Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Obraz u Ćupriji  (Pročitano 64813 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #20 poslato: 07-02-2009, 14:15:11 »

Pa , na osnovu letimičnog čitanja njihove veb-stranice , ne nalazim ništa toliko strašno eda bi ih ja optuživao za neke loše stvari , pre bih im čestitao na hrabrosti da se stave u odbranu Srpstva i Pravoslavlja . Zato , preporučujem svima da skoknu na onaj sajt - obraz- i malo potroše svog vremena čitajući ga pa neka onda kažu i iznesu svoje mišljenje. Na prvu loptu , podržavam ovu ideju!
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

midjor

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 9
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #21 poslato: 07-02-2009, 14:49:13 »

Pa , na osnovu letimičnog čitanja njihove veb-stranice , ne nalazim ništa toliko strašno eda bi ih ja optuživao za neke loše stvari , pre bih im čestitao na hrabrosti da se stave u odbranu Srpstva i Pravoslavlja . Zato , preporučujem svima da skoknu na onaj sajt - obraz- i malo potroše svog vremena čitajući ga pa neka onda kažu i iznesu svoje mišljenje. Na prvu loptu , podržavam ovu ideju!
Konačno malo razuma. Eto šta je potrebno - samo malo vremena i tolerancije, a to je ukratko statut većine organizacija ovog profila. Naravno da oko nas ima i ekstrema. Svakako da se u žitu nađu kukolji i ne bi bio prvi put da se neka plemenita ideja izmanipuliše zarad sitnih koristi. Ipak čisti i iskreni u srcu nađu put do ljudi spremnih i voljnih da saslušaju. A nama to danas treba više nego ikada. Skrhani svakodnevnim problemima i "stilom" života po sistemu copy-paste, građani ne mogu da se suoče sa pravim obimom problematike koja je zaista alarmantna. I strašno je to da smo došli u situaciju da  ovakve organizacije same nose teret borbe protiv opšteg nemara.
Da se razumemo...nemam nameru da ovde vršim neke "propovedi", jednostavno sam želeo da razmenim informacije sa potencijalnim istomišljenicima na temu koja me interesuje. Izbegavam forume gde su sukobi i svađa imperativ i ne bih voleo da se ovde desi isto.
Prilično je tužno dokle nas je dovelo stanje oholog nemara. Pa pogledajte samo naš grad Ćupriju...praktično je to model današnjeg stanja u Srbiji.
« Poslednja izmena: 07-02-2009, 14:53:49 od strane midjor »
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #22 poslato: 07-02-2009, 15:26:04 »

Meni samo nije jasno, zbog cega se svi koji imaju drugacije misljenje i navike, odmah proglasavaju "nekrstima" i jos jednom da pitam, posto vidim da je za njih R.Mladic "SRB-IN", kad je "velikan" sto ne sme da izadje u javnost?
Zbog tog "velikana" i njemu slicnih koji misle samo na sebe, sad smo tu gde smo, ni tamo ni 'vamo! :xq010:
Ja sam ateista ali postujem sve vere, kao sto ocekujem da i oni postuju moj stav! :xq008:
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #23 poslato: 27-04-2009, 20:09:03 »

Pa , na osnovu letimičnog čitanja njihove veb-stranice , ne nalazim ništa toliko strašno eda bi ih ja optuživao za neke loše stvari , pre bih im čestitao na hrabrosti da se stave u odbranu Srpstva i Pravoslavlja . Zato , preporučujem svima da skoknu na onaj sajt - obraz- i malo potroše svog vremena čitajući ga pa neka onda kažu i iznesu svoje mišljenje. Na prvu loptu , podržavam ovu ideju!
Konačno malo razuma. Eto šta je potrebno - samo malo vremena i tolerancije, a to je ukratko statut većine organizacija ovog profila. Naravno da oko nas ima i ekstrema. Svakako da se u žitu nađu kukolji i ne bi bio prvi put da se neka plemenita ideja izmanipuliše zarad sitnih koristi. Ipak čisti i iskreni u srcu nađu put do ljudi spremnih i voljnih da saslušaju. A nama to danas treba više nego ikada. Skrhani svakodnevnim problemima i "stilom" života po sistemu copy-paste, građani ne mogu da se suoče sa pravim obimom problematike koja je zaista alarmantna. I strašno je to da smo došli u situaciju da  ovakve organizacije same nose teret borbe protiv opšteg nemara.
Da se razumemo...nemam nameru da ovde vršim neke "propovedi", jednostavno sam želeo da razmenim informacije sa potencijalnim istomišljenicima na temu koja me interesuje. Izbegavam forume gde su sukobi i svađa imperativ i ne bih voleo da se ovde desi isto.
Prilično je tužno dokle nas je dovelo stanje oholog nemara. Pa pogledajte samo naš grad Ćupriju...praktično je to model današnjeg stanja u Srbiji.

