Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...  (Pročitano 89832 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

osica

  • Gost
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #20 poslato: 07-06-2010, 22:22:17 »

Eno tamo na grupi..... BOBAN na celu, a POSMATRAC na zacelju....

Tek sada ništa ne kapiram?

Svemu dodje kraj..... pa i nekim misterijama.
Nista se ne moze sakriti......
A jos si mlada, ne razumes neke stvari, ali neka ... jednog dana ce ti se sve kassti....
Eto idi sutra tamo pa ces videti i posmatraca, i iliju, a i sebe..... vidim i ti si u grupi.....
Sačuvana

Silvana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 159
  • coincidentia oppositorum
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #21 poslato: 07-06-2010, 22:38:27 »

EKSLUZIVNA VEST IZ POKRETA

Dzipson i Ninče, posle dugotrajne rasprave, predložili su Kseniju (iz Ćuprikovca), pošto niko iz njene stranke ne preduzima ništa za Ćuprikovac, da bude predsednik ogranka pokreta (Živim za Čepure) zadužen za ekološki projekat skupljanja plastičnih flaša po Morave. E sad, neke flaše su potonule na dno Morave, treba da se roni. Zato treba da ima ogrovnu ekipu.
Pošto niko nije prihvatio njihovu ideju, obojica su demonstrativno napustili Pokret, i osnovali sopstvenu organizaciju Proklet za Ćupriju.
Verovali ili ne, tako je tekla istorijska rasprava.
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #22 poslato: 07-06-2010, 22:39:36 »

Eno tamo na grupi..... BOBAN na celu, a POSMATRAC na zacelju....

Tek sada ništa ne kapiram?

Svemu dodje kraj..... pa i nekim misterijama.
Nista se ne moze sakriti......
A jos si mlada, ne razumes neke stvari, ali neka ... jednog dana ce ti se sve kassti....
Eto idi sutra tamo pa ces videti i posmatraca, i iliju, a i sebe..... vidim i ti si u grupi.....

A ja vidim da si ti i dalje, uprkost tome što nisi više mlad, opsednut time da viriš kroz ključaonicu!
No, no! To nije lepo  :xq007:
Inače nisam očekivala da će to biti susret paralelnih svetova, pa da ću u sali PIO sresti sebe. Kako znam da bi to moglo da ima fatalne posledice za onog ko se u tom čudu nađe, moraću nekako da se MASKIRAM i ja. Ali moraću to DOBRO da uradim da me niko živ i pri SVESTI ne prepozna :xq009:
« Poslednja izmena: 07-06-2010, 22:43:33 od strane SunđerBoba »
Sačuvana

ilija7777

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 507
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #23 poslato: 07-06-2010, 22:48:20 »

EKSLUZIVNA VEST IZ POKRETA

Dzipson i Ninče, posle dugotrajne rasprave, predložili su Kseniju (iz Ćuprikovca), pošto niko iz njene stranke ne preduzima ništa za Ćuprikovac, da bude predsednik ogranka pokreta (Živim za Čepure) zadužen za ekološki projekat skupljanja plastičnih flaša po Morave. E sad, neke flaše su potonule na dno Morave, treba da se roni. Zato treba da ima ogrovnu ekipu.
Pošto niko nije prihvatio njihovu ideju, obojica su demonstrativno napustili Pokret, i osnovali sopstvenu organizaciju Proklet za Ćupriju.
Verovali ili ne, tako je tekla istorijska rasprava.

A ko ce tu da bude Shejtan umesto Shejtana? El imam konkurenciju uopste?
xD
Sačuvana
hvala svima koji ne razumeju ono sto govorim, a dalje me citaju.

osica

  • Gost
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #24 poslato: 07-06-2010, 22:51:23 »

Eno tamo na grupi..... BOBAN na celu, a POSMATRAC na zacelju....

Tek sada ništa ne kapiram?

Svemu dodje kraj..... pa i nekim misterijama.
Nista se ne moze sakriti......


A jos si mlada, ne razumes neke stvari, ali neka ... jednog dana ce ti se sve kassti....
Eto idi sutra tamo pa ces videti i posmatraca, i iliju, a i sebe..... vidim i ti si u grupi.....

