Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Budzet Cuprije i problemi  (Pročitano 23065 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Budzet Cuprije i problemi
« Odgovor #40 poslato: 17-03-2009, 22:44:39 »

Kome idu pare iz NIP-a?
Opština Ćuprija je konkurisala sa pet projekata, ali nijedan nije usvojen. Predsednik opštine Borivoje Kalaba rekao je da ovaj grad ni prošle godine nije dobio novac, iako opština ima mnogo problema u vodosnabdevanju, školstvu, putnoj mreži.

Jedini koji mogu da budu zadovoljni su Jagodinci, koji su dobili 100 miliona za industrijsku zonu, 280 miliona za izgradnju četiri vodovoda. Opština Paraćin je iz NIP dobila 72 miliona, Svilajnac 50 miliona dinara, Rekovac 33 miliona i Despotovac 19 miliona dinara, uglavnom za rešavanje problema vodosnabdevanja i putne infrastrukture, a Paraćin i Svilajnac i za izgradnju industrijske zone.

Ćupričani su se zamerili Dejanu Jovanoviću iz G17 kod formiranja lokalne koalicije, pa je ovo verovatno osveta.

Da sam ja Ćupričanin ne bih više ni jedan glas nikad dao nikome iz G17.

Palma naravno ima "zlatni glas" u vladi i tu nema posebnih komentara, osim što je pitanje kad će više da se isplate i naprave ti vodovodi za koje svake godine dobija i ne realizuje pare, ostali su dobili prema veličini opštine.

Najveća fora je i to što su dobili ostali pitanje je da li će da stvarno se i dobije iz vlade, ili su to samo lepe želje, tj. možda para  i nema nego je to samo plan, kao prošle godine ....
Sačuvana

saba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 682
Одг: Budzet Cuprije i problemi
« Odgovor #41 poslato: 18-03-2009, 07:26:11 »

Kome idu pare iz NIP-a?
Opština Ćuprija je konkurisala sa pet projekata, ali nijedan nije usvojen. Predsednik opštine Borivoje Kalaba rekao je da ovaj grad ni prošle godine nije dobio novac, iako opština ima mnogo problema u vodosnabdevanju, školstvu, putnoj mreži.

Jedini koji mogu da budu zadovoljni su Jagodinci, koji su dobili 100 miliona za industrijsku zonu, 280 miliona za izgradnju četiri vodovoda. Opština Paraćin je iz NIP dobila 72 miliona, Svilajnac 50 miliona dinara, Rekovac 33 miliona i Despotovac 19 miliona dinara, uglavnom za rešavanje problema vodosnabdevanja i putne infrastrukture, a Paraćin i Svilajnac i za izgradnju industrijske zone.

Ćupričani su se zamerili Dejanu Jovanoviću iz G17 kod formiranja lokalne koalicije, pa je ovo verovatno osveta.

Da sam ja Ćupričanin ne bih više ni jedan glas nikad dao nikome iz G17.

Palma naravno ima "zlatni glas" u vladi i tu nema posebnih komentara, osim što je pitanje kad će više da se isplate i naprave ti vodovodi za koje svake godine dobija i ne realizuje pare, ostali su dobili prema veličini opštine.

Najveća fora je i to što su dobili ostali pitanje je da li će da stvarno se i dobije iz vlade, ili su to samo lepe želje, tj. možda para  i nema nego je to samo plan, kao prošle godine ....
A ko je taj Dejan Jovanovic kome su se zamerili cupricani
Sačuvana

posmatrac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1110
Одг: Budzet Cuprije i problemi
« Odgovor #42 poslato: 18-03-2009, 16:50:37 »

 :xq003:
GRAD Jagodina je dobio pare iz NIP-a i za prigradsku opstinu Cuprija?
 :aq18:
Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: Budzet Cuprije i problemi
« Odgovor #43 poslato: 18-03-2009, 18:22:02 »

Sad izglasajte Palmu pa neka ide malo kod vas  :aq18:
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Budzet Cuprije i problemi
« Odgovor #44 poslato: 18-03-2009, 20:34:57 »

Kome idu pare iz NIP-a?
Opština Ćuprija je konkurisala sa pet projekata, ali nijedan nije usvojen. Predsednik opštine Borivoje Kalaba rekao je da ovaj grad ni prošle godine nije dobio novac, iako opština ima mnogo problema u vodosnabdevanju, školstvu, putnoj mreži.

