Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Mladi ljudi u Paracinu  (Pročitano 9140 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivano

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 40
Mladi ljudi u Paracinu
« poslato: 19-03-2010, 01:43:51 »

Bio sam odsutan neki 15 godina iz Paracina i zanimaju mene neke stvari..
Primetio sam da u Paracinu i gradovima manjim od 50 000, da tu ima sve manje i manje omladine. Jel ovo tacno ili se meni cini?
Jos nesta,
nesecam se dokle je islo groblje prema Cupriji, ali cini mi se da je groblje dosta vece. Znam da je 15 god proslo, ali posto dosta ljudi ne uplacuju zdravstveno, jeli imiru zbog loseg zdravstva?

Ja se izvinjavam zvuci negativno, samo hocu malo da vidi o cemu se radi. Zahvaljujem lepo.
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Mladi ljudi u Paracinu
« Odgovor #1 poslato: 19-03-2010, 10:32:54 »

Samo u Beogradu ima više omladine a svud ostalo sve manje i manje...

Ivano

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 40
Одг: Mladi ljudi u Paracinu
« Odgovor #2 poslato: 29-03-2010, 01:01:23 »

To sam i ja znao i bar cuo za Beograd.
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Mladi ljudi u Paracinu
« Odgovor #3 poslato: 29-03-2010, 07:53:30 »

Buduci da je prosecna starost Beogradjana oko 40 godina,tesko da se moze govoriti o omladini u tom gradu. Naravno,ima vise nego u ostatku Srbije ali su i Beogradjani mnogoo "ostarili" u poslednjih 30-40 godina. Ovo je zemlja bez omladine i generalno smo stara nacija.
Sačuvana

NameNo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6626
Одг: Mladi ljudi u Paracinu
« Odgovor #4 poslato: 29-03-2010, 21:19:22 »

Bio sam odsutan neki 15 godina iz Paracina i zanimaju mene neke stvari..
Primetio sam da u Paracinu i gradovima manjim od 50 000, da tu ima sve manje i manje omladine. Jel ovo tacno ili se meni cini?

Nije slučaj samo u Paraćinu, da ima manje omladine, generalno je tako u celoj Srbiji.
Devedesetih godina je dosta ljudi napustilo Srbiju.
Mortalitet nam je najveći u Evropi, natalitet stagnira.
Sela nestaju, broj poljoprivrednih gazdinstava u Srbiji smanjuje se rapidno, ko zna koliko je seoskih kuća širom Srbije prazno. Mladi koliko god da ih ima manje i bez obzira na stepen školovanosti opredeljuju se za život u većem gradu.

Ovo je zemlja bez omladine i generalno smo stara nacija

Da, ovo je tačno, mr Biljana Spasić, autorka knjige "Zašto Srbi nestaju?",  navodi u istoj da će za dve decenije Srbi biti manjina u sopstvenoj državi ukoliko se stopa nataliteta ne poveća, a već za 50 godina preti im potpuni nestanak.


« Poslednja izmena: 29-03-2010, 21:33:57 od strane opsena »
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Mladi ljudi u Paracinu
« Odgovor #5 poslato: 30-03-2010, 09:52:29 »

Ako je suditi po ovoj fotografiji, Paraćin ne mora mnogo da brine za podmladak.


JUSTICE

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 29
Одг: Mladi ljudi u Paracinu
« Odgovor #6 poslato: 05-04-2010, 01:38:50 »

 E moj Ivane,gde dotace ovu temu ?
Pa to ti je jedan od NAJVECIH PROBLEMA u zemlji Srbiji,a i u samom Paracinu,Jagodini,a o Cupriji i da ne govorimo.
U Cupriji samo cujes, ubio ovaj onoga,onaj onoga....

Prica se i samo PRICA o ,,BELOJ KUGI,, a da se nista radikalno ne preduzima po tom fundamentarnom problemu.
Novosadski strucnjaci zapoceli sa AKCIONIM PLANOM,a ovi nasi politicari im zatvorise usta !!!

U kaficima kada malo pazljivo zagledas,vidis za jednim stolovima zenskice,a za drugim muskarcine.Te muskarcine zanele se pricom o fudbalu,politici,vode rekla kazala,a curice doterane i naperlitane,kupile za to vece skupe cigarete i kroz dim ih ,onako,kobajagi,neprimetno posmatraju.Bacaju zenskice varnice,a oni nit govore nit romore.
A ako neki dasa i primeti da ga je dotakla okom bacena varnica,vec je zamislja kako da je sprovede u ,tako sladak,horizontalni polozaj.

Kada vidis mesovito drustvo,dodje ti milo,pa pomislis IMA NADE ZA NOMADE!!!!