A ja vidim da si ti i dalje, uprkost tome što nisi više mlad, opsednut time da viriš kroz ključaonicu!
No, no! To nije lepo  :xq007:
Inače nisam očekivala da će to biti susret paralelnih svetova, pa da ću u sali PIO sresti sebe. Kako znam da bi to moglo da ima fatalne posledice za onog ko se u tom čudu nađe, moraću nekako da se MASKIRAM i ja. Ali moraću to DOBRO da uradim da me niko živ i pri SVESTI ne prepozna :xq009:

Vidis, do skoro mi je to bila MANA, a sada mi je......
Virio sam dok nisam izvirio, ono sto me je interesovalo, a ti, tamo,.... mozes se maskirati kolko oces, ..... dzaba.... pale su skoro SVE maske.
A i da ti kazem, nikad nije kasno, da covek progleda...... bolje i IKAD nego NIKAD. E tako ti je i samnom. Progledah i ja sa mojih 33.....
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #25 poslato: 07-06-2010, 22:51:34 »

Ah taj, spiritus movens ! Da, da...to je to  :aq26:
« Poslednja izmena: 07-06-2010, 22:56:23 od strane SunđerBoba »
Sačuvana

Silvana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 159
  • coincidentia oppositorum
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #26 poslato: 07-06-2010, 22:52:27 »

glavni konkurent je Uroš aforističar, koji kaže: Mudri znaju da misle, a budale misle da znaju.
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #27 poslato: 07-06-2010, 22:54:41 »

Vidis, do skoro mi je to bila MANA, a sada mi je......
Virio sam dok nisam izvirio, ono sto me je interesovalo, a ti, tamo,.... mozes se maskirati kolko oces, ..... dzaba.... pale su skoro SVE maske.
A i da ti kazem, nikad nije kasno, da covek progleda...... bolje i IKAD nego NIKAD. E tako ti je i samnom. Progledah i ja sa mojih 33.....

Vidiš mene čudi da ti nisi u Pokretu, pošto si na sva zvona zvonio o tome kako grad propade. A da...ne dozvoljava ti stranačka disciplina, sorry :aq15:
To što je neko hteo da ostane anoniman ne znači da je imao razloga da se maskira, možda samo da zaštiti sopstveni mozak od oticanja  :xq066:
Sačuvana

Silvana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 159
  • coincidentia oppositorum
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #28 poslato: 07-06-2010, 22:57:06 »

Ili kako kaže Cakana iz Otvorenih vrata, dobićeš rak glave od raznih :)
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #29 poslato: 07-06-2010, 22:59:32 »

Ili kako kaže Cakana iz Otvorenih vrata, dobićeš rak glave od raznih :)

Ma, Cakana je genije. Stalno srećem neke na koje se može primeniti ona njena mudrost:" Ti si bato medicinski fenome, živiš čitav život bez mozga!" :aq17:
Sačuvana

osica

  • Gost
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #30 poslato: 07-06-2010, 23:03:49 »

Vidis, do skoro mi je to bila MANA, a sada mi je......
Virio sam dok nisam izvirio, ono sto me je interesovalo, a ti, tamo,.... mozes se maskirati kolko oces, ..... dzaba.... pale su skoro SVE maske.
A i da ti kazem, nikad nije kasno, da covek progleda...... bolje i IKAD nego NIKAD. E tako ti je i samnom. Progledah i ja sa mojih 33.....

Vidiš mene čudi da ti nisi u Pokretu, pošto si na sva zvona zvonio o tome kako grad propade. A da...ne dozvoljava ti stranačka disciplina, sorry :aq15:
To što je neko hteo da ostane anoniman ne znači da je imao razloga da se maskira, možda samo da zaštiti sopstveni mozak od oticanja  :xq066:

Neki stite mozak, a neki sopstveno dupe....
A to da grad propada, TO JE PUKA ISTINA, i to MNOGI vide i znaju, ali NE SMEJU da kazu. A ja nisam DRUG CLAN, sa clanskom kartom odredjene boje, u dzepu.... Ja jesam u POKRETU, i to u stalnom pokretu...
A mozda se i vidimo sutra, na PIVCE.....
I ne boj se kataklizme onoga ako se nadjes na dva mesta odjednom, kao razdvojena licnost..... Sve je moguce, pa i to da vidis tamo samu sebe, i da se cudom pitas,: sta cu ja ovde...
Postoje vise razloga da se neko ndje na nekom mestu. Neki da bi bili vidjeni, neki da popiju pivo, ili sokic, neko zbog vlasti, a neko zbog strasti.
E a sad se pitaj zasto ces ti biti tamo. Ja znam zasto necu.....
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #31 poslato: 07-06-2010, 23:08:25 »

Neki stite mozak, a neki sopstveno dupe....
A to da grad propada, TO JE PUKA ISTINA, i to MNOGI vide i znaju, ali NE SMEJU da kazu. A ja nisam DRUG CLAN, sa clanskom kartom odredjene boje, u dzepu.... Ja jesam u POKRETU, i to u stalnom pokretu...
A mozda se i vidimo sutra, na PIVCE.....
I ne boj se kataklizme onoga ako se nadjes na dva mesta odjednom, kao razdvojena licnost..... Sve je moguce, pa i to da vidis tamo samu sebe, i da se cudom pitas,: sta cu ja ovde...
Postoje vise razloga da se neko ndje na nekom mestu. Neki da bi bili vidjeni, neki da popiju pivo, ili sokic, neko zbog vlasti, a neko zbog strasti.
E a sad se pitaj zasto ces ti biti tamo. Ja znam zasto necu.....

