Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Radio B92, Dizanje i ostalo  (Pročitano 11542 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

NameNo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6626
Одг: Radio B92, Dizanje i ostalo
« Odgovor #20 poslato: 29-07-2010, 00:27:24 »



Eto.

Zašto bih ja o njima lupla glavu, ako oni nisu svesni svojih vrednosti, ili nisu dosledni?

Uostalom, možda smo ih i precenili?

Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Radio B92, Dizanje i ostalo
« Odgovor #21 poslato: 29-07-2010, 06:49:25 »

draga Bobo, slažem se da su kuće B 92 i RTS PO UREĐIVAČKOJ POLITICI NA SUPROTNIM STTRANAMA, ALI................
1. ta razlika nije tolika sad kao 90-tih
2. ono još važnije ni Gorica ni Dragan nisu politički novinari (tada bih razumeo tvoje razočarenje) već novinari čiji je žanr zabava. Ni u jednom minutu njihovog programa nemožeš čuti propagiranje t.j. agitovanje za neku politiičku opciju
Inače tvoj stav, smatram subjektivnim, i u pogledu opredeljenosti za medij na istoj smo strani
Čak u prvim danima na RTB1 bilo je primetno da uređđivačka politika na rts "guši" voditelje, ali svojom profesionalnošću (primetno je i to) doterali su mnoge stvari u red.

Ne, ne , ne....Uopšte mi nije bila namera da polemišem o RTS_u. Niti sam. Rekla sam samo da ja ne bih mogla da radim na mediju sa čijom se uređivačkom politikom ne slažem. Samo to. I to nema veze sa medijima, nego samnom. Naravno, moj stav je vrlo subjektivan i ja se vrlo ponosim time.
Uglavnom smo se razumeli, ja i ti  :aq29:
Inače, upravo slušam Dizanje na RB1, što znači šta...?

Zaboravila sam da dodam, da je UZdizanje na B92 nepodnošljivo za slušanje, i da ništa iritantnije od Zorane i Miloša nisam čula još od ne pamtim kad, što znači šta...?
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Radio B92, Dizanje i ostalo
« Odgovor #22 poslato: 29-07-2010, 06:58:31 »

Jesu oni profesionalci, ali ne moze da se uporedi ono i ovo dizanje - jednostavno njihovi fanovi iz devedesetih to osecaju.
Ustogljenost se oseca. Uostalom, sve ono sto su kritikovali kod rts-a, sada vesto izvegavaju i prave se da ne primecuju.
I u tom zanru Zabava, kako kazes, imali su oni ostre zube za sve anomalije u drustvu, a sada su im se zubi malo kao istupili.

Eto.

Zašto bih ja o njima lupla glavu, ako oni nisu svesni svojih vrednosti, ili nisu dosledni?

Uostalom, možda smo ih i precenili?


Upravo!!!   :aq04:

« Poslednja izmena: 29-07-2010, 07:35:37 od strane SunđerBoba »
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 20 upita.