Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Da li je u akciji Morava uhapsen neko iz Jagodine?  (Pročitano 7929 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

jagodica bobica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 184
Da li je u akciji Morava uhapsen neko iz Jagodine?
« poslato: 31-10-2009, 10:38:04 »

Jel ima neko neku informaciju?
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: Da li je u akciji Morava uhapsen neko iz Jagodine?
« Odgovor #1 poslato: 31-10-2009, 12:16:42 »

Misliš, neki pošten narkodiler ?
Sačuvana

jagodica bobica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 184
Одг: Da li je u akciji Morava uhapsen neko iz Jagodine?
« Odgovor #2 poslato: 31-10-2009, 12:35:04 »

Da, ali nazalost nije, ali akcija jos traje.
Treba se nadati
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
"Morava" podavila 500 narko-dilera i bitangi u Srbiji !
« Odgovor #3 poslato: 31-10-2009, 14:35:52 »

Ухапшено 500 осумњичених нарко дилера широм Србије
31. октобар 2009. | 09:58 |    Извор: Бета, Танјуг
 

БЕОГРАД - Припадници Жандармерије ухапсили су јутрос више особа у више градова у Србији, јавили су дописници агенције Бета.

У опсежној полицијској акцији "Морава" која је први пут изведена на целој територији Србије ухапшено је око 500 лица од којих је за око стотину одређено полицијско задржавање, рекао је данас у Београду министар унутрашњих послова Ивица Дачић.

Министар Дачић је на конференцији за новинаре истакао да је акција "практично завршена", али да се још увек обављају претреси неких објеката и да ће сви детаљи и имена бити саопштени накнадно.
 
Заплењено оружје, муниција и фалсификовани новац

Припадници МУП-а Србије запленили су, у оквиру акције хапшења нарко дилера широм земље, укупно 57 комада разног наоружања без дозволе и већу количину муниције, саопштено је данас из полиције. У саопштењу се подсећа да је претресено око 600 локација и да је пронађена и већа количина дроге, милион и 52000 фалсификованих америчких долара, затим 120.000 евра, 200.000 динара, четири украдена аутомобила и 20 аутомобила високе класе у власништву дилера дроге. Такође је пронађено и шест људи који су се налазили на потерницама. У акцији су учествовали полицајци из 27 полицијских управа у Србији, у сарадњи са надлежним тужилаштвима а хапшени су људи за које постоји сумња да се баве производњом и продајом дроге.

Акција две хиљаде полицајаца 
Заплењено оружје, муниција и фалсификовани новац

Припадници МУП-а Србије запленили су, у оквиру акције хапшења нарко дилера широм земље, укупно 57 комада разног наоружања без дозволе и већу количину муниције, саопштено је данас из полиције. У саопштењу се подсећа да је претресено око 600 локација и да је пронађена и већа количина дроге, милион и 52000 фалсификованих америчких долара, затим 120.000 евра, 200.000 динара, четири украдена аутомобила и 20 аутомобила високе класе у власништву дилера дроге. Такође је пронађено и шест људи који су се налазили на потерницама. У акцији су учествовали полицајци из 27 полицијских управа у Србији, у сарадњи са надлежним тужилаштвима а хапшени су људи за које постоји сумња да се баве производњом и продајом дроге.


У акцији, која је почела јутрос у шест часова учестовало је више од 2.000 полицајаца из комплетног састава Министарства унутрашњих послова (МУП), а код ухапшених је пронађено неколико десетина килограма разних наркотика, већа колицина оружја и муниције, украдени аутомобили, а код једне особе у Београду пронађено је, како је рекао Дачић, 1.052.000 фалсификованих америчких долара.

Дачић је навео пример Бојника, места на југу Србије где је једно лице ухапшено због двоструког убиства, а приликом хапшења је, додао је, потезало оружје на полицију.

Акција је изведена у Београду, Бору, Крагујевцу, Новом Пазару, Врању и свим већим градовима Србије, навео је министар.

