Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: PARKING I LOKALI  (Pročitano 6876 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

bevana

  • Gost
PARKING I LOKALI
« poslato: 04-10-2008, 10:31:45 »

.
« Poslednja izmena: 07-03-2013, 20:58:55 od strane bevana »
Sačuvana

z.s.

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 75
Одг: PARKING I LOKALI
« Odgovor #1 poslato: 04-10-2008, 12:49:36 »

Ličiće na naš grad i one koji odlučuju šta i gde će da se gradi    :aq15:
Sačuvana
Da je glupost večna, svi smo svedoci, samim tim što smo joj savremenici.

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: PARKING I LOKALI
« Odgovor #2 poslato: 04-10-2008, 17:29:43 »

evo ja kao dobro obavesteni cu ti reci mogu i ime coveka ko gradi ali to nije bitno tu ce biti lokali za izdavanje vec je izdato vojvodjanskoj banci unapred a inace bilo je u planu da se podize zgrada ali je kod nas crkva bog i batina pa nisu dali zbog toga sto bi zaklonilo pogled na crkvu a odmah pored ce biti zgrada sa stanoviuma i lokalima gde su bile trafike neznam samo koliko ce spratova da ima ali opet ne nista preterano jel crkva je u pitanju a i vidim vi forumasi se sa njima solidarisete!!
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: PARKING I LOKALI
« Odgovor #3 poslato: 04-10-2008, 19:45:55 »

Ovde se ne svadja sa tobom,cini mi se da je izvredjao crkvu.........Potpuno te podrzavam,trenutno zivim u zgradi koja je nova,stanovi su uzasni a zgrada je jedna od boljih sto se tice kvaliteta gradnje,parking ima 5 mesta ali kad se izdaju lokali nece imati ni toliko,drugi je samo za odabrana kola,jednom recju uzas...........a malo trave,eh to nam je svima zelja................ali ne -dajte jos zgrada,samo zgrade koje su ruglo u svakom smislu,i po izgledu i po izgledu okoline a najvise po kvalitetu stanova
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: PARKING I LOKALI
« Odgovor #4 poslato: 04-10-2008, 19:52:34 »

slazem se sa tobom do nekle recimo i ja zivim u zgradi novoj koja nema parking ali uvek se nadje neko mesto mada nije to to a ni kvalitet stanova nije neki ali ja ne kukam na drzavu vec trazim drugi veci stan u kvalitetnijoj zgradi sa parkingom i hvala bogu nacicu ima koliko hoces takvih zgrada bar sad ima izbor pa biraj!!!
a sto se parka tice pa najbolje bi bilo kad bi se zgrade gradile na stipljanskom putu meni licno ne smeta ali tebi bi i te kako smetalo jer onda dec<a nebi mogla da idu u skolu i trazila bi stan u centru e pa ako hoces stan u centru i jos ogroman park pored onda sa tobom nesto nije uredu postoje stvari koje su moguce i postoje one koje nigde ni ujednoj drzavi nisu moguce a veruj mi da sam obiso dosta gradova i nigde nevido centar grada koji nema problem parking prostora i zelenih povrsina!!!
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: PARKING I LOKALI
« Odgovor #5 poslato: 05-10-2008, 03:19:04 »

nemoze nikad da se slozimo jel ti i dalje trazis nemoguce ovo je 21 vek i svi gledaju profit a da se tu napravilo nesto za decu od profita nebi bilo nista a da sam u situaciji da mogu da dobijem to zemljiste sigurno bih praviuo nesto sto moze da mi donese lovu a ne park gde deca mogu da se igraju odgovori mi na ovo pitanje dali bi pre stavljala recimo 5000 evra u dzep mesecno ili bi napravila park da se igraju deca??
mislim stvarno ima jagodina jedan lep park u centru gde deca mogu da se igraju ali tu imamo alkoholicara i narkomana na kamaru o tom problemu sam vec ovde pricao e sad mene licno boli ona stvar jer niti imam decu niti se setam u tom parku ali me boli cinjenica da od 500 izlapelih penzosa koji dodju svakog meseca kod palme na prijem nemoize jedan roditelj da ode i da sepozali palmi ili nemora palmi vec neka ode u sup ili tako negde nek potpisu peticiju njih 100 i nek krenu u neku akciju pa da vidis kako ce stvari da krenu na bolje ali mi ovde imamo forum i rositelje isoredulazase koji ovde diskutuju i ispred ulaza zgrade a na tim mestima nista nece da se promeni!!
posto sam veliki neprijatelj sljama voleo bih da se park ocisti od istih ali tu treba prvo neko kome je prioritet taj park da se javi a ne ja kji nikad u tom parku ne idem!!
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: PARKING I LOKALI
« Odgovor #6 poslato: 06-10-2008, 11:56:44 »

ja tebe i dalje pitam dali bi stavila 5000 evra svakog meseca u svoj dzep ili bi napravila park?
dali bi vise volela da obezbedis tvoje dete sa 10 lokala ili bi mu napravila buducnost tako sto bi napravila njemu i deci iz komsiluka jedan park???
nemoj sad da odgovaras nesto izokola vec mi odgovori konkretno na postavljeno pitanje???
Sačuvana

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: PARKING I LOKALI
« Odgovor #7 poslato: 06-10-2008, 13:43:15 »


