Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Где (да) плаћате рачуне?  (Pročitano 4934 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Где (да) плаћате рачуне?
« poslato: 04-04-2015, 05:23:07 »

Сви ми плаћамо разне рачуне и вршимо различите уплате и питање је где је то најбоље урадити. Има више опција.

Управа за трезор (бивши ЗДК)-Некад је било најјефтиније плаћати тамо, и сад је, провизија је, ја мислим око 30 дин. али сада примају уплате само за буџет, значи државне (можда општинске) фирме, значи порез, телефон, струју, не знам за воду и канализацију али за приватне фирме не. Раде до 1.

Банке-Обично деру са провизијама, 50-60 и више динара. И чека се.

Пошта-Многи људи ту плаћају своје рачуне. Јесте да је провизија 45 динара, јесте да не мораш да попуњаваш уплатницу али брате, ја кад год одем тамо је гужва. Хаос.

Општинска пошта-У малој пошти иза општине је добро плаћати рачуне јер је провизија мала, за мање уплате од 35 до 45 динара (углавном 45) за веће 1%. Обично нема гужве. Раде до пола 3.

Агенција преко пута СУП-а-Ово је по мени најбоља опција за рачуне и уплате. Провизија је иста ко у пошти, за уплате до 4500 динара је 45 динара а за уплате преко 4500 динара је 1% од износа уплате и НИКАД НЕМА ГУЖВЕ. Ја кад год одем тамо сам сам. А не треба ни уплатница да се попуњава.  Раде до 4. :aq04:
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Odg: Где (да) плаћате рачуне?
« Odgovor #1 poslato: 18-04-2015, 15:36:36 »

Заборавио сам да поменем Банку Поштанску штедионицу које се налази у локалу бивше Агробанке. Тамо скоро никад нема гужве, провизија је иста као и у пошти само је за разлику од главне поште потребно попуњавати уплатницу. Раде до 4. Суботом до 1.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.064 sekundi sa 20 upita.