Дачић је као посебно важно истакао што је пресечен ланац дилерске мреже наркотицима из кога су, између осталог, снабдеване основне и средње школе, кафићи и други објекти где се окупљају млади.

"Акција је била усмерена на дилерску мрежу која је имала непосредан контакт са онима којима је дрога продавана и која треба да пресече путеве дилера", навео је Дачић, али и на почионице других кривичних дела угрожавања имовине и живота људи.
 
Премијер поздравио акцију МУП-а

Председник Владе Србије Мирко Цветковић поздравио је данашњу акцију Министарства унутрашњих послова, Министарства правде, правосудних органа у оквиру Савета за националну безбедност која је довела до хапшења великог броја трговаца наркотицима и криминалаца. "Ово је потврда да се ова држава, Влада и све њене службе континуирано обрачунавају са свим облицима криминала и корупције и да нико неће бити заштићен ни поштеђен. На добром смо путу да створимо Србију у којој ће се сви осећати сигурно и безбедно", рекао је премијер Цветковић у изјави Танјугу. У опсежној полицијској акцији "Морава", која је први пут изведена на целој територији Србије ухапшено је око 500 лица од којих је за око стотину одређено полицијско задржавање, рекао је данас министар унутрашњих послова Ивица Дачић. Министар Дачић је на конференцији за новинаре у МУП-у Србије истакао да је акција "практично завршена", али да се још обављају претреси неких објеката и да ће сви детаљи и имена бити саопштени накнадно. У акцији, која је почела јутрос у шест часова, учестовало је више од 2.000 полицајаца из комплетног састава МУП-а Србије, а код ухапшених је пронађено неколико десетина разних врста наркотика, већа количина оружја и муниције, украдених аутомобила, док је код једне особе у Београду пронађено је, како је рекао Дачић, милион и 52 хиљаде фалсификованих америчких долара.

Министар је казао да ће акција бити "стална" јер, како је рекао, држава јасно треба да стави до знања да полиција са осталим безбедносним службама "одлучна у обрачуну са криминалом".

"То значи да ћемо овакве акције претреса објеката и привођења лица који је баве диловањем и производњом наркотика наставити и даље", казао је Дачић и додао да ће сва имовина заплењена у овој акцији бити одузета уколико се испостави да је стечена криминалним радњама.

Министар је са задовољством констатовао да су у акцији учештвовале све полицијске управе на територији Србије, да је она протекла без икаквих проблема и, посебно да ниједна информација о акцију за коју се знало још пре неколико недеља није процурела у јавност.

"Састанак смо одржали пре неколико недеља са свим начелницима криминалистичке полиције у Србији и напревљен је план и списак лица која ће бити приведена... Нико није избегао хапшење", казао је Дачић. Упитан да ли међу приведеним има страних држављана, Дачић је рекао да су у питању"углавном наши".

Хапшења у Новом Пазару и Врању

У Новом Пазару у јутрошњој акцији су ухапшени, како су Бети пренели извори у полицији, "крупнији дилери". Акција на подручју Полицијске управе Врање спроведена је, како је Бети речено, "без проблема", а ухапшени су осумњичени из Бујановца, Прешева и Врања.

Очевидац акције у Нишу пренео је да су жандарми са пушкама и маскама на лицу привели једну особу са лисицама на рукама из зграде поред нишке Саборне цркве. Хапшење је изведено јутрос нешто пре осам сати. Нишка полиција је, иначе, почетком месеца запленила више од 12 килограма хероина а ухапшена су тројица Нишлија.

Хапшења дилера дроге било је ноћас и у Ваљеву, потврдио је данас агенцији Бета високи дужносник полиције у том граду. Извор Бете рекао је да су "лишени слободе сви они за које је било података да су умесани у трговину наркотицима".

На питање да ли су хапшени "озбиљни, крупнији дилери", он је рекао да се полиција "није бавила тиме да ли су озбиљни или неозбиљни, да ли имају грам или килограм дроге".

