Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Metropilis RTS2 o Ćuprijskoj (ne)kulturnoj sceni  (Pročitano 4239 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ilija7777

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 507
Metropilis RTS2 o Ćuprijskoj (ne)kulturnoj sceni
« poslato: 26-02-2010, 16:15:25 »

http://www.megavideo.com/?v=N5ELS820
stip autor curic pocinje oko 11og minuta, figurative theatre snimak je oko 15.30, a ja idem posle toga. video malo secka, ali ako se skine fajl (100ak mb) i pusti preko vlc playera, to se svojstvo gubi.
btw obratite paznju na "pesnika" i graficara cija su jedina preokupacija i kreativna inspiracija-bandere.
prajsles.
Sačuvana
hvala svima koji ne razumeju ono sto govorim, a dalje me citaju.

ilija7777

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 507
Одг: Metropilis RTS2 o Ćuprijskoj (ne)kulturnoj sceni
« Odgovor #1 poslato: 01-03-2010, 02:19:17 »

e,da,imate danas reprizu oko 12.30 na rts2 (posle sopena, a pre trezora kako su mi rekli.) Takodje, moze ovaj link da se ubaci na glavnu stranu autentika, posto vidim da su i manje vesti dobile stranu (npr dan biblioteke i takve gluposti...)
evo cnp sa sajta rts-a.
http://www.rts.rs/page/tv/sr/story/21/RTS+2/522891/Metropolis+u+Ćupriji

Metropolis u Ćupriji


Ekipa emisije "Metropolis" tokom prošle nedelje boravila je u Ćupriji i zabeležila aktuelna dešavanja u oblasti kulture.

Emisiju otvaramo pričom o kulturnoj politici i kulturnom životu u tom gradu, koju će ispričati: Silvana Živanović, sociolog, Novak Novaković, dizajner, Aleksandar Ćurić, strip crtač, Ilija Đurađanović, muzičar i Aleksandar Gajić, trubač i kompozitor.

Metropolis sadrži i portrete ćuprijskih umetnika, i to: akademskog slikara Bore Ivetića, akademskog grafičara Miloša Đorđevića, dizajnera Novaka Novakovića, književnika Nebojše Petronijevića, srtip crtača i muzičara Aleksandra Ćurića i trubača i kompozitora Aleksandra Gajića.

U emisiji će se predstaviti i Muzej Horeum Margi, a biće reči i o Školi za muzičke talente, manifestaciji Matićevi dani, manastiru Ravanici i arheološkim istraživanjima Ćuprije i okoline.

Urednik emisije je Svetlana Ilić, reditelj Ivan Popović.

Sačuvana
hvala svima koji ne razumeju ono sto govorim, a dalje me citaju.
 

Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 20 upita.