Sta znaci biti u situaciji da u Jagodini dobijes mesto da gradis a da to nije na privatnom zemljistu? Postoje li  javni tenderi za gradsko zemljiste,ili je i ovde Zrenjanin?  Bas taj parking je kupljen javno, na osnovu odluke skupstine koja je pozvala sve zainteresovane ,i zna se ko ga je kupio i za koliko ili ZRENJANIN?
Predpostavljam da bi NEKO mogao da kaze sta se govorka po gradu.
Ja bih napravio lokale ,park nikako,ionako roditelji primoravaju decu da idu u park.
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: PARKING I LOKALI
« Odgovor #8 poslato: 06-10-2008, 14:01:51 »

ja tebe i dalje pitam dali bi stavila 5000 evra svakog meseca u svoj dzep ili bi napravila park?
dali bi vise volela da obezbedis tvoje dete sa 10 lokala ili bi mu napravila buducnost tako sto bi napravila njemu i deci iz komsiluka jedan park???
nemoj sad da odgovaras nesto izokola vec mi odgovori konkretno na postavljeno pitanje???



Stvar je u tome da taj ko daje građevinske dozvole i odlučuje o izgradnji i nameni površina MORA da se bavi time da bude parkova i dečijih igrališta jer je to JAVNI INTERES.

Svako bi stavio mesečno 5000 evra u džep kad bi to bilo moguće i za tri meseca ne bi imao ni jedno igralište i parking, a za to služe čike iz opštine koji treba da stanu na put takvom ludilu i odbrane JAVNI INTERES.

Pošto ne može da gradi ko šta hoće i gde ša hoće (za to postoje urbanistički planovi i građevinska inspekcija), pošto je bespravna gradnja krivično delo, morali bi da se zapitamo da li je reč o kršenju zakona, izvrdavanju propisa ili prosto lokalnoj bahatosti i zanemarivanju JAVNOG INTERESA od strane lokalne urbanističke službe koja nije stala u odbranu JAVNOG INTERESA.

Za konkretan slučaj bitno je sledeće:

1. Da li postoji urbanistički plan.
2. Da li je planom dozvoljena takva izgradnja.
3. Da li je zemljište državno ili privatno.
4. Ako je državno, da li je sprovedena licitacija i kako (bilo u novinama 15 dana pre licitacije ili na bilbordu u ćošku, 1 dan posle licitacije ...).
5. Kakva je građevinska dozvola zaista izdata za tu gradnju.

Tek kad se sve to zna može da se zaključi da li je reč o bespravnoj gradnji ili bahatom odnosu opštinskih vlasti prema JAVNOM INTERESU jer zagrađuju svaki slobodni m2 da bi se uzelo što više para za zemljište i komunalije.

Ako nije bilo licitacije, onda nije jasno što ih do sad nisu pohapsili kao ove u Zrenjaninu (koji su uhapšeni zbog dodele zemljišta bez licitacije).

Sačuvana

svajcarac

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 367
Одг: PARKING I LOKALI
« Odgovor #9 poslato: 06-10-2008, 14:35:28 »

Preporucio bih ovoj aktuelnoj sluzbi koja se bori PROTIV GRADJEVINSKE MAFIJE da navrati do Jagodine
Misljenja sam da je Zrenjanin i vlast u njoj sitna riba u odnosu na nas grad...
Sačuvana

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148
Одг: PARKING I LOKALI
« Odgovor #10 poslato: 06-10-2008, 19:41:31 »

Realno kad bi se videlo koliko se kod nas besprano gradi,gradjevisnka mafija bi dobila potpuno novi smisao :D
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: PARKING I LOKALI
« Odgovor #11 poslato: 06-10-2008, 21:19:52 »

ja sam ovde postavio jedno jasno pitanje a ti si se odmah uhvatio za mafiju ja sam srecan jer imsamo gradjevinsku mafiju jer pre 5 god se noista nije gradilo a evo sad se toliko gradi da cak imamo i gradjevinsku mafiju znaci generalno jagodina i srbija idu na mnogo bolje!!!
i nemoze to tako ako ja plati stan 50000 evra a drzava uhapsi nekoga iz gradjevinske mafije gradnja automatski staje a on ce da kaze da je te pare potrosio tako da drzava meni mora da isplati tih 50000 evra a u srbiji su svi objekti i 90 posto kuca nelegalni tako da ako neko hoce da rusi moju zgradu onda ce morati da srusi i celu kaludjericu jer ako moj komsija ukrade dzak kukuruza a ja auto nemoze njega da amnestiraju a mene da osude jel je krivicno delo potpuno isto e sad zbog vrednosti robe mozemo da dobijemo razlicite kazne ali oba dvojica moramo na sud!!!
tako da to vase isterivanje pravde je stvarno dosadno a ako bas hoces znam celu pricu oko gradnje toga ali ovde stvarno nije mesto gde cu da ti objasnjavam ko kako zbog cega ko je dao dozvolu itd da se tu nesto gradi i otkud ti znas da nije bilo tendera da si bio zainteresovan da gradis tu nesto mozda bi dobio taj plac ili ocekujes mozda da se za svako gradsko zemljiste deru na megafon da je na prodaju one 3 lokacije oko stadiona su imale u novom putu oglas o tome da se iznajmljuju na 99 god zato nemoj samo da kukate vise kad vas molim!!!
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: PARKING I LOKALI
« Odgovor #12 poslato: 06-10-2008, 21:39:19 »

Ne verujem da te ovde iko uopste razume.

Možda bi pomoglo da malo koristiš znake interpunkcije, tačku, zarez i poneko veliko slovo na početku rečenice.

Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.067 sekundi sa 24 upita.