Da li znas koliko ima devojaka preko 30 godina neudatih,lepih,inteligentnih,doteranih? Razocarale se jadne pokusavajuci sve i svasta,pa na kraju i prestale da izlaze,druge kuckaju po internetu,trece donele NEPOZIVU ODLUKU i PRESELILE SE DA ZIVE I RADE U BEOGRAD ili u neki VECI grad.Neke cure sa fakultetom pokusavale veziu sa automehanicarima,vozacima.Nije im smetalo,samo da je mladic PRAVI MLADIC.Ali nebese tako !Umesto njoj da zasmeta sto nema odgovarajucu skolu spram njena ,ZASMETA NJEMU,i ODE BEZ ZBOGOM.JAD I TUGA !!!!!

Neke momcine se vade na cinjenicu da nemogu naci NORMALNU osobu,a da i sami neznaju da li je uopste traze i sta je za njih normalnost ? I devojke isto to izjavljuju,a nikako da dodje do spojke.Isto zelje ,a kontakta NEMA.

Ima tu jos dva problema.
-Jedan je koristoljublje.Narocito kada je u pitanju seoska populacija mladih.Jednostavno tu mu dodje,simbolicno receno
,,PUMPA NA PUMPU,,ili ,,PARA NA PARU,,...
-Drugi problem je nezaposlenost,i kako mi rece jedan lep mladic ,,kako da podjem sa devojkom kada nemam novca da joj pice platim,imam kola,a nemam para za benzin,, i tako to u nedogled.

Drugarice moje sestricine uhvatile prvi ,,VLAK,, i odleprsale u Beograd.I snadjose se,da ne verujes.Sve nasle posao ,mladice,srecne i rascvetane !!! Sada i moja sestricina hvata sledeci ,,VLAK,, i U HA HAJ...SVI ZA BEOGRAD !!!!

Ostatak curica spada u one BAS MLADE CURICE koje se nicemu i ne nadaju osim lepog i ugodnoj jednocasovnog provoda,pa sta im BOG DA ???Ako moze,moze,ako nemoze,nemoze.Idemo dalje....

Muskarci su jednostavno zatajili.Ili su MAMINI SINOVI,ili u curi TRAZE MAMU !!!!

Pa uzgred da znas da poznajem jednu izuzetno lepu i zgodnu curu,ISTA SNEZANA SAVIC,ima 34 god.fakultetski obrazovana,normalna,ljupka,nije napadna,lepo vaspitana,ide joj od ruke kulinarstvo,-to napisah da bi i za mamu bila dobra-,pa ako poznajes nekog DASU kome odgovara devojke sa ovakvim kvalitetima ,DA IH UPOZNAMO !!
DA NAM SE DECA RADJAJU,DA NAM NATALITET POBEDI MORTALITET !!!!

Uzgred otvori TEMU- TRAZIM/TRAZIS ili SVE ZA LJUBAV !!! MOZDA I UPALI . STA KAZES NA IDEJU ??????

Ili po principu najnovijih istrazivanja ,da organizujemo po 5 min.razgovora,za zainteresovane,pa ako im se poklope energetska polja i pozele da nastave sa odredjenom osobom i dalju konverzaciju,da im to i omogucimo.
BIO BI TO PU POGODAK!!!!!!!    RAZMISLI !!!!!!!  :xq011: :xq011: :xq011: :xq011: :xq011: :xq011: :xq011: :xq011:
Sačuvana

Ivano

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 40
Одг: Mladi ljudi u Paracinu
« Odgovor #7 poslato: 05-04-2010, 14:23:18 »

 :xq004:

Moram prizati da odavno nisam ovako procitao realan, korektan i detaljan odgovor na stanje. Svaka cast!  Ja mislim da se bas moze opaziti taj luft kako bi rekao izmedju mladih cura i onih stariji sto su 30+ i neudate. Jedan moj prijatelj  bas iz toga razloga voli izlaziti u Jagodinu hehe.



E moj Ivane,gde dotace ovu temu ?
Pa to ti je jedan od NAJVECIH PROBLEMA u zemlji Srbiji,a i u samom Paracinu,Jagodini,a o Cupriji i da ne govorimo.
U Cupriji samo cujes, ubio ovaj onoga,onaj onoga....

Prica se i samo PRICA o ,,BELOJ KUGI,, a da se nista radikalno ne preduzima po tom fundamentarnom problemu.
Novosadski strucnjaci zapoceli sa AKCIONIM PLANOM,a ovi nasi politicari im zatvorise usta !!!