"Они су сви у истом ланцу, сви су у истом проблему, а ми нисмо зелели да нам неко сутра каже како смо покупили само 'ситне рибе', док су они 'крупнији' недодириви", рекао је он. Хапшења осумњичених у акцији МУП-а Србије против трговине дрогом било је јутрос и у Новом Саду, потврђено је агенцији Бета у новосадској полицији.

Заменик премијера и министар унутрашњих послова Србије Ивица Дачић изјавио је Бети да је приведено око 500 особа и да је претресено више од 600 објеката у акцији усмереној против дроге.

Припадници МУП-а Србије привели су јутрос неколико стотина особа у градовима широм Србије, изјавио је агенцији Бета министар Ивица Дачић.  Дачић је рекао да је претересено више од 600 објеката о оквиру акције борбе против трговине дрогом.  Акција је, навео је Дачић, спроведена на територији целе Србије а приведено је око 500 особа.

http://www.rtv.rs/sr_ci/vesti/hronika/crna_hronika/2009_10_31/vest_159747.jsp

E što volim da čujem da su uhapšeni narko-dileri, prosto mi duša puna. Sve bi ja te bitange uza zid i po kratkom postupku-metak u čelo ! Sve pohvale za ovu akciju policije.  :xq004:

Samo što je problem u tome što će većina njih verovatno da bude puštena uskoro ili će da dobiju neke minimalne kazne zatvora a stradaće samo sitne ribe. U svakom slučaju pravi efekti ove akcije će da se saznaju za nekoliko dana na osnovu cene droge na ilegalnom tržištu. A nadam se da je u ovoj akciji "Morava" uhapšena i neke narko-dilerska bitanga iz našeg, Pomoravskog okruga.
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: "Morava" podavila 500 narko-dilera i bitangi u Srbiji !
« Odgovor #4 poslato: 31-10-2009, 15:03:31 »

Hoce li to brzo neki izbori? :aq15:
Pohvatali su sigurno sitne rice a glavnima ne smeju da pridju ni blizu!
Nista ja ne verujem dok npr ne vidim jednog za koga znam da je Bos, iza resetaka!
« Poslednja izmena: 31-10-2009, 15:03:59 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: "Morava" podavila 500 narko-dilera i bitangi u Srbiji !
« Odgovor #5 poslato: 31-10-2009, 15:24:48 »

Ma ne zanimaju me. Krupne neće da 'apse jer od njih žive. Ovi sitni što su pohapšeni su samo kolataralna šteta.
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Da li je u akciji Morava uhapsen neko iz Jagodine?
« Odgovor #6 poslato: 31-10-2009, 16:57:41 »

muka mi je od njihovih hvalospeva za hapšenja...zadržavanja... i na kraju VELIKO NIŠTA!!!
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Da li je u akciji Morava uhapsen neko iz Jagodine?
« Odgovor #7 poslato: 31-10-2009, 17:16:47 »

Tresla se gora rodio se mis! :xq010:
Hvataju samo one sto piske po travnjacima.
Njima niko nista ne veruje,sto rece Fanta,zive od kriminalaca,i saradjuju sa njima!
« Poslednja izmena: 31-10-2009, 17:17:32 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Da li je u akciji Morava uhapsen neko iz Jagodine?
« Odgovor #8 poslato: 31-10-2009, 17:23:07 »

Pre neki dan,kad je zaplenjena ona oogroomna kolicina kokaina negde u Juznoj Americi,uhapsene su i neke "malo vece" zverke iz Kragujevca.
Sačuvana

luta

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 115
Одг: Da li je u akciji Morava uhapsen neko iz Jagodine?
« Odgovor #9 poslato: 31-10-2009, 19:26:09 »

kako uhapsiti nekog ko ima x ili xy miliona? :aq15:

heh,u sablji su ih uhapsili 11000 komada,pa im sad plaćamo odštetu za "nezakonito hapšenje i protivpravno zadržavanje"!a verovatno i za "narušen ugled" i "duševne boli" :aq25:

