Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Najbolji gitarista  (Pročitano 17643 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Didi

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1300
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #20 poslato: 09-08-2008, 11:06:50 »

Evo ovako........Coca je ziv i zdrav,zivi u Parizu sa zenom (Milom) skoro je zavrsio svoj album(koji je do jaja).....od droge koristi samo pizze i hamburgere  :aq21:
Video sam se i sa Jelenom pre 2 nedelje,bila je sa bendom iz Slovenije,snimali su kod Cede par stvari........svratili su do Statusa gde sviram i zezali se celo vece pa su i oni svirali,bil je super............btw devojka je ziva i zdrava.................
Sačuvana
BLUES je koren,ostalo je boranija

Didi

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1300
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #21 poslato: 09-08-2008, 11:10:19 »

zaboravio sam da se zahvalim Godi i Jeleni.st...................ziveli  :aq26:
Sačuvana
BLUES je koren,ostalo je boranija

jelena.st

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 327
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #22 poslato: 09-08-2008, 13:08:46 »

zaboravio sam da se zahvalim Godi i Jeleni.st...................ziveli  :aq26:
              Nema na cemu :aq28:
Sačuvana

ex-strelistanac

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1
    • www.myspace.com/nenadgajin
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #23 poslato: 27-08-2008, 22:29:58 »


Ja bih prvenstveno pozdravio sve ljude i zemljake na ovom divnom forumu.
Definitivno zanimljiva tema na koju sam morao da odgovorim.
Pa nije muzika 100m sa preponama.,pa je najbolji onaj ko je najbrze istrcao
.Jagodina,Cuprija i Paracin su oduvek imali neverovatne gitariste i muzicare uopste,
samo sto je retko ko uspeo da skupi petlju i pomeri se iz iste.Od stare garde niko nije spomenuo Cakiju,Neska,Chipija,Batu Cveticanina,
Belog,Jocu Kenca(zbog koga je Tocak duplo vise vezbao),Guleta,
Koksija,Gorana Gibsona.....
Jednom sam cuo(bash od istog tog Cakije) da je najbolji gitarista onaj koji najvise zaradjuje.Ko vodi u toj prici....??
Inace sam ziv i zdrav...cak sam i hamburgere izbacio :aq08:(pozdrav Didiju) Zivim u Parizu,gde sviram sa Bojanom Z,Mokhtar Sambom(bubnjarem iz Senegala koji je svirao sa Zawinulom,Santanom,Richard Bonom),Remi Vignolo-m(najbolji jazz kontrabasista u Francuskoj)
koji sada svira bubnjeve i u vrhu je jazz scene,Hadrien Feraud-om(Chick Corea,John Mclaughlin)a pre par nedelja je proglasen za broj 1 jazz basistu po Down Beat Magazinu.
Album mi izlazi u septembru,za Americku izdavacku kucu "First Rule Group" i nadam se da vec od novembra sviram mini turneju.
www.myspace.com/nenadgajin

Ako neko ima neko pitanje...odgovaram brzinski.
Pozdrav,

Coca




Sačuvana

Pametan za tobom

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 18
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #24 poslato: 28-08-2008, 13:06:23 »

  Ex-strelistanac, mogao bih i ja da koristim taj nick. Puno pozdrava od drugara sa Strelista. Kad si bio mali zvao sam te " mali desnoruki beli Henndrix" a ti se seti ko sam (samo za sebe). Verovatno bi te i moj burazer puno pozdravio ali on nema komp pa cu ja to uraditi  u njegovo ime. Hvala ti sto si nas podsetio na ove divne ljude. Puno pozdrava i sve najbolje. Naravno. svi zeljno iscekujemo album i u Srbiji
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #25 poslato: 29-08-2008, 19:46:18 »

E da ste prichu prosirili malo zapadnije,makar do Cicevca,dosli bi do imena Mise,nekad su ga zvali Mrgud,jer nije lako prodavao fore koje je sam skidao i smisljao...sad slabije svira,mislim,redje nastupa,ali bih voleo kad bi neko dao neki komentar o ovom sjajnom gitristi,a pre svega muzicaru uopste.I lepo reche tip koji sad zivi u Parizu,sviranje nije ni sprint ,ni skok u vis,ni brojanje koliko ko tonova moze da odsvira u bit-u,to je stvar ukusa i senzibiliteta,koliko ko kome prija uvu.Samo me izludjuje kad pojedine bodi bildere i sprintere na gitari,koje ja nazivam daktilografima bez filinga,nazivaju dobrim gitaristima.A gde je tu ono sto je osnova,osecajnost...???? Pozdrav kolegama na sestozicanoj plecki  :aq28: od  Saleta iz Cicevca,pa se mozda i cujemo negde u vasem gradu.Ekipa je prilicno ljuta..Zlaja Skarps na bubnjevima,Krale na basu,dzezer iz stare garde,Marko vokal,jedan od boljih na ovim prostorima koji Dangubu u BG-u uvek baca u trans dok peva W.Snake , AC/DC i jos mnogo toga...napisite ime nekog kluba kod vas gde jos uvek moze da se cuje uzivo  dobra rok,hard rok i dzez rok svirka...pa eto nas kod vas.Grupa DAMAR uvek svira iz sve snage!Long live RnR,I pozdrav jos jednom svim muzikoholicima!!!
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #26 poslato: 29-08-2008, 20:13:22 »

Pantelijaaaaaa,hahahahhaha odlican ti je avatar kako si se samo njega setio....svaka cast....ex-strelistanac zelim ti puno uspeha sa novim albumom
Sačuvana

Didi

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1300
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #27 poslato: 09-09-2008, 13:03:06 »

Jedan moj prijatelj je rekao:.............najbolji gitarista je onaj koji najvise zaradjuje ............mozda je i u pravu
Sačuvana
BLUES je koren,ostalo je boranija

Bloody_Mistress

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 29
  • Not a drop of blood...
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #28 poslato: 27-09-2008, 11:30:09 »

ma Peca je naj! :aq08:
Sačuvana
Enforse the world no more.Bee free...Alone,you might find serenity...