U kaficima kada malo pazljivo zagledas,vidis za jednim stolovima zenskice,a za drugim muskarcine.Te muskarcine zanele se pricom o fudbalu,politici,vode rekla kazala,a curice doterane i naperlitane,kupile za to vece skupe cigarete i kroz dim ih ,onako,kobajagi,neprimetno posmatraju.Bacaju zenskice varnice,a oni nit govore nit romore.
A ako neki dasa i primeti da ga je dotakla okom bacena varnica,vec je zamislja kako da je sprovede u ,tako sladak,horizontalni polozaj.

Kada vidis mesovito drustvo,dodje ti milo,pa pomislis IMA NADE ZA NOMADE!!!!

Da li znas koliko ima devojaka preko 30 godina neudatih,lepih,inteligentnih,doteranih? Razocarale se jadne pokusavajuci sve i svasta,pa na kraju i prestale da izlaze,druge kuckaju po internetu,trece donele NEPOZIVU ODLUKU i PRESELILE SE DA ZIVE I RADE U BEOGRAD ili u neki VECI grad.Neke cure sa fakultetom pokusavale veziu sa automehanicarima,vozacima.Nije im smetalo,samo da je mladic PRAVI MLADIC.Ali nebese tako !Umesto njoj da zasmeta sto nema odgovarajucu skolu spram njena ,ZASMETA NJEMU,i ODE BEZ ZBOGOM.JAD I TUGA !!!!!

Neke momcine se vade na cinjenicu da nemogu naci NORMALNU osobu,a da i sami neznaju da li je uopste traze i sta je za njih normalnost ? I devojke isto to izjavljuju,a nikako da dodje do spojke.Isto zelje ,a kontakta NEMA.

Ima tu jos dva problema.
-Jedan je koristoljublje.Narocito kada je u pitanju seoska populacija mladih.Jednostavno tu mu dodje,simbolicno receno
,,PUMPA NA PUMPU,,ili ,,PARA NA PARU,,...
-Drugi problem je nezaposlenost,i kako mi rece jedan lep mladic ,,kako da podjem sa devojkom kada nemam novca da joj pice platim,imam kola,a nemam para za benzin,, i tako to u nedogled.

Drugarice moje sestricine uhvatile prvi ,,VLAK,, i odleprsale u Beograd.I snadjose se,da ne verujes.Sve nasle posao ,mladice,srecne i rascvetane !!! Sada i moja sestricina hvata sledeci ,,VLAK,, i U HA HAJ...SVI ZA BEOGRAD !!!!

Ostatak curica spada u one BAS MLADE CURICE koje se nicemu i ne nadaju osim lepog i ugodnoj jednocasovnog provoda,pa sta im BOG DA ???Ako moze,moze,ako nemoze,nemoze.Idemo dalje....

Muskarci su jednostavno zatajili.Ili su MAMINI SINOVI,ili u curi TRAZE MAMU !!!!

Pa uzgred da znas da poznajem jednu izuzetno lepu i zgodnu curu,ISTA SNEZANA SAVIC,ima 34 god.fakultetski obrazovana,normalna,ljupka,nije napadna,lepo vaspitana,ide joj od ruke kulinarstvo,-to napisah da bi i za mamu bila dobra-,pa ako poznajes nekog DASU kome odgovara devojke sa ovakvim kvalitetima ,DA IH UPOZNAMO !!
DA NAM SE DECA RADJAJU,DA NAM NATALITET POBEDI MORTALITET !!!!

Uzgred otvori TEMU- TRAZIM/TRAZIS ili SVE ZA LJUBAV !!! MOZDA I UPALI . STA KAZES NA IDEJU ??????

Ili po principu najnovijih istrazivanja ,da organizujemo po 5 min.razgovora,za zainteresovane,pa ako im se poklope energetska polja i pozele da nastave sa odredjenom osobom i dalju konverzaciju,da im to i omogucimo.
BIO BI TO PU POGODAK!!!!!!!    RAZMISLI !!!!!!!  :xq011: :xq011: :xq011: :xq011: :xq011: :xq011: :xq011: :xq011:
Sačuvana

Ivano

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 40
Одг: Mladi ljudi u Paracinu
« Odgovor #8 poslato: 06-04-2010, 16:42:16 »

kao da se kod nas,u Jagodini,nesto razlikuje :(

Mozda je tako kako kazes, ali nisam bio tu duze pa nisam odma zapazio.
Sačuvana

Ivano

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 40
Одг: Mladi ljudi u Paracinu
« Odgovor #9 poslato: 30-05-2010, 07:21:43 »

Evo mene opet. Bicu u Paracinu tokom Juna i Jula celoga na odmoru. Taman malo da kera proteram.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.262 sekundi sa 25 upita.