Pa šta DA ti kažem? Šta zna DETE šta je trista KILA jbg!?
Možda da RAZMISLIŠ, pa da promeniš strategiju. Možda ĆEŠ manje kukati, KAŽEM samo MOŽDA?  :xq005:
« Poslednja izmena: 07-06-2010, 23:10:56 od strane SunđerBoba »
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #32 poslato: 07-06-2010, 23:09:35 »

A ja nisam DRUG CLAN, sa clanskom kartom odredjene boje, u dzepu....

E pa TI stvarno, BAŠ nemaš sreće. Tako tužno  :aq25:
Sačuvana

Silvana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 159
  • coincidentia oppositorum
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #33 poslato: 07-06-2010, 23:15:07 »

A to da grad propada, TO JE PUKA ISTINA, i to MNOGI vide i znaju, ali NE SMEJU da kazu. A ja nisam DRUG CLAN, sa clanskom kartom odredjene boje, u dzepu.... Ja jesam u POKRETU, i to u stalnom pokretu...

Od kad sam na forumu, znam da Osica ima potencijal.
Sačuvana

osica

  • Gost
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #34 poslato: 07-06-2010, 23:16:07 »

A sta da radim.... ne mozemo svi pod taj kisobran.... tesno je, tu ima vrlo malo mesta, A nije nimalo tuzno,.... zasto.... bas naprotiv, meni nije tuzno, zasto bi bilo. Oni koji me POZNAJU, me znaju kao pozitivnu i veselu osobu. A to kako drugima izgledam, i na koga licim.... bas me zabole....
Posteno da ti kazem i nije mi stalo bas mnogo do tudjih misljenja o meni.
I bez obzira na sve...... VOLIM I JA VAS....
Sačuvana

osica

  • Gost
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #35 poslato: 07-06-2010, 23:18:04 »

A to da grad propada, TO JE PUKA ISTINA, i to MNOGI vide i znaju, ali NE SMEJU da kazu. A ja nisam DRUG CLAN, sa clanskom kartom odredjene boje, u dzepu.... Ja jesam u POKRETU, i to u stalnom pokretu...

Od kad sam na forumu, znam da Osica ima potencijal.

Hvala, hvala. Ti si jedna od retkih, koja ume da VIDI, I GLEDA.
Sačuvana

Silvana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 159
  • coincidentia oppositorum
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #36 poslato: 07-06-2010, 23:24:33 »

jedna od retkih koja ima .... da se bori a ne da samo tupi po forumima
Sačuvana

osica

  • Gost
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #37 poslato: 07-06-2010, 23:30:54 »

A ponekad je i "tupljenje po forumima" neki vid borbe, mozda malo pasivne, ali ipak neke borbe.
A i to si u pravu, nemaju svi .... za takve stvari. Muka je kad prvi pud upadnu u procep, posle je sve drugacije..... OCVRSNU, i nauce na niske udarce i procepe.... i sve su cvrsca i veca.
A jel dolazis ti sutra na taj zbor (to tek da ne promasimo temu, odosmo mnogo u OFF)
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #38 poslato: 07-06-2010, 23:34:54 »

A nije nimalo tuzno,.... zasto.... bas naprotiv, meni nije tuzno, zasto bi bilo. Oni koji me POZNAJU, me znaju kao pozitivnu i veselu osobu.

Meni si brate tužan, mnoooogo tužan, a sad što ti to ne kapiraš....

A to kako drugima izgledam, i na koga licim.... bas me zabole....
Posteno da ti kazem i nije mi stalo bas mnogo do tudjih misljenja o meni.
I bez obzira na sve...... VOLIM I JA VAS....

Pa, ne bih baš rekla da te baš "zabole", možda te i zabole na kraju. Jurio si nas ovde po forumu "ko Bog đavola", da "provališ" ko je ko. Verovatno si hteo da nas zoveš na uranak. Umesto da si lepo krčio mesto pod kišobranom. Ali, nema veze, tek ti je tlidesettli  :aq21:
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #39 poslato: 07-06-2010, 23:36:51 »

A to da grad propada, TO JE PUKA ISTINA, i to MNOGI vide i znaju, ali NE SMEJU da kazu. A ja nisam DRUG CLAN, sa clanskom kartom odredjene boje, u dzepu.... Ja jesam u POKRETU, i to u stalnom pokretu...

Od kad sam na forumu, znam da Osica ima potencijal.

Hvala, hvala. Ti si jedna od retkih, koja ume da VIDI, I GLEDA.


 :xq005:
O Bože  :aq16:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.115 sekundi sa 20 upita.