Evo i ja bih da izbegnem sukobe i svađe, ali bih takođe da mi se objasni ( bez da me upućuješ na linkove i sajtove, nego konkretno da mi kažeš), oko koje ideje ste se okupili? Istomišljenici po pitanju čega? Kako definišeš opšti nemar i kojim sredstvima mislite da se borite protiv njega? Pa, kad nađeš vremena, ti napiši koji red. Bila bih zahvalna da neko iznutra objasni ideju, pošto je meni, najblaže rečeno, krajnje nejasna. Hvala.
Sačuvana

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #24 poslato: 21-04-2010, 07:09:33 »

ЈА САМ ГЛАВНИ У ОБРАЗУ ЋУПРИЈА А НЕМАМ ИМФОРМАЦИЈУ ДА СУ РАЂЕНИ ФЛАЈЕРИ!
Ti si glavni  :xq005:
Sto upotrebljavas engleske reci "flajer" ? Sto se nisi potrudio da nadjes serBsku rec? Zar se tako cuva serBski jezik?
Bruka!
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

sonja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1263
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #25 poslato: 21-04-2010, 08:48:36 »

кога то дира образ???? шта сте се успаничили у суботу ћете видети ко смо! И КОЛИКО НАС ИМА!
sto  ucestvujete  u  humanitarnom  krosu   za rts   u Rotterdam-u...?..a da  pocinje u 13 h i   svaki  ucesnik  mora da uplati  10 evra .....
« Poslednja izmena: 21-04-2010, 08:49:27 od strane sonja »
Sačuvana

sonja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1263
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #26 poslato: 21-04-2010, 08:58:31 »

a da   ima i  poseban deo foruma za   reklame ....i  poseban deo  za  politiku ....
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #27 poslato: 21-04-2010, 09:30:38 »

ЈА САМ ГЛАВНИ У ОБРАЗУ ЋУПРИЈА А НЕМАМ ИМФОРМАЦИЈУ ДА СУ РАЂЕНИ ФЛАЈЕРИ!
Ti si glavni  :xq005:
Sto upotrebljavas engleske reci "flajer" ? Sto se nisi potrudio da nadjes serBsku rec? Zar se tako cuva serBski jezik?
Bruka!

Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #28 poslato: 21-04-2010, 09:50:30 »

Ćuprija...divna palanka za razvoj ovakvog "pokreta"...uzas...
Sačuvana

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #29 poslato: 21-04-2010, 13:04:09 »

ЈА САМ ГЛАВНИ У ОБРАЗУ ЋУПРИЈА А НЕМАМ ИМФОРМАЦИЈУ ДА СУ РАЂЕНИ ФЛАЈЕРИ!
'Ej glavni ako ne znas dal su radjeni flajeri jel znas da citas datume?

Na ulici Ćuprije osvanuo je flajer sa natpisom "OBRAZ - Ćuprija". Da li je to Obraz konačno stigao i u naše krajeve? Možda neko zna koju informaciju više na ovu temu?
Jel vidis da je tema stara godinu i kusur dana?

кога то дира образ???? шта сте се успаничили у суботу ћете видети ко смо! И КОЛИКО НАС ИМА!
Vidis, na forumu nisi morao da cekas subotu pa da vidis koliko NAS ima  :aq21:
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

sonja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1263
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #30 poslato: 21-04-2010, 14:13:05 »

што вама смета образ????? а ти патриото велика не живиш у Србији а причаш нешто о држави и политици! СРАМОТА!

...bravo ...reci   citam  al 'nesto  dela  ne vidim ...vidim samo da je tema  stara uf...skoro trovanje  krvi da  dobijes  od prezvakavanja  ...
 a  aktivnosti  mi se tako  vrte  u glavi ...je  men, ovo dodje  ko ringespil ..a da bio vasar skoro u Cupriju ...ili  moram da slusam  357 da bi  bila  ,,patrijota serbski ,, ..
a sta ce da radite u subotu ????,posto vidim da necete da  ucestvujete u humanitarnoj akciji  ,koju sprovode  ne patriote da bi  pomogli  srbima u srbiji  na   ne  patriotski  nacin ....bombardiramo  vas  ovim glupim  kapitalisticki m evrima ,da bi ti i takvi  kao ti  meni  pricali o  patriotizmu ..
 sreco  moja idi    gledaj  devojke  i bavi se  malo fizickim  radom  lakse ce ti  biti u zivotu   no da se  provaljujes  ovde i da   nas  sve  brukas  na ovaj  nacin..
  a sta ce da bude u subotu ???
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #31 poslato: 21-04-2010, 16:51:59 »

veselog li foruma!  :xq005: :xq005:

a, možda je tako pravilno na srBskom  :aq15:
Sačuvana

FKJGD

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 161
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #32 poslato: 22-04-2010, 11:06:40 »

Питања за Образовца:
1. Шта мислиш о црнцима?
2. Какав је твој став према хомосексуалцима?
3. Према ромима?
4. Шта мислиш о убиству Бриса Татона?
5. О Урошу Мишићу?
6. Какав је твој став према другим религијама и атеистима?
7. Да ли си за или против Хитлерове национал-социјалистичке партије? Конкретно мислим на идеале које је та странка заступала.
8. Да ли себе сврставате у исти круг са покретима:Крв и част, Национални строј, Покрет 1389 или неком другом сличном организацијом у Србији. Ако је одговор потврдан молим те наведи имена тих             организација.

