Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Ima li kod nas neka stomatoloska ordinacija za oralnu implantologiju?  (Pročitano 4797 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

shaman

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 3

imam (kvaran) zub koji je >90% samo plomba, a ne bih da ga vadim ili stavljam protezu. Koliko sam se informisao, najbolje resenje je da se izbusi sraf u korenu i ugradi implant/zub. Malo sam guglao i vidim po Beogradu ima ordinacija koje ugradjuju te implante, ali posto ta procedura traje malo duze, ne isplati mi se da putujem tamo svaki dan.

Zna li neko ima li kod nas neka ordinacija koja praktikuje ovu metodu, ako ne, gde je najbliza, ako ne i to, neka alternativa, i mozda predlog za kvalitetnog lokalnog zubara (sve osim vadjenja zuba dolazi u obzir) ?
Sačuvana

svajcarac

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 367

Meni uradjeno u Svilajncu a dr.stomatologu nadimak Kiza (mislim da se zove Zoran).Adresu i pomoc mozes da potrazis od Dr.Zorana Novakovica ima ordinaciju u Jagodini ulica Sutjeska.Ja sam isao sa njim i zadovoljan sam.
Sačuvana

shaman

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 3

hvala, raspitacu se, mada bi mi vise od Svilajnca odgovaralo negde blize Paracinu ... sacekacu malo, mozda se jos neko javi ovde
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"

Ako imas koren, ne treba tebi implant vec nadogradnja. I to moze da ti uradi bilo koji stomatolog koji radi protetiku. E sad, kako ce da ti uradi...to je vec pitanje. Ljudi su stvarno neverovatni sta i kako rade.
Sačuvana

nemanja3

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1

Brate moj, idem vec dugo samo u ordinaciju kod doktorke biljane, kod nje vec idem oko 10 godina i mislim da je najbolja u nisu. mozes cak i da rezervises ja mislim preko interneta http://drBiljana.com , jeste mozda malo duzi put ali top radi ceo tim
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 24 upita.