Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: JOŠ 1 DOKAZ DA JE SRBIJA BANANA REPUBLIKA!  (Pročitano 10777 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
JOŠ 1 DOKAZ DA JE SRBIJA BANANA REPUBLIKA!
« poslato: 10-05-2012, 23:00:07 »

Fudbalski selektor džipom izgurao kombi sa puta, sedmoro povređeno
 Momir Ilić/Velimir Ilić | 10. 05. 2012. - 20:55h  | Komentara: 16

Nenad Sakić, selektor kadetske fudbalske reprezentacije Srbije, akter je teške saobraćajne nesreće na autoputu kod Jagodine u kojoj je povređeno sedam osoba, od kojih dve teško. Sakić je svojim džipom BMW X5 u punoj brzini izgurao sa kolovoza kombi “Gea tursa”, koji se potom nekoliko puta prevrnuo.
 
Nenad Sakić

Kako nezvanično saznajemo, jedna od teško povređenih, Radmila V. (67) iz Beograda, nalazi se u komi i lekari kragujevačkog Kliničkog centra bore se za njen život. Sa teškim povredama karlice Nataša M. je, posle ukazane pomoći u Ćupriji, prebačena u Vojnomedicinsku akademiju.
   

- Zbog teških povreda nisu mogli odmah da je transportuju. Izgubila je puno krvi i u teškom je stanju - potvrdila je “Blicu” prijateljica povređene Nataše M.
   



Nesreća se dogodila u ponedeljak oko 18.30 na autoputu Beograd-Niš, kada je Sakić svojim džipom udario u kombi turističke agencije “Gea turs” iz Beograda.

 Minibus agencije "Gea" posle nesreće

- Pored vozača, u našem kombiju je bilo šestoro putnika, među kojima troje stranaca, državljani Amerike, Kanade i Islanda. Putovali su posredstvom jedne nevladine organizacije u Nišku Banju i od nas iznajmili kombi za prevoz - potvrdio je “Blicu” Željko Matijević, poslovni sekretar “Gea tursa”.
   

Prema svedočenju vozača “Gea tursa” i putnika kombija, Sakić tokom vožnje izgubio kontrolu nad džipom koji je izgurao kombi sa autoputa.
   

Milan Jovanović, vozač

- Crni džip nas je velikom brzinom preticao vozeći brzom, levom trakom ka Nišu. Videli smo da je naglo počeo da skreće, uleteo je u srednju traku i udario u našu levu stranu, bukvalno nas gurajući s puta. Nisam mogao da zadržim kombi na asfaltu, bočno smo izleteli sa kolovoza i počeli da se prevrćemo preko šanca ispod autoputa. Žene u kombiju su vrištale, prevrnuli smo se, čini mi se četiri puta - kaže vozač Milan Jovanović.

 

Jovanović je u nesreći isekao lice i ušnu školjku, stavljeno mu je 10 kopči, a ostao je bez dva zuba i ima kontuziju lumbalnog dela kičme.


 Policija o ovom udesu nije objavila saopštenje.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/322960/Fudbalski-selektor-dzipom-izgurao-kombi-sa-puta-sedmoro-povredjeno

Dakle procedura je obično takva da policija prva reaguje, izda saopštenje o tome ili neko iz policije da izjavu o onome šta se desilo i onda mediji to objave, analiziraju i istražuju. U ovom konkretnom slučaju imamo da je FUDBALSKI SELEKTOR svojim besnim BMW džipom izazvao TEŠKU saobraćajnu nesreću na autoputu usred Srbije još U PONEDELJAK, sada je četvrtak uveče, policija o tome JOŠ ĆUTI, a mediji su tek danas, dakle u četvrtak objavili šta se desilo! Pa u kakvoj mi banana republici živimo, to je strašno!  :aq16:

Znači, ako je selektor neke fudbalske reprezentacije, može da radi šta 'oće, može da se bahato ponaša i da gazi ljude svojim besnim BMW-om, policija ćuti, mediji ćute 3 dana kao da se ništa strašno nije desilo a čak 7 LJUDI JE POVREĐENO OD KOJIH NEKI TEŠKO!  :aq16:
Sačuvana

srki035

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
Odg: JOŠ 1 DOKAZ DA JE SRBIJA BANANA REPUBLIKA!
« Odgovor #1 poslato: 10-05-2012, 23:04:18 »

Pa sta  ti mislis da je on namerno isao da ubije ljude,daj molim te,umesto da svako gleda svoja posla,mi volimo da guramo nostamo gde mu nije mesto.
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Odg: JOŠ 1 DOKAZ DA JE SRBIJA BANANA REPUBLIKA!
« Odgovor #2 poslato: 10-05-2012, 23:10:40 »

Pa retko koja saobraćajka se dešava namerno. Namerno se dešavaju samo one saobraćajke koje izazivaju tajne službe i mafija.