Ако икад одговориш на ова питања ја ћу ти на основу тих питања одговорити какав је ОБРАЗ по мом мишљењу.
Моје тренутно мишљење је да се залажете за праву ствар, ОЧУВАЊЕ СРБИЈЕ, али је питање да ли се залажете на прави начин.

                                                                                                            ЖИВЕЛА СРБИЈА!!!

FKJGD

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 161
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #33 poslato: 22-04-2010, 18:10:12 »

pa dobro treba mu 3min da odgovori...  :aq17:

ilija7777

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 507
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #34 poslato: 23-04-2010, 00:45:34 »

ko me tero...da te volim...brate slavicaaa....ko me tero....da te volim....
kooo me tero!
Sačuvana
hvala svima koji ne razumeju ono sto govorim, a dalje me citaju.

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #35 poslato: 23-04-2010, 07:09:02 »

што вама смета образ????? а ти патриото велика не живиш у Србији а причаш нешто о држави и политици! СРАМОТА!

...bravo ...reci   citam  al 'nesto  dela  ne vidim ...vidim samo da je tema  stara uf...skoro trovanje  krvi da  dobijes  od prezvakavanja  ...
 a  aktivnosti  mi se tako  vrte  u glavi ...je  men, ovo dodje  ko ringespil ..a da bio vasar skoro u Cupriju ...ili  moram da slusam  357 da bi  bila  ,,patrijota serbski ,, ..
a sta ce da radite u subotu ????,posto vidim da necete da  ucestvujete u humanitarnoj akciji  ,koju sprovode  ne patriote da bi  pomogli  srbima u srbiji  na   ne  patriotski  nacin ....bombardiramo  vas  ovim glupim  kapitalisticki m evrima ,da bi ti i takvi  kao ti  meni  pricali o  patriotizmu ..
 sreco  moja idi    gledaj  devojke  i bavi se  malo fizickim  radom  lakse ce ti  biti u zivotu   no da se  provaljujes  ovde i da   nas  sve  brukas  na ovaj  nacin..
  a sta ce da bude u subotu ???
ИЗВИНИ ОДАКЛЕ СИ ТИ????? А ОБРАЗ АКО НЕЗНАШ ПРАВИ ХУМАНИТАРНЕ АКЦИЈЕ ЗА ДЕЦУ СА КОСОВА А ВАМА ШТО СМЕТА ОБРАЗ И ШТО СТЕ ЗА ЛДП КОЈИ НАМ ПОДЕЛИ ЗЕМЉУ ТО ЈЕ СТВАРНО ВАН ПАМЕТИ!


jel to skupljate pare za decu s Kosova ko oni popovi sto posle izginuse otimajuci se za taj isti prikupljeni novac i ko ce vecu gajbu sebi da priusti... alal vera alal vera
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #36 poslato: 23-04-2010, 08:45:08 »

Ja se izvinjavam, da li bi moglo malo da se povede računa o pismenosti, čisto da i mi bezOBRAZni razumemo u čemu je stvar.
I šta ti uopšte znači to pitanje "odakle si?" ?!
Odakle si TI?
« Poslednja izmena: 23-04-2010, 08:54:33 od strane SunđerBoba »
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #37 poslato: 23-04-2010, 08:48:44 »

a znas kako mi se ide tamo?! nemas pojma ... :))) i sta te briga odakle sam...
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #38 poslato: 23-04-2010, 08:53:30 »

a znas kako mi se ide tamo?! nemas pojma ... :))) i sta te briga odakle sam...

Pa kako šta ga briga? Ne daj Bože da nisi iz njegove ulice  :aq16:
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #39 poslato: 23-04-2010, 09:16:49 »

Toliko posvećen svom narodu, državi i religiji, da se odrekao i pravopisa

http://vukajlija.com/srbski-patrijota

Hm...podsetih se malo na pravila ovog foruma. Između ostalog tamo kaže: "Svi postovi koji se grubo rugaju gramatici srpskoga jezika, koji su nerazumljivi i koji na bilo koji način vređaju dostojanstvo korisnika foruma.... bez ikakvih upozorenja i obrazloženja biće brisani ili modifikovan...."
Hm...da  :aq15: Čisto da se zna, jel te  :aq29:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 20 upita.