Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...  (Pročitano 90222 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ilija7777

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 507
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #60 poslato: 08-06-2010, 21:13:50 »

Tadic je djubre jedno od coveka, dodje u Cupriju, a ne javi se xD
Specijalni pozdrav za masera, dabogda se muskih namasirao xD
http://www.youtube.com/watch?v=PkRJzErnRmY
« Poslednja izmena: 08-06-2010, 21:15:05 od strane ilija7777 »
Sačuvana
hvala svima koji ne razumeju ono sto govorim, a dalje me citaju.

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #61 poslato: 08-06-2010, 21:16:02 »

Tadic je djubre jedno od coveka, dodje u Cupriju, a ne javi se xD
Specijalna jedna za masera, dabogda se muskih namasirao xD
http://www.youtube.com/watch?v=PkRJzErnRmY

Ajde nemoj i ti sad da bežiš od sopstvene teme nego mi kaži šta vi planirate da uradite sa ovom našom propalom Ćuprijom ?
Sačuvana

ilija7777

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 507
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #62 poslato: 08-06-2010, 21:40:39 »

Videce se. Nista necu da pricam, ko dodje u pokret pokazacu mu kilometarski spisak projekata u razlicitim fazama realizacije.
Sačuvana
hvala svima koji ne razumeju ono sto govorim, a dalje me citaju.

ilija7777

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 507
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #63 poslato: 08-06-2010, 23:02:36 »

Ja sam sasvim neponovljiv i originalan.
Sačuvana
hvala svima koji ne razumeju ono sto govorim, a dalje me citaju.

ilija7777

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 507
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #64 poslato: 08-06-2010, 23:11:30 »

Ne seri vec proveri xD
Sačuvana
hvala svima koji ne razumeju ono sto govorim, a dalje me citaju.

Svilena

  • Gost
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #65 poslato: 08-06-2010, 23:12:44 »

Ne seri vec proveri xD
da li to zbilja ili neka interna šala?   :aq18:
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #66 poslato: 08-06-2010, 23:26:58 »

Ne seri vec proveri xD

Jel ti tako i kad ti dođe neko u pokret da se raspita o vašim planovima i projektima, ti mu kažeš "Ne seri već proveri" i daš mu dokumentaciju ?  :aq15:
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #67 poslato: 08-06-2010, 23:51:43 »

Da ali je problem u tome što taj program treba da sprovode ti isti konkretni ljudi a ne Marsovci.

Koliko znam pokret preuzima ideje i clanove LDP-a. Ko nije uspeo u LDP-u, uspece u Pokretu.
Nimalo originalni likovi.

E ako se ugledaju na LSD onda će daleko da doguraju. Nema ni Celzijus da preripe.  :xq005:
Sačuvana

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #68 poslato: 09-06-2010, 00:14:31 »

"Majka" pokreta "Zivim za Cupriju " je politicka organizacija "Zivim za Krajinu - Bosko Nicic" , na cijoj FB stranici je Boban Jovanovic - Boranija (Dzipson mu je stariji brat), najavio sirenje pokreta na Pomoravlje,Resavu i Levač. Ista ta organizacija "Zivim za Krajinu - Bosko Nicic" je clanica „Ujedinjenih regiona Srbije“ na cijem je celu Mladjan Dinkic G17+

Citat:

Programsku deklaraciju URS, zajedno sa Dinkićem, potpisali su: Verko Stefanović („Zajedno za Šumadiju“), Maja Gojković (NP), Boško Ničić (Živim za Krajinu), Goran Paskaljević, Mirko Todorović, Predrag Marković, Aleksandar Odžić (Vojvođanska partija) i predsednici opština Rača i Pirot Dragana Živanović i Vladan Vasić.

Kraj citata http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=1&status=jedna&vest=179182&title_add=Cela%20Srbija%20kao%20Beograd!&kword_add=boris%20tadic,%20unija%20regiona


Logicno sledi da podrzavanjem pokreta "Zivim za Cupriju " vi direktno podrzavate "Ujedinjene regione Srbije".
Realno je da G17+ nemoze na preskoci cenzus ako nastupi sama na izborima. Ali u okviru „Ujedinjenih regiona Srbije“ ?
Pitanje je jednostavno. Podrzavate li Mladjana Dinkica?
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