Pa ni oni u diskoteci "Kontrast" nisu namerno izazvali požar i pobili 6 ljudi pa će da odgovaraju.

Ni onaj vozač iz Pančeva nije namerno pobio četvoro ljudi u udesu pa će da robija.

7 LJUDI JE POVREĐENO, ŽENA SE BORI ZA ŽIVOT A TI BI DA GLEDAŠ SVOJA POSLA! SRAMOTA!

Važno da je s tobom lično sve u redu a svet može da se ruši, mogu bombe da padaju, ljudi da ginu oko tebe, nema veze, važno da je tebi lepo!  :aq16:
« Poslednja izmena: 10-05-2012, 23:19:16 od strane MASIRAM GASTARBAJTERKE »
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Odg: JOŠ 1 DOKAZ DA JE SRBIJA BANANA REPUBLIKA!
« Odgovor #3 poslato: 10-05-2012, 23:16:06 »

Ako nisi znao, ljudi odgovaraju i zbog nemara i neodgovornosti a ne samo zbog namere.

Pazi sad, ti prelaziš ulicu na pešačkom i pijana budala prođe kolima kroz crveno, zgazi te, teško te povredi ili te ubije. Dal bi i onda rekao: "Pa nije me on namerno zgazio, nego eto, malo popio pa se zaneo."?
Sačuvana

leonardo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 172
Odg: JOŠ 1 DOKAZ DA JE SRBIJA BANANA REPUBLIKA!
« Odgovor #4 poslato: 10-05-2012, 23:33:00 »

Po tebi, izgleda da je neko KRIV samo zato sto vozi BMV dzip..... stvarno cudan kriteijum za dodelu krivice. Da je mozda to isto ucinio, nekim drugim vozilom, na primer, zastavinim, koje isto tako bez obzira na marku, moze izazvati nesrecu, sigurno nebi bio kriv.
A ti izgleda sve one koji nesto IMAJU, odmah svrstavas u krivce.... jos ako su licnosti iz javnosti, onda su garant krivi 110 %.
A da kojim slucajem TI ne bolujes od kompleksa nize vrednosti, zato sto nemas (uopste) auto, i sto nisi javna licnost. Meni izgleda da je to to. Verovatno si zato i slupao lunin auto u Jagodini...... iz zavisti sto radi u inostranstvu, i vozi besan auto......
A to sto policija, radi ili ne radi svoj posao, i to ti sad smeta. Mozda je bilo razloga zasto se sve ne iznosi u javnost, a mozda (samo) zbog toga sto nije bilo zrtava, i niko zasad nije izgubio zivot.
Saobracajne nesrece na putevima, su danas dosta ceste, ali to ne znaci da su jedini krivci za to vozaci. Izgleda da nisi vozac, i da nisi skoro putovao auto putem Nis - Beograd, ili obrnuto, pa verovatno i neznas za ulegnuca u putu, koja nastaju dugotrajnim koriscenjem istog, i koja obicno nastaju kao posledica velikih teretnih kamiona, koji preko leta prevozeci velike terete, prave ista. Autoputevi su presvuceni asfaltnom bazom, koja ima svoj vek trajanja, i postoji sloj na povrsini puta koji se zove "habajuci sloj" i koji bi trebao da se menja u odredjenom vremenskom periodu (presvlacenje puteva).......
Ali zasto ja to tebi sve pricam, kada si ti vec optuzio, i vozaca, i policiju...... Najverovatnije bi da ih streljas, sve, zajedno, na nekom "crvenom" trgu.......onako za primer drugima, da vide i ne kupuju, vise BMV-e, jer odmah uz auto dobijaju i titulu, DRUMSKI UBICA - RAZBOJNIK.
I mozda treba ukinuti automobile na auto putevima i uvesti zakon, da se autoputevima mogu kretati samo BICIKLAMA....
Ali...... i tu ces naci ubice, a to ce najverovatnije biti, SVI ONI, koji imaju malo bolje, kvalitetnije bicikle....
Sačuvana

leonardo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 172
Odg: JOŠ 1 DOKAZ DA JE SRBIJA BANANA REPUBLIKA!
« Odgovor #5 poslato: 10-05-2012, 23:39:12 »

Ako nisi znao, ljudi odgovaraju i zbog nemara i neodgovornosti a ne samo zbog namere.

