Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Parkiranje u Ćupriji  (Pročitano 17802 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Parkiranje u Ćupriji
« poslato: 07-11-2007, 17:53:30 »

Po modelu iz Jagodine

i Ćupričani će od sada morati da paze na crvene i žute zone

tj. gde mogu i za koliko para da parkiraju svoj automobil

pošto je zvanično počeo da radi Parking servis Ćuprija

Evo njihove zvanične prezentacije

http://www.parkingcuprija.co.yu/

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Parkiranje u Ćupriji
« Odgovor #1 poslato: 08-11-2007, 06:58:43 »

E, još zoo vrt na Adi i akva park na Moravi i šišaće Jagodinu! :aq18:
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Parkiranje u Ćupriji
« Odgovor #2 poslato: 09-11-2007, 09:33:29 »

Pa jel pocelo naplacivanje vec, ili se jos zagrevaju???
Sačuvana
Dark Eagle

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Parkiranje u Ćupriji
« Odgovor #3 poslato: 09-11-2007, 10:19:29 »

Počelo, počelo

posmatrac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1110
Одг: Parkiranje u Ćupriji
« Odgovor #4 poslato: 24-01-2009, 23:13:06 »

Da li je potebna JAVNA GARAZA u Cupriji?
Projekat objekta je napravljaen (izgleda prelepo). Medjutim, gde da bude izgradjena javna garaza, pitanje je sad.
Parking kod starog MERKATORA nije javna povrsina, pa ne moze.
Izmedju bioskopa (koji ne radi) i muzicke skole? Mozda, tu je i pijaca.
Pored reke Ravanice, izmedju osnovne skole i Mikicevog mosta? Mozda bi se tako resilo i pitanje izgradnje saobracajnice pored reke.
Kod srednje medicinske skole? Ima mesta, ali se neki ljudi bune, kvari im pogled.
:aq09: :aq09:
Sačuvana

nomad

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 3
Одг: Parkiranje u Ćupriji
« Odgovor #5 poslato: 11-02-2009, 21:55:20 »

kome idu pare od naplate parkinga i koliko je grad dobar na tome?
i koliko je Ljuba Marić bio dobar pri sklapanju ugovora sa firmom iy Gornjeg Milanovca?
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: Parkiranje u Ćupriji
« Odgovor #6 poslato: 12-02-2009, 00:26:24 »

Koliko ja znam toj firmi ide 70% a Ćupriji 30.
Sačuvana

STRANACH

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1097
Одг: Parkiranje u Ćupriji
« Odgovor #7 poslato: 12-02-2009, 16:06:32 »

javna garaza bi trebalo da bude iznad ravanice kod mikicevog mosta,bar ako je po logici.
Blizina,suda,poste,distribucije,pijace,.....
Sačuvana

saba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 682
Одг: Parkiranje u Ćupriji
« Odgovor #8 poslato: 16-03-2009, 17:53:29 »

Pa i na potesu kasarne moze da se uradi nesto, treba se samo malo potruditi.... kupiti plac od vojske Srbije i srediti onoliki plac. Cak bi tu mogla i mnogo veca ZELENA PIJACA da se smesti.
Sačuvana

posmatrac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1110
Одг: Parkiranje u Ćupriji
« Odgovor #9 poslato: 16-03-2009, 17:56:28 »

saba,
pogledaj na FORUMU arheoloski park.
Pa ne ide bas zajedno pijaca, garaza i arheoloski park, zar ne?
Sačuvana

posmatrac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1110
Одг: Parkiranje u Ćupriji
« Odgovor #10 poslato: 20-03-2009, 19:32:57 »

Evo projekta za javnu garazu, hipermarket i poslovno-stambeni objekat.
Prostor izmedju glavne ulice i zelene pijace.

