Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Psi Lutalice U Jagodini?  (Pročitano 72452 puta)

0 Članovi i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

LaraCroft

  • Gost
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #20 poslato: 19-12-2008, 13:58:46 »

Vesna,izvini mozda sam pogresno pritisla nesto.Nisam ni mislila da ih treba ubijati,vec da se treba na neki nacin resiti ovo pitanje jednom za svagda.Zato sam i napisala da postoji Orka i slicne organizacije,pa ako Nadlezni ne znaju kako da resavaju ovo pitanje,neka se obrate njima za pomoc i pravni savet,sta i kako trebaju uraditi.
      Izvini ako to izgleda tako kao da te napadam i prozivam i prozivam za nesto,sto nemam razloga,a ne znam i zasto bi.Ovde smo svi da diskutujemo o temama koje su nam svakodnevnica i da probleme koje nas sve nas tiste na neki nacin,pokusamo da raznim sugestijama i primerima koje dajemo,resimo.Svi smo mi razliciti i svi se mi bavimo razlicitim poslovima i onda naravno da imamo drugacije poglede na pojedine stvari i dogadjaje.
     Sto se muza tice,primio je juce Tetalpan i dobio je uverenje da ga je pas ujeo,pa sada videcemo sta cemo dalje raditi.
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #21 poslato: 19-12-2008, 14:06:28 »

Dobro,mozda mi se ucinilo na temi o muzici....Nisam mislila na Tetalpan ,on je za tetanus nego na besnilo,mora da uradi titar jer znam pouzdano da se pojavilo besnilo,neki psi koji su uhvaceni sinoc su bili besni a besnilo se prenosi ujedom i smrtonosno je
Sačuvana

LaraCroft

  • Gost
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #22 poslato: 19-12-2008, 14:19:19 »

Mozda,ali nije tako.Od skoro sam ovde,tako da skoro i ne znam ko je ko.Odavno smo u tom poslu sa muzikom,tako da mi to i daje pravo da komentarisem na tu temu.
          Ne,u Hitnoj juce su mu dali samo  Tetalpan,a u ponedeljak idemo za Cupriju,pa tamo trebaju uraditi titar,jer ovde to ne rade.
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #23 poslato: 19-12-2008, 14:53:16 »

Lara,na stranu sve sto sam rekla,ono sto sam rekla za titar sam stvarno mislila ozbiljno ,mozes d me mrzis i pljujes koliko hoces ali nek tvoj muz uradi titar

Pojavilo se besnilo u Jagodini???
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #24 poslato: 19-12-2008, 16:39:12 »

Ja sam jos u septembru videla lisicu kakko sedi na sred Ruskog i gleda me,tako se ponasa samo besna-zdrava bi odmah pobegla.Neki su mi se smejali kad sam rekla da je verovatno besna.
Posle incidenta sinoc sam se malo raspitivala i saznala,ko,kako i zasto je hvatao te pse zbog kojih sam malo preterala sa komentarima i saznala sam da su zdravi vakcinisani a bolesni(citaj besni) uspavani,tako da da,izvor je prilicno tacan
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #25 poslato: 19-12-2008, 17:30:33 »

... alo bre, ti psi su pretnja deci koja nemaju ni 5 kg.

Drage majke!Deca od 5kg ne mogu da hodaju,nego se nalaze ili u kolicima ili ih nose roditelji!
Ni deca Pigmeja ne hodaju sa 5kg...

"pet ogromnih muskaraca koji svoj bes istresaju na psu koji nema ni 5 kila" ..

Ovo je istina.Ja sam gledao coveka koji je sutirao i gazio mladunca koji se tek okotio.Mozda ne bi bilo lose
da se zapitamo sta sa OVAKVIM divljacima koji su u stanju da ubiju,a vi se u'vatili za kerove...
« Poslednja izmena: 19-12-2008, 17:32:10 od strane Dak »
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #26 poslato: 19-12-2008, 20:10:14 »

E ovo je stvarno uzasno-upravo sam cula informaciju da su ipak svi pobijeni i nije zvanicno potvrdjeno da ima besnila....Kome sad verovati??....Ipak cu biti oprezna,mozda nece da objave zvanicno da ne bi digli paniku jer je grad pun pasa.
Ja se pasa ne plasim,cak i kada laju na mene ali iskreno,plasim se da me ne napadnu ako su besni jer mirisem na mog psa i cesto laju na mene zbog toga.Kad sam sa njim kidisu k'o ludi ali ne prilaze zbog njegove velicine.
Nadam se da su ipak lazne informacije o besnilu.
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #27 poslato: 19-12-2008, 20:16:10 »

ma bre, naravno da su tako mala deca u kolicima ili ih nose roditelji ali to ne znaci da ne mogu da se nadju na udaru lutalica. bilo je i takvih slucajeva, a u takvim situacijama sigurno ne mogu da zalim pse. a, "divljaci koji su u stanju da ubiju" manja je verovatnoca da mi preti opasnost od njih nego od kerova. za njih vec postoje adekvatne ustanove i strucni ljudi koji treba da brinu o njima
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #28 poslato: 19-12-2008, 20:37:51 »

za njih vec postoje adekvatne ustanove i strucni ljudi koji treba da brinu o njima
Pa da...Zato malo-malo pa imamo slucajeve da je covek pobio celu porodicu pa sebe.A kuce u dvoristu ostane zivo... :aq16:
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