Jedini koji mogu da budu zadovoljni su Jagodinci, koji su dobili 100 miliona za industrijsku zonu, 280 miliona za izgradnju četiri vodovoda. Opština Paraćin je iz NIP dobila 72 miliona, Svilajnac 50 miliona dinara, Rekovac 33 miliona i Despotovac 19 miliona dinara, uglavnom za rešavanje problema vodosnabdevanja i putne infrastrukture, a Paraćin i Svilajnac i za izgradnju industrijske zone.

Ćupričani su se zamerili Dejanu Jovanoviću iz G17 kod formiranja lokalne koalicije, pa je ovo verovatno osveta.

Da sam ja Ćupričanin ne bih više ni jedan glas nikad dao nikome iz G17.

Palma naravno ima "zlatni glas" u vladi i tu nema posebnih komentara, osim što je pitanje kad će više da se isplate i naprave ti vodovodi za koje svake godine dobija i ne realizuje pare, ostali su dobili prema veličini opštine.

Najveća fora je i to što su dobili ostali pitanje je da li će da stvarno se i dobije iz vlade, ili su to samo lepe želje, tj. možda para  i nema nego je to samo plan, kao prošle godine ....
A ko je taj Dejan Jovanovic kome su se zamerili cupricani

Državni sekretar kod Dinkića za regionalni razvoj, iz Paraćina i zadužen za okrug u G17.
Sačuvana

saba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 682
Одг: Budzet Cuprije i problemi
« Odgovor #45 poslato: 18-03-2009, 20:49:01 »

Kako ja vidim, Cupriji se lose pise. I Paracinci i Jagodinci imaju nekih izgleda, jer imaju i poslanike, i te drzavne sekretare, i dobre predsednike opstine, a mi iz Cuprije nemamo NISTA.
Cak se PALMA do skora busao u grudi da ce ukoliko osvoji vlast u Cupriji nama cupricanima biti mnogo bolje. I pored toga sto je u Cupriji na vlasti koalicija a ne Palmina jedinstvena Srbija direktno, i sto je predsednik opstine covek iz te Palmine stranke, ja ne vidim da se Kalaba bas nesto domacinski ponasa i da vodi Cupriju nesto super dobro.
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Budzet Cuprije i problemi
« Odgovor #46 poslato: 18-03-2009, 22:13:54 »

Nema u Ćupriji `leba sa onolikim dugovanjima.
Sačuvana

spy-girl

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Одг: Budzet Cuprije i problemi
« Odgovor #47 poslato: 27-03-2009, 09:49:59 »

Kome idu pare iz NIP-a?
Opština Ćuprija je konkurisala sa pet projekata, ali nijedan nije usvojen. Predsednik opštine Borivoje Kalaba rekao je da ovaj grad ni prošle godine nije dobio novac, iako opština ima mnogo problema u vodosnabdevanju, školstvu, putnoj mreži.

Opstina Cuprija je konkurisala sa 30 projekata, sto se moze videti na sajtu NIP-a, u sekciji dokumenti, lista prijavljenih projekata za 2009.godinu
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: Budzet Cuprije i problemi
« Odgovor #48 poslato: 31-03-2009, 23:53:18 »

A koliko je dobila ?
Sačuvana

saba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 682
Одг: Budzet Cuprije i problemi
« Odgovor #49 poslato: 01-04-2009, 07:43:32 »

Kome idu pare iz NIP-a?
Opština Ćuprija je konkurisala sa pet projekata, ali nijedan nije usvojen. Predsednik opštine Borivoje Kalaba rekao je da ovaj grad ni prošle godine nije dobio novac, iako opština ima mnogo problema u vodosnabdevanju, školstvu, putnoj mreži.

Opstina Cuprija je konkurisala sa 30 projekata, sto se moze videti na sajtu NIP-a, u sekciji dokumenti, lista prijavljenih projekata za 2009.godinu


na 21 stranici odluke odobrenih sredstava iz NIP-a ja nigde ne videh CUPRIJU.
Il ja ve vidim lepo, il ne umem da nadjem....
pogledajte i sami: http://www.mnip.gov.rs/nip/Pages/Documents.aspx?DocumentTypeId=2
Sačuvana

spy-girl

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Одг: Budzet Cuprije i problemi
« Odgovor #50 poslato: 01-04-2009, 18:04:37 »

Opstina Cuprija nije nista dobila od NIP-a ove godine, moja pretpostavka je da je zbog politickih razloga. Prica se da je gospodin Sile, direktor OS 13.oktobar, rekao jos odavno da Cuprija nece nista dobiti iz NIP-a, jer ga gradjani i odbornici nisu izabrali za predsednika opstine. A kao sto svi znamo, ministarstvo za NIP je pod patronatom G17+....
toliko
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 20 upita.