Autor je arhitekta Igor Simic
 :xq004:
Sačuvana

saba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 682
Одг: Parkiranje u Ćupriji
« Odgovor #11 poslato: 20-03-2009, 20:55:39 »

Odakle li samo izvlacis ove slike i stare Cuprije i sve ove planove izgradnje buduce Cuprije. Moraces da promenis ime u SRESKI SPIJUN, ovo posmatrac si izgleda prerastao.
Salim se naravno, samo nastavi tako, i odluci vec jednom, i odgovori mi na privatnu poruku koju ti poslah. Zasto se plasis da otkrijes ko si i sta si.
Evo necu nikom da kazem, zivota mi moga.....
Sačuvana

saba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 682
Одг: Parkiranje u Ćupriji
« Odgovor #12 poslato: 09-04-2009, 23:04:31 »

Danas sam od "PARKING SERVISA CUPRIJA" AD dobio opomenu pred tuzbu, zato sto nisam uplatio DOPLATNU KARTU ZA KORISCENJE PARKIRALISTA u iznosu od 1.700,oo dinara. .
Naime, utvrdjeno je da sam postupio suprotno odredbama cl. 20 i 21 pravilnika o organizaciji i uredjenju stacionarnog saobracaja na teritoriji opstine Cuprija (sluzbeni glasnik opstine Cuprija 01/2007).
Na zvanicnom sajtu opstine Cuprija, na  http://www.cuprija.rs/  nisam uspeo da pronadjem pomenuti sluzbeni glasnik, pa bih zamolio forumase da ukoliko ga neko ima u elektronskom obliku, postavi ga ili mi ga posalje na moju e-mail adresu zsaba.035@nadlanu.com kako bih mogao da se upoznam i procitam pomenuti pravilnik i uredbu.
Naravno KAZNU od 1.700,oo dinara NECU platiti, ni ukoliko dodje do sudjenja, i presudjivanja u njihovu korist, jer sam kao prvo, NEZAPOSLENO LICE, i trenutno nemam stalnih primanja, a kao drugo, jednom prilikom sam hteo da konkurisem na konkursu za popunu slobodnih radnih mesta kao inkasant u tom javnom preduzecu, i otisao u prostorije tog javnog preduzeca.
Pitali su me zasto sam dosao, a kada sam rekao da sam zainteresiovan za pomenuto radno mesto, nakon CUDNOG i PODOZRIVOG gledanja sluzbenice, od iste nakon pitanja koliko mi je GODINA, odgovorio da mi je 49 godina.
Rekla mi je da ne konkurisem dzabe, jer oni traze SAMO osobe mladje (VALJDA JE TAKO BILO) od 35 godina. Na moj zahtev mi je ipak dala da popunim formular, i kada sam joj ga dao, uz smeh mi je rekla da ce me obavestiti o ishodu konkursa, sto naravno ni do danasnjeg dana nije ucinjeno.
Zbog cega su za takva radna mesta podobni SAMO mladi ljudi, a mi STARI(JI), nismo za takve poslove. Ako postoji zakon da se zbog NEPLACENOG PARKINGA od 20,oo dinara naplacuje KAZNA u iznosu od 1700,oo dinara, zasto ne postoji i zakon o tome da se prilikom konkurisanja na bilo koje radno mesto, NESME kao uslov za zaposljavanje postavljati starosna granica, i na taj nacin favorizovati sve one koji su ispod te granice, i diskreditovati i omalovazavati sve one koji su cak i samo JEDAN (1) dan stariji od te granice, ili cak i one sa mnogo vise godina iznad te NJIHOVE granice.
Dali i to stoji u uredbi i tom sluzbenom glasniku, da se u tom PARKING SERVISU, mogu zaposljavati samo MLADI ljudi.
Ko je taj koji je takvu uredbu POTPISAO, i na taj nacin sprecio mene sa 49 godina starosti da radim i zivim KAO COVEK od tog mog rada.
Mozda ce nas, koji imamo vise od (na primer) 50 godina SPALJIVATI u tom KREMATORIJUMU koji treba da se izgeradi u Cupriji.
Izgleda da je HITLER ipak bio samo malo GORI od nasih celnika opstine i unistavao SVE, i staro i mlado, koje mu nije odgovaralo, a kod nas ipak postoji granica POVOLJNOSTI ili NEPOVOLJNOSTI, ili NESPOSOBNOSTI onih starijih da rade, pa ce mladi ziveti raditi i uzivati, ALI CIM napune 50 godina i 1 dan, biti spaljeni u krematorijumu, a zarad dobrobiti onih mladjih koji su ISPOD CRTE.
Naravno ti isti celnici i politicari koji to rade i dopustaju da se tako radi CE BITI POSTEDJENI POGUBLJENJA SPALJIVANJEM, jer oni su VECNI i VECITI kadrovi, i bez njih se ne moze.
 :xq004: :xq004: :xq004: :xq004: :xq004: :xq004: :xq004: :xq004: :xq004: :xq004: :xq004: :xq004: :xq004: :xq004:
BRAVO GOSPODO OPSTINARI, sa zadovoljstvom cu prihvatiti kaznu ZATVORA koja sledi kao kazna zbog neplacanja DOPLATNE KARTE za parkiranja, a zbog (20,oo dinara)  to jest 1700,oo dinara.
Cak razmisljam i o tome da napravim jos nekoliko takvih nepropisnih parkiranja, pa da lepo sakupim "NAGRADNIH" 2-3 meseca zatvora, i bar o racunu OPSTINE i DRZAVE prezimim zimu na njihovom krevetu i o njihovom hlebu.
« Poslednja izmena: 09-04-2009, 23:15:11 od strane saba »
Sačuvana