Pazi sad, ti prelaziš ulicu na pešačkom i pijana budala prođe kolima kroz crveno, zgazi te, teško te povredi ili te ubije. Dal bi i onda rekao: "Pa nije me on namerno zgazio, nego eto, malo popio pa se zaneo."?

Pa i ti si zeni ostetio vrata automobila NENAMERNO, i slucajno..... zbog nemarnosti, i neodgovornosti, ne pogledavsi da pored auta ima stubica u koji su vrata udarila prilikom otvaranja........ NISI PAZIO, nisi gledao, mozda si bio pospan, umoran, ili si na sastanku forumasa, malo i popio...... samo malo, ali dovoljno da ti za samo trenutak, odu misli negde drugde, i BUMMMM.........
E Ivane, Ivane.......... kada se nama nesto desi, onda je to nesto drugo.... obicno je to eto...... DESILO SE........
Ali kada se to desi drugima, ...........pa to je kriminal, ubistvo, nemar...... pa on vozi BMV, i SELEKTOR JE........
A i on je jadnik smrtnik, kao i te NJEGOVE zrtve, incidenta, pa isto kao i TI, ili JA...........
Sačuvana

srki035

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
Odg: JOŠ 1 DOKAZ DA JE SRBIJA BANANA REPUBLIKA!
« Odgovor #6 poslato: 11-05-2012, 07:43:37 »

Evo covek kaze da nije pio,a nije ni vozio brzo.Ko vozi zna da se u voznji moze sve desiti,ali ovakvo etiketiranje coveka je bezveze.
Srbija banana republika,imas 1000 gorih primera, gde hiljade dece gladuje godinama,ljudi se ubijaju jer nemaju posao itd,kome ce da odgovaraju ovi iz bolnice zbog smrti ovem mlade zene iz jagodine.
Srbija je bananica,a ne babana,a ti se uhvatio za Sakica,u Beogradu se dnevno dogodi par stotina udesa kreni da pises o svakom kad vec imas vremena mozda te neko i cuje,i sve te potrpa u zatvor.........
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Odg: JOŠ 1 DOKAZ DA JE SRBIJA BANANA REPUBLIKA!
« Odgovor #7 poslato: 11-05-2012, 10:22:54 »

Vi, ljudi, ne znate šta pišete. Ničiji auto ja nisam SLUPAO i ne možeš da upoređuješ 1 tačkicu na vratima koja se videla samo kad se taj deo kola dobro zagleda i gde niko nije bio povređen niti oštećen sa TEŠKOM SAOBRAĆAJNOM NESREĆOM U KOJOJ JE 7 (SLOVIMA SEDMORO) LJUDI POVREĐENO od kojih neki teže dok se jedna od njih još uvek bori sa život. Ti upoređuješ 1 jedva primetnu flekicu na vratima sa udesom u kome je kombi oštećen, izguran sa puta i prevrnuo se nekoliko puta! Pa ti mešaš babe i žabe, čoveče!

I po vama bi trebalo da neko pogine u ovom udesu (a i to može da se desi) da bi bilo gore. Pa zbog takvog vašeg lagodnog stava i načina razmišljanja se tako često i dešavaju saobraćajke u Srbiji a sve pod parolom "Ma nije to ništa, teraj dalje, pui-pike, ne važi se!" Pa jel treba 100 ljudi da pogine u 1 saobraćajci da biste vi shvatili koliko je situacija ozbiljna i koliko ljudi dnevno, mesečno i godišnje GINE na putevima u Srbiji zbog tako nesavesnih, nemarnih i bahatih vozača.

A postoji definicaja profila vozača i tipa ličnosti koji voze koja kola i vozači BMW-a a pogotovo ovakvih džipova kao što su X5 ili X6 su uglavnom bahati ljudi, tatini i mamini sinovi itd. Jel si čuo možda da je neki vozač Fiće ili Juga izazvao ovako težak udes. Pa oni ne bi ni mogli da izguraju ovoliki kombi sa puta.

