Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Klub Jagodinaca 'Jovanča Micić'  (Pročitano 23677 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Klub Jagodinaca 'Jovanča Micić'
« Odgovor #20 poslato: 13-09-2007, 20:51:25 »

ne

oni nikad nisu pričali da su članovi kluba i da tako nešto postoji, tek od ove godine su krenuli da pričaju ljudima da bi omasovili članstvo

verovali ili ne  ali ovo na Internetu je prvi mediji na kome sus e oglasili i to na moje insistiranje

Nikada u novinama, Tv, radiju

tako da niko ne zna za sam KLUB  ali mnogi znaju pojedince koji su mnogo dali za ovaj grad

što doktori, što slikari, pesnici, umetnici, vajari, doktori, naučnici, muzičari,

veruj mi ima ih mnogo

zs

  • Gost
Одг: Klub Jagodinaca 'Jovanča Micić'
« Odgovor #21 poslato: 13-09-2007, 20:53:33 »

ne

oni nikad nisu pričali da su članovi kluba i da tako nešto postoji, tek od ove godine su krenuli da pričaju ljudima da bi omasovili članstvo

verovali ili ne  ali ovo na Internetu je prvi mediji na kome sus e oglasili i to na moje insistiranje

Nikada u novinama, Tv, radiju

tako da niko ne zna za sam KLUB  ali mnogi znaju pojedince koji su mnogo dali za ovaj grad

što doktori, što slikari, pesnici, umetnici, vajari, doktori, naučnici, muzičari,

veruj mi ima ih mnogo

veruj mi da ih znam verovatno vise od tebe, ali nisam ovde naisao ni na jedno poznato ime :)
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Klub Jagodinaca 'Jovanča Micić'
« Odgovor #22 poslato: 13-09-2007, 20:55:27 »

Pa ovo su samo Podpredsednici i Predsednik

to su mi dali zbog brojeva telefona ukoliko neko hoće da ih kontaktira

nisu hteli nikog ponaosob da izdvajaju, jer kako kažu neko bi se ljutio ako bi ga izostavili a ima ih mnogo

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Klub Jagodinaca 'Jovanča Micić'
« Odgovor #23 poslato: 13-09-2007, 21:51:30 »

Pa njihov cilj je da se druže, ne zanima ih ništa da urade kako ti kažeš, a poenta je dobra zabava i ništa više.

zašto mora odmah da bude politički ili finansijski  pogled na sve to

semu onda ovde postavljanje, sustinski svi mi volimo da se druzimo i druzimo se, ali ne pravimo marketing od toga, niti se izjasnjavamo da imamo pedigre, kao da je to bitno za dobro druzenje. uz sve to nazvao si ih elitnim jagodincima, pa samim tim bi trebalo da su kao i svaka elita neso i uradili, a ne da im jedina referenca bude da su ljubitelji proje sa cvarcima
Pa to je klub, organizovali ljudi svoje druzenje. Bas lepo!
Sigurno ih ne financira Palma pa da moraju da pravdaju svoje aktivnosti. I boli ih uvce da li su nama poznati ili ne.
Sigurno se lepo druze.  :aq04:


pa ukoliko dođete na njihov skup  -  videćete i sami - i upoznaćete ih sve
[/quote]Ne verujem da svako moze da dodje na njihov skup!
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Klub Jagodinaca 'Jovanča Micić'
« Odgovor #24 poslato: 14-09-2007, 07:49:55 »

Tačno, nemaju veze sa Palmom, kako politički tako i finansijski

a ko može neka dođe, ko ne, pričaćemo mu kako je bilo

zs

  • Gost
Одг: Klub Jagodinaca 'Jovanča Micić'
« Odgovor #25 poslato: 14-09-2007, 07:54:13 »

Tačno, nemaju veze sa Palmom, kako politički tako i finansijski

a ko može neka dođe, ko ne, pričaćemo mu kako je bilo

poceo si i sebe da ubrajas u elitu?
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Klub Jagodinaca 'Jovanča Micić'
« Odgovor #26 poslato: 14-09-2007, 08:15:52 »

Pa njihov cilj je da se druže, ne zanima ih ništa da urade kako ti kažeš, a poenta je dobra zabava i ništa više.

zašto mora odmah da bude politički ili finansijski  pogled na sve to

semu onda ovde postavljanje, sustinski svi mi volimo da se druzimo i druzimo se, ali ne pravimo marketing od toga, niti se izjasnjavamo da imamo pedigre, kao da je to bitno za dobro druzenje. uz sve to nazvao si ih elitnim jagodincima, pa samim tim bi trebalo da su kao i svaka elita neso i uradili, a ne da im jedina referenca bude da su ljubitelji proje sa cvarcima
Pa to je klub, organizovali ljudi svoje druzenje. Bas lepo!
Sigurno ih ne financira Palma pa da moraju da pravdaju svoje aktivnosti. I boli ih uvce da li su nama poznati ili ne.
Sigurno se lepo druze.  :aq04:

Citat
pa ukoliko dođete na njihov skup  -  videćete i sami - i upoznaćete ih sve
Ne verujem da svako moze da dodje na njihov skup!

pa nije to klub kao svaki drugi. da su golubari znali bi smo kome je to interensantno pa bi ljudi sa takvim afinitetima i otisli na njihov sastanak.

ovde se tvrdi da je to klub ELITNIH jagodinaca sa PEDIGREO, naravno da nas interesuje ko se to naziva nasom elitom a posebno nas interesuje pedigre takvih ljudi.

kako autentik tvrdi izgleda da svako moze da postane clan takvog drustva, ili sto rece oko reklame, nisu se reklamirali, ali sada hoce da bi povecali clanstvo, sto je po meni u najmanju ruku smesno.