sonja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1263
Одг: Parkiranje u Ćupriji
« Odgovor #13 poslato: 25-04-2009, 09:19:24 »

greska
« Poslednja izmena: 25-04-2009, 09:20:30 od strane sonja »
Sačuvana

Amigo

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 211
Одг: Parkiranje u Ćupriji
« Odgovor #14 poslato: 25-04-2009, 09:36:38 »

@saba
znači ne werujem...
taj posao više i leži starijim osobama...
šetkaš , slikaš pošalješ poruku... i to je to...
ja lično bih se smorio do bola da to radim 8 sat svaki dan...
pozZ
Sačuvana

saba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 682
Одг: Parkiranje u Ćupriji
« Odgovor #15 poslato: 25-04-2009, 17:13:24 »

greska
Sta je GRESKA, Sonja. Da ne mislis da je pogresan taj moj postupak, da odem u zatvor zbog 20,00 dinara.......
Sačuvana

sonja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1263
Одг: Parkiranje u Ćupriji
« Odgovor #16 poslato: 26-04-2009, 09:08:50 »

Neneeee!!!
Postovala sam  pogresno ,'tela u temi ravno ,a poslala ovde i kad sam 'tela da izbrisem post,nije mi bilo moguce,pa sam morala da napisem bar nesto....Nije bilo tebi upuceno,izvini na nesporazumu
Sačuvana

saba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 682
Одг: Parkiranje u Ćupriji
« Odgovor #17 poslato: 26-04-2009, 10:25:49 »

@saba
znači ne werujem...
taj posao više i leži starijim osobama...
šetkaš , slikaš pošalješ poruku... i to je to...
ja lično bih se smorio do bola da to radim 8 sat svaki dan...
pozZ
Ma ne mislim ni ja da je to neki BAS INTERESANTAN, i zanimljiv posao, cak naprotiv, vrlo je neodgovoran i nezahvalan. Svi te redom pljuju i psuju, pa kada pogledas mozda su oni i u pravu kada ne primaju ozbiljne, odgovorne i starije osobe za taj posao, jer nije lepo da mene na primer neko psuje, pljuje, mozda vuce za uvo ili maltretira zato sto se "pogresno parkirao" a ti ga slikas i saljes mu kaznu za to.
Ipak je to mnogo lakse raditi "DECI". oni su mladi i njima je sve jedno.
Danasnja nasa OMLADINA je spremna na svakakve bezobrazluke, i od ovih nasih gradjana Cuprije, a i od poslodavaca, koji ih teraju da za BEDNE plate sve to rade.
GDE IDE OVA NASA CUPRIJA........ PITAJ BOGA, mada mislim da ni on nezna odgovor na to pitanje.
Sačuvana

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Одг: Parkiranje u Ćupriji
« Odgovor #18 poslato: 27-04-2009, 09:55:25 »

Srbija ti je to brale, ne  samo Ćuprija...

