Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Evropljni lude zbog velike vrućine  (Pročitano 4144 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

zs

  • Gost
Evropljni lude zbog velike vrućine
« poslato: 20-07-2007, 06:24:14 »

U Mađarskoj je zbog do sada nezabeleženih vrućina uveden treći, najviši stepen pripravnosti, a Krizni štab Budimpešte primenjuje propise o elementarnim nepogodama, javlja Srna.

I vlada Rumunije je preduzela neophodne mere za ublažavanje posledica vrućine od koje je u poslednja dva meseca umrlo 35 ljudi. Česi i Slovaci vrućinu će osetiti i preko računa za struju jer se letnja potrošnja, zbog korišćenja klima uređaja, gotovo izjednačila sa zimskom.

Italijanska vlada poslodavcima je preporučila da zaposlenim muškarcima dozvole ležernije odevanje, bez kravate - skidanjem kravate odmah se postiže dva do tri stepena niža temperatura tela, kažu u tamošnjem Ministarstvu zdravlja. Posle ove preporuke, reagovao je jedan od vodećih proizvođača kravata, upitavši "da li to znači da je on odgovoran za globalno zagrevanje". Visoke temperature u Gracu dovele su do ludila 21-njeg studenta Markusa Kainca - izluđen vrućinom, nesrećnik je počeo da baca nameštaj kroz prozor sa trećeg sprata. Policija je morala da zatvori ulicu i da se pod "naletom" nameštaja probija do njegovog stana. Mladića su prevezli u bolnicu gde su lekari utvrdili da je njegovo ponašanje izazvano toplotnim udarom - temperatura je bila 38 stepeni.
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Evropljni lude zbog velike vrućine
« Odgovor #1 poslato: 20-07-2007, 09:16:05 »

Ma ima i evropljana koji lude zbog niskih temperatura. Amsterdam je osvanuo oblacan, sa hladnim vetrom i po mojoj proceni 15c. Ostace mi netaknuta letnja garderoba! :aq25:
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Evropljni lude zbog velike vrućine
« Odgovor #2 poslato: 20-07-2007, 10:07:10 »

hahahahaha

blago tebi, mi na 40 stepeni jedva disemo

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Evropljni lude zbog velike vrućine
« Odgovor #3 poslato: 22-07-2007, 12:29:09 »

Jos uvek nista od visokih temperatura, pada li pada.. :aq25: preskocice nas ovog leta :aq16: sta sam ja Bogu zgresila !? :aq15:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 25 upita.