I ti unapred sudiš o meni, ti znaš sve o meni, znaš da nemam kola, da ne vozim kola, da nisam vozio na autoputu... Ako te neko pita, istina je da nemam X5 ali vozim kola i vozio sam na autoputu ali ne tako bahato kao ovaj selektor već sam krajnje oprezan.

Što se tiče autoputeva, oni su za razliku od drugih puteva u Srbiji u dobrom stanju, redovno se održavaju, presvlače i uglavnom su dobri a često se dešava da bahati vozači baš zbog toga što je autoput dobar opiče 200-250 na sat i teraj. I posle im đavo kriv kad nalete na nešto i naprave udes.

Što se tiče ulegnuća i kolotraga na putevima oni su posledica 2 stvari, velikog opterećenja od strane teretnjaka (na autoputevima) i kraduckanja prilikom asfaltiranja, tj. postavljanja tanjeg asfalta. Ali sve bi ovo moglo da se izbegne na autoputu da se vozi propisanom brzinom. Velika brzina i alkohol su glavni krivci za saobraćajke. Dakle, da je vozio sporije, on bi mogao da izbegne i kombi i eventualno ulegnuće i sve. Ali ne, ljudi e ponašaju ko da je ceo autoput njihov, daju mu ga po gasu i teraj!

Srki, on može da kaže da nije ni izazvao udes, čak da nije ni vozio kola taj dan, nego eto krenuo tetki da odnese lek i to peške, naravno!

A to "dešava se" to bi mogao da kažeš za SVE LOŠE što se desi na ovom svetu. Nekoga prebiju-DEŠAVA SE, nekoga upucaju-DEŠAVA SE, pogine radnik na gradilištu-DEŠAVA SE, nečije dete maltretiraju u školi-DEŠAVA SE, poginu ljudi u udesu-DEŠAVA SE, poginu 6 ljudi u požaru u diskoteci-ETO, DEŠAVA SE. Pa sve dok budemo tako glupo i nesavesno razmišljali, ima i da nam se dešavaju takve stvari. A ako budemo svi poštovali zakone i norme, vozili oprezno i pažljivo, pazili na sebe i druge učesnike u saobraćaju, kad se budemo svi vezivali u kolima, kad budemo prestali da pijemo alkohol pre vožnje i da koristimo mobilni u toku vožnje bez handsfree-ja, takve strašne stvari će da prestanu da nam se dešavaju i biće nam svima bolje.
Sačuvana

leonardo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 172
Odg: JOŠ 1 DOKAZ DA JE SRBIJA BANANA REPUBLIKA!
« Odgovor #8 poslato: 11-05-2012, 12:34:54 »