Silvana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 159
  • coincidentia oppositorum
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #69 poslato: 09-06-2010, 00:27:33 »

a koga ti podrzavas?
Da ti objasnim posto si neinformisan: mi smo SAMOSTALNI
DAKLE SAMO ZA ĆUPRIJU, I TO RADIMO JAVNO, A TI? ŠTA TI RADIŠ POD PSEUDONIMOM?
Sačuvana

Silvana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 159
  • coincidentia oppositorum
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #70 poslato: 09-06-2010, 00:36:01 »

Dame i gospodo,
Imam tu čast da vam se obratim.
Nisam politicar, ali volim ovaj grad, i sigurna sam da mi je misao precizna a zelja iskrena da zajedno pokrenemo  Ćupriju  koja je sada na istorijskog raskrsnici.

Proteklih decenija su mnoga vaša verovanja i obećanja raznoraznih političara iz beogradskih centrala  pretvorena u iluziju. Ali, realni život, svakodnevna borba ne trpi iluziju.
 Ako se mi, kao građani Ćuprije ne pokrenemo, neće doći niko sa strane da radi za naše dobro! Samo će nas u određenom političkom trenutku iskoristiti kao glasacku snagu za svoje interese.

 Ne zelimo vise da budemo glasacka masinerija za Beograd jer i izvan Beograda zive ljudi.  Mi gradjanima Ćuprije obecavamo samo jednu stvar, da cemo se boriti za zivot u Ćupriji dostojan coveka 21. veka ne zaboravljajuci tradiciju stare Ćuprije,  zato i jesmo pokret Zivim za Cupriju. Pokret to smo i ti i ja.

Svi vi znate da naš grad ima velike mogućnosti. Velika Morava, zaslužuje veliki grad.  To su znali i Rimljani i Turci, i Srbi, da li su toga svesni Cupricani?

 Zato smo se mi udruzili u pokret Živim za Ćupriju.  Grad mora biti veliki po onome što nudi, po onome što jeste, a ne po veličini. Mi smo mali grad velikog srca.

Čime može da se pohvali vlast u gradu koja ne pomaže svoje sportiste, umetnike, talentovanu decu, ne stvara uslove da ljudi žive od svog rada, grad koji je zaboravio svoja sela?
Odgovor znate vi, ali ne znaju centrale partija u Beogradu.  I zbog toga ne smemo više da ćutimo i da se prepuštamo lažnim mesijama koji ne umeju da vole Moravu, koji ne mogu da osete radost kad ulaze u Ćupriju preko naših mostova.

Mi nemamo centralu u  Beogradu, mi nemamo centralu nigde, nasa centrala je na Moravi, nasa centrala je Ćuprija!

Ali mi imamo prijatelje svuda,  i u Beogradu i   u Moskvi, i u Zajecaru, i u Nišu i Smederevu i u Parizu, Beču,  Tokiju i u Skoplju, pa cak i u Jagodini.


Eminentni predstavnici kulture iz Skoplja, koji su svetski priznati umetnici, dosli su da posete Ćupriju i Školu za muzicke talente zato sto su oni svesni svetske vrednosti  te skole za razliku od nas koji mirno gledamo pokusaj njenog zatvaranja.
Takodje, mnogi pokusavaju da Visoku medicinsku skolu pomere iz ovog grada, a mi se razlikujemo od njih zato sto zelimo da dovedemo ovde jos jednu skolu i fakultet, i da na mestu gde je bila kasarna bude veliki univerzitet.

To je nas cilj, ulaganje u mlade i u kreativnu energiju a ne destrukcija koju nam daju kao jedinu alternativu. I mi tu alternativu necemo prihvatiti!!!!

Porucujemo onima koji nam tu alternativu nude da cemo im biti najsuroviji neprijatelji, i svima cemo biti neprijatelji koji ne misle dobro Ćupriji,  jer smo mi prijatelji ovog grada i mi zivimo za ovaj grad. Živimo za Ćupriju.
Mi ne prihvatamo ono sto nam se nameće a to je fraza da je Ćuprija tunel, i necemo nikada da prihvatimo to sto prihvataju pojedini funkcioneri da se ovaj grad naziva cuprikovac!!!