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #29 poslato: 04-11-2008, 21:58:57 »

   Caffe IVEKS,subota 8..11. mozda cudno zvuci,ali imacete priliku da cujete nesto normalnije muzike,grupa IZ SVE SNAGE,obratite paznju na gitaru, necete se pokajati,jemcim 25-ogodisnjim iskustvom na sestozicanoj plecki...
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #30 poslato: 05-11-2008, 17:03:37 »

Evo i ja da dodam jednog gitaristu,nije iz Jagodine pa mi nemojte zameriti.....iz Kg-a je ,zove se Stika i odlican je
Sačuvana

LaraCroft

  • Gost
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #31 poslato: 16-11-2008, 01:36:33 »

Peca nam je drug,i svaka mu cast!Ali Nesko je ipak gitarista.Idealni tvorac DELTE 9 je Peca.To tebaju stari Jagodinci znati!Delte nema bez njih dvojice,kao sto nema Metroa bez Ivice i Pere.
Sačuvana

Nesa@

  • Gost
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #32 poslato: 08-12-2008, 23:29:23 »

Da Diti,u pravu si,mislim da je ovo najpametniji odgovor.Pozz za tebe!
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #33 poslato: 11-12-2008, 12:03:18 »

Mogu li i ja da nekog spomenem.
Vlatko Stefanovski, bivsi gitarista ,, Leb i sol ,,.
Sutra Leb i sol imaju veliki koncert u Skoplju i promociju novog albuma ,, I taka nataka ,,. :xq011:
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #34 poslato: 11-12-2008, 15:15:20 »

Delta 9 i Metro , a i Tach   , jagodinsko momce je najpoznatija Jagodinska pesma ever!
Sačuvana

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #35 poslato: 11-12-2008, 17:53:31 »

Da slazem se sa governmentom kao i da dodam i "Ivana" je veoma poznata. A Delta, Peca i deca... steta sto nema vise takvih bendova...
Sačuvana
Nista nije nemoguće...

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #36 poslato: 29-12-2008, 18:43:09 »

Da slazem se sa governmentom kao i da dodam i "Ivana" je veoma poznata. A Delta, Peca i deca... steta sto nema vise takvih bendova...
 

Ako mogu da dodam,...zasto u Srbiji ima inache mnogo malo rnr dobrih bendova???? Dva razloga:


 1)Klinci umesto da sede kuci i vezbaju,vezbaju...i jos jednom  V E Z B A J U da sviraju svoje instrumente i skidaju stvari koje su decenijska zaostavstina ogromnog broja muzicara koji su to pre njih stvorili i to po 5 do 10 sati dnevno do svoje najmanje 25-te godine,i onda kad sazru kao muzicari(mada je to proces koji se nikad ne zavrsava) i izgrade svoj stil sviranja ili pevanja,nebitno je,pochnu da prave autorske stvari koje ce sigurno imati svoj kvalitet i tezinu,umesto toga prave ogromnu gresku i sa nepunih 16 nece da budu plagijatori(zasta ih Vlada Jet i njemu slichni,koji by the way ni u 60-toj ne znaju da sviraju,naravno podrzavaju) nego sa po tri rasvirana akorda ili prvim instrumentalom nevesto iskopiranim sa tablatura,npr od Malmstina ili Satrijanija,pompezno prave autorske bendove koji neslavno zavrsavaju zbog nedovoljne muzicke potkovanosti i velike zelje za slavom...

 2)A oni koji stvarno znaju da sviraju i to rade chak i na virtuozan nacin,a pri tom imaju i strasne autorske stvari,svesni trenutne totalne devalvacije muzickog ukusa,nece da bacaju pare i ulaze u kvalitetan studio i to skupo plate,da bi prodali mizerni tiraz kojim ne mogu da izvuku ni 1/7-nu para koje su ulozili...Zato prave takozvane tezga bendove kojima pune klubove i diskoteke,to rade totalno profi i naravno obezbedjuju egzistenciju...To ce da traje sve dok su glavne muzicke face zvezde MTV-a(govorim na svetskom nivou,kod nas me je i sramota da pomenem ko su zvezde,jer bih im imena pisao malim slovima),a novi albumi W.Snake-a,ZZ Top-a ili AC/DC-a,koji su izdati ove godine ostaju totalno nezapazeni....zalosno.

  Hvala na paznji>>>>L O N G   L I V E   RnR<<<<
« Poslednja izmena: 29-12-2008, 18:48:06 od strane muzikoholik »
Sačuvana

LaraCroft

  • Gost
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #37 poslato: 29-12-2008, 22:11:07 »

Pa imate i Vatrene Kocije,,,bend koji izuzetno dobro zvuci i gura napred.Inace,ne znam koliko je poznato ovde,,,i oni su obradili Jagodinsko Momce od Taca?!?
Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: Najbolji gitarista
« Odgovor #38 poslato: 29-12-2008, 23:02:30 »

Coce , danas smo se videli u Statusu posle mnogo vremena. Mislim da lepo živi od svog posla i radi ono što voli to je naj bitnije. :xq011: :xq011: :xq011:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 25 upita.