LaraCroft

  • Gost
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #29 poslato: 19-12-2008, 23:04:26 »

Pa Jagodinka mislim da si u pravu potpuno sa ovim zadnjim komentarom.Gospoda iz Opstine bi trebalo malo da se pozabave vise ovim oko pasa lutalica,jer ako trce i kidisu na pesake,automobile i bicikliste,znaci da i tim bebama u kolicima,ma koliko one imale kilograma preti ista opasnost.I mislim da su pojedini komentari ovde malo besmisleni i neozbiljni,jer pricamo o jednoj veoma ozbiljnoj temi i jednom veoma ozbiljnom problemu koji imamo ovde u Jagodini.A koliko mogu da procitam u komentarima ovde,pominje se i besnilo.
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #30 poslato: 20-12-2008, 10:28:01 »

Pa ako se besnilo pojavilo u Rači, Jagodina nije daleko.
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #31 poslato: 20-12-2008, 13:31:44 »

joj pa ja sam ovde propustila tucu...pa kako je to smelo da mi se desi...
devojke smirite strasti...vesna tebe mozda nikad nije ujeo pas,nije ni mene ali takvih sam se ujeda nagledala na hirurgiji da nemas ni pojma,cak je jednom cigancetu i uvo bilo odgrizeno....da li i dalje tvrdis da psi trebaju normalno da setaju ulicama????
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #32 poslato: 20-12-2008, 15:50:12 »

Odavno smo smirili strasti.....Ako malo bolje pogledas videces da ne mislim,mislim da treba da budu negde smesteni a ne da ih sve pobiju.....
Imam proverenu informaciju da je postojala inicijativa od nekih drustava da se u saradnji sa Svetskom Veterinarskom organizacijom uradi sterilizacija,obelezavanje zdravih i uklanjanje bolesnih ali Palma nije  hteo da obezbedi smestaj za 9 ljudi iz te organizacije,jednostavno se ne isplati????
Inace,eutanazija jednog psa kosta oko 1000  dinara,sto uopste nije malo kada se uzme u obzir broj pasa,zar ne bi bilo lepse da od tih para naprave nesto gde bi ih trajno smestili i resili problem???
« Poslednja izmena: 20-12-2008, 15:56:51 od strane vesna05 »
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #33 poslato: 20-12-2008, 22:29:59 »

pa ja bih bas volela da palmu ujede neki pas za njegovo debelo dupe,mozda i napravi azil za njih....
Sačuvana

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #34 poslato: 21-12-2008, 02:28:20 »

To je nemoguce. Iz dva razloga:
1.nemoze pas da otvori toliko čeljusti.
2.Mister P nikad ne ide pešaka.

Inace svima je poznato da ih bas briga za pse i macke iz ovog grada,a samim tim i za ljude.
Ako neko nije primetio milijarde vrana koje se sire sa deponije koja je na 300m od grada,onda cemu trositi reci...
Sačuvana
Nista nije nemoguće...

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #35 poslato: 21-12-2008, 08:52:57 »

To sa vranama je stvarno stravično. Pre par godina sam bila na groblju i bilo je kao u nekom horor filmu. Po prirodi nisam plašljiva ali...
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #36 poslato: 21-12-2008, 10:29:45 »

eee ali to je interesantno.....ne verujem bas sad tu u neke duhove i razne takve gluposti...ali jedino mesto gde sam ja vidjala vrane jeste bolnicki krug i groblje...prosto da se covek zapita....


aaaa pa i mister P ce izaci jednom iz tih kola,a njega vala ima za sta pas da ujede,pa nije to malo dupe
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #37 poslato: 21-12-2008, 13:06:38 »

Pred zoru te "vrane", ili kako se ta ptica stvarno zove "gačak", preleću preko Jagodine u ogromnom jatu!
Inače su nekada te ptice živele po šumama, ali je sečom šuma nestao i njihov prirodni "habitat" pa su bile prinuđene da se snađu za svoje stanište!
A da izgleda jezivo, izgleda!
Mister Bin, pardon, Mister P je verovatno zaštićen bolje od belih medveda!
Sačuvana

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #38 poslato: 21-12-2008, 15:05:58 »

Izgleda da se nas grad sprema za rimejk Hičkokovog filma "Ptice"...
Sve u sluzbi marketinga i turisticke ponude.
Sačuvana
Nista nije nemoguće...

bebironac

  • Gost
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #39 poslato: 21-12-2008, 22:58:51 »

hahahahahahahahaha,brrrrrrrrrrrrrr jezivo
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.072 sekundi sa 21 upita.