Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Vrtići u blokadi  (Pročitano 4398 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

jocacana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 11
Vrtići u blokadi
« poslato: 13-02-2010, 07:05:03 »

Odlukom Vrhovnog suda,racun vrtica u Cupriji je blokiran od 28.01.2010. zbog neizmirenog duga za sanaciju stete od eksplozije vojnog magacina u Paracinu oktobra 2006.Namenska sredstva je trebalo da obezbedi ministarstvo prosvete,po odluci Vlade RS. Nakon 2 god.sudjenja i blokade racuna,Cupriju od marta ocekuje socijalni kolaps,jer ce 700 porodica ostati bez alternative za negu,smestaj i predskolski program.Vlada jos uvek nije razmatrala ovaj problem. Upuceno je preko 50 dopisa svim nadleznim institucijama tako da smo trenutno u iscekivanju. Molim da na osnovu napred navedenog kao nas prijatelj,pokrenete moguce profesionalne aktivnosti,radi sto veceg ukljucivanja javnosti u resavanje ovog problema. SVAKI PREDLOG ILI AKTIVNOST SU DOBRODOSLI
Sačuvana

osica

  • Gost
Одг: Vrtići u blokadi
« Odgovor #1 poslato: 25-02-2010, 13:29:18 »

SHAMPITO, jedna, nisi obavesten, dao nam palma naftu da se deca greju .......
A cuo sam da za 328 dece iz vrtica i 74 clana raznih partija iz Cuprije organizuje odlazak na ekskurziju u Jagodinu, u zoloski vrt...... Da vide deca i politicari kako se radi u Jagodini.
E da ekskurziju predvodi predsednik opstine, g.din Kalaba.
Sačuvana

ilija7777

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 507
Одг: Vrtići u blokadi
« Odgovor #2 poslato: 01-03-2010, 02:26:45 »

 "Moj osnovni stav, posle više od 50 godina
na ovoj planeti", kaze Wilson, "jeste da između divljih primata u dzungli i prosečnog domestifikovanog primata
u velikom gradu ima vrlo malo razlike. Mi bukvaino živimo na planeti majmuna. Kad se to jednom shvati, više nema
smisia da se povodom toga bude ljut. Mi smo u zooloskom vrtu, a kao vođe krda uvek se biraju najveći, najružniji
i najopasniji babuni. Ako pogledate na neverovatne gluposti i brutalnosti koje su učinila ljudska bića (koja su
po Aristotelu racionalna bića), možete samo očajavati ili, možda, uzeti heroin. Ali ako shvatite da su ove stvari
 učinili primati-majmuni, obučeni u smešne kostime poput šimpanza koji voze motobicikle u cirkusu - onda sve
ima smisia."
Sačuvana
hvala svima koji ne razumeju ono sto govorim, a dalje me citaju.
 

Stranica je napravljena za 0.147 sekundi sa 20 upita.