ELITA zna ko je potencijalni clan, prati sta se desava u gradu/opstini/republici/drzavi pa ona regrutuje nove clanove, a ne tek bilo ko
« Poslednja izmena: 14-09-2007, 08:16:36 od strane zs »
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Klub Jagodinaca 'Jovanča Micić'
« Odgovor #27 poslato: 14-09-2007, 08:27:33 »

Tačno, nemaju veze sa Palmom, kako politički tako i finansijski

a ko može neka dođe, ko ne, pričaćemo mu kako je bilo

poceo si i sebe da ubrajas u elitu?

Pa da, ja ću biti član od sledećeg meseca, ako odluče da može,  inače naravno da nemože svako da bude član kluba, već samo pravi Jagodinaci.
Ajd da i objasnim, većina nemaju pojma šta to znači

Pravi jagodinac ne juri novac, nije u političku partiju, poznat je velikom broju ljudi i naravno veliki broj ljudi ga poštuju i cene, pomaže drugim ljudima koliko može i Jagodini koliko može u skladu sa svojim mogućnostima naravno, neko organizuje neke izložbe, predavanja, književne večeri, veče muzike, neko da dobru ideju nekoj organizaciji, pokloni neko svoje delo ili uradi nešto dobro za neku organizaciju a da ne traži zauzvrat ništa. Gleda da u Jagodini ima što manje ružnih stvari i naravno pokušava da to promeni, svako na svoj način. Apelima građana, humanitarnim akcijama, otvorenim pismima, preko medija i sl.

Veliki broj ljudi pogotovo u današnje vreme otimaju od drugih kako bi preživeli i imali luksuz u životu, tako da u ovom društvu je sve odabrano.


Članovi kluba nisu starosno određeni, ima više starijih ljudi ali ima i mlađih.

Što se mene tiče, meni bi baš prijalo takvo druženje, a i ja sam na svoj način doprineo nešto dobro jagodini, recimo napravio sam prezentacije za sve humanitarne organizacije, ne vladine organizacija, za sve sportske klubove, i sve na kraju krajeva što možete vide na sajtu. Tako nešto niko ne bi radio besplatno  - ETO JA SAM URADIO

Tako da ako gledateda iskoristite na bilo koji način klub, onda definitivno nista podoban član istog,

Klub je tu samo za dobar razgovor i dobru zabavu i to jednom mesečno.

Pa ko voli nek izvoli  :aq29:

zs

  • Gost
Одг: Klub Jagodinaca 'Jovanča Micić'
« Odgovor #28 poslato: 14-09-2007, 08:56:42 »

Tačno, nemaju veze sa Palmom, kako politički tako i finansijski

a ko može neka dođe, ko ne, pričaćemo mu kako je bilo

poceo si i sebe da ubrajas u elitu?

Pa da, ja ću biti član od sledećeg meseca, ako odluče da može,  inače naravno da nemože svako da bude član kluba, već samo pravi Jagodinaci.
Ajd da i objasnim, većina nemaju pojma šta to znači

Pravi jagodinac ne juri novac, nije u političku partiju, poznat je velikom broju ljudi i naravno veliki broj ljudi ga poštuju i cene, pomaže drugim ljudima koliko može i Jagodini koliko može u skladu sa svojim mogućnostima naravno, neko organizuje neke izložbe, predavanja, književne večeri, veče muzike, neko da dobru ideju nekoj organizaciji, pokloni neko svoje delo ili uradi nešto dobro za neku organizaciju a da ne traži zauzvrat ništa. Gleda da u Jagodini ima što manje ružnih stvari i naravno pokušava da to promeni, svako na svoj način. Apelima građana, humanitarnim akcijama, otvorenim pismima, preko medija i sl.

Veliki broj ljudi pogotovo u današnje vreme otimaju od drugih kako bi preživeli i imali luksuz u životu, tako da u ovom društvu je sve odabrano.


Članovi kluba nisu starosno određeni, ima više starijih ljudi ali ima i mlađih.

Što se mene tiče, meni bi baš prijalo takvo druženje, a i ja sam na svoj način doprineo nešto dobro jagodini, recimo napravio sam prezentacije za sve humanitarne organizacije, ne vladine organizacija, za sve sportske klubove, i sve na kraju krajeva što možete vide na sajtu. Tako nešto niko ne bi radio besplatno  - ETO JA SAM URADIO

Tako da ako gledateda iskoristite na bilo koji način klub, onda definitivno nista podoban član istog,

Klub je tu samo za dobar razgovor i dobru zabavu i to jednom mesečno.