Ivane, Ivane............ Ocigledno da ti mesas babe i zabe. Po tebi saobracajne nesrece izazivaju samo skupa vozila, i javne licnosti koje imaju i dobra kola i para.......... Ja sam video dosta saobracajki, gde su ucestvovali, i biciklisi, i fice, i trabanti, i lade, i stojadinke, i motorcikli, i skuteri, i kamioni, i autobusi.... Nijedno vozilo nije postedjeno i zasticeno od saobracajnih udesa.
Mozda je vozac BMV-a vozio bahato, prebrzo, i pod uticajem alkohola. Verovatno da je policija napravila zapisnik sa nesrece, i verovatno da ce preduzeti odgovarajuce mere, protiv pocinioca. Ali to ne daje TEBI prava, da ikoga osudjujes, i napadas, bez odgovarajucih dokaza. Zar si ti dobio ulogu narodnog pravobranioca, i zastitnika i dusebriznika, ili si mozda sam sebe proglasio Robin Hudom, pa ti sada uterujes pravdu, i sve one koji imaju dobre automobile, okrivljujes. Mozda ces im vec sutradan, oduzeti taj isti dobar auto, i pokloniti ga nekom siromahu, narodnim masama.
Ne moze to tako Ivane.
Ovi tvoji napadi mi vise lice, na tvoje LICNO nezadovoljstvo, svime i svacime. U mnogome mi licis, (a ocigledno to i jesi), ili na radikale ili na naprednjake, kojima (i jednim i drugima) nisrta u ovoj Srbiji, ne valja i nije potaman, i spreman si da stanes u odbranu naroda, i napadas bogatase, tatine i mamine sinove. Ne valjaju ti svi oni koji voze BMV-e, ili mercedese, ili bilo koja druga skupa kola, i za sve sto se (nedaj boze), desi na putevima, unapred se znaju krivci, mamini i tayini sinovi, koji voze dobre automobile..... a svi oni koji se vozaju ficama, ili biciklama su pozitivci.
Ne zelim ovde da branim nikoga. Zalosno je to sto se desilo, zalosno je sto ima zrtava, i sto su neciji zivoti ugrozeni. Treba kazniti pocinioca i uzrokovaca ovog udesa, ali pusti bre neka prvo policija odradi svoj deo posla, a dali ce u medjuvremenu o tome nekoga obavestavati ili ne... pa to je bre njihova stvar, valjda znaju sta rade. Jedino ako si ti neko od posebnog znacaja, pa moras ODMAH biti prvi obavesten o svemu.
Poznajemo se mi.... ti i ja, i naveo sam ti banalan primer gde si ti nacinio, eto, sitan udes, ostetivsi LUNIN auto, ali to sam uradio zato, sto znam da si od nje za to napadnut, i okrivljen, i sto je to dovelo do vaseg konflikta, ali eto.... vidis, ti se STRASTVENO BRANIS, navodeci, svoje poglede, svoje cinjenice, i argumente.
Zato PUSTI, neka policija odradi svoj deo posla, neka daju nakon toga saopstenje, i neka krivca, stigne zasluzena kazna, koja mu sleduje. Daj boze, da bude primerena udesu, i steti, koju je nacinio, i daj boze da svi povredjeni ostanu u zivotu, i neka im ovaj udes ostane, samo kao losa uspomena, a neka kazna VOZACU, uvek bude nocna mora, kroz ceo ostatak zivota, i neka se sa MOROM, nosi kao sa najtezim okovima. Neka ga stalno podseca na to sta je izazvao i prouzrokovao, i neka mu stalno taj los dogadjaj bude opomena, pred svaku buducu voznju, da ubuduce pazi kako ce voziti. A ti, bolje gledaj u te sise koje redovno postavljas, i kojima si opsednut......... A ko zna, mozda su i te zenske sise, tebi NEKA NOCNA MORA I NEKA OPOMENA.
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Odg: JOŠ 1 DOKAZ DA JE SRBIJA BANANA REPUBLIKA!
« Odgovor #9 poslato: 11-05-2012, 13:16:43 »

Ivane, Ivane............ Ocigledno da ti mesas babe i zabe. Po tebi saobracajne nesrece izazivaju samo skupa vozila, i javne licnosti koje imaju i dobra kola i para.......... Ja sam video dosta saobracajki, gde su ucestvovali, i biciklisi, i fice, i trabanti, i lade, i stojadinke, i motorcikli, i skuteri, i kamioni, i autobusi.... Nijedno vozilo nije postedjeno i zasticeno od saobracajnih udesa.
Mozda je vozac BMV-a vozio bahato, prebrzo, i pod uticajem alkohola. Verovatno da je policija napravila zapisnik sa nesrece, i verovatno da ce preduzeti odgovarajuce mere, protiv pocinioca. Ali to ne daje TEBI prava, da ikoga osudjujes, i napadas, bez odgovarajucih dokaza. Zar si ti dobio ulogu narodnog pravobranioca, i zastitnika i dusebriznika, ili si mozda sam sebe proglasio Robin Hudom, pa ti sada uterujes pravdu, i sve one koji imaju dobre automobile, okrivljujes. Mozda ces im vec sutradan, oduzeti taj isti dobar auto, i pokloniti ga nekom siromahu, narodnim masama.
Ne moze to tako Ivane.
Ovi tvoji napadi mi vise lice, na tvoje LICNO nezadovoljstvo, svime i svacime. U mnogome mi licis, (a ocigledno to i jesi), ili na radikale ili na naprednjake, kojima (i jednim i drugima) nisrta u ovoj Srbiji, ne valja i nije potaman, i spreman si da stanes u odbranu naroda, i napadas bogatase, tatine i mamine sinove. Ne valjaju ti svi oni koji voze BMV-e, ili mercedese, ili bilo koja druga skupa kola, i za sve sto se (nedaj boze), desi na putevima, unapred se znaju krivci, mamini i tayini sinovi, koji voze dobre automobile..... a svi oni koji se vozaju ficama, ili biciklama su pozitivci.
Ne zelim ovde da branim nikoga. Zalosno je to sto se desilo, zalosno je sto ima zrtava, i sto su neciji zivoti ugrozeni. Treba kazniti pocinioca i uzrokovaca ovog udesa, ali pusti bre neka prvo policija odradi svoj deo posla, a dali ce u medjuvremenu o tome nekoga obavestavati ili ne... pa to je bre njihova stvar, valjda znaju sta rade. Jedino ako si ti neko od posebnog znacaja, pa moras ODMAH biti prvi obavesten o svemu.
Poznajemo se mi.... ti i ja, i naveo sam ti banalan primer gde si ti nacinio, eto, sitan udes, ostetivsi LUNIN auto, ali to sam uradio zato, sto znam da si od nje za to napadnut, i okrivljen, i sto je to dovelo do vaseg konflikta, ali eto.... vidis, ti se STRASTVENO BRANIS, navodeci, svoje poglede, svoje cinjenice, i argumente.
Zato PUSTI, neka policija odradi svoj deo posla, neka daju nakon toga saopstenje, i neka krivca, stigne zasluzena kazna, koja mu sleduje. Daj boze, da bude primerena udesu, i steti, koju je nacinio, i daj boze da svi povredjeni ostanu u zivotu, i neka im ovaj udes ostane, samo kao losa uspomena, a neka kazna VOZACU, uvek bude nocna mora, kroz ceo ostatak zivota, i neka se sa MOROM, nosi kao sa najtezim okovima. Neka ga stalno podseca na to sta je izazvao i prouzrokovao, i neka mu stalno taj los dogadjaj bude opomena, pred svaku buducu voznju, da ubuduce pazi kako ce voziti. A ti, bolje gledaj u te sise koje redovno postavljas, i kojima si opsednut......... A ko zna, mozda su i te zenske sise, tebi NEKA NOCNA MORA I NEKA OPOMENA.