 Mi smo grad Ćuprija, jer smo uvek bili grad, pre svih drugih, a po kulturi i duhovnosti velegrad.
Mi ne možemo vise da verujemo visokim funkcionerima visoke politike jer smo mi za njih, niski i mali, nebitni i gladni. Od njihove velicine na nasim malim ekranima velika nam je glavobolja.  
Zapitajte sebe da li je pošteno ćutati i gledati čemer i jad.  Ne želimo vise da gledamo kako mladi, kreativni i obrazovani ljudi odlaze iz našeg grada, a oni koji ostanu propadaju.  Mi moramo da se pokrenemo i interese grada Ćuprije pretvorimo u ciljeve, jer ostvarenje tih lokalnih ciljeva znači bolji svakodnevni Život, svakodnevni život svih nas.

Zato je najveći greh ne činiti ništa i prepustiti se sopstvenoj nemoći.
Često čujemo u našim razgovorima: Šta ja tu mogu, Oni imaju vlast, Ćuti i gledaj svoja posla, u koju partiju da se učlanim kako bi dobio posao (i preživeo).
Ali ti mali lični interesi su velika kočnica. Mračne ulice, nesigurni koraci i strah. Pojedinac ima pravo na stah, ali zajednica nema. U zajednici strah od bilo čije moći postaje besmislen.  Mi pojedinačno možemo da molimo za malo, ali ujedinjeni zajedno, možemo da tražimo mnogo, i stvorićemo mnogo, a to će biti dovoljno za svakog pojedinca.  To je društvena odgovornost, savest, solidarnost, izvesnost za buduće generacije.
Budimo svi zajedno u ovom pokretu za naš grad, jer ovaj grad nema nikog drugog sem nas. Zato, ne ocekujte da vas molimo, jer ste u pitanju vi, vasa porodica, vase dvoriste, vasa ulica i vas grad.
 
« Poslednja izmena: 09-06-2010, 00:36:47 od strane Silvana »
Sačuvana

Kengurinjo

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 762
  • Само ЧИСТ ОБРАЗ и МЕРАК немају цену.
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #71 poslato: 09-06-2010, 00:45:48 »

А када ми дођемо на власт, Ћуприја ће имати женски рукометни клуб у првој лиги, вероватно ће освојити и дуплу круну... Имају да нам певају разни естрадни уметници, за посебне прилике. А ако Морава поплави ми ћемо позвати државни врх да дође, да да моралну подршку нашем народу, да обећа помоћ... Вероватно ће наш градоначелник учествовати у неко ријалити шоу програму (Велики Брат, Фарма)...
Sačuvana
Србија је вечна док су јој деца верна. Амин!

Silvana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 159
  • coincidentia oppositorum
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #72 poslato: 09-06-2010, 00:59:41 »

:)
Sačuvana

Silvana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 159
  • coincidentia oppositorum
Sačuvana

Kengurinjo

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 762
  • Само ЧИСТ ОБРАЗ и МЕРАК немају цену.
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #74 poslato: 09-06-2010, 01:07:17 »

http://www.youtube.com/watch?v=ktsAqeOgEjs

OVO JE NASA MUZIKA

Али Моравац у позадини... Генијално!!! Дошло ми је да заиграм...
Sačuvana
Србија је вечна док су јој деца верна. Амин!

Silvana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 159
  • coincidentia oppositorum
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #75 poslato: 09-06-2010, 01:08:26 »

pa za pojas zadeni :)
Sačuvana

Kengurinjo

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 762
  • Само ЧИСТ ОБРАЗ и МЕРАК немају цену.
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #76 poslato: 09-06-2010, 01:17:24 »

Јеси ли добила неку функцију на Скупштини? Типа: Председник, потпредседник, председник Извршног одбора, шеф изборног штаба, председник омладине, координатор за село или град... Или можда председним месног одбора? Мислим да сам набројао све функције које постоје у просечној политичкој странци или покрету у Србији.
Sačuvana
Србија је вечна док су јој деца верна. Амин!

Silvana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 159
  • coincidentia oppositorum
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #77 poslato: 09-06-2010, 01:25:26 »

alfa i omega
Sačuvana

Kengurinjo

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 762
  • Само ЧИСТ ОБРАЗ и МЕРАК немају цену.
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #78 poslato: 09-06-2010, 01:26:33 »

Честитам!
Sačuvana
Србија је вечна док су јој деца верна. Амин!

Silvana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 159
  • coincidentia oppositorum
Одг: Pokret Zivim Za Cupriju je otvorio svoju facebook stranu...
« Odgovor #79 poslato: 09-06-2010, 01:29:23 »

hvala
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 24 upita.