Pa ko voli nek izvoli  :aq29:

sama zelja da se bude elita i besplatan rad ne cine nekoga elitom. a posebno ne cini coveka sa pedigreom
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Klub Jagodinaca 'Jovanča Micić'
« Odgovor #29 poslato: 14-09-2007, 09:20:07 »

Postoji "mali milion" NEKAKVIH KLUBOVA po Jagodini.Pojedini navedeni ljudi ITEKAKO SU POZNATI ( ko zna malo "blizu" istoriju Jagodine ) Autentice,neki cak i politicki. No dobro,meni ovo licno nista nije lose,ljudi se druze na svoj nacin,lepo im je i mogu sebe da nazovu ama bas kako hoce.
Pravo da vam kazem,BOLJU,JEFTINIJU I AUTENTICNIJU REKLAMU vas dvojica niste mogli da im odradite....da l u dogovoru ili ne i to me ne zanima.
REZIME - odlicna reklama.
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Klub Jagodinaca 'Jovanča Micić'
« Odgovor #30 poslato: 14-09-2007, 11:31:00 »

Ma taj izraz "pedigre" nije adekvatan, posebno sada kada znamo nesto vise o njima.

Mislim da nije ni "elita"...mozda pre "jagodinska inteligencija".

Kako god, za druzenje sa njima treba imati, osim zasluga i neki itelektualni nivo.

Autentik, cast je biti clan takvog jednog kluba. :aq04:
Savetujem ti, dobronamerno, da ojacas malo svoj srpski jezik. Za nekoga ko zivi dole,radi ovakav posao i buduceg clana takvog kluba, pravis neoprostive greske u gramaticki i pravopisu. Povedi malo racuna o tome,
kretaces se medju jakim retoricarima. :aq28: 

Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Klub Jagodinaca 'Jovanča Micić'
« Odgovor #31 poslato: 14-09-2007, 11:44:28 »

Hvala na savetu

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Klub Jagodinaca 'Jovanča Micić'
« Odgovor #32 poslato: 14-09-2007, 16:09:01 »

Posle dve čaše vina se čak i ja setim svih padeža( beše sedam). Uživaj autentiče, ako je društvo dobro, nije važan pedigre a ni gramatika
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Klub Jagodinaca 'Jovanča Micić'
« Odgovor #33 poslato: 14-09-2007, 17:34:34 »

Zasto sumnjate da ima Jagodinaca sa pedigreom? Sigurno imamo potomke predratne inteligencije, pa bogatasa...

Ali klub okuplja intelektualce, nivo koji ne mora da zavisi od porekla, pa taj izraz i nije bas adekvatan. Ali je svakako zvucan..

Ama, znamo svi sta je pedigre: ti si npr. rodjena u Jagodini i doktor nauka, otac i majka su ti takodje bili poreklom iz Jagodine i doktori nauka/lekari/univerzitetski profesori/direktori banaka/sudije/ministri..., baba i deda takodje i tako generacijama unazad. Koliko poznajete Jagodinaca sa TAKVIM PEDIGREOM? Ja NI JEDNOG.




Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Klub Jagodinaca 'Jovanča Micić'
« Odgovor #34 poslato: 14-09-2007, 17:40:43 »

Ja ih znam dosta

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Klub Jagodinaca 'Jovanča Micić'
« Odgovor #35 poslato: 14-09-2007, 17:41:39 »

Sa druge strane, sta znaci "elitni"? Meni je elita neko ko je ekstremno obrazovan, nacitan, strucan, pametan, talentovan, sposoban, govori tecno nekoliko svetskih jezika, kosmopolita, prijatan, lepih manira, bez poroka...

Koliko je takvih u tom udruzenju?

Ili se ovde pod "elitnim" zapravo podrazumeva ova sund kanalizacija koja je devedesetih isplivala na povrsinu?
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Klub Jagodinaca 'Jovanča Micić'
« Odgovor #36 poslato: 14-09-2007, 17:44:04 »

Ja ih znam dosta

Ajd, molim te, navedi mi desetoro/desetoricu PEDIGRIRANIH JAGODINACA kojima je poreklo jagodinsko sedam generacija unazad da su makar u poslednje tri generacije bili visokoobrazovani? Hvala.
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Klub Jagodinaca 'Jovanča Micić'
« Odgovor #37 poslato: 14-09-2007, 17:46:21 »

Desetoricu? Pa ti si previše zahtevna. Neka ti navede jednog.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Klub Jagodinaca 'Jovanča Micić'
« Odgovor #38 poslato: 14-09-2007, 20:06:54 »

Desetoricu? Pa ti si previše zahtevna. Neka ti navede jednog.

ali ne one clanove koji neznaju padeze :)
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Klub Jagodinaca 'Jovanča Micić'
« Odgovor #39 poslato: 14-09-2007, 20:54:20 »

Pa dobro pustimo detalje...
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 21 upita.