Ja to nisam rekao i ne tražim ja da ja prvi budem obavešten o ovome nego JAVNOST i nelogično je da se to desilo u ponedeljak a da policija još nije objavila bilo šta o tome. Policija očigledno ne radi svoj posao (kako treba) a ti skoro sve što si napisao preuveličavaš i preteruješ.

Odakle se mi bre, znamo, niti ja znam tebe niti ti mene, i to sa Lunom nema nikakve veze sa ovo temom ali rećiću ti da apsolutno nisi u pravu u vezi nje, nije me ona krivila ni za šta, čak sam i ja sam sebe krivio ali samo do 1-2h otprilike. Uglavnom, nismo se mi posvađali zbog toga nego zbog potpune nekompatibilnosti karaktera i temperamenata.

U pravu si samo za ovo poslednje što si napisao.
Sačuvana

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Odg: JOŠ 1 DOKAZ DA JE SRBIJA BANANA REPUBLIKA!
« Odgovor #10 poslato: 11-05-2012, 14:30:14 »

Ja to nisam rekao i ne tražim ja da ja prvi budem obavešten o ovome nego JAVNOST i nelogično je da se to desilo u ponedeljak a da policija još nije objavila bilo šta o tome. Policija očigledno ne radi svoj posao (kako treba) a ti skoro sve što si napisao preuveličavaš i preteruješ.

Nije posao policije da obavestava javnost o saobracajkama. Srbija nije banana drzava i ako u njoj zive pojedini majmuni  :aq21:
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

ilija7777

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 507
Odg: JOŠ 1 DOKAZ DA JE SRBIJA BANANA REPUBLIKA!
« Odgovor #11 poslato: 11-05-2012, 16:58:58 »

MUP ima Biro za bas te svrhe, stoga to sto pricas i nije bas skroz tacno.
http://www.mup.rs/cms_cir/ministarstvo.nsf/biro-za-saradnju-s-medijima.h
Sačuvana
hvala svima koji ne razumeju ono sto govorim, a dalje me citaju.

Egzi

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 251
Odg: JOŠ 1 DOKAZ DA JE SRBIJA BANANA REPUBLIKA!
« Odgovor #12 poslato: 11-05-2012, 19:32:31 »

Deciditrano tvrdim da tesk saobracajke izazivaju uglavnom tehnicki neispravna vozila kojih je po srpskim putevima jos uvek mnooogo. Dzipovi i slicne zverke su dobra, ispravna i sigurna vozila. Kod njih je upitan ljudski faktor, a to opet ne ovisi o onome sta ko vozi.
Kamo srece da svi po srpskim putevima vozimo nova s vozila.
Osim toga i skupi benzin umanjio je teske saobracajke - jednostavno narod ne vozi  duze deonice  vec uglavnom gradske i seoske, a tu su brzine uglavnom oganicene. Na auto putevima vide se samo stranci i pokoji nas ali iskljucivo u skupim i tehnicki ispravnim ljubimcima.
« Poslednja izmena: 11-05-2012, 19:38:18 od strane Egzi »
Sačuvana
PRAVI TE PRIJATELJ POVRIJEDI SAMO JEDANPUT I TO KAD UMRE...!

