Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: ĆUPRIJA NA TV FOX  (Pročitano 5213 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
ĆUPRIJA NA TV FOX
« poslato: 11-02-2009, 23:27:15 »

Pre nego što počnem da pišem, da kažem nešto da ne bi bilo zabune, kad kažem danas mislim na sredu a sutra na četvrtak. Nezgodno je vreme za pisanje i vremensku orijentaciju ali tako sam navikao.

Dakle, danas sam sasvim slučajno u gradu video ekipu TV FOX kad su se parkirali u centru i izlazili iz kola i priđem, pitam šta snimaju, šta nimili i oni mi kažu da su bili kod predsednika opštine, da su obavili intervju sa njim, da su snimali moravski most i park a da će sad da snimaju dalje po gradu. I ja ih odvedem da snime Višu odnosno Visoku medicinsku školu, a pre škole su snimali Ravanicu, to im baš bilo zanimljivo, O.Š. Đura Jakšić sa zadnje strane i one nove zgrade sa one strane Ravanice, onda su snimili školu ali samo spolja, kasarnu i Muzej. I snimaju oni kasarnu sa jedne strane, sa druge i priđe im onaj sa portirnice i kaže im da to ne bi smeli da snimaju a oni već snimili šta im treba, hehe. Muzej su takođe snimili samo spolja.

Posle sam ih odveo da snime Đuru s prednje strane, Gimnaziju, reko sam im za 100 godina škole, zatim su snimali centar grada, spomenike i tako. Posle su išli u Staru čaršiju da jedu a pokazao sam im i gde se nalazi stadion koji su planirali da snimaju na kraju. I tako sve su snimili samo nisu snimili mene. Hehe. Tako da sam im ja danas bio vodič kroz Ćupriju. Hehe.

Pretpostavljam da su u Ćupriju došli zbog ovog duga i problema sa Milašinom, možda ih je i predsednik pozvao, uglavnom izveštač mi reče da im je Kalaba pričao o tom dugu. Nisu uzimali nikakve intervjue od ljudi po gradu nego su samo snimali grad. U ekipi su bili kamerman i ovaj izveštač

koji se zove Zvonko Ninkov a reportažu o Ćupriji će da emituju sutra u vestima u 11 sati, pola 4, 6 i 11 uveče tako da bi tada trebalo da gledate televiziju Fox.
« Poslednja izmena: 11-02-2009, 23:29:44 od strane MASIRAM GASTARBAJTERKE »
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: ĆUPRIJA NA TV FOX
« Odgovor #1 poslato: 11-02-2009, 23:33:00 »

E da, zaboravio sam da kažem da su mi rekli da su pre susreta sa mnom snimali Školu za muzičke talente.
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: ĆUPRIJA NA TV FOX
« Odgovor #2 poslato: 12-02-2009, 17:50:22 »

E koj maler. Pokvarila mi se televizija FOX, slika loša-katastrofa ! Jel gledao neko ?
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: ĆUPRIJA NA TV FOX
« Odgovor #3 poslato: 12-02-2009, 21:38:48 »

Nije se pokvarila slika na Fox-u nego nije imalo struje na Crnom Vrhu a predajnik Fox-a nije priključen na agregat , tako da mislim da niko nije gledao ovde taj prilog.
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

posmatrac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1110
Одг: ĆUPRIJA NA TV FOX
« Odgovor #4 poslato: 13-02-2009, 16:43:22 »

TV FOX treba da objavi reportazu o tome kako je Milasin zidao gradski stadion i finansirao FK "Moravu".
Gledaoci ce moci sami da ocene da li je Milasin zaista ulozio svoje ili opstinske pare u dogradnju stadiona i da li je to sto je izgradjeno vredno toliko para (narocito zato sto stadion sada izgleda toliko ruinirano i uruseno kao da je sve izgradjeno jos pre 50 godina, a ne pre dve-tri godine).
:aq21:
Sačuvana

STRANACH

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1097
Одг: ĆUPRIJA NA TV FOX
« Odgovor #5 poslato: 14-02-2009, 11:59:08 »

Izgradjen je 1952god,
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 20 upita.