Nebrini se neces u aps!!! Ne placanje parkiranja nije krivicno delo, oni samo rade prinudnu naplatu, popis stvari ili tako nesto.
Sačuvana
Nista nije nemoguće...

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Parkiranje u Ćupriji
« Odgovor #19 poslato: 27-04-2009, 17:17:54 »

Danas sam od "PARKING SERVISA CUPRIJA" AD dobio opomenu pred tuzbu, zato sto nisam uplatio DOPLATNU KARTU ZA KORISCENJE PARKIRALISTA u iznosu od 1.700,oo dinara. .
Naime, utvrdjeno je da sam postupio suprotno odredbama cl. 20 i 21 pravilnika o organizaciji i uredjenju stacionarnog saobracaja na teritoriji opstine Cuprija (sluzbeni glasnik opstine Cuprija 01/2007).
Na zvanicnom sajtu opstine Cuprija, na  http://www.cuprija.rs/  nisam uspeo da pronadjem pomenuti sluzbeni glasnik, pa bih zamolio forumase da ukoliko ga neko ima u elektronskom obliku, postavi ga ili mi ga posalje na moju e-mail adresu zsaba.035@nadlanu.com kako bih mogao da se upoznam i procitam pomenuti pravilnik i uredbu.
Naravno KAZNU od 1.700,oo dinara NECU platiti, ni ukoliko dodje do sudjenja, i presudjivanja u njihovu korist, jer sam kao prvo, NEZAPOSLENO LICE, i trenutno nemam stalnih primanja, a kao drugo, jednom prilikom sam hteo da konkurisem na konkursu za popunu slobodnih radnih mesta kao inkasant u tom javnom preduzecu, i otisao u prostorije tog javnog preduzeca.
Pitali su me zasto sam dosao, a kada sam rekao da sam zainteresiovan za pomenuto radno mesto, nakon CUDNOG i PODOZRIVOG gledanja sluzbenice...
Zbog cega su za takva radna mesta podobni SAMO mladi ljudi, a mi STARI(JI), nismo za takve poslove.

Ja sad ne razumem jednu stvar, zapravo više, ali da krenemo redom. Jel parking nećeš da plaćaš zato što nećeš, zato što nisu hteli da te zaposle ili zato što si nezaposleno lice. Šta god da ti je razlog, nije dovoljan za takvo tvoje ponašanje . Uostalom sad će, samo što nije, novi zakon o saobraćaju, pa ćemo da vidimo. Vidim posle se pitaš GDE IDE OVA NAŠA ĆUPRIJA? Ne ide nigde jer zbog takvih kao što si ti stoji u mestu. Ja se stvarno izvinjavam, ne želim nikog da uvredim, ali ne razumem nikoga ko vozi kola a neće da plaća takse po tom osnovu. Evo ja sam zaposlena, a ne mogu da priuštim sebi ni juga. Tako da izvini, ali nemam razumevanja za takvu vrstu bahate malograđanštine  :xq024:. Inače kad bi malo spustio loptu, video bi da su ljudi sve lepo objavili na svom sajtu, pa i taj pravilnik koji nikako nisi mogao da nađeš.
A vidim da si i na ovo poslednje kasnije sam dao odgovor. Znaš li koliko su puta mene odbili na konkursima za posao zbog nečijih sestričina i tetkičina, pa ništa!? Ne mogu da mrzim ceo svet zbog toga. Uostolom to nije tema. Svako neka radi kako misli da je najbolje, ali nemoj posle da kuka kad zbog posledica svog ponašanja mora da plati i kamatu :aq28:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 20 upita.