leonardo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 172
Odg: JOŠ 1 DOKAZ DA JE SRBIJA BANANA REPUBLIKA!
« Odgovor #13 poslato: 11-05-2012, 20:25:16 »



Ja to nisam rekao i ne tražim ja da ja prvi budem obavešten o ovome nego JAVNOST i nelogično je da se to desilo u ponedeljak a da policija još nije objavila bilo šta o tome. Policija očigledno ne radi svoj posao (kako treba) a ti skoro sve što si napisao preuveličavaš i preteruješ.

Odakle se mi bre, znamo, niti ja znam tebe niti ti mene, i to sa Lunom nema nikakve veze sa ovo temom ali rećiću ti da apsolutno nisi u pravu u vezi nje, nije me ona krivila ni za šta, čak sam i ja sam sebe krivio ali samo do 1-2h otprilike. Uglavnom, nismo se mi posvađali zbog toga nego zbog potpune nekompatibilnosti karaktera i temperamenata.

U pravu si samo za ovo poslednje što si napisao.
Ja tebe znam, a i ti mene, ali me trenutno ne mozes prepoznati... ali to nije bitno.
Sada dobro vidis, kako to izgleda kada te neko napada, i iznosi SVOJE GLEDANJE na neki dogadjaj, prema tome, obuzdaj malo hormone, i ne skaci na svakakve price. Ko zna sta je sve tu u pitanju, a nadam se da svako radi svoj posao, pa ce se i to zavrsiti. Batali se ti politike, nije ona za svakog, pogotovu za one koji lako padaju u vatru, i podlozni su tudjim pricama i bajkama. Prvo dobro proveri, sta je i kako je, pa onda nekoga napadaj. Ponasaj se onako, kako bi voleo da se drugi ponasaju prema tebi.
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Odg: JOŠ 1 DOKAZ DA JE SRBIJA BANANA REPUBLIKA!
« Odgovor #14 poslato: 11-05-2012, 20:37:18 »



Ja to nisam rekao i ne tražim ja da ja prvi budem obavešten o ovome nego JAVNOST i nelogično je da se to desilo u ponedeljak a da policija još nije objavila bilo šta o tome. Policija očigledno ne radi svoj posao (kako treba) a ti skoro sve što si napisao preuveličavaš i preteruješ.

Odakle se mi bre, znamo, niti ja znam tebe niti ti mene, i to sa Lunom nema nikakve veze sa ovo temom ali rećiću ti da apsolutno nisi u pravu u vezi nje, nije me ona krivila ni za šta, čak sam i ja sam sebe krivio ali samo do 1-2h otprilike. Uglavnom, nismo se mi posvađali zbog toga nego zbog potpune nekompatibilnosti karaktera i temperamenata.

U pravu si samo za ovo poslednje što si napisao.
Ja tebe znam, a i ti mene, ali me trenutno ne mozes prepoznati... ali to nije bitno.
Sada dobro vidis, kako to izgleda kada te neko napada, i iznosi SVOJE GLEDANJE na neki dogadjaj, prema tome, obuzdaj malo hormone, i ne skaci na svakakve price. Ko zna sta je sve tu u pitanju, a nadam se da svako radi svoj posao, pa ce se i to zavrsiti. Batali se ti politike, nije ona za svakog, pogotovu za one koji lako padaju u vatru, i podlozni su tudjim pricama i bajkama. Prvo dobro proveri, sta je i kako je, pa onda nekoga napadaj. Ponasaj se onako, kako bi voleo da se drugi ponasaju prema tebi.

Pa ja to upravo i radim i ne govori neistine pošto se ne znamo. NIKADA SE U ŽIVOTU NISMO UPOZNALI! Pa kako onda možemo da se znamo?

