije,sarkazam,pod....nje...

K'o moje bivse koleginice :xq022:
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Magija
« Odgovor #59 poslato: 28-01-2009, 19:28:38 »

jbo te mani se vise,ti ne kuljas ti preplavi forum.
ko ce ovoliko da cita u ovo udarno vreme,ne moze a se prati.

...hahhahaahhaaa...lako je a kopiras,ajde smisli nesto pametno sam.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.
 

Stranica je napravljena za 0.149 sekundi sa 24 upita.