"nama je ovde super - tako nam i treba!" :aq08:
« Poslednja izmena: 31-10-2009, 19:36:58 od strane luta »
Sačuvana

luta

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 115
Одг: Da li je u akciji Morava uhapsen neko iz Jagodine?
« Odgovor #10 poslato: 31-10-2009, 22:49:23 »

tu bre,2000 policajaca,a niko prijatelje da upozori :aq15:

Sačuvana

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Одг: Da li je u akciji Morava uhapsen neko iz Jagodine?
« Odgovor #11 poslato: 01-11-2009, 08:48:57 »

Covece, ova akcija policije ispracena ja na svim svetskim medijima. Svi su preneli vest o tome kako je "Ivica napunio maricu" kako duhovito rece jedan od komentara u nekim novinama.
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Da li je u akciji Morava uhapsen neko iz Jagodine?
« Odgovor #12 poslato: 01-11-2009, 14:53:16 »

Ma super!

Krupne ponovo ne diraju i neće. To su NJIHOVI ljudi i NJIHOVI kanali. Ende!
Sačuvana

luta

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 115
Одг: Da li je u akciji Morava uhapsen neko iz Jagodine?
« Odgovor #13 poslato: 01-11-2009, 18:36:48 »

moram da citiram sebe,hehehe...
kako uhapsiti nekog ko ima x ili xy miliona? :aq15:

heh,u sablji su ih uhapsili 11000 komada,pa im sad plaćamo odštetu za "nezakonito hapšenje i protivpravno zadržavanje"!a verovatno i za "narušen ugled" i "duševne boli" :aq25:

"nama je ovde super - tako nam i treba!" :aq08:
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: Da li je u akciji Morava uhapsen neko iz Jagodine?
« Odgovor #14 poslato: 01-11-2009, 20:22:37 »

Ovo je još jedan dokaz da u Ćupriji nema droge, drogeranata i narko-dilera. Juupiiiiiiiiii !  :xq005:

Kad bi se lagali.  :aq01: Kakva bre to akcija "Morava" kad u Ćupriji nisu u'apsili nijednog dilera droge ?
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Da li je u akciji Morava uhapsen neko iz Jagodine?
« Odgovor #15 poslato: 01-11-2009, 20:31:51 »

I Paracin je cist  :xq005: ajd malo zezanja,ionako je cela akcija za smejanje!
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Da li je u akciji Morava uhapsen neko iz Jagodine?
« Odgovor #16 poslato: 02-11-2009, 12:36:33 »

koliko sam čuo , oni glavni su slučajno bili van jagodine  a bilo je privedenih 10-ak. ipak je ovo bila dobra akija , makar da se pokaze da su na oku svuda.
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

jagodica bobica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 184
Одг: Da li je u akciji Morava uhapsen neko iz Jagodine?
« Odgovor #17 poslato: 02-11-2009, 12:49:24 »

Ja sam ih videla sve taj dan
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Da li je u akciji Morava uhapsen neko iz Jagodine?
« Odgovor #18 poslato: 02-11-2009, 12:54:31 »

koliko sam čuo , oni glavni su slučajno bili van jagodine  a bilo je privedenih 10-ak. ipak je ovo bila dobra akija , makar da se pokaze da su na oku svuda.

Black, a oni nisu znali da su na oku. Pa to su sve njihovi ljudi. Pohapšeni su oni i akcija sprovedena za one koji su van tog baznog sistema prodaje narkotika, oružja i falsifikovanja novca.
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Da li je u akciji Morava uhapsen neko iz Jagodine?
« Odgovor #19 poslato: 02-11-2009, 14:29:36 »

koliko sam čuo , oni glavni su slučajno bili van jagodine  a bilo je privedenih 10-ak. ipak je ovo bila dobra akija , makar da se pokaze da su na oku svuda.
Ako si ovo mislio ozbiljno,brinem za tebe!  :aq25:
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.
 

Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 21 upita.