A policija ne radi svoj posao pošto nije izdala saopštenje o tome a pretpostavljam da nije ni uhapsila bahatog vozača koji je izazvao ovako težak udes! I ne pričam ti o GLEDANJU na neke stvari nego o činjenicama i ne možeš da porediš muvu i bika, komarca i magarca!
Sačuvana

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Odg: JOŠ 1 DOKAZ DA JE SRBIJA BANANA REPUBLIKA!
« Odgovor #15 poslato: 11-05-2012, 21:46:47 »

MUP ima Biro za bas te svrhe, stoga to sto pricas i nije bas skroz tacno.
http://www.mup.rs/cms_cir/ministarstvo.nsf/biro-za-saradnju-s-medijima.h


Moram da te ispravim. Naravno da Ministarstvo Unutrasnjih Poslova ima biro za saradnju sa medijima. Ima ga svako ministarstvo. Ali MUP nije samo policija a pogotovo nije samo saobracajna policija, koja je nadlezna u ovom slucaju. Da pojednostavim. Nije posao saobracajne policije da vas obavestava o svom radu. Posao novinara ili javnosti je da postave pitanje i tada biro daje odgovore. Kada bi vas obavestavali i svakoj saobracajnoj pa nebi mogli da zivite od njih.
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Odg: JOŠ 1 DOKAZ DA JE SRBIJA BANANA REPUBLIKA!
« Odgovor #16 poslato: 11-05-2012, 21:50:13 »

Ne znam dal BI mogli da živimo od njih ili NEBI mogli ali znam da nas je saobraćajna policija obaveštavala i o mnogo manjim nesrećama od ove gde je bilo manje povređenih, manje štete...

Srbija jeste babana republika i u matici Srbiji i njenoj dijaspori u svetu živi dosta nepismenih majmuna koji čak ni svoj maternji jezik ne znaju kako treba. Mi u Srbiji NE BISMO mogli da živimo sa svima njima kad bi nam se vratili.  :aq01:

Dakle, da ponovim malo neka gramatička pravila:

JA BIH, TI BI, ON/ONA/ONO BI,
MI BISMO, VI BISTE, ONI BI.

Odrečni oblik u drugom licu množine glasi VI NE BISTE i to se OBAVEZNO piše odvojeno. Ovo gramatičko pravilo važi i za srpsku dijasporu u Australiji bez obzira na izuzetno veliku geografsku udaljenost od Srbije.  :xq005:
« Poslednja izmena: 11-05-2012, 22:10:50 od strane MASIRAM GASTARBAJTERKE »
Sačuvana

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Odg: JOŠ 1 DOKAZ DA JE SRBIJA BANANA REPUBLIKA!
« Odgovor #17 poslato: 11-05-2012, 22:39:02 »

Milo mi je da sam uspeo da unesem malo radosti u tvoj dosadni zivot. Slobodno nastavi da se nasladjujes. ja inace "slepo" kucam od pre dvadeset godina i praviposne greske nisu nesto nasta se obazirem  :xq045:
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Odg: JOŠ 1 DOKAZ DA JE SRBIJA BANANA REPUBLIKA!
« Odgovor #18 poslato: 11-05-2012, 22:49:06 »

Bolje bi ti bilo da upališ svetlo nego da kucaš u mraku.  :xq005:

A ono "nebi" nije posledica slepog kucanja nego nepismenosti.  :aq27:

Mislim je to nešto NA ŠTA bi se trebalo obazirati.  :aq01:
Sačuvana

leonardo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 172
Odg: JOŠ 1 DOKAZ DA JE SRBIJA BANANA REPUBLIKA!
« Odgovor #19 poslato: 12-05-2012, 00:10:10 »

Bolje bi ti bilo da upališ svetlo nego da kucaš u mraku.  :xq005:

A ono "nebi" nije posledica slepog kucanja nego nepismenosti.  :aq27:

Mislim je to nešto NA ŠTA bi se trebalo obazirati.  :aq01:

Pa ti si skroz opterecen decko....
Ili ga zenite, ili mu kupite tamburu, u nesto se udarati mora. Udarice mui sperma u glavu, a to nije dobro. Od previse drkanja, oslabljuje vid, a i mozak, i postaje se vrlo nezgodan.
Ti se bre IVANE u sve razumes, i u politiku, i u matematiku, i u jezke......
Ukazala se prilika, trebalo bi malo da sa Tomom (diplomom) prosetas Srbijom, i pomognes mu oko nosenja dzakova, jer on to ocigledno da ne moze da uradi sam. Dosta je zanemocao od onog zadnjeg POSTA (pardon, STRAJKA GLADJU).
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.216 sekundi sa 24 upita.