Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: autobusom za herceg novi  (Pročitano 13836 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Inana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 26
autobusom za herceg novi
« poslato: 14-07-2009, 10:42:54 »

ja resila i to cvrsto da nakon eto , tacno dvadeset godina letujem u crnoj gori .. namera mi je  da putujem autobusom, gledala sam po internetu ( jako malo informacija) i videla da iz jagodine za herceg novi  ima liniju " nis ekspres" i "eurolin" iz paracina. dali mozda neko ima iskustva i moze da mi kaze koji je prevoznik "bolji" ... udobnost, itd... ???
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: autobusom za herceg novi
« Odgovor #1 poslato: 14-07-2009, 10:59:09 »

Samo Avionom idem...  oni kanjoni autobusom - pa rizik je tvoj

a Povratna karta sa Taksom Avionom   Beograd Tivat  160 evra - da ne poverujes

Inana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 26
Одг: autobusom za herceg novi
« Odgovor #2 poslato: 14-07-2009, 11:13:23 »

hvala, bevana daklem iz tvog iskustva smem  da zakljucim -- nista nas nesme iznenaditi ! neznas mozda dali zoran reisen ima neku liniju za herceg novi ?
autentik, razmisljala ja i o letenju , ali mi dodje i to nekako previse komplikovao -- od jagodine za beograd , od beograda do tivta, od tivta za herceg novi , opet mi celi dan treba , a posto nas ima malo vise (osoba) ispadne ipak i dosta skuplje ... o kanjonima nemoj nista da mi pricas vec se psihicki pripremam  :aq13:
Sačuvana

Andrijana

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 990
Одг: autobusom za herceg novi
« Odgovor #3 poslato: 14-07-2009, 12:06:03 »

Imaš iz Kragujevca u jutarnjim časovima, tačnije oko 10h (to je njihov, crnogorski)... Osećaš se u njemu kao u avionu :-))))
PoZovi autobusku... A znam da i iz Pn-a ima u 21h, moj tata je išao tim (ne znam koji su prevoznici)...
Sačuvana

Inana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 26
Одг: autobusom za herceg novi
« Odgovor #4 poslato: 14-07-2009, 12:33:34 »

vazi bevana, ako nesto saznas pisi  :xq011:
adrijana , razmislicu o tom sto ide iz KG , meni se nekako radije putuje po noci ( da bih mogla da prespavam kanjon -- ako ga ima ?? :aq15:  ) jel tata bio zadovoljan sa ovim iz PN ?
jes nesto, posto stizem u srbiju tek 27.07. dali je to dovoljno, mislim vremenski , za rezervaciju i kupovinu karte  ako putujem 31.07. , ili da gledam da to sredim  ipak malo ranije ?
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: autobusom za herceg novi
« Odgovor #5 poslato: 14-07-2009, 13:11:19 »

neznam dali vozi sada voz,onaj BG-Bar,mi smo jedne godini isli kuset kolima od BG do Bara,krenuli oko ponoci i ujutru u 9h bili u Baru,prespavali svo vreme.od Bara ima stalno buseva za dalje.i bilo je super jevtino. plasim se onih kanjona pa mi je bilo lepse vozom.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

bebironac

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 927
Одг: autobusom za herceg novi
« Odgovor #6 poslato: 14-07-2009, 13:43:54 »

pa znas kako je inana nam se boji kanjona,a i vozom ce morati da predje moracu,a pogled je jos gori,mada sam se ja odusevila pejzazima,sad po mom misljenju najbezbolniji je autobus jer ide kroz tunel i tu veci deo kanjona zaobilazi,i direktno izlazi na sutomore i canj,sto se tice eurolina ja sam zadovoljna tim prevoznikom,ali kao sto rece bevana bilo bi divno i vratiti se istim.................
pozdrav zenske pa gde ste nema vas sto godina,hahahhahahaha zoro se vratio da osveti buahahahahahahahah
Sačuvana
Ludaci i djeca uvijek govore istinu. Andric

bebironac

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 927
Одг: autobusom za herceg novi
« Odgovor #7 poslato: 14-07-2009, 14:00:28 »

bev ti mene vise ne volis :(
Sačuvana
Ludaci i djeca uvijek govore istinu. Andric

bebironac

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 927
Одг: autobusom za herceg novi
« Odgovor #8 poslato: 14-07-2009, 14:04:11 »

 :xq056:
Sačuvana
Ludaci i djeca uvijek govore istinu. Andric

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: autobusom za herceg novi
« Odgovor #9 poslato: 14-07-2009, 19:55:49 »

Ja  više nikada   ne ulazim u crnogorske autobuse , njihovi vozači voze kao izbezumljeni , samo vas Bog sačuva da stignete.
Niš ekspres takođe manijački vozi.Voz nikad više dok ne stigne neki noviji model, ovi nisu oprani otkad su napravljeni.
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: autobusom za herceg novi
« Odgovor #10 poslato: 14-07-2009, 20:34:22 »

doduse ja am isla vozom 1993-ece  :xq003: ,pre ovog zadnjeg rata, i bio mi je lepo jer sam prespavala one visine!
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Inana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 26
Одг: autobusom za herceg novi
« Odgovor #11 poslato: 17-07-2009, 23:41:49 »

eto , a meni voz uopste nije ni  pao na pamet , valjda zbog loseg iskustva ( interesantno, iste te `93, samo na drugoj relaciji ). to putovanje je bilo ama bas prava avantura,sada mogu i sa smeskom da se prisecam , ali tada mi nije bilo bas do smejanja ... elem , presedanje iz medjunarodnog u beogradu , na salteru samo sto me slog nije strefio, pridjem ja lepo  sluzbenici za salterom i fino zatrazim kartu do svetozareva , jelte tada tako bilo , a ona ti meni mrtva hladna  " svetozarevo vise ne postoji !"   tim recima , ja  onako iscrpljena i umorna , nasla se u soku  -  kako bre vise  ne postoji  ??? ge nestalo ???   "   :aq19: :aq19:  ne postoji, mogu da vam dam samo kartu do jagodine" , e onda mi bese lakse  i tako kupih kartu do jagodine  .. voz kasni .. nezna se  koliko , mozda nece ni da dodje .. kad je dosao , vec kasno uvece( ne secam se tacno ali negde oko 2 sata zakasnjenja) , nema svetla ... kondukter ide sa baterijskom lampom i pregleda karte.... ma strasno , od tada , avgusta `93 , meni nekako voz i ne pada vise na pamet kao mogucnost putovanja kroz nasu i "nase" zemlje.
izgleda da cu ja ipak sa tim paracincima , pa kako bude da bude. :aq02:
Sačuvana

Inana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 26
Одг: autobusom za herceg novi
« Odgovor #12 poslato: 18-07-2009, 00:02:45 »

bevana, jel znas mozda i koliko unapred mora da se rezervise i kupi karta ?
Sačuvana

Inana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 26
Одг: autobusom za herceg novi
« Odgovor #13 poslato: 18-07-2009, 00:09:48 »

ok, hvala ti  :aq28:  znaci imam dovoljno vremena da to obavim kad stignem  :xq011: :xq011:
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: autobusom za herceg novi
« Odgovor #14 poslato: 18-07-2009, 06:10:32 »

5000 auuu , pa dal oni znaju kakvi su im vozovi, još bi trebalo da plaćaju putnike da se voze.
Sačuvana

Tony Clifton

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 607
Одг: autobusom za herceg novi
« Odgovor #15 poslato: 18-07-2009, 09:18:31 »

Ја бејах до Ц.Г. пар пута у задња два месеца али сам само једном ишао бусом...и то ЕУРОЛИНОМ. Из Тивта до ПАраћина смо стигли за,нешто преко осам сати...без паузе. И био сам једини путник(крајем јуна). Иначе,тада није ишао кроз Созине(тунел о коме је Бев писала) већ преко Цетиња...добро нам познатим путем  wq41 Карта је била 25 еура у једном правцу.
Sačuvana

Inana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 26
Одг: autobusom za herceg novi
« Odgovor #16 poslato: 29-08-2009, 17:43:32 »

bila, (prevoznik iz v.banje), uzivala( manje u voznji , ali boze moj) , sada se smrzavam na 15 C  i pokusavam da se ogrejem malo ovde
Sačuvana

Inana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 26
Одг: autobusom za herceg novi
« Odgovor #17 poslato: 29-08-2009, 18:13:34 »

ne bas tako daleko bevana, u (nekada susednoj nam ) austriji, pade nam temperatura preko noci za vise od 15 stepeni  i kisa i sivo , bljak
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.068 sekundi sa 24 upita.