Razne zanimljive teme > Da li ste znali?

Da li ste znali?

<< < (2/6) > >>

reksys:
Eh sad pa moze i luster da ti padne na glavu...
Luna kazi nesto na nemačkom...

Luna:
i jos nesto za vozace,zene a ima redje i muskih:
onima sto se tresu za volanom i koce kad god im neko ide u susret,proveravaju na raskrsnici 15 puta...uzela bih dozvole.


nek padne luster,idem po kuci iskljucivo sa kacigom.

a nemacki neznam.
bis bald,odoh na masazu.

bebironac:

--- Citat: Luna  17-03-2009, 12:37:06 ---odkud ti to o suvozacima???
po kojim se putevima mahom kreces? :aq15:

obazriva sam po potrebi a ne plasim se nikada.moze i u kuci da mi explodira pegla i ubije me.

--- Kraj citata ---

sto se suvozaca tice to je istina,mnogo vise je suvozaca nastradalo od vozaca,prirodno je kod svakog coveka da mahinalno sebe spasava,tako i vozac pri udesu spasava sebe a namesti suvozaca....pa tako je i tose proeski nastradao ,sedeo je na mestu uvozaca....
Savet za mlade roditelje,kad stavljate sediste za bebu u kola,obavezno stavite iza vozaca....

Luna:

--- Citat: reksys  17-03-2009, 12:28:12 ---Zene su uvek suvozaci muskarcima koji voze brze automobile i zato vise stradaju.xexexe...
ne brze od zivota.

--- Kraj citata ---

bebi radi seo ovome...da,samo oni maogu da voze a zene demaju kraj njih.

a sto se beba tice,koliko ja znam stavljaju se iza suvozaca jer je manje riskantno i da bi vozac mogao da je bolje prati pogledom i da ispruzi ruku u slucaju potrbe,sto mu je iza njegovog sedista nemoguce.mora izaci iz auta.

bebironac:
eto pa ljudi stalno grese zbog toga.....ja sam imala milijardu udesa na poslu i svaki put je suvozac nastradao,manje ili vise....kao sto sam u prethodnom postu objasnila,refleksno je u nasoj prirodi spasavati samog sebe,tj to cini onaj koji vozi a nastrada suvozac,logicno je stviti bebu iza vozaca jer u trenutku udesa vozac ne razmislja ni o kome ko se nalazi u kolima prirodno je spasavati sebe...jedan od izuzetno poucnih udesa koje sam imala jeste da se klinac star 21 god. kretao neprilagodjenom brzinom iz jednog sela u drugo ,izgubio je kontrolu u trenutku sudara spasavao je sebe tako sto je celu suvozacevu stranu unistio,on nije imao ni jednu ogrebotinu ali je poginuo od volana jer se nije vezao,samo da je bio vezan nista mu ne bi falilo,imao bi male modrice od kaisa,i da je beba bila iza njega ostala bi ziva bez ikakvih posledica,a da je bila na strani suvozaca da bi mu bila na oku,mozes i da zamislis sta bi se desilo....
moja snaja je vozac i stalno sama ide do grada sa svojom bebom koja se nalazi iza sedista vozaca i ni jednom do sad nije imala problem s bebom,uvek je mogla i da